Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
21. kvě 2010

Lehe dívala jsem se, že se ti teplotky drží pěkně nahoře 😉

natulaaa
21. kvě 2010

jani co říkáš na videjka 😉

jane84
21. kvě 2010

ta holčička je skvělá, takhle ukecaný dítě jsem ještě neviděla. A to druhé video, kéž by to bylo takhle jednoduché 🙂

natulaaa
21. kvě 2010

jani přesně 😉 😉

leheckova
autor
21. kvě 2010

ahoj

leheckova
autor
21. kvě 2010

Jane taky koukam celou dobu jdu nahoru a držím se 37,1 to jsem jeste od revize neměla....nikdy 😲

jane84
21. kvě 2010

a máš nějaké příznaky nebo třeba vůbec žádné. žádný příznak také příznak

leheckova
autor
21. kvě 2010

ne zatim nic a manža je nachcipaný trochu mě páli v krku mam strach abych nechytla anginu sakra....

jane84
21. kvě 2010

mě teď taky dost pálí v krku, jeden den skoro nic, další je to horší. Víš, co se mi na to osvědčilo? Doporučil mi to i strýc,který je doktor, že bych to mohla i těhu, Bioparox. Je to sprej s násadkou do úst i do nosu, není to zrovna nic příjemného, ale vždycky mi to pomůže zastavit nemoc v začátku

leheckova
autor
22. kvě 2010

dobré ranko 😉 🙂

leheckova
autor
22. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................47DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................33DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................33DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................33DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................33DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................32DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................31DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 30DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................25DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................23DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................22DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................21DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................19DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................18DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................13DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 9DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................6DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................5DC

leheckova
autor
22. kvě 2010

Kdepak jste kdo halo halooooooooooooo Herbi si tam???jak se mas tady po dlouhé době svití letní sluníčko mam radost doufam že to vydrží až do večera a budu moct něco na zahradě udělat 🙂

herbie
22. kvě 2010

ahoj milli jj mam se dobre tady bylo taky dneska krasne jsem nevydrzela a delala si test ale uplne snehobilo tam bylo hahaha mam teprve 9 dni po ale i tak si nadej moc nedavam co ty jak se cejtis 😉

natulaaa
22. kvě 2010

čaute baby 😉 🙂
Heri to je brzičko,třeba ještě vykouknou 😉

leheckova
autor
22. kvě 2010

Já zatim nijak leze na mě asi nemoc tak doufam že kdyby tak to enbude vadit modlím se ted piju horký čaj a palim bacili a uvidim jak to dopadne po vikendu

leheckova
autor
22. kvě 2010

taky si myslim že je brzy ja teda dřív ja při ms a nebo par dni po testovat nebudu nema to cenu

natulaaa
22. kvě 2010

Lehe čím páliš bacila 😀 😀 😀

leheckova
autor
22. kvě 2010

horkým čajem

natulaaa
22. kvě 2010

jo tááááááák,já myslela,že něčím ostřejším 😝 😝

herbie
22. kvě 2010

no ja vim holky kdyz ja jsem to nemohla vydrzet a ty testy na me v koupelne tak cihali hahahahaha jeeee lehe tak brzky uzdraveni teda preju aby vubec nic na tebe nelezlo ahoj natul 🙂

fram
22. kvě 2010

Ahoj holky,
breber, já měla taky takovej hnědej hlen, celých 14 dní po revizi a pak se to nějak samo srovnalo
lehe, držím palce, ať se teplotka drží a dopadne to a hlavně, ať tě nesklátí bacil
natul, gratulka k hřebečkovi 😉 ten bude teď pyšnej 😀
herbie, je to ještě brzo, takže naděje pořád je

fram
22. kvě 2010

natul, video - romantik je teda super, smála jsem se jako blázen 😀

herbie
22. kvě 2010

jeeeeee fram dekuju ja vim ze to je brzy ale nejak jsem neodolala tak mam testy doma jeste dva ale testovat uz nebudu 😉

leheckova
autor
22. kvě 2010

kdy mas dostat MS Herbi ja bych měla v pondělí to budu 26DC ale graf mi to značí na čtvrtek 29DC

angelina987
22. kvě 2010

Dobré ráno holky, hlásím, že MS stále nikde, ale test negativ, tak mě čeká jen čekání na nic ☹ ale příští měsíc budu 100% těhu 😀 tak to až tak neřeším. Hezký víkend holky

breberuska
22. kvě 2010

hezkou sobotu všem🙂
herbie, zkus vydržet, já jsem měla slabé čárky vždy až 10 den PO.
angel, třeba ještě vykouknou! 😉

kasperli
22. kvě 2010

ahoj všem...

ve středu jsme přišli o miminko (je to již čtvrtý potrat v období 6 let, dítě zatím nemáme s manželem). V pondělí bylo ještě v pořádku na kontrole, srdíčko mu bilo...

Jak mi asi je, je škoda popisovat, to co se ve mě mele...ta bolest...

Stále si říkám, co mi to mělo říct? proč se nám tohle stalo již po čtvrté?
...pořád se mi mele hlavou...proč to miminko přišlo? Zjevilo se jako sen, ani jsem neměla o něm tušení...toho tolik vydrželo, jak jsem o něm nevěděla a jak jsemse začala o něj starat, a věděla jsem už že má i srdíčko...a i krvácet jsem přestala, tak příjde tohle. Pořád si říkám sakra proč? Co se stalo nebo s námi je, že zase miminko od nás odešlo? Co mi tohle má říct? Si říkám, to snad už není možné. Já se na něj tolik těšila a přišlo mi to jako já nevím, jako anděl v břiše, co se narodí jako o vánocích,...tak jako jsou ty adventní neděle....láska, víra a naděje...nevím no ...říkala jsem si, konečně nás má někdo rád, konečně jsme se dočkali, konečně máme srdíčko a už vše bude v pořádku
v pondělí jsem viděla miminko ještě v pořádku a ve středu už ne...

Jsem už naprosto zoufalá a tolik bolesti co v sobě mám...je to příliš těžké, tolik jsem tomu věřila že to tentokráte vyjde... tolik jsem tomu věřila a o to více to bolí...ta ztráta..

natulaaa
22. kvě 2010

Kasperli asi vím jak se cítíš,ale asi né uplně ,my přišli o mimi jen jednou,ted se mi to sice komplikuje cystou ale to,co se děje tobě,nevím fakt co říct,je mi to líto a začaly mi téct slzy,je to hruza co se to děje v dnešní době,je toho tak moc,že to snad ani není možné 😔 😔 😔 .Kde je nějaká spravedlnost 😔 .Kasperli přeju ti pevné nervy,ty ted budeš potřebovat a hlavně byli jste teda už někde na vyšetření,přišli na nějakou příčinu,že proč se to děje?

kasperli
22. kvě 2010

První dva potraty byly zamlklé, podstoupili jsme genetiku...nic se nenašlo.
třetí byl spontání
a ten poslední miminku přestalo tlouct srdéčko v 10tt

kasperli
22. kvě 2010

teď mi pan primář řekl že operace potrvá déle, že chce miminko vyjmout celé a hned je odešle na genetiku a odebrali mi spoustu krve, tak uvidíme co bude.... ☹