Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
24. zář 2012

@leeena_4 no koukala jsem do tabulky a podle nejmenšího přibírání, bych měla mít 3,5kg nahoře, no tak mám ještě -1kg, no tak snad to bude nejhůř těch 6, no. A kolik teda že máš Ty?? 😀

leeena_4
24. zář 2012

@ladydi to neřeknu ani vlastní matce 😀

turcice
24. zář 2012

@leeena_4 já v těhu přibrala 22kg 😀

ladydi
24. zář 2012

@leeena_4 ale ale, měla jsi 50kg s postelí a teď máš 60kg bez postele, co 😀

aagnes
24. zář 2012

@ladydi no to su ráda, že dochází sama 🙂 bylo by to horší, kdybych musela na vyvolávačku. Já z toho vinohradu lezu jak 90tiletá babička a do teď jsem spala. Já ten měsíc nic neudělám, ráno vinohrad a odpoledne spánek 😖

ladydi
24. zář 2012

@aagnes a to ten vinohrad máte tak velikánskej 😕 no já teď taky udělám prd a vořech. Nic moc se mi nechce a taky mě furt tuhle píchá, tuhle bolí.... Ale jak píšeš, hlavně že mrcha dorazila sama.

leeena_4
24. zář 2012

@turcice to jsi mě potěšila 😀 Já to mám podobně.

@ladydi no právě že rokem braní utroše, provery a clostilu + jedním nepovedeným těhu jsem nabrala přes 10 kilo a další teď v tomhle těhu. Takže jsem se zařadila mezi baculky. Ale já to dám dolů, už se těším, až budu moct začít cvičit 🙂

turcice
24. zář 2012

@leeena_4 jasně že to dáš dolů..taky jsem to dala 😉 tak bud v klidu..já hned po porodu měla dole cca 10kg

ladydi
24. zář 2012

@leeena_4 no tak já tohle všechno brala už u Dianky, pak jsme se 3/4roku snažili a já brala až trojnásobný dávky a nic z toho, tak jsem to vzdala a o mimčo ztratila zájem a řekla, že si necháme prostě jen jedno a hotovo. No a pak mě to chytlo znova a zase jsem chtěla mimčo, to se povedlo hnedle a přišla jsem o něj, pak jsem brala zase hormony a povedlo se nám za 2měsíce znovu a Duphaston, což je asi to samý jako Utroš jsem brala asi do 16tt 3x denně. Jinak po potratu jsem nabrala 10kg ☹ respektive 3 v těhu a 7 potom

aagnes
24. zář 2012

@ladydi to není náš, chodím tam na brigádu a mají víc těch vinohradů. Jsou to lány, kde na konec nevidíš a je jich několik stovek 😖 Po ms začnem se snažením s gelíkem 😎

lenickan
24. zář 2012

@ladydi proč myslíš že si nabrala ta kila po potratu? Nervy? Já právě taky přibrala ne 10kg ale 3-4 určitě.. a ted v těhu nabírám dál

ladydi
24. zář 2012

@aagnes no tak alespoň budou nějaký korunky z toho, ne?? a Na snaženíčko už se můžeš právě těšit, když už MS klepe na dveře 😉

@lenickan nevím, myslím že nervy a taky jsem dost pila po večerech víno, což normálně nedělám, utápěla jsem žal ..... takže myslím, že to bylo tím. Jinak sladký nemusím, takže čokoláda a pod v úvahu nepřipadá, jediné co jsem dělala jinak bylo to víno... ☹ 😔 😔

aagnes
24. zář 2012

@ladydi peníze budou a půjdou na urnu, nechala jsem udělat u sochaře urničku ☹
uvidím, kdy bude ovulka 🙂

leeena_4
24. zář 2012

@ladydi já brala rok a půl v kuse proveru, pak utrogestan, pak utroš + injekce a pak do 12tt jen utroš. Po potratu jsemnic nepřibrala, ale ani nezhubla, Pak dalších asi10tt utroš. Takže to šlo nahoru jako blázen. Ale vem to čert, to zhubnem 😉. Já vím, že u mě cvičení + omezení žraní zabírá, takže to je jen o mé vůli.

zandi78
24. zář 2012

@ladydi ano ano, přesneě tak jak jsi to napsala...je to neuvěřitelné v dnešní době..

maximka33
24. zář 2012

@kolino taky pěkná hrůza, co se ti furt děje. je mi to fakt líto. kde k tomu přišel muž? je to fakt nanic..

kolino
24. zář 2012

@maximka33 on pracuje mezi lidmi, chodí po poruchách v domáctnosti takže někde chytil bacila a donesl ho domů ☹ a jak ty?? co v centru? další měsíc bude stimulka?

berenik
24. zář 2012

Ahoj holky, prisla jsem vas pozdravit. Dekuji dobre dusi, ktera uz nahlasila aktualitu do tabulky. Jsme moc stastni, ze naseho Filipka mame a moc si to uzivame, i kdyz je to hekticke, zivot na ruby a malo spanku, ale stoji to za to. Preji vam vsem, at take brzo sve stesticko drzite v naruci. Dekuji vsem v teto diskuzi, moc mi pomohla.

lenickan
24. zář 2012

@ladydi ty jo ted jsem koukla k tobě do alba a žasnu nad bříškem s Diankou bylo fakt mega!!! Já myslela, že takový jsou jen s klukem...🙂 hodím sem svůj pupek s Ani

lenickan
24. zář 2012

na moje 30 narozeniny, to byl konec 7 měsíce

lenickan
24. zář 2012

33tt

lenickan
24. zář 2012

a todle 38tt a to už bylo fakt hustý...

lenickan
24. zář 2012

šíleně mi otéká obličej... ted mám nahoře asi 1kg ale celkově si přijdu taková větší - rozjetá🙂
ale jak píše Lenka - disciplína jídlo + cvičení a bude to zase v normě

martinakl
24. zář 2012

@lenickan Moc ti to sluší 🙂

martinakl
24. zář 2012

Holky, ja se cca rok snažila zhubnout - spinning 2-3x tydne, upraveny jidlenicek, ale shodila jsem jen 3kg. Tak se toho dost bojim. Ale je fakt, ze jsem dost chodila na pivo (bylo to na vejsce 🙂), tak snad to tentokrát pujde lip.. Pribrala jsem 19kg za tohle tehu, předtím mezi potratama asi 6. Mam uz 10kg dole od porodu. Tak doufam, ze nejak pujde dolu i ten zbytek, klido i vic 🙂

lenickan
24. zář 2012

@martinakl ty hlavně ted musíš dobře jíst - potřebuješ sílu na vstávání na kojení a tak vůbec nechat organismus se nadechnout. Uvidíš sama kdy budeš mít elán jít si zacvičit apod.
Já ho s Ani dostala až po jejích 1. narozeninách (to jsem před těhu cvičila tak 3x v týdnu a při těhu 4x plavala) takže nejsem lenoch, jen mne prostě totálně odrovnala, byla jsem ráda, že žiju a zvládám své povinnosti...
Přibrala jsem 12kg, a do konce 6ti nedělí měla nahoře jen 1,5kg. Pak začaly nervy, řev, řev, řev, řev a já se cpala a cpala a cpala-nevíc jsem po 6ti nedělí musela přestat kojit, tak jsem najela fakt na prasárny a před MA jsem měla o 5kg víc než na koci 6ti nedělí - OSTUDA!
Ted jsem těhu začala na 65kg - snad neprolomím magickou 80tku to by mne fakt vzalo - ale možná to potřebuju, dostat přes tu mojí mlsnou "tlamu"🙂

lenickan
24. zář 2012

holky pokud byste některá měla zájem o 70% slevu do shopu www.princeznicky.cz napište si o kód emailem na: info@princeznicky.cz

maximka33
24. zář 2012

@kolino tak to je pěkné ☹ do centra jsem volala v sobotu, ať nám poradí, a právě mě spíš zrazovali. a manžel byl taky proti. takže teď nic a bude další cyklus.. doufám, že budou ty testy na protilátky pozitivní, ať se nemusím nechat očkovat.
@berenik moc gratuluji!
@martinakl Marti, to ti to jde dolů super. já v těhu přibrala jen 12,5 kg, ale v porodce zůstalo jen 5!!

maximka33
24. zář 2012

@lenickan Leni, já tu magickou osmdesátku těsně prolomila před porodem. kolik měříš? já 168 cm. a holky, dostalo mě, že když jsem teď vážila 70 kg při 168 cm, tak už mám nadváhu 😲 no je třeba s tím něco dělat, fakt mi narostlo panděro.

lenickan
24. zář 2012

@maximka33 já mám 165 😒