Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

froka
3. zář 2012

@turcice ale jdi ty, však do ovulky jste do toho bušily hlava nehlava, tak netresuj 😀

turcice
3. zář 2012

@froka no malinko vychyluju nooo..dyk víš jak Kačí 😉 😉 😉

ladydi
3. zář 2012

Holky, tak jsem se rozhodla konečně pro autosedajdu pro mimčo. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=58412663 😀 no tak jestli nám ten famfulín narostě... 😀 ale paní píše, že má modrej potah k tomu, co měla pro synka a dá ho k tomu zdarma, tak přinejhoorším natáhneme potah 😀 Ale je v super stavu a má všechna polstrování co má mít, základnu a je za dobrou cenu.

turcice
3. zář 2012

@ladydi hmmmm moooc pěkná 😉

ladydi
3. zář 2012

@turcice no já jsem nechtěla kupovat růžovou teda, ale v kombinaci s tou černou je to hezký 😀

fykyska
3. zář 2012

@froka Děkuju - o krok vpřed dalšímu vzdělání třeba mě to pomůže do budoucna 😉 Tak snad mě dneska mudr potěší moc se tam těším zase se ošuruju vlhčeným kapeníčkem a šup na kozu mééééé méééé 😀 už abych viděla aspoň váček sluníška mojeho 😅
@turcice - musíš se nechat opečovávát po všech stránkách 😀 😀 řekni jak tě strašně bolí nožička a jak jí potřebuješ opusinkovat a výýš výšš výš 😀 😀
@martinakl středa se bliží Kubičku teta Verůůů kouzlí kouzla abys šel ven 😀 😉 Jo děkuju za uklidnění - tak budu moudřejší odpoledne odcházím z práce v 16:00 takže tak kolem 19:00 budu znát vysledek holky 😉
Zatím je mi dobře prsa stále bolí hlenda silí na čípas nesahám poslední teplota byla 38 😀 takže se tam asi hezky peče

fykyska
3. zář 2012

@ladydi Hezkáá sedačka 🙂 no dělala jsem kvalifikační zkoušky odborné způsobilosti pro pojišťovací makléře a zprostředkovatele - střední stupeň 🙂 Fuj to je dlouhej název 😀 😀

turcice
3. zář 2012

@fykyska ty jsi chytráááá 😉 😉 😉 no nějak jsme ted s manžou vycucaní takže na pusinkování nožky bohužel nedošlo ale zkusím to navrhnout..dnes jak zařizujeme a pajdám mě pěkně ta noha bolí..chjo

ladydi
3. zář 2012

@fykyska tak tj 😀 já v únoru byla zase na certifikaci a zkouškách na padělky. Mám dokonce další občanku díky tomu 😀 ale jsem za to ráda. Jen je fakt, že jsem jako magorka na ty prachy, všechno okouknu hend 😀 stejně nejraději platim kartou, je to jistější. No jinak díky, taky se mi líbí, i když je jak já říkám úchylně růžová 😀

ladydi
3. zář 2012

@turcice hele, nemusí pusinkovat nožku, stačí že pusinkuje .. ehmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fykyska
3. zář 2012

@turcice Ono to bude číčo taky tlakem je to takový divoký zase všechno - koleg. v práci je po zlomené noze ze začátku roku a je nateklá kdyby jí vrazila do vosiho hnizda... A chytrá no děkuju 😀 občas mám pocit že brouk mozkožrout pláče hladem 😀 souhlásím s @ladydi stačí když pusinkuje 😠 😀 😀

@ladydi - potahem se potáhne a růžová bude v trapu
😀 No já jsem za ty zkoušky taky ráda - ale že bych se na to učila to se říci nedá - měla jsem starosti jinde - ovšem poklepala jsem si na rameno 😀 ještě nebudu takovej dutohlav 😀

ladydi
3. zář 2012

@fykyska tak pokud to bude ta Magdalénka, tak jí růžovou nechám, to zase joo. Však kočárek růžovej nebude a autosedajda je stejně pro prďolky, alespoň to bude vidět na první pohled.

fykyska
3. zář 2012

@ladydi 😉 😉 ono ty barvičky - však je to svým způsobem jedno viď když se nekoukneš do plín tak jde u maličkejch těžko rozpoznat klučík holčička 🙂 víš jak to myslím 🙂 Téda dneska mě držte palce jsem uplně nažhavená na tu gyndu 🙂 snad nebudu zklamaná ☹

barbarucha
3. zář 2012

@ladydi Ahoj, dneska bez křečí, takže dobrý, břich trochu tuhne, ale nic strašnýho, rozbor moči dopadl dobře, teď odpol jedem na KO k PA, tak uvidím, co vymyslíme. Zase jsem se uklidnila, prostě furt nahoru dolu 🙂

barbarucha
3. zář 2012

@vanilka31 No ten skok ve velikosti čípku z nějakých 6 cm na 0,5cm hrbolek mě dost vyděsil (kór to zkrácení o 2cm za poslední týden a půl). Když jsem zjistila, že už tam skoro žádný čípek není, tak jsem měla málem infarkt, volala jsem PA a ta spustila poplach. Prostě zase taková scénka, abysme se nenudili 😎
Jinak gyndr kontroluje čípek při každém vaginálním vyšetření, ne? Popř. to měří vaginální sondou UTZ.

ladydi
3. zář 2012

@fykyska a tak někdy to poznáš podle ksichtíku 😀 ale je to fuk, ale kluka bych do růžovýho asi fakt nedala 😉 No a budu na Tebe myslet 😉 neboj, bude to v pohodě, ale nečekej tam mimíse jako hrom na tom UTZ, je fakt brzo 😉 čekej váček s puntíkem 😀

@barbarucha no tak alespoň že tak, no mě včera ztuhnul břich asi 2x, ale jak píšeš, žádná bolest, jen ztuhnutí a tím pádem to je pohoda.

fykyska
3. zář 2012

@ladydi No že by na mě mával NAZDÁR MAMÍ s tím nepočítám - ale dám království za to aby po tom všem byal vidět tečka 😅 😅 v peřinkách a pan doktor řekne ták to je Vaše mimintóó paní 😵 😵 😵

fykyska
3. zář 2012

@barbarucha Uf uf ( tfuj tfuj ) pro štěstí - hlavně že je vše jakž takž v normě držím palešky 😉

ladydi
3. zář 2012

@fykyska no oni nazývají mimíško plod i teď mi dr řekne plod 🙄 to už ale dávno není plod, no ale odpborně prostě dokud se nenarodí, tak je to pro ně "jen plod"

fykyska
3. zář 2012

@ladydi No jsou takoví chladní v tomhle - nejdřív zygota pak embryo pak plod škoda že si málo který doktor uvědomí že ať malé nazve jak chce pro nás je to dycky miminko 😕 ať vidím váček nebo 2 mm ,,něčeho" hrozně malinkatého pořád je to moje dítě

vanilka31
3. zář 2012

@barbarucha To jsi dobrá, že to poznáš, já bych si to sama měřit nemohla. Jestli to dr. u mě kontroluje, nevím, tak snad ví, co dělá.

froka
3. zář 2012

@fykyska Myslím na tebe kočičko, určitě už tam bude pořádnej gestační vak! Držím pěstičky!

fykyska
3. zář 2012

@froka 😀 PROSÍM JEDEN PYTEL S MIMINKEM 😀 🙂 😉 DĚKUJŮŮŮŮ

luuc_2012
3. zář 2012

Ahojky holky, po včerejším uklízecím maratonu jsem dnes bez energie a jeste po nasteve zubarky, opet me moc nepotesila, tak si dam kavicku a nohy nahoru, krasne se cte ze dalsi snaženíčko dopadlo úspesne tak vsem drzim palecky!!! 🙂

turcice
3. zář 2012

@luuc_2012 ahojky LUU..kdybys někdy chtěla,můžeme dát kávičku 😉 😉 😉 zubař..brrrrr..nemám je ráda..ke komu chodíš??Já jsem dnes total vycuclá..ale mohlo by to být dobré znamení zase 😉

turcice
3. zář 2012

@fykyska Veruu už se těším na info... 😉 😉 😉 😉

lenickan
3. zář 2012

holky jsem ráda, že se to tu rozrůstá ty //, já mám ted obavy kůli čípku, příjde mi že ho mám šíleně dole, cítím ho i jak o při chůzi:( ale jen občas...

turcice
3. zář 2012

@lenickan Leni a byla si u Dr.????

luuc_2012
3. zář 2012

Ahoj Evčo, chodím k zubařce Jandové, je hodná, ale pokaždé si něco najde čím mě nepotěší, určitě si muzeme dat nekdy kavicku a pokecat, tak se nedky domluvíme az bude vic energie, ja premyslím ze vyvencim psa a zapluju do postele, doma nikdo tak co

lenickan
3. zář 2012

@turcice tady v tý pr...li kde jsme v pondělí nikdo neordinu, zítra si asi zajedu, ale kdo ví zda budou mít UTZ 😲
můj dr. na telefonu říkal, že pokud nekrvácím a nebolí mne břicho je to OK, no ale!!!