Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martinakl
16. zář 2011

@kixi Az ve ctvrtek. Rikal, ze tam vidi jen krev, zadne zbytky placenty nebo tak, ale vyloucit to nemuze. Takze proste uvidime...

hexelucka
16. zář 2011

@terrik užívám jej už asi půl roku od toho co mi našli nějaké odchylky ve srážlivých faktorech..

hexelucka
16. zář 2011

takže holky další smutná zpráva z domova...je to v háji☹(((chce to ukončit....tohle mi řekl přepadla mě hysterie jako hrom....pak z něj vypadlo že si dáme pauzu od mimi(aspon do dalšího roku-pojedem na dovču že je to hroznej tlak......jasné dám pauzu nakonec se mi zhorší můj zdravotní stav a nakonec řekne že končí semnou ne?já jsem na dně.......počkám ještě máme chvilu čas do další stimulky, už o tom nebudu mluvit a nasadím stejně odstup jako on....a bud se to v něm zlomí zpět nebo ze ně bude rozvedená, bezdětná, zlomená 30 tnice co má za sebou 3IVF a jedno nezdařené těhu.....

safea7
16. zář 2011

@martinakl Hrozně ti držím pěstičky ať to odejde samo,protože v jiných státech dělají vše pro to aby kyretáže nedělali žádné,protože mají dost nežádoucích pooperačních následků.Mě hrozila také druhá,tak jsem si zajela za jiným doktorem a ten mi dal ještě čas,dávala jsem si horké sprchy a těch pár dní jsem se tak nějak nešetřila,tahala těžké věci a tak a po týdnu doktor zářil jak sluníčko,protože tam zůstal jen drobeček a ten odešel při první ms 🙂

lichtakova
16. zář 2011

¨teda tady je to nějaké hodně neveselé ☹

safea7
16. zář 2011

@hexelucka To mě moc mrzí,jak to teď máte,ale víc chlapů takové "tlaky"prostě nezvládne.Nedokážou se vžít do ženy,tak to prostě je ☹ .Já mám naštěstí pravý opak někdy mám pocit,že jeho touha je silnější než můj strach z nezdaru a tím mi dává hrozně moc síly 🙂 Držím ti pěstičky ať to ustojíte a vše se v dobré obrátí a ta dovča je fakt super nápad,jiné prostředí dokáže zázraky 🙂

leeena_4
16. zář 2011

@maximka33 ahoj, pokud máš ovulku až později, tak vážně doporučuju začít prád duphaston až po ovulaci. Protože pokud ho vezmeš před ní, tak ji opravdu může zablokovat. Ví to doktor, že ji míváš takhle pozdě?
@martinakl mooc držím pěsti, ať se to samo vstřebá, nebo odejde s mrchou 😉

leeena_4
16. zář 2011

@hexelucka Kočko vidíš, že ho to hodně zasáhlo, tak na to netlač. Není nejdůležitější, abyste teď začali stimulaci!!! Nejdůležitější jste přeci vy dva. On přemýšlí náhodou docela normálně. Zasáhlo ho to a chce si dát pauzu od miminka do příštího roku. Vždyť to jsou už jen 3 měsíce! A chce s tebou jet na dovču. Nebuď na dně a nešťastná, on nechce dát sbohem tobě, on se chce jen vzpamatovat a pak začít s čistou hlavou znovu a myslím si, že pak máte mnohem větší šanci na úspěch. Zkus to brát z té lepší stránky, kterou teď vůbec nevidíš. Drž se, moc ti fajdím 😵

lenka5731
16. zář 2011

@hexelucka Ach jo, ten tvůj je teda opora. Na tobě je 90% všeho a on to nezvládá ... ? Přijde mi to jeho chování dost sobecké ☹ Drž se.

@martinakl To jsou teda novinky ☹ Držím palce, aby se to vyloučilo samo. Mně doktor pro jistotu utz ani nedělal, tak vůbec nevím, jestli tam taky náhodou nemám, protože tam mám takový divný pocit ☹

meiki
16. zář 2011

@lichtakova ahojky, tak jak se mate? U nas snad vse ok, po posledni ko byl prcek skoro hlavou dolu, nebyla to jeste uplne ta spravna poloha, trochu na sikmo, ale bohuzel pan dr rikal, ze tam prdolka ma jeste hodne mista a tak se jeste porad muze pretacet, tak uvidime ve ctvrtek pristi tyden

hexelucka
16. zář 2011

@leeena_4 děkuji zlati....nějak to dopadne.....

hexelucka
16. zář 2011

@lenka5731 asi si mám pomoci sama tohle je podpásovka a já jsem místo nahoře zase dole ba naopak ještě hlouběji než před tím☹(

meiki
16. zář 2011

@hexelucka ja mam doma zrovna ten druh chlapa, ktery si o tom vubec nechtel povidat, urcite mu to moc vadilo a byl z toho smutny, ale vubec to na sobe nedaval znat. (jedna revize v 5tt a druha preruseni tehu ve 13tt pro vvv) O tom prvnim ani nemluvil, to druhe ho vzalo, ale ... Vim, ze je to hrozne, i ja chtela hned dasli pokouseni o mimi (nakonec jsme cekali na druhou porevizni a zacali se snazit)
pro zenu je cesta z tohoto ven asi jen teseni se na dasli snazenicko, proste predstava dalsiho tehu, pro chlapa je to jine, on hned na dalsi nemysli.
U meho chlapa fungovalo, ze jsem o tom prestala uplne mluvit a povidala jsem si tady s holkama.
Zkus o tom prestat mluvit, zamer se na tu dovcu, kam kdy, co sebou atd, neodtahuj se, spis mu dej pocitit, ze ho mas rada. A kdyz nebude stimulka hned tento mesic, vim, ze Tebe to bude bolet, ale svet se nezbori a nakonec prijde on sam s tim, ze do toho pujdete znovu

leeena_4
16. zář 2011

@hexelucka neboj se nic, dopadne to dobře. Jen spolu musíte hodně mluvit a brát jako prioritu vás dva a to ostatní přijde 😉. Jsou to hrozné zkoušky.

meiki
16. zář 2011

@hexelucka zkus se co nejvice vypovydat tady s holkama, mne to opravdu hodne pomohlo a pak uz jsem nemela takovou potrebu si o tom povidat s manzelem a bylo to lepsi pro oba

meiki
16. zář 2011

@hexelucka ja na tu druhou revizi sla 21.12 a pak jsem si pripadala naprosto nepochopena, ale oprvadu holky tady jsou proste tak super rameno na vyplakani

hexelucka
16. zář 2011

@leeena_4 kéééž by si měla pravdu dala bych ted vše ne za mimi ale za to aby se mi vrátilo to co jsem měli☹((

martinakl
16. zář 2011

@lenka5731 A krvacis nebo tak neco? Mne porad poboliva bricho a vcera jsem zacla spinit a dnes se to jeste zhorsilo.. Pokud to tak nemas, tak by to melo byt v poradku.

martinakl
16. zář 2011

@hexelucka Ten muj zase chtel po prvnim neuspesnem pokusu snazeni co nejdriv, ale ja jsem ho pimela pockat. Tentokrat nam doktor doporucil pockat dokonce pul roku a oba jsme se shodli na tom, ze se pokusime to dodrzet. Treba si to po novym rozmyslime, ale momentalne mame oba pocit, ze bude dobre si od toho stresovami se odpocinout. Zkus to taky, vysadit, nemyslet na to.. Asi to nebude snadny, ale pokud to tvuj manzel citi jako my, chapu ho. Drzim moc moc palce, vim, jak je ted podpora obrovsky dulezita, obzvlast od chlapa 😖 Tak at jste co nejdriv oba v pohode...

martinakl
16. zář 2011

@leeena_4 Na mrchu se asi cekat nebude. Pokud to neodejde do ctvrtka, revize me nemine ☹

lenka5731
16. zář 2011

@martinakl no já jsem špinit ještě nepřestala a od včera odpoledne mě právě bolí podbřišek 😒 😒 😒

martinakl
16. zář 2011

@lenka5731 No ono to je pry normalni, ale pokud si chces byt jista, tak za nim proste zajdi, ne? Mne rikal dneska asi trikrat, ze pokud se mi cokoliv nebude zdat, at prijdu znova, popr. jedu do nemonice... Take mi rikal, ze je to vcelku bezne (bohuzel), ze tam neco malo zustane.

hexelucka
16. zář 2011

@martinakl pokud je to cesta budu muset zatnout zuby...ještě je chvíli času si to rozmyslet a pak tomu budu muset dát volný průběh ale s rizikem že ani to mu nepomůže....ach jo chtěla bych fakt umřít☹(((

lenka5731
16. zář 2011

@martinakl mně ten podbřišek začal bolet až včera po návštěvě doktora, byla jsem na kontole 15 dní "po". a přitom vyšetřoval fakt jemně. předtím mě podbřišek vůbec nebolel.

martinakl
16. zář 2011

@hexelucka Takhle vubec nemluv. Co by na to rekl tvuj potomek, ktery urcite, drive nebo pozdeji, prijde? 😉 Ted se ti zda asi vsechno na nic, ale musis proste verit, ze bude lip a na to myslet...
@lenka5731 To muze bejt jen nahoda, ze to zacalo po vysetreni. Tak uvidis o vikendu. Ale radeji nic nezanedbej..

leeena_4
16. zář 2011

@martinakl ahá, ale když ti píchli agolutin, tak by dojít mohla, ne?

terrik
16. zář 2011

@hexelucka Ahoj Luco je mi to mco líto, že Tvůj muž věci vidí jinak než Ty, každý si to trápení prožíváte trochu jinak. Ty by jsi chtěla co nejdříve otěhotnět,ale Tvůj muž se s tím potřebuje nejprve nějak vyrovnat. Je pravda,že muži se s tím vyrovnávají jinak. Můj přítel např. z toho byl taky špatnej, poplakali jsme si, ale pak už o tom nechtěl moc mluvit. Já se s tím samozdřejmě vyrovnávám hůř,protože to mimi jsem cítila v bříšku, což on ne. Ale chápu jeho, že se v tom nechce dál utápět a prostě život jde dál. Tady na koníku si člověk opravdu může ulevit, protože všichni v podstatě prožíváme to samé a tudíž se do sebe dokážeme vcítit. Jinak taky plánujeme dovolenou prostě hezký relax a to si myslim,že je určitě nejlepší řešení.No a o mimi se začneme snažit,jak doporučili lékaři, za půl roku, aby jsme měli oba klid. Prostě zkuz trošku myslet i na svého manžela a až budete připraveni oba dva, tak myslím že bude i to plánování miminka o dost radostnější. A hlavně bych váš vztah neviděla vůbec tragicky, vždyť už jenom to, že s Tebou něco plánuje,např.tu dovolenou, je přece důkaz, že Tě miluje 🙂

martinakl
16. zář 2011

@leeena_4 To mas asi pravdu.. On mi rekl, ze bych po em mela zacit vic krvacet. Jestli se to bere jako mrcha, to nevim..

leeena_4
16. zář 2011

@martinakl tak agolutin je na vyvolání ms 😉

hexelucka
16. zář 2011

@terrik já se moc bojím že už brzo k vám tady nebudu moci patřit....že nebudu mít s kým mít to mimi...že se mi zhroutí vše co jsem si vybudovala za skoro 6 let...ted v březnu jsem měla rodit na svoje 30tiny a to hned po 3letém výročí manželství měl to být krásný březen a ten bude asi hodně bolavý nebot už budu sama....bojím se bojím udělala bych vše na světě aby se to napravilo....asi budu muset pokud se rozhodne že opravdu ted chce zkončit věřím že můj mudr v caru to pochopí i když za mě ted bojuje na sociálce zkrz nemocenskou...ale jestli je to cesta tak zbohem mimi a vzhůru do nejistoty... a díky mociky za vlídné řádky hřejí na bolavém srdíčku ☹