Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
12. kvě 2010

jj, taky jsem si přivstala, že se něco naučím než pojedu do Brna a sedím tady 😉

petra.vavra
12. kvě 2010

Jinak ty termíny to jsou fakt šibeniční...to ti holka nezávidím. Já jdu ted čt,pá a pak až za 14 dní, tak snad do tý hlavy něco naleju...abych měla čas přes prázdniny na bakuli.. 😉

leheckova
autor
12. kvě 2010

Kopre:moc mě to mrzí že ten nahoře je k nám matkam takový nespravedlivý hrozně jsem ti to přála a stále přeju hlavně neplakej pokud tam mimisek je tak aby si ho neztresovala...myslim na tebe kočko bud statečná 😵

leheckova
autor
12. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................48DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................38DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 25DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................25DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................23DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................23DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................23DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................23DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................23DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................22DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................21DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................15DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................13DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................13DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................11DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................9DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

vendulak
12. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................48DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................38DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 25DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................25DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................23DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................23DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................23DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................23DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................23DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................22DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................21DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................15DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................13DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................13DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................11DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................9DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

natulaaa
12. kvě 2010

Jéé Vendul čauky,tys tu dlouho nebyla,já se na tebe dívala,že si dlouho špinila 😒

vendulak
12. kvě 2010

Natu ahoj...no já moc nestíhám, se tady hodně povídá 🙂. A přiznávám se že dlouho jsem na koníka ani moc nemohla, jak tady odevšad koukali samý pozitivní testy a těhule bříškatý a miminka a dětičky tak sem z toho byla vždycky pak úplně na dně ☹. Ale co no...stalo se nám to a musíme to nějak překonat a sebrat síly, aby jsme tentokrát ten boj o miminko vyhráli 😵.
A jo špinila jsem docela dlouho, ale né nijak moc! Vždycky jen tak maloulinkato, malinkej flíček za celej den 😔. Ale snad je vše O.K. byla jsem v pátek v nemocnici na kontrole a při normální kontrole se vše zdálo v pořádku a poslali mě pak i na ultrazvuk nějakej speciální velkej a tam taky vše v pořádku. Takže mě poslali zase zpátky do "IVF centra". Takže si plánuju do CAR zavolat asi v pondělí a uvidím co mi řeknou co teď dál. Ale nejspíš to že si teď máme dát pauzu 😒.

natulaaa
12. kvě 2010

Vendul promin že se ptám,ale já nás tu tolik,že už nevím co která psala,vy jste se pokoušeli nějak dlouho,že jdete na IVF 😕

vendulak
12. kvě 2010

Natul my nejdeme do IVF 😀. Napsala jsem to "IVF centrum" v tich uvozovkách, protože přesně takhle mi to řekli v nemocnici, ale bylo to myšleno tak že tím "IVF centrem" nazvali jakoby náš CAR. A ano do centra asistované reprodukce docházíme. Já mám PCO a v podstatě samotnej bez pomocí hormonů mi cyklus vůbec nefunguje, taky mi tam při HP zjistili sníženou fci štítné žlázy a příťa měl nejdřív trochu horší spermio, ale to už jsme díky vitamínkům vytáhli na Normo 🙂. Tohle těhu bylo přesně po 2 letech snažení. A bylo za pomoci CAR a to díky IUI - inseminace, které jsem stimulovala Clostilbegytem a pak Utrogestanem 😉 .

natulaaa
12. kvě 2010

Jo táááák tak já mam HP v poho,krom prolaktinu,ten mám vysoký ☹ ,tak dneska beru první várku léku,tak jsem zvědavá jak to budu snášet a hlavně kdy to klesne 😒 .Přitom já to nechápu u prolaktinu ztráci žena MS, ovu ,a já mám vše a přitom ho mám vysoký,tak to mi hlava nebere,nebo prý ještě vyteká tekutina z bradavek a já nic 😒

jane84
12. kvě 2010

Natul jakou máš tu hodnotu toho prolaktinu? Není zvýšená jen lehce? vliv to už může mít, ale třeba ještě ne tolik na cyklus

vendulak
12. kvě 2010

Natu já si pamatuju jak já byla taky zvědavá kdy mi klesne to TSH štítky a jak budu snášet ty prášky, ale bylo to úplně v pohodě a otěhotněla jsem v podstatě ten cyklus kdy jsem TSH srovnala.
Tak přeju aby to u tebe s prolaktinem bylo stejné a srovnal se rychle a pak si hned otěhotněla 🙂 😉.

natulaaa
12. kvě 2010

Jani normální hodnota je do 25 a já mám 66,mluvila jsem s dr,no je to prý vysoké ,ale rychle to klásá a taky mi říkala,jako vendul,že se často stává,že se otěhotní během toho Dostinexu,že ten prolaktin prudce klesne a pak je to hned,tak jsem zvědavá,na 5 jedu na gyndu,at mi to rozvrhne,jak to brát a dneska beru první dávku 🙄 ,Já měla to TSH uplně v normě,no vlastně všechny hormony byly v normě

natulaaa
12. kvě 2010

Jani no psaly i ženské,že měly 37 a už nemenstruovaly,a tím pádem nemohly ani otěhotnět, ,tak to nechápu.No prý mám být ráda,že to nemám takové,tak se budu radovat aspon z toho 😀 😀 ,Joa stres to taky hodně zvyšuje,tak třeba ho budu mít vyšší,ale k té ještě vyšší hladině mi pomohl určitě i stres,toho já měla v te době hodně

natulaaa
12. kvě 2010

Jdu ještě na chvili natírat,než pojedu na gyndu,tak papapa

gejbule1
12. kvě 2010

Ahoj holky tak jsem si hledala téma homeopatie a hodilo mě to k vám.Berete některá na ten náš problém homeopatika?
natul držím palce u doktora 🙂

natulaaa
12. kvě 2010

Gejbul jááááá ted začala,zatím na ty moje nervíky,že jsem ze všeho tak vynervovaná a na větší chut k jídlu,která vlivem stresu se ztrácela a na ženské orgány a za měsíc jdu znovu a to se už zaměří na ty moje vaječníku a tu cystu,takže zatím takhle jsem začala já,stejně říkala,že od nervu se sere vše,laicky řečeno,tak už neměřím,snažím se relaxovat a furt tak nechvátat,A ted zase chvátam,letím do sprchy,pak se ozvu až se vrátím ,tak zatíím

gejbule1
12. kvě 2010

já bych se taky chtěla pokusit něco s tou homeopatií na sobě zlepšit ale ještě tady v Praze musím nějakého dobrého najít 😉 .
Moji doktoři mě od toho zrazují ☹

vendulak
12. kvě 2010

Koukám homeopatika... 🙂. Já teď chci brát homeopatika na alergie. Mám jich dost a když jsem teď otěhu tak doktor v CAR se zděsil že beru prášky na alergii a měla jsem je hned vysadit. Tak sem vysadila, tekla mi pořád rýma, kýchala sem, oči svěděli a byli rudý, ale pro miminko sem to hodlala vydržet. Ale pak jsme o něj stejně přišli a Dr. řekl že pokud chci znovu otěhu tak bych se měla s alergoložkou domluvit na něčem jiným. Tak sem u ní byla a ona řekla že v těhu se nesmí nic z léků na alergie, že si mám otěhu naplánovat na podzim nebo zimu abych nemusela brát nic 😒. To jako mě docela dostala i příťu když sem mu to pak říkala, čekali jsme na těhu 2 roky a podařilo se jen díky doktorům v CAR a brali jsme to jako zázrak a najednou bych si měla říct že otěhotním na podzim a tečka 😕 😒.
No takže teď doberu léky na alergii co mám, když se stejně hned znovu snažit nemůžeme a pak to chci zkusit řešit taky homeopatikama 🙂. Tak sem na ně dost zvědavá 🙂.

natulaaa
12. kvě 2010

no ten muj o homeopatikách nechce ani slyšet,on tomu nevěří a konec,tak ho seru,nic mu neřeknu 😠 😠 .Mojim kamoškám pomohly od ruzných problému,tak já tomu věřím a to je nejduležitější
Jinak jsem si dala první várku dostinexu ,tak uvidím,jak ho budu snášet 😒 😒

gambrinuska
12. kvě 2010

Ahojky holky jen píšu, že žiju 😔 jinak neni moc co psát, ale čtu a mam přehled 😉
Vendul co zas nakouknou do Natalu 😉 holky se po tobě sháněli

fram
12. kvě 2010

Ahoj holky,
petra, tfuj tfuj tfuj, ať zkoušky dopadnou,
el, neházej flintu do obilí, dokud nedorazí mrcha, tak je vždycky naděje,
natul, ten můj taky přírodním prostředkům nevěří,ale ani umělým vitamínům, to je přemlouvání, aby bral vitamíny na spermijky, a to má spolknout jen jednu tabletku denně 😒
vendulak, nejsem odborník, ale podle mě je nesmysl, že nesmíš otěhotnět s práškama na alergii, to by nesměla "v sezoně" otěhotnět každá druhá ženská, koukni do poradny MUDr. Kouckého na porodnice.cz, tam bys možná našla odpověď

natulaaa
12. kvě 2010

Fram já nemyslím manžela,ale doktora,že o tom nechce ani slyšet,Manža ten je v tomhle zase super,ten mě v tom podporuje.
Gam čauky,tak jak jé,už víš co a jak.
Já byla dneska na gyn. na konzultaci co dál a příští týden po Ms jdu na UTZ a pokud se ta cysta zase zvětšila,tak chci jít na operaci,sám mě dneska zase přemlouval,at jdu a at mám klid a pak že se budeme soustředit na to těhotenství

natulaaa
12. kvě 2010

Tak příští středu to rozseknu on řek,že mě tam vmáčkne co nejdřív,tak jestli mám jít,tak at jdu hned a od prázdnin bych začala s čistým štítem

el29
12. kvě 2010

Holky,já chodila k léčiteli co dělá reiki,začala jsem v září a v říjnu mi řekl,že na 80% nedostanu mrchu,samozřejmě,že jsem
mu nevěřila a opravdu jsem to nedostala a byla jsem těhotná,ale jak jsem potratila tak jsem se psychicky zhroutila a on
mně dával každý týden dohromady,až mu došli síly a teď mi dal pauzu 3 měsíce,že se musím s tím vyrovnat sama a pak
to zkusíme zas. Teď nechodím ani k dr. ani k léčiteli. Ale moje zkušenost mě utvrdila v tom,že vše má něco do sebe...

herbie
12. kvě 2010

ahoj holky skoda, ze vas tu casove nestiham dneska jsem byla u kadernika uz jsem mela odrost jak prase 😀 tak ovulka byla vcera celej den 100% pozitivni a dneska uz neni takze jsem ji mela presne 36 hodin ono se rika ze trva to hlavni obdobi 24-36 hodin ... sexik byl vcera vecer pak jsem si dala nohy nahoru a polstar pod zadek ( asi mi sibe uz ) 🙂 zitra leti milacek az do pondeli pryc ach jo ale v patek pujdu s holkama asi na vinko protoze kamaradka se bude vdavat tak ma party a narozky taky se slavi holky jestli mate moznost sezente si ovulacni test digitalni clearblue ukaze vam pak kdy mate tu ovulku nej ja kdyz jsem mela normal testy tak jsem nikdy nevedela jak dlouho ji vlastne mam 😉 jinak holky tak uz nektera musim zahlasit // kveten je nas alespon jedna z nas drzim palce vsechny 🙂 😝 😅

herbie
12. kvě 2010

teda chtela jsem napsat ze jsem vedela jak dlouho ji mam ale nevedela jsem tech 24-36 hod hlavnich ty carky tam porad jsou takze jsem to mela takovy popleteny ten digitalni ukaze jenom ten hlavni den a pul 😉

petra.vavra
13. kvě 2010

DObré ráno 😅 , tak jsem dneska nervozní jako prase a skoro vůbec jsem nespala, takže budu hrozně příjemná celý den 😲 😖

petra.vavra
13. kvě 2010

Jinak jsem vás dočetla a chtěla jsem napsat jen ohledně těch léků na alergii a chtěla jsem poděkovat Fram. Přesně to samé bych napsala já. Koucký na porodnici je výborný, několkrát jsem mu psala a jeho odpovědi mi sedí, přestože mu někdo vyčítá přílišnou ostrost. Píše věci na rovinu, tak jak jsou a to je dle mého lepší než planné naděje. Dost často tam píše i o lécích v prvním trimestru a o nevědomosti, jak lékařů, tak lékárníků. Rozhodně s ním souhlasím, lékař se má vzdělávat stále a ne že po škole píše celý život penicilin, s nadsázkou vzaté.
Nat- já jsem také pro homeo, přestože téměř každý doktor to přezdívá placebem. Já je používala při kojení a ať už to bylo nebo nebylo homeo, vždycky mi pomohly, takže já jsem pro, ale neupínat se na to, že když to budeš brát tak budeš těhotná. Mě přijde, že dle tvého popisu spíš pracuje dost s tvojí energií, což určitě pomáhá a odblok takových míst v těle je výborný 😉 .
Gamb- to je dobře, že se cítíš dobře 😉
Herbie- tak to vypadá, že v květnu nahlásíš // ty.... 😉

natulaaa
13. kvě 2010

Herbi čauky,tak vy už máte zaděláno jo? 😀 😀 😀 tak ted čekat a třeba to budeš ty,která zahlásí květnové //
Peto držíme palce,to zvládneš 😉 😉 😉 😉