Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
17. kvě 2010

Mirci budeme 😉 😉 😉 ,a mi držte palce na středu,at ta moje mrcha cysta aspon neporostla i to by bylo pro mě vítězství,že už neroste ☹

petra.vavra
17. kvě 2010

Holky to je jasné, že na vás budeme myslet. Vždyť si musíme dodávat síly navzájem 😉 .
Kde je tam Kopre???? Jsem z ní celá nervózní 😲 😕 😕

mircisek
17. kvě 2010

Natul, určitě Ti zaberou ty homeopatika. Kamarádka je taky brala na cystu, už jí chtěli brát druhý vaječník. A teď chová čtyřměsíčního prcka. I když já jim moc nevěřím, jí to fakt zabralo. 😀

natulaaa
17. kvě 2010

hej holky já taky myslím na Kopre,ale už začínám být nervozní,myslím,že kdyby to bylo ok,tak už je tady néé a nebo je to ok a někde slaví,jeežiš už uvažuju ruzně 😔 😔 😔 😔

mircisek
17. kvě 2010

Spíš ještě nedorazila domů, bych to viděla já. 🙂

natulaaa
17. kvě 2010

Mirci ale já mám prý tlustostěnnou a ta se prý nezmenší,a navíc ty homeopatika beru teprve týden a muj dr nechce čekat,už mám termín na další uterý ☹ ,tak já nevím,no uvidím co po kontrole,ale já nechci dr. odmlouvat ,on mě zve každých 14 dní na UTZ a já mu nemužu říct,že beru homeopatika,doktoři na to prostě nevěří a na druhou stranu nechci čekat 4 měsíce,jestli zaberou homeopatika,to za tu dobu už mužu být i těhotná,ale já se tak i tak homeopatik nevzdám,budu je brát nadále už i jako prevenci,No nevím,mám hlavu jak balon,nevím co je lepší 😒 😒 😒 😒

mircisek
17. kvě 2010

Popravdě bych se zachovala stejně jako ty. A chápu i tvoje obavy. Taky teď zkusím kde do, i když v další mimino moc nevěřím. Ale aspoň si zpříjemním život. 😝

natulaaa
17. kvě 2010

A proč nevěříš v další mimi? 😕

mircisek
17. kvě 2010

Tak potrat, kterej se neměl opakovat, se opakoval. Nějak se v tom teď babrám. Jsem fakt v háji. ☹ Tak si říkám, jestli ještě mám pokoušet štěstí.

natulaaa
17. kvě 2010

Mirci ty si potratila 2x a obojí zamlké?to já nevěděla,ale moje kamoška potratila 3x a ted je těhotná a v pohodě 😉

breberuska
17. kvě 2010

Ahoj holky, můžu za vámi? Jsem teď čerstvě po potratu v 22. týdnu - mimi nemělo ledviny...tak se snažím tak nějak srovnat 😒 Dr mi doporučil otěhotnět po 3 MS...

mircisek
17. kvě 2010

Natul - poprvé to bylo v listopadu (7+3tt, kyretáž 13+0) - víme i proč - vzácná chromozomální vada, podruhé 1. května - 6+6tt, kyretáž 11+6tt.

Breberusko, vítej mezi náma. Je mi líto, co se Ti stalo. Snad Ti tady pomůžeme. Je to fajn se svěřit. Dost to pomáhá.

natulaaa
17. kvě 2010

Breberuško ahoj,já už to o tobě někde četla,jen ted nevím,do které diskuze jsem zabrousila. Vííítej mezi náma,je mi líto co se stalo 😔.
joo nebyla si v diskuzi o prolaktinu 😉

breberuska
17. kvě 2010

díky za přivítání, holky...natulaaa tak v diskuzi o prolaktinu jsem nebyla...aspoň teda o tom nevím 😉

petra.vavra
17. kvě 2010

Breberuska- vítej a zároveň přeji hodně sil. Přečetla jsem si tvůj příběh a jsi opravdu silná žena. Přeju ti vše jen to dobré, toho špatného jsi si vybrala, myslím, až dost.

natulaaa
17. kvě 2010

heeej mi to nedááá,tak v jaké diskuzi si byla,já vždycky někde nakouknu a pak nevím kde jsem tě viděla 😒

leheckova
autor
17. kvě 2010

Breberusko tak to je mi lito člověk asi musi zkusit a projit mnoha utrpeními aby si cenil toho mála co ma jinak to nevidim asi si ten nahoře přeje abychom trpěli a pak si važili všeho čeho dosahneme i když pro nas to neni důležité on asi nechape že chceme to co on nam bere....mrzi mě to bud silná kočko napis zda chces k nam do tabulečky napis když tak inicialky k tomu potřebne věk,vitaminky,leky kdy si byla na revizi a ja te tam přidám k nam budu se těšit že zase přijdeš 🙂 🙂 🙂

mircisek
17. kvě 2010

A mě si tam na druhý pokus zapíšeš? 😉 Věk 30, MA 26.11.2009, 1.5.2010, kontryhle, zítra KO po revizi. 😀

mircisek
17. kvě 2010

Joooo a čekám na první porevizní menstruaci. 😒

breberuska
17. kvě 2010

natulaaa - v srpnovkách 2010, v zářijovkách 2010, pak krvácení po revizi a ještě NT screening v I trimestru...za poslední dobu je to tuším všechno 😎

natulaaa - děkuju, ale zase tak silná nejsem, pěkně se v tom plácám...i když mám skvělého manžela, který je mi velkou oporou, tak se mi s tím vyrovnává těžko...

leheckova-asi máš pravdu...jinak do tabulečky - je mi 27, beru teď jen Mamavit (ale přemýšlím o Elevitu), Femigard a piju kontryhel, na revizi jsem byla 5.5. (4.5. mi vyvolávaly "porod")

fram
17. kvě 2010

ahoj holky,
jane,to mě mrzí, mrcha mizerná 😒
breberuska,vítej mezi námi, přeju hodně sil ☹
mirci,budu držet palce,ať u dr. vše dobře dopadne,
natul, já jsem od revize taky pořád hrozně lítostivá, každá blbost mě dojme a vžene slzy do očí 😅 Manžovi budu držet palce,ať se mu to podaří 😀 😀 můj byl taky a zmáknul to 😀 jen říkal, že nevěděl,jak rychke by měl být,aby to nebylo trapně brzy nebo zase aby mu to netrvalo moc dlouho 😀 😀

jane84
17. kvě 2010

ahoj holky, právě jsem se vrátila ze zkoušky, výsledky za týden, ale na biologii člověka si věřím a bylo to jednoduché 😀 ale bolelo mě tak břicho, že jsem málem lezla po zdi
Natu neboj, manža to zvládne 😀
Breberuško vítej, je mi líto, co vás potkalo, kdykoliv si přijď popovídat a vyplakat se.
Holky a co ta Kopre, neozvala se někomu? Snad nešla rovnou do špitálu? 😒

mircisek
17. kvě 2010

Jani, gratulace!

fram
17. kvě 2010

jane, tak už předem gratulace ke zkoušce 😉
taky myslím na kopre, doufám, že přinese pozitivní zprávičky , moc bych jí to přála

leheckova
autor
17. kvě 2010

Jane takže co mrcha??? ☹
Mirci promin doplnim 😅

natulaaa
17. kvě 2010

Fram si mě rozesmálá s tím spermio 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ježiš Breber tak to nevííím kde jsem tě četla 😒 😒 😒 ,nevím kde jsem to vlezla 😒
Jani tak to je super s tou zkouškou 😉 ,co z tebe bude nakonec,mohla by ses dát na gynekologii a všeeeechny nás tu pak vyšetřovala ,to si píš,že bys byla zabezpečená pracovně,určitě by ses nenudila 😀 😀 😀

petra.vavra
17. kvě 2010

Jane šikulka 😉 gratuluju...já taky anj nemám ještě napsanou v indexu, ale vím předem , že jsem ji udělala 😝 😀

breberuska
17. kvě 2010

jane84 i já gratuluju, zkouška je určitě v kapse 😉 už aby ses dala na tu gynekologii, jak píše natulaa 😀

kopretina82
17. kvě 2010

Holky, sorry, že píšu až teď...
Hned ráno UTZ-dutinka vyrostla, dokonce je i embrijko 😵, nicméně Dr. se to stejně zdálo maličký, takže plán byl, že ještě vezmeme HCG a pak se domluvíme co dál-proto jsem nepsala hned ráno.
V půl 2 výsledky krve-4751 jednotek, takže další UTZ příští pondělí a pak se uvidí...
Jenže pak jsme jeli pryč a přijeli před chvilkou, takže se ještě jednou omlouvám, že jsem vás tu tak napínala 😉
Plán je ten, že buď se to bude vyvíjet OK, nebo ne a bude revize, takže zatím furt 50:50, ale pro mně je ohromná výhra už i tenhle stav, hlavně jsem neskutečně ráda, že to nebylo mimoděložní.Teď prostě budu toho mnrňouska pořád ukecávat ať bojuje a třeba si to tu fakt vybojujem. Já nevím, už od začátku mám pocit, že by to mohlo být dobrý, tak uvidíme...Každopádně je před námi týden bez stresu z kontrol a výsledků...😉
Jo a pouť byla super, sice počasí na sviňu, ale jinak bomba 🙂
Holky moc dík za palečky, zas se ozvu a nezlobte se za tu prodlevu 😉

jane84
17. kvě 2010

Děkuji za gratulaci, horší bude toxikologie ve čtvrtek, už jen proto, že je ústní. Holky já ale z mediny utekla na učitelství, nevím kdo to tu psal, že nemá rád doktory ani učitele, myslím, že Silvi 😎
Lehe jj, mrcha, můžeš mi do tabulky dát 1DC na dnešní den