Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

verca1508
3. pro 2015

@janarichla Aha, no, tak v pondeli - ja jdu taky, tak si pak napiseme, co je noveho 🙂

dvoracek
3. pro 2015

Tak holky,jdu vylezt ze sve nory a jdu za kolegynema na poradu.uf. a neco na posilnenou pred ...😁

verca1508
3. pro 2015

@dvoracek Pomohlo to? Ja jsem se dneska stavila na otocku do prace a vitali me jak kdybych byla nejaka star, ale to hlavne kvuli tomu, ze maji hodne prsce a kdyz se vratim, tak budou stestim bez sebe 🙂

matylda123
3. pro 2015

Holky já jdu zítra ukončit nemocenskou a v pondělí do práce, ale moc se mi tam nechce, ale doufám v to, že přijdu na jiné myšlenky a nebudu mít čas na tu ztrátu tolik myslet. Moc se těším až bude po první MS a budeme zkoušet zase mimi, snad do třetice všeho nejlepšího 🙂

verca1508
3. pro 2015

@matylda123 No, ja pocitam s tim, ze koncit nemocenskou budu v pondeli, mne se i celkem na jednu stranu chce. A taky se tesim az se budeme moct znovu snazit, snad doktor povoli 🙂

matylda123
3. pro 2015

@verca1508 myslím, že to bude skvělé období 🙂 s manželem budeme prožívat druhé "líbánky" a za dveřmi jsou vánoce, které miluju, všichni jsou tak nějak šťastní, veselí a to by bylo, aby se nezadarilo 🙂

Jinak mám mezi sebou pár kamarádek, které zkusily Jonášovou metodu ovulace i když byla totálně mimo té "normální" dle doktorů a vyšlo to 😉 dokonce dvě přesně i na holčičku... Tak to zkusím taky, za to nic nedáme 🙂

verca1508
3. pro 2015

@matylda123 No, mne sestinedeli konci primo na Stedry den, tak uz snad bude po ms a take si konec roku budeme moci snad zprijemnit. 🙂 A na tu ovulaci kouknu 🙂

matylda123
3. pro 2015

Verca 1508 mrkni na tuhle webovku

http://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonasov...

Je to na celý rok 🙂

dvoracek
3. pro 2015

Tak trosku mi to pomohlo ale bylo vinka malo,tak pokracuju.dnad zitra vstanu.😁je holky ja se chci taky uz pokouset,uz si to vycerpani a zvraceni nepamatuju,uz chci byt zase tehotna.jsem zvedava jak ustojim zitra ty deti.dnes jsem mela na krajicku docela.kolegyne mi rrklyi jen ahoj a probiraly se veci na porade.tak zadne otazky.sle jsou rady ze uz jdu.uz jsou asi vyhorele.uz mi navalily ukoly na pristo tyden.ja jsem tam jak alenka v risi divu.uplne miko 😁

verca1508
3. pro 2015

@dvoracek Vínka není nikdy málo si myslím. Vstaneš a bude Ti líp. No, to je jasný, na ty nepříjemný stavy v těhotenství zapomeneme a chceme být znovu těhu. Taky se budete snažit, já si to maluju hezky a třeba taky budeme muset počkat, kdo ví. Ustojíš to, hlavně na to moc nemysli, do zpěvu Ti jistě nebude, ale zvládneš to. No, já tam asi taky budu jak Alenka v říši divů, ale zase se do pracovního tempa dostaneme. Jenom si teď říkám, že by byl teda dost gól. kdyby těhu vyšlo opravdu někdy brzy a doktor mě poslal hned na neschopenku, to by mě už asi v práci zastřelili 🙂 Držím na zítra pěstičky, ať první pracovní den proběhne co nejvíce v klidu 🙂

verca1508
3. pro 2015

@matylda123 No, přesně to jsem měla už otevřené :- Je to zajímavý 🙂 Za zkošku opravdu nic nedáme 🙂

dvoracek
3. pro 2015

@verca1508 dekuju ☺ja uz potreti pujdu na neschopenku hned jak se objevi neviditelny duch 😀

ilonar
3. pro 2015

@janarichla Ahoj, tak to je dobře, že je doktor takhle pečlivý a nic nenechá náhodě viď. Já furt s potvorou nic. Dneska jsem ani nebyla nějak protivná, tak to asi nebude jen tak, než přijde. Ach jooo.

verca1508
3. pro 2015

@ilonar Je to sranda, jak všechny čekáme na mrchu jako na smilování 🙂

kachnanek
3. pro 2015

@verca1508 Evidentně se to může dost protáhnout, mě doktorka včera na kontrole řekla že by řekla že až tak za 14 dní a to už bude skoro 7 týdnů po zákroku...

verca1508
3. pro 2015

@kachnanek No, to je jasné, to nikdo nemůže vědět, prostě musíme počkat, kdo si počká, ten se dočká 🙂

matylda123
3. pro 2015

@verca1508 je to hrozné to čekání na MS... Mě minule po revizi přišla přesně 28 den a pak ji měla porad na den pravidelnou, teď jsem teprve 15ty den a už bych nejraději na to s manželem "hupsla" a zkoušela miminko 😀

verca1508
3. pro 2015

@matylda123 Uteče to, ono se to nezdá, hlavně, aby ms přišla, mně třeby ty tři týdny utekly jako voda a myslím, že ten shon před Vánocema tomu také pomůže 🙂 já jsem si dělala srandu z toho, že chci adventní kalendář ne kvůli tomu, že bych se těšila na Ježíška, ale na konec šestinedělí 🙂 a manžel taky, když jsem se ho ptala, co chce k Vánocům, tak mi řekl, že hlavně, že na to budeme moct vlítnout 🙂

matylda123
4. pro 2015

@verca1508 tak já v pondělí jdu zase do práce, naštěstí jen do 14 prosince protože mám hodně dovolené a musím ji vybrat. Příští pátek jdeme na první konzultaci do CAR ohledně IVF, tak snad se nám už s pomocí lékařů zadari. taky jsem dostala doporučení na genetiku.

verca1508
4. pro 2015

@matylda123 No, to se tam ani nestihnes moc ohrat. Ja si myslim, ze budu delat porad i mezi svatkama a na Silvestra, ze nebudu mit narok, kdyz kolegyne musely delat mou praci. Ja budu vedet na cem jsne v pondeli, na co nas doktor posle spod. Tak si uzij mikulassky vikend 🙂

matylda123
4. pro 2015

@verca1508 ty taky a v pondělí dej vědět, jak pokračujete 🙂

dvoracek
4. pro 2015

Tak prvni denza v praci za mnou.nikdo z rodicu se neptal,vsichni opravdu byli radi,ze me vidi.myslim,ze to nebylo predstirane a myslim,ze vetsina to vi,videla jsem par soucitnych usmevu.dostala jsem dokonce darek od jedne maminky a nedokazala jsem ji dostatecbe podekovat tak,jak bych chtela.byla jsem na mekko.deti byly uzasne,nehnuly se na krok,porad se tulily a projevovaly,jak me maji rady.akorat me to dojima jeste ted.a jeste ty jejich otazky-ty si mela anginu?rymu?no zlate. NO mohla bych napsatvjeste pul stranky,ale nebudu to tady zahlcovat.takze dneska opet vinko a na kute.jo a porad mam menzes,uz od soboty.chjo.prekvapko pro pritele asi mebude......

lichtakova
4. pro 2015

Holky,vsem vam moc drzim pesti,at to prijde co nejdrive a vse je ok; jedna "stara snazilka",co uz se nesnazi; moc mi to tady tenkrat pomohlo,drzte se :-*

verca1508
4. pro 2015

@dvoracek Tak ještě že tak, myslela jsem na Tebe. To že jsi nedokázala dostatečně poděkovat si nevyčítej, já jsem to s tou kytkou růží od šéfové měla stejné, jenom jsem jí napsala sms. To víš, mezi dětma Tě to bude dojímat ještě chvíli, to jenom tak nepřejde. Tak ať Ti chutná vínečko. Menzes brzy odejde a překvápko holt posuneš na jindy, to se nic nestane, o to to bude pak hezčí 🙂 Pěkný večer

verca1508
4. pro 2015

@lichtakova Ahoj a jak to tehdy u Tebe dopadlo? Jestli se Ti o tom tedy chce povídat?

ilonar
4. pro 2015

@dvoracek Krásně pozitivní, práce ti moc moc pomůže, mám radost za tebe! Já chci taky menses!!!!
@lichtakova Moooc děkujeme 😀
Já jsem protivná, hrůza děs. Jsem protivná sama sobě.

verca1508
4. pro 2015

@ilonar A řekla jsi to někdy před tím že chceš menzes? 🙂 Ale naprosto Tě chápu, těším se na to jako nikdy 🙂 Protivná sama sobě? Jak se to projevuje? 🙂

verca1508
4. pro 2015

@verca1508 Vidím spokojenou fotku s mimčem, tak předpokládám, že happy end jak vyšitý 🙂 Děkujeme moc za povzbuzení, určitě se bude hodit 🙂

ilonar
4. pro 2015

Nooo možná v těch sedmnácti jsem si jí taky jednou takhle přála, ale z jiného důvodu 😉 takže jsem chtěla uvařit dobru večeři, jenže se mi to nedařilo, přítel ještě nějaký připomínky, už bych s tím nejradši sekla, dám to na talíř, steak skoro syrový po rozříznutí. Takže nasraná (pardon) jsem mu to vyrvala a flákla to na pánev a vzteky to dodělat, sobě jsem už ani nenandala. Přítel ještě nějaký řeči, jak se to chovám, no bych mu nejradši víte co.... no ale jinak jsem veselá vtipná milá holka fakt 😀 jen někdy to nejde. Mám přetlak vnitřní, "nasranost" (pardon).

verca1508
4. pro 2015

@lichtakova Ach jo, asi jsem přepracovaná z toho úklidu, zpráva výše jsem chtěla poslat Tobě ne sobě 🙂