Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
2. zář 2010

@mv no však já to obrečela večer 😅 furt jsem tu pofňukávala, jak na mě dolehlo, že už to není miminko 😖 chjo, jak to všechno strašně letí. Dneska jsem z toho taky zatím taková rozpolcená.

pe_t
2. zář 2010

@barbarik
@jankax holky vítejte "u nás" - bohužel nás přibývá. Teda to myslím jako že je nás víc a víc, co mají tuto bolestnou zkušenost. jinak je moc fajn, že jste nás našly 🙂
Za sebe musím říct, že mě to tu neskutečně pomohlo! Jsou tu skvělé holky, vždycky poradí, "ukonejší",podrží....a hlavně máme tu o sebe zájem, co která zrovna prožívá a řeší. 🙂

a.j.a.
2. zář 2010

No nic, jdu vysát a vytřít, ať se tu ty dvě hoďky neválím u netu 😀

zzzzuuuuzzzziiii
2. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................36DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................28DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................27DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................................26DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).............................................................................................24DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..........................................................................23DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...........23DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800....................................................................21DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)...............................................................................18DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................16DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)......16DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ).........................................................................................14DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..............................................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................................................11DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)..............11DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................6DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)...........................................................5DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel )...................................................................................1DC

pe_t
2. zář 2010

@a.j.a. jeeeee aji to prožíváš podobně jak já - já jak jsem si pustila DVD, jak byla batole, tak jsem u toho bulela jak ťula 😅

zzzzuuuuzzzziiii
2. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................36DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................28DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................27DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................................26DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).............................................................................................24DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..........................................................................23DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...........23DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800....................................................................21DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)...............................................................................18DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................16DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)......16DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ).........................................................................................14DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..............................................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................................................11DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)..............11DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................6DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)...........................................................5DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel )...................................................................................1DC

zzzzuuuuzzzziiii
2. zář 2010

Preju hezky den... tak jsem to dneska uspesne dostala se silenyma bolestma a to zrovna musim zorganizovat obcerstveni na skoleni pro 12 lidi ☹ auky...
ale jsem rada, zpozdeni 2 dny neni tak hrozny, v ramci moznosti.
a tak cca za 14 dni se muzeme zacit snazit o miminko... nakoupim miliony ovulacnich testu a budu se testovat, kontryhel uz piju, nevim, co vic pro to udelat.

lichtakova
2. zář 2010

nazdar holky, koukám, že depková nálada pokračuje, a další duše přibývají, chjo, to je mi líto.

leheckova
autor
2. zář 2010

@lucie.krajcarova ahoj Luci a všechny jj jsem narizikovým takže se ted doma nudim jsem sama venku prsi nic nejde delat malej byl uzasný ale ja to prozivam aby to vse zvládl aby se mu tam libylo aby se dobre ukazal aby mel same jedničky prsote chci aby z neho neco bylo a první trida je důležitá snad to bude vse ok za chvili si pro neho jdu sel do druziny protože prvních 14 dni maji jen 2h takže jsem mu zaplatila druzinu aby v pul 12 sli na objed a pak si pro neho jdu tesim se až mi bude zase vypravet jak se mu tam libylo pokud se mu tam libylo

pe_t
2. zář 2010

@leheckova juuuu tak tu máme parťáky 🙂 vy máte jen dvě hod. celých čtrnáct dnů? My dnes a zítra a od po jedou normálně do půl dvanácté. Dneska byla malá naštvaná, že už musí domů - sprdla mě, že tam ještě chtěla být 😀 . Snad ji to vydrží co nejdéle 😀

breberuska
2. zář 2010

ahojky holky, jdu vás jen pozdravit...omlouvám se, že nedočítám. V pondělí v noci jsem trochu krvácela, tak jsme mazali do nemocnice, tam byl naprosto příšerný starý doktor, který mně akorát vydeptal, ani UTZ mně neudělal, a poslal mně domů s tím, že se mám tak akorát modlit...počítala jsem už s nejhorším, ale známá mně pak dokopala dopoledne do nemocnice znovu, protože tam sloužil můj Dr, ten všechno zkontorloval a je to úplně OK, akorát mám v děloze malou sraženinu a ta se asi uvolnila. Mimčo je naštěstí čilé a v pořádku...ale ty nervy si asi dokážete představit...mále mně odvezli...nicméně se prý fakt vůbec nic neděje,jen se mám víc šetřit. Dostala jsem Utrogestan a jsem po něm jak spící panna, takže moc problémů mi to šetření nedělá 😉
moc vás všechny zdravím a držím palečky na brzké // 😉

pe_t
2. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii suprrrr 😵 já ti to náhodou závidím 😉 já si ještě musím tak 10dní počkat na druhou ms.....a pak huráááá a snad se zadaří co nejdříve 🙂 No to budu pěkně zvědavá u tebe, až budeš za měsíc testovat 🙂 A taky Luci se pouští zároveň s náma do toho - jeeeee to by bylo, kdyby bylo 😵 😵 Všechny tři budem po druhé mrše - konečně. A na druhou stranu, jak jsme byly zoufalé a táhl se každý den, tak to celkem uteklo a utíká že? To jsem šťastná.. 🙂

pe_t
2. zář 2010

@breberuska ahooooj no tak ten kámen spadlý ze srdce bysme asi měli slyšet až k nám na hané co? Idiot - do prčit vždyť dr.musí být zároveň i psychologové ne? Panebože, to sis musela prožít hrozné chvíle....já bych je takové idiotské doktory zavírala - jakožto nebezpečí pro pacienty... 🙂 Štěstí, že jsi nakonec narazila na svého ve službě. A hlavně mrňousek je v pořádku 😵 . A neřekl ti, čím ta sraženinka mohla být? Čeho se vyvarovat?Že ty ses přepínala...ty ty!

rozum
2. zář 2010

Čau holky, doktoři jsou hovada, známá začala krvácet a jak jí dr - byla to ženská vyšetřovala, tak vůbec s ní nemluvila jen diktovala sestře ....těhotenství nula... No není kráva, místo, aby to řekla nějak lidsky přímo té kámošce, tak to diktuje sestře! Hovada hovadský. @brebe, hlavně, že je vše OK! Držte se! @jahu moc hezká fotka

breberuska
2. zář 2010

@pe_t tak neležela jsem 😔 ale ani jsem nijak neblbla...neříkal mi čím to je ale, ale na netu jsem našla, že teď je to v tom 9 a 10tt časté, prý jak přebírá fuknci žlutého tělíska placenta, tak se to vlivem poklesu hormonů může stát...ale moc tomu nerozumím. ale svojemu dr věřím, když řekl, že je to ok, tak snad je 😉

pe_t
2. zář 2010

@breberuska 🙂 tak hlavně že tak..já mám taky doktorku, které celkem důvěřuju - je hodně pečlivá. Myslím si, že z těch našich doktorů už si nikdo nelajzne něco zanedbat po tom, čím jsme prošly.

lucie.krajcarova
2. zář 2010

@breberuska ahojky, to jsem ráda, že to dobře dopadlo!!! díky bohu za rozumné doktory, že opravdu existují!!!!

daniela699
2. zář 2010

Ahojky Breberus, ted jsem jen rychle precetla, a trochu jsem se teda lekla, protoze jinak jsem u tebe uplne v klidu, ze to dobre dopadne. Ale hrklo ve me to jooooo. To muselo byt fakt neprijemny, prece ti doktori musi vedet co chceme slyset a ne nas jeste vic stresovat. Jeste ze ten tvuj je rozumnej. Tak se hezky drzte. 🙂 Za chvilku uz bude screening a pak uz si budes moc poradne oddechnout a zacit si uzivat. 🙂

natulaaa
2. zář 2010

AHojte holky 😉 😉 BREBER bože 😕 ,super doktor fáákt 😠 😠 ,ale díky bohu,že je to ok.těch sraženin a hematomu je ted tolik až hruza,ale jde se z toho díky bohu vykroutit 😉 😉 ,hlavně žádné okna zase jasnéé 😠 😠.

Holky já jsem dneska uplně KO 🙄 ,jak já bych spala,sotva lezu 😕 😕 ,ed jsem se trochu vzpužila 😝 a poklidila,ještě jdu vytřít 🙄 ,ono pes a plovoučka je fáákt výborná kombinace 😠 😀 a manža volal,že je taky unavený 🙄 ,tak jsme se domluvili,že až dorazí,že hupsnem pod deku a dáme dvacet 😵 😵 .

natulaaa
2. zář 2010

AHojte holky 😉 😉 BREBER bože 😕 ,super doktor fáákt 😠 😠 ,ale díky bohu,že je to ok.těch sraženin a hematomu je ted tolik až hruza,ale jde se z toho díky bohu vykroutit 😉 😉 ,hlavně žádné okna zase jasnéé 😠 😠.

Holky já jsem dneska uplně KO 🙄 ,jak já bych spala,sotva lezu 😕 😕 ,ed jsem se trochu vzpužila 😝 a poklidila,ještě jdu vytřít 🙄 ,ono pes a plovoučka je fáákt výborná kombinace 😠 😀 a manža volal,že je taky unavený 🙄 ,tak jsme se domluvili,že až dorazí,že hupsnem pod deku a dáme dvacet 😵 😵 .

natulaaa
2. zář 2010

KRUCIII ZASE 2X 😠 😠 😠 😠 aspon si mě všimnete 😀 😀 😀

mpetula
2. zář 2010

Ahoj holky, tady je nějak mrtvo, nikde nikdo 😲 😲 Kdepak je helčenka, ta měla jít dnes k dr. na prví kontrolu, tak snad dobrý. Co Heli, jak jste dopadli? 😉

pe_t
2. zář 2010

@mpetula ahojky 🙂 Helča měla jít tuším dneska až někdy odpoledne..jsem taky zvědavá 🙂

jane84
2. zář 2010

ahoj holky, taky pořád nahlížím, co napíše Helča 🙂

@natulaaa Natul neměla bys zvolnit? Chápu, že chceš mít naklizíno ať pak už nemusíš tolik šílet, ale nevím nevím jak zvládneš ten přechod z té tvé aktivity do odpočinku 🙂

a.j.a.
2. zář 2010

Ta Helča nás ale napíná 😕

a.j.a.
2. zář 2010

@breberuska Breber, teda mě se úplně udělalo zle jak jsem to četla. Takové šoky. Ještěže je teda všechno v pořádku 😵 to tě muselo pořádně vyděsit. Tak tfuj tfuj tfuj, ať už se nic podobného neopakuje.

natulaaa
2. zář 2010

@jane84 to tak jen zní,nebooj,já zvolnila až moc,jsem doma a fákt krom toho vysátí a umytí nádobí,a prachu nedělám nic,sice mi škube rukama,ale co nadělám noo 😵 😵 😵

jane84
2. zář 2010

@natulaaa musíš naběhnout do knihovny a nabrat si tam plno románů na čtení nebo ještě líp, nauč se háčkovat nebo plést a můžeš si začít pořizovat výbavičku 😉

fram
2. zář 2010

ahoj holky,
@breberuska breber, úplně mi naskočila husí kůže, to musela být hrůza 😕 , ale hlavně, že jste v pořádku.
@pe_t to máš šikovnou školačku, hlavně, ať ji to nadšení vydrží co nejdéle 😀
@zzzzuuuuzzzziiii hned je svět růžovější, když se blíží snažení,viď. Držím palce,ať to dopadne.
Holky, jestli mi zítra nedorazí mrcha a ani nezačnu špinit, tak si koupím testíky a v sobotu nebo neděli testnu 😕
Helcenka, ta nás napínáš 😕

lichtakova
2. zář 2010

@breberuska , panebože, to je teda děsný....to snad uuuuf, že je to v pořádku, nechápu, že ti neudělala ani stupidní ultrazvuk, dement
moc na tebe myslím, určitě bude všecko v pořádku, jak psala Danielka, taky u tebe nepočítám s žádnýma jobovkama

jane84
2. zář 2010

@fram jeeej, blíží se testování 🙂 no dívala jsem se, že se posouváme na vrch tabulky