Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terrik
14. pro 2011

@kixi no to se kalkulátory ale přepočítaly 😀 tak alespoň víš, že máš ovulku dřív, i když s vašim nasazením si myslím, že to ani hlídat nemusíš 🙂

maximka33
14. pro 2011

@berenik ahoj, mě dali taky duphaston bez hormonálního profilu. ale vydupala jsem si ho, takže vím, že to je v pořádku.
@lorreine to mám radost!!!!!!!! je to super, blahopřeji.
@kixi a jak dlouhý míváš cyklus? já mám letáku napsáno, kdy testovat podle cyklu, aby to bylo kolem ovulace.

kixi
14. pro 2011

@terrik jj, ale i presto jsme se mohli takto intenzivne zacit snazit trochu driv...no priste uz budu vedet 😀

kixi
14. pro 2011

@maximka33 ja nevim...otehotnela jsem hned po vysazeni HA, po revizi jsem to dostala 53 DC a druhou potom 31 DC..takze jak mam dlouhy cyklus nemuzu hodnotit 🙂

terrik
14. pro 2011

@kixi jak to, vždyť jste na to hupsly už 9DC a 10DC nebo jsem se spletla?Kdyby byla ovu 11 nebo 12 den, tak by to bylo tak akorát 🙂

kixi
14. pro 2011

@terrik 9 a 11 ..to jo..snad nebyla driv 😀

safea7
14. pro 2011

@lorreine Jsem hrozně ráda,že testík je jak má být a držím nám všechno všecičko co mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

safea7
14. pro 2011

Holky mám,ale hrozný strach,včera mě začalo škrábat v krku,dnes ze to zhoršilo,pridala se i trochu horečka a celý člověk mě bolí jako ďas 😢 😢 😢 Hrozně se bojím,že se to pokazí,sice jsem to měla takhle i se svou dcerkou,dokonce také v prvním měsíci,ale u mimíska co jsem o něj přišla jsem prodělala v 8tt vyrózu a dodneška nevým,jstli to nebyla ta příčina,protože doktor říkal,že buď jo,nebo inverze,které tou dobou byly silné a nebo stresy,které jsem v té době měla kvůli bývalému manželovi 😖 Je mi tak smutno,ale já se nevzdám a mimíska o to prosím taky,jsem zalezlá v pelechu a ani se z něj nehnu dokud mi nebude líp!!!!!!!!!!!!

leeena_4
14. pro 2011

@safea7 Prdelko neboj se nic! Znám několik holek, co brali i ATB na úplném začátku těhotenství a mají zdravá miminka. Teď už to nemůže dopadnout špatně. Můžeš paralen a na to škrábání v krku si skoč do lékárny, pro těhulky 100% něco je. Hlavně se zkus uklidnit (já vím, že to jde těžko). Je normální že máš strach, to budeme mít všechny. Jen mysli na to, že tentokrát už to bude dobré, děj se co děj 😉. Předtím ses mohla přetrhnout a nevyšlo to, tak teď to vyjde bez ohledu na malé škrábání v krku 😉

safea7
14. pro 2011

@leeena_4 děkuju jsi zlatíčko 🙂

kixi
14. pro 2011

@safea7 ahojik, ja si myslim, ze muzes byt stoprocentne zdrava a muze se to pokazit a naopak muzes mit chripajznu a nestane se nic...ber to tak, ze je to osud, nezmenis to...ale muzes tomu pomoci tim, ze budes hajat a opatrovat se..a to delas...takze je vse na spravne ceste 🙂 drz se, myslime na tebe!

safea7
14. pro 2011

@kixi Tolik mi tu pomáháte,jsem hrozně ráda,že vás mám!!!!!!!!!!!!! 🙂

jane84
14. pro 2011

@leeena_4 pokusím se to opravit 😉 Jak je? Tak všelijak. Přítel se snaží, strašně moc se snaží. Ale já si chvilkama připadám jak ledová královna. Jo, mám ho ráda, ale prostě se nějak vytratilo to kouzlo a nejsem si jistá, jestli ho miluju. Třeba je to tou poslední dobou. Zas nechci být k němu neupřímná. Aby si nemyslel, že je všechno úplně super. Chci se teď soustředit na sebe. Pořád jsem se starala o dědy, pomáhala našim, starala se o přítele. Tak teď budu asi chvíli sobec a uvidíme, jak to vše dopadne.

leeena_4
14. pro 2011

@jane84 jen buď sobec. A víš co, on se snaží, ale podle tvých řádek pozdě :-/. Já to tak měla s tím bývalým. Po rozchodu se změnil a novou ženou už jezdil na výlety, podnikal různé věci, bral ji do společnosti. Ale na mě už to dojem neudělalo. Drž se, jdeš na to dobře 😉 poslouchej intuici 😉

leeena_4
14. pro 2011

@safea7 však taky nás budeš uklidňovat, až budeme šílet my 😉

berenik
14. pro 2011

@maximka33 on asi Duphaston na udrzeni tehotenstvi pomuze, pokud jinak ostatni funguje v poradku. Ja si jen myslim, ze mam jiny problem a (jen) Duphaston mi nepomuze. Ale jak rikam, jen hadam a z toho cteni vsech moznych clanku, uz mam hlavu zamotanou. Snad mi ten hormonalni profil udelaji. Holt jsem nervak, protoze to nedokazu nechat jen tak a rict si, ze to budeme treba rok zkouset a az pak pujdu na vysetreni. Rikam se, ze pokud potrebuji lecbu, tak bych chtela zacit co nejdrive a necekat roky.

berenik
14. pro 2011

@maximka33 i kdyz musim rict, ze opravdu pomohlo sledovat tu ovulaci a nasadit ho az po ovulaci (ovulace byla 19DC). Zacala jsem spinit az 10DPO vecer a MS se rozjela o 2 dny pozdeji. Jen jsem opet nastvana na Dr., ze se me ani nezeptala jestli vim kdy mam ovulaci a proste ho predepsala od 17DC.

leeena_4
14. pro 2011

@berenik ty bys potřebovala toho doktora vysadit fakt, jsi si doktorkou sama, on je podle vyprávění na prd :-/

berenik
14. pro 2011

@leeena_4 anebo vysadit jen s manzelem na opustenem ostrove, abych o doktorech a lecbe nemohla nic hledat na internetu a nedumala o tom a venovala se jen sexu..

leeena_4
14. pro 2011

@berenik no nevím, mě by třeba tohle řešení nepomohlo. Myslím, že HP je základ 😉

vanilka31
14. pro 2011

@safea7 Možná tě uklidním, moje těhotná kolegyně byla během těhotenství nemocná skoro permanentně a všechno je u ní v pořádku.

safea7
14. pro 2011

@vanilka31 Určitě mě to trochu uklidnilo 😉 Za chvilku dorazí děti s ovocem a dětským paralenem,tím snad nic nepokazím!!!!!!!!!

leeena_4
14. pro 2011

@safea7 paralen smíš!!!! 😉 vím to na 100% 😉

berenik
14. pro 2011

@safea7 bud si vem Paralen 500 pro dospele nebo vubec. Paralen pro deti ti nezabere (je to dle kg), to by bylo uplne zbytecne brani tabletek.

safea7
14. pro 2011

Dobře děkuju, vezmu si ten pro dospělé 😉 Snad to všechno rychle ustoupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Přítel mi přivezl nálož ovoce a přesnídávek 😉

barbarucha
14. pro 2011

@berenik Přesně to s tím ostrovem hodlám zrealizovat 🙂

vanilka31
14. pro 2011

@safea7 Zkus se zeptat v lékárně, co můžou těhotné. Určitě ti něco doporučí.

vanilka31
14. pro 2011

Jinak já jsem z toho jelen. Včera jsem dělala těhu test 27. dc a dá se říct sněhobílo, tak jsem vysadila utrogestan. Nedalo mi to a radši jsem si koupila ještě jeden těhu test, jestli jsem náhodou netestovala moc brzy, abych to s tím utrogestanem nepokazila. Udělala jsem ho před chvílí a zdá se mi, že tam je neviditelná čárka 🙂 Koukám na to jak husa na blesk a pořád tu čárku vidím, tak jsem zase pro jistotu nasadila utrogestan 🙂 No vnitřně si myslím, že těhu nejsem, tak nějak to poznám, ale tohle mě zmátlo. Tak teda nevím, jestli mi z toho už hrabe či co, jestli jsem si psychicky namluvila druhou čárku 🙂 No radši ten utroš ještě budu brát, i kdybych nebyla těhu, tak tím nic nezkazím, že. Tohle je ale fakt blázinec.

kixi
14. pro 2011

@vanilka31 ahojky,drzim pesti at to tam je! nemuze se na ten test podivat nekdo nezaujaty? 😀

vanilka31
14. pro 2011

@kixi No bohužel nemůže, partner tu není 🙂 Moc tomu ale nevěřím. Co to je ale pak za testy, když těhu nebudu a ukazují slabou čárku. Dnes jsem 28. dc, ale je to ještě tak tři dny před termínem MS. Dívala jsem se, že jsem 16. den od píchnutí Pregnylu, tak by to už snad nemělo být tím. No nic, ráno udělám test, to by se už mělo ukázat. Kdyžtak se omlouvám, že tady zbytečně plaším 🙂