Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
6. dub 2010

polsko mate blizko no ty jsi z hradce vid? muj tatka se v hradci narodil a jeho cela rodina ale pak bydleli v nachode tam jsem zase ja vyrustala jezdila jsem tam kazdej rok na prazdniny k babicce moc se mi tam libilo a vim ze polsko je hrozne blizko 🙂 tak si porid neco peknyho natul 😉

natulaaa
6. dub 2010

Herbi no mě taky strašil,že se muže stát,že to nepujde laparkou,ta cysta měla 12cm a brali mi ještě i kousiček vaječníku,ale prý tu nepodstatnou část,takže vaječník prý funguje a taky jsem měla malé srustky,ale naštěstí to šlo laparkou,to bylo první na co jsem se ptala,když jsem otevřela oči 😀 ,
Jinak taky bych courala bez něj,ale nemám řidičák ☹ ,láka mě si ho udělat,ale nevím,mám strach,ted je takový provoz,že nevím,jestli bych to ve městě dala,někdy se člověk musí vervat,aby projel,to já bych asi zdrhla z toho auta 😵 😵 .a manža když vidí,jak jsem v autě vystresovaná,tak taky říkal,že to asi nebude dobrý nápad s tím řidičákem 😵 ,kdyby tak šel udělat jen nějaký víkendový a večerní řidičák,že bych mohla vyrazit jen k večeru,kdy už je menší prooz,to by bylo super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to bych ho zase vozila jen ožralého z návšev 😀 😀 😀 😀 😀 ,No tak asi to kašlu 😝

natulaaa
6. dub 2010

Ne Herbi já jsem z Opavy 😉

petra.vavra
6. dub 2010

holky, tak jsme zpět doma, musíme taky udělat nějaký oběd 😉
nat- poslala jsem všechny náležitosti do tabulky až ted, tak tam snad už příště budu 😉
Jinak já bych se taky zajela podívat do Polska, ale mám to trochu z ruky 😉 🙂 ...

natulaaa
6. dub 2010

Herbi jé,diky zy pochvalu alba,jen nevím,cos tam psala,že chceš taky 😵 .
Manžovi jsem řekla o pochvale ,tak tu hned vletěl,prý co jsem tu dala za fotku,tak prý fešák jo,dyt tam vypadám jak blb,prý tos tam nemohla vybrat hezčí fotku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Jinak ty pokojíčky co máš v albu jsou nádherné,ale ty sestavy jsou tak drahé,až hruza,taky by se mi to líbilo,ale asi koupím nějaký nábytek v Ikei nebo tam někde 😵 😵 😵 😵 ,tam to vyjde fakt celkem levně.My příští týden začíname dělat dětský pokoj,máme ještě kus neobydlené pudy,zatím tam je binec,tak o víkendu začíname už konečně vyklízet a dělat podlahu,zatím to bude asi jen taková žehlicí a sušící místnost a až budu těhu,tak ho zařidíme,ale chci,aby to bylo aspon připravené,je tam hafo práce,a málo času,manža je furt v práci,tak se to bude dělat jen po sobotách 😖

natulaaa
6. dub 2010

Peto jo ,Lehe tě tam určo hodí,
Jinak v Polsku jsou vždycky popřed s hadříkama,já měla do záři v Opavě butik s hadříkama a tahali jsme je z Polska,jenomže na vietnamské ceny jsem se nemohla dostat,tak jsme ho po 4 letech zavřeli,takže já jsem ted v domácnosti a asi to tak ted i zustane a snad se brzo zadaří,Naštěstí se rozjelo podníkání manželovi,takže to tak velký problém není a uvidíme.Jinak staví dřevostavby i na klíč,kdyby měl někdo zájem,levně 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,no jako správná ženuška ho musím podporovat né? 😀 😀 😀

natulaaa
6. dub 2010

Baby co se tu děje,kde jste dneska všecky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

endie
6. dub 2010

😀 nazdár
celý den lítám venku 😀

fram
6. dub 2010

Ahoj holky,
petra, vítám tě, neboj, všechno přebolí a za chvíli se zase pustíte do snažení 😉
silvi, jak první den v práci?
úplně jsem zapomněla, na co jsem chtěla reagovat, když jste toho tolika nakecaly 😀
natul, řidičák je fajn, ale jak píšeš, já dělám věčně řidiče na oslavách, ale mě to tolik nevadí, většinou stejně nemám chutť na alkohol.

natulaaa
6. dub 2010

huráááá konečně někdo. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,

natulaaa
6. dub 2010

tak jsem volala na tu mojžíšovku,tak 500kč stojí konzultace s lékařkou,která prohlédne a napíše cvičební plán.a potom je 6 cyklu cvičení s fyzioterapeutem a to stojí 2500,takže celkem 3000,ale jo ,pujdu do toho a uvidím, 😉 .

petra.vavra
6. dub 2010

ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala, byly jsme skoro celé odpoledne s Terkou venku, dostala o víkendu 1. kolo, tak se snažíme parodovat jízdu, ale spíš já strkám a Terka se kochá....a pak jsem ještě musela rychle uvařit, aby tu aspoň bylo něco k večeři. No a večer mě čeká tahák na frj (dělám VŠ), tak ještě budu přemýšlet, kam ho dát, aby byl co nejlépe k použití 😎

fram
6. dub 2010

natul, jsem zvědavá, jak se ti bude cvíčo líbit. U nás asi bohužel nic takovýho není a ani nevím, jak bych stíhala časově 😒
petra, Terka je rozkošná 🙂 Jakou VŠ děláš, jestli se můžu zeptat? A jak to zvládáš s malou? To je asi dost makačka 😕

petra.vavra
6. dub 2010

fram- děkuju za kompliment 😉 , věř že je to neskutečný drak...ona většinou na fotkách vypadá jako anděl, ale je to pěkná čertice. Jinak dělám VŠO v Praze, je to 3 semestrální po DiS., už teď se těším, až bude konec a pořád doma slibuju, že už dál nejdu, už je toho na mě nějak moc... 😅
natul- já bych se taky přidala do nějakého cvičení, ale nemá mi kdo hlídat, takže mám smolíka 😒

mikkisek
6. dub 2010

Ahoj holky,
dlouho jsem váhala, ale nakonec se ráda přidám do diskuze, jestli můžu, protože mám bohužel stejný "zážitek" jako vy. Byla jsem na konci 7tt, když mi zjistili v děloze hematom protože jsem krvácela, pak 14dní v nemocnici na udržování a když už vše vypadalo dobře, nenašel Dr. srdeční akci - takže revize 12.3. v 8+5tt. Mám doma už jednoho rošťáčka, takže se to zvládá trochu líp, ale co si budeme nalhávat - stejně to bolí. Chtěla jsem se zeptat, skoro všechny užíváte/pijete vitamínky, čajíky. Trochu mne to zarazilo, při poslední gyn.prohlídce mi doktor řekl, že je vše zahojené a že bychom se mohli za 3měsíce snažit. Mám přijít za 2 měsíce, aby mi dal nějaké vitamíny a prý "připravili" tělo na těhu. Tak váhám - vím, že na některých vitamínech doporučují užívání před těhu. Hezký večer, paaaa

petra.vavra
6. dub 2010

Ahoj mikkisek- koukám, že máme skoro stejně staré rošťáky 😀 . Za mě mohu doporučit Femigard, mě moc pomohl, krásně jsem po něm poznala ovulaci. I mě doktor doporučil 2 měsíce počkat, ale já jsem řekla, že to nechám na přírodě, ikdyž u tebe je zásah asi větší. Já revizi neměla, odešlo to vše samo. Jinak si holky hodně pochvalují čajík z kontryhele 😉 .
Musím napsat, že přesně vím, jak to bolí, když je to takhle čerstvé. Stále mám brečící stavy, ale myslím, že je to dobře, alespoň to jde ven 😉 . Je mi to moc líto co se ti přihodilo a věřím, že si tu dodáme všechny tolik optimismu a naděje, že brzy bude lépe 😉

fram
6. dub 2010

mikkisek, ahoj, je to smutný, ale neboj, tady na to nejsi sama a prošly jsme tím všechny. Já bych zítra začínala druhý trimestr, tak je mi z toho taky smutno. Ale ještě měsíc a půjdem do snažení. Před početím bys měla užívat kyselinu listovou, nebo ještě lépe Femibion 800. Listovka může zabránit hned v počátku některým vývojovým vadám.

radusv
6. dub 2010

Ahoj všem,
dneska jsem byla u dr., jsem v pořádku a můžem se začít snažit 🙂
Jinak jsem pila pokaždé kontryhel. čaj, zobala listovku a Calibrum babyplan a teď místo Calibrum mám Femibion 800

fram
6. dub 2010

radus, super zpráva. Tak hurá do snažení. Moc,moc držím palce. Po tom všem, co máš za sebou to teď už určitě vyjde 🙂

silvidee
6. dub 2010

ahojky, ted jsme dorazili domu 😝 V práci hrůza, zítra přijedou majitelé, no to mám radost 😀 Ted ještě dělám s malým úkol, to je taky radost 😀 😀

radusv
6. dub 2010

Fram děkuji 🙂
jdem do toho s tím, že musíme věřit a já prostě věřím a nic jiného si nepřipouštím jinak bych se po tom všem zbláznila

natulaaa
6. dub 2010

Silvi a co děláš,jestli mužu vědět?
jinak co je s Lehe dneska,psala jsem ji i do IP a vubec nepíše 😒 😒 😒
Miki vítam tě 😵 😵 😵 😵 😵

😵

mikkisek
6. dub 2010

Děkuju všem moc za přivítání a podporu. Femibion jsem užívala při prvním těhu, tak do něj půjdu asi opět. A myslím, že kontryhelem nic nepokazím. Ten Femigard - musím si o tom trochu víc přečíst, myslím, že jsem zahlídla tady na koníkovi o Femigardu diskuzi - jsou to tablety nebo sirup?

Radusv - tak to je super, že jsi v pořádku a můžete se opět snažit!!! Držím moc palce. Užij si sexík a za chvíli se budeme těšit, až nám vyfotíš //

Já teprve čekám na první porevizní MS, je to snad prvně, kdy se na ni těším 😉

Peťo - koukla jsem do albíčka - Terezka je s Ondráškem o měsíc a s tím kolem jsme na tom stejně - my ho máme už od Vánoc, takže jsme zatím jezdili jen v kuchyni 😠 Terezka má krásný vlásky a kukadla, to až bude starší, tak si taťka bude muset pořídit zbroják 😉

silvidee
6. dub 2010

natul: ted se jukni na Primu je tam pořad, který sponzoruje právě ta firma, pro kterou dělím, nechci jí tady jmenovat 😀

silvidee
6. dub 2010

mikkisek:Vítám tě, tak to jsme na tom úplně stejně i přesně na den ☹

natulaaa
6. dub 2010

Miki víš jak já měla radost s první porevizní,přišla přesně za 5 týdnu,tak to bylo poprvé co jsem z ní měla radost a dneska to je podruhé ,to je MS po laparce a hned po ní se začíname snažit 😵 😵 😵 😵 .ale další měsíc už ji nechci vidět 😵 😵 😵 😵 😵

natulaaa
6. dub 2010

Silvi,myslíš ten časopis o jídle,ale pšššššššt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silvidee
6. dub 2010

nat: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nediv se , že už chci být doma s mimískem, 5 let, to už je pakárna 😎

natulaaa
6. dub 2010

silvii to ti věřím 😒 😒 😒 .Jinak kukáte na kuchaře ted,my se u toho vždycky tak chlameme,ty jeho výrazy někdy stojí za to 😀 😀 😀 😀

silvidee
6. dub 2010

nat: toho vybrali dobře, ten by k nám hned zapadl 😀 😀