Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
5. led 2011

@lichtakova nejde. je toho tolik, že ani nevím, co se učit dřív

jane84
5. led 2011

@lichtakova a v práci se ti líbí? Co kolektiv, první dojmy. Pacienti budou a bude jich tolik, že nebudeš stíhat

lichtakova
5. led 2011

@jane84 tak si odpočiň, klasická předzkoušková depka... 🙂

lucie.krajcarova
5. led 2011

@lichtakova ahojky, tak si užívej klídku 🙂)))
@jane84 Jani, moc ti gratuluji k tomu rozhodnutí!!!!! sice jsem v tvých letech neměla o dětech ani páru, ale taky ani páru o tom, že to nemusí jít hladce. a nevidím problém se snažit a klidně i nastoupit do práce, prostě život je náhoda a některé věci nejde plánovat...

lichtakova
5. led 2011

@jane84 jinak v práci to celkem jde, já jsem tenhle týden i ráda, aspoň se tady trochu rozkoukám..příští týden jedu na hory, kolektiv se zatím jeví jeví jako celkem fajn, jen jsou to samé baby 😉

lichtakova
5. led 2011

@lucie.krajcarova já to mám stejně jako Jane...s prací, právě, tady se mě samozřejmě hned ptaly, jak to mám, jestli plánju...tak jsem řekla, že neplánuju
ono se to někde naplánuje za mě...znáte to

rozum
5. led 2011

@wanda1 máš můj obdiv. Jsi tak statečná. Ten film byl na slovákách, ne? Hrála tam ta Z. Kanocz?
První miminko, to je hezké, za chvilku bude druhé od Kopretinky a pak se to rozjede.
@jane - to ani mamka nemůže na toho dr. zatlačit, aby to vzal?

lucie.krajcarova
5. led 2011

@lichtakova ano to je nejlepší. taky to kolegům nebudu říkat tak na rovinu, jako vám 🙂
teda, rozjela se miminka, tak se rozjedou i čárky ne? co ta Endie?? je první na řadě.

martasl
5. led 2011

ahoj holky.vy jste toho napovídaly,ale samé dobré zprávy.
mircisek-neboj,ty i miminko to zvládnete.a po porodu tě doktoři z toho dostanou.jen musíme doufat,že až jich hafo veme kramle,tak nás bude mít kdo léčit a že nebudeme muset na banální vyšetření dlouho čekat.to bude masakr v těch ordinacích 😝 😝 😝

lichtakova-tak to je bezva,že se ti to tam zamlouvá.hlavně aby ten kolektiv byl pořád dobrej.samé baby-to je děs běs,vidím to u nás na dílně.

jane-ach jo,to je k s tou ms k zlosti. 😠 😠 😠 .jen doufám,že tyhle naše ms jsou už na devět měsíců poslední!!!

jahudko-no komerčka je banka pro podnikatele,ne pro normální lidi.když jsme sháněli půjčku na barák,tak se nám decentně vysmáli.manžel tam má účet a těší se,až ho zruší.od komerčky ruce a hlavně prachy pryč-jsou to svině.-teda že musím být tak sprostá...

mv-jé,tak vidíš,tento rok bude u tebe dobrej.a další výborné zprávy ještě přijdou,neboj.a hned je o krůček blíž k miminku. 🙂

včera jsem byla na úřadě potvrdit Katce pobyt a jen tak jsem se zeptala,kolik se u nás platí školka.tak obědy kolem 500,- a jinak 100,- měsíčně.není to prý školné,jen takovej přípěvek na pomůcky a hračky.takže aspoň něco pozitivního na Lučce. 😅

wanda1
5. led 2011

Jo, byl to ten film. Já ho neviděla od začátku, takže jsem pointu pochopila až ke konci… Já mám Zuzku K. jako herečku ráda, protože hraji i v mém oblíbeném „Román pro ženy“.
Já pracuju v převážně pánském kolektivu a nemůžu si to vynachválit .
😀
Když slyším kámošku, jaké pořád řeší v ženském kolektivu problémy (závist, pomluvy, jak kdo vypadá a nevypadá…).

lenkacar
5. led 2011

@wanda1 mě se taky líp dělá s chlapama ,asi půjdu dělat do pivovaru tam může být veselo 😀 😝

lucie.krajcarova
5. led 2011

@martasl čauky, u nás je státní školka taky levnější, asi 700 Kč, ale dostanou se tam děti až od 4 let, berou podle věku, je málo míst...

martasl
5. led 2011

tak to máte blbý.u nás vemou,když se nepočurává a umí se samo najíst.od těch 3 let určitě a maláčky na těch 5dnů.no nic,jdu se chystat do práce.mě se po tak dlouhým volnu táááák nechce. 😝 😝 😝 😝 tak se tady mějte a zítra vás dočtu.

jane84
5. led 2011

u nás teď rušili jednu třídu školky. Míst je málo. kamarádka hlásila syna rok dopředu, aby měla body navíc do příštího roku. Na podzim nastoupil ve 3,5 letech, naštěstí byla už na rodičovské s druhým dítětem

wanda1
5. led 2011

@lenkacar Jo je to větší pohoda. Měla jsem strach z návratu do práce po tom co se stalo. A navíc jsem odcházela na materskou i proto, že se mi nelíbilo v práci. Přesunuli nás do jiného města, takže jsem musela dojíždět 35km a jelikož nemám auto, tak to bylo naprd. Teď mě vozí kolega a je to fajn. Každé ráno mě vyzvedává před barákem a už mám i vyhřátou sedačku . 😵 Jsou tu na mě fakt hodný. I práci už nemám tak časově a pracovně náročnou. Tak doufám, že tu nebudu tvrdnout dýl jak rok. 😖
Dnes jsem začala špinit, protože jsem včera vysadila Utrogestan, tak jsem asi na začátku cyklu až teď místo toho 24.12….

endie
5. led 2011

zdravím holky

moc tady sváma nepíšu stejně na mě nikdo nereaguje 😀 ale čtu vás adržím palce a ti co mají // moc gratuluju 😵 a ti nic nesmutněte zadařít se musí v to by v tom byl čert aby ne 😠 😀

budeme mít do rodiny nový přírustek 😵 chlupatoučkou princezničku 😀 😵Ellie

hlásím 4dc

lucie.krajcarova
5. led 2011

@endie ahojky, to je fajn, že se ozveš. a jak se máš v novém roce? škoda těch 4dc...

lucie.krajcarova
5. led 2011

@endie pejsek a není to labrador nebo retrívr?

lucie.krajcarova
5. led 2011

teda to je sranda, už jsme čtyři, co jsme stejný den cyklu 😀

rozum
5. led 2011

@endie Ahoj Endii, já teda budu ragovat 😀 . K 4DC se ani nebudu vyjadřovat 😠 . Tak nějakým přírustkem se začít musí 😵

jane84
5. led 2011

já si vyhlídla pejska v útulku, ale přítel nechce, že kde ho bude učit chodit ven a až bude dítě, tak se bude muset učit navyknout na změnu a až se přestěhujeme tak zase. že prý až bude dítě větší a bude se umět o psa postarat. Jenomže mně se ta princezna moc líbí a koukám na ní každý den na netu

jane84
5. led 2011

@endie nakukuju k tobě na fotky, nemůžu se na malou vynadívat, má tak nádherný kukadla 🙂

endie
5. led 2011

@lucie.krajcarova nene bude to yokšír 😀, labradora už sem měla ale musela sem ho dát pryč 😔 a byla sem ztoho dlouho špatná a obrečela sem ho 😢 a dlouho sem tvrdila že psa už nikdy no ale člověk míní a život mění 😀 a ted chci něco malého a hlavně aby Adélka měla partačku 🙂
@jane84 děkujeme, však taky na to řeší rarach malej 😉 . Pejsi v útulku jsou strašně vděční za všechno a myslím si že díky to mu co prožili jsou celekem schopní se dobře adaptovat ale je málo lidí co dokážou věřit pejsku s útulku.

jane84
5. led 2011

@endie ono je to 3 nebo 4 měsíční štěňátko, toulala se někde městem v úlicích. Ráda bych si ji vzala

mv
5. led 2011

@lucie.krajcarova no, tak nějak-doufám.... 😉

mv
5. led 2011

@jane84 asi bych k mudrovi už zašla, připadá mi to už dlouho.když nic jiného, budeš klidnější, že je vše o.k. a mimi si jen vybírá čas, kdy bude chtít k vám přijít. 😉

mv
5. led 2011

@jane84 u nás nechce manža o psovi z útulku už roky ani slyšet.jako i chápu jeho důvody a i když bych si ráda nějakého z útulku vzala, tak mu v tomto musím ustoupit.
letos to musím nechat plavat, ale příští rok už mě od štěněte nikdo neodradí...

mv
5. led 2011

@endie to je krásný,kolegyně nám dnes ukazovala fotky 3měs. yorkšírky, co mají doma.no k sežrání.
Já bych z malých plemen ráda westíka, ale oba kluci prosazujou, když už pes, tak právě yorkšírek.tak uvidíme... 😉

mv
5. led 2011

@lenkacar držím palce,ať už je vše o.k.

marulinka
5. led 2011

http://www.novinky.cz/domaci/221512-matka-letos...
holky četly ste to?? to je zas nějaká milující matka.. peníze by brala ale myslím že by se o dítě stejně nestarala....takový zastřelit. ☹ 😠