Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
3. říj 2010

@pe_t ,@jahudka80 jestli muzu tak se prihlasuji na ctrtecni testovani MS by mela dorazit asi zitra nebo v utery, tak kdyby nic tak bych testla s vami ve ctvrtek

endie
3. říj 2010

ahoj holky
zzzzzzzuzzzzzzzzzzi to je mi líto ☹

já testík nic, bílo 🙄

pe_t
3. říj 2010

@meiki má to dvě strany - 1.kdyby byl duch, tak už to budeš vědět a těšit se , 2.když bude bílo, nic to neznamená, protože bude ještě brzo 😉 takže.......budeš testit? 😀

pe_t
3. říj 2010

@endie ale taky máš ještě čas ne? Kdy to má přijít????

a.j.a.
3. říj 2010

Ahoj holky 🙂 už jsme zpátky doma 😵 včerejší svatba byla super. Užili jsme si všichni. Malá tancovala jak o duši, já se najedla k prasknutí, no a Peťa taky 🙂 takže spokojenost na všech stranách. Ani se nám pak nechtělo domů. Klárka si to jako družička užila a košíček si musela odvézt domů i s půlkou jmenovek, co byly na stolech, pže na nich byly beerušky, a ty ona miluje 😀

@zzzzuuuuzzzziiii ach jo, Zuzi, mě to tak mrzí ☹ já myslela, že když dneska dorazíme, tak najdu info, že jsi našla // a ona dorazila ta červená potvora ☹

@jahudka80 byt vypadá dobře 😵 obzvláště ta terasa je luxusní 😵 tam by bylo dobře kočárku s miminkem 😵

@lichtakova to je blbé, že se to v práci tak přiostřilo ☹ tak snad se ti to podaří brzy nějak vyřešit. Ty jsi zubařka, že ? O ty je přece velký zájem, tak by se mohlo poštěstit najít si někde něco lepšího.

pe_t
3. říj 2010

@meiki já ještě nebudu ve čt testovat. Mám to dostat až v pondělí (ne zítra, to další). Takže čt je pro mě brzy - to tak čt ten další 😀 😀 😀 😀 😀 jéééééééškote já už jsem z toho zblblá 😀 😀 😀 kdo jak testí.....

meiki
3. říj 2010

ja myslela, ze budes testit s jahudkou tento ctvrtek, tak ja nevim musim to vydrzet, asi kdyz v ut nebude ms, tak asi testnu v ut

lichtakova
3. říj 2010

@a.j.a. díky, jestli se objeví, tak mizím, protože je to fakt na palici, no a ms už skoro dorazila...

jane84
3. říj 2010

😀 😀 ženy v pokušení 😀 😀 každá chce šíleně testovat, ale pořád to odkládá 😀

mv
3. říj 2010

@jane84 😀 😀

fram
3. říj 2010

Teda holky, tady se to bude testama jen hemžit. Jsem zvědavá , komu to vyjde. Přála bych to všem, včetně sebe 😀

fram
3. říj 2010

@lichtakova a nechceš se nechat zapsat do tabulky? Abychom všechny věděly,jak jsi na tom 😉

jane84
3. říj 2010

@fram no ty bys měla testovat jako první, takže musím počkat až po tobě. Vážně chceš čekat až do soboty? Já to do té doby asi nevydržím, testni dřív 😀 😀

pe_t
3. říj 2010

já se furt držím - hrdinka 😀 aaaale kdybych mohla už, tak by testy jen lítaly 😀 😀

jane84
3. říj 2010

vrátili jsme se od přítelovy babičky. Jak mi naši oba prorokují dvojčata, tak nám babička řekla, že jejích tchán je z dvojčat a pak taky její strýc. Normálně jsem se úplně lekla a málem se mi tam udělalo špatně, jakobych měla zlý tušení 😕

fram
3. říj 2010

@jane84 dřív to nemá cenu, posledně přišla po 34 dnech, navíc myslím, že už číhá za rohem, takže nejpozději ve středu dorazí. Takže testování nebude potřeba. ☹ Ale budu aspoň držet palce ostatním 😉

fram
3. říj 2010

@jane84 já jsem taky z dvojčat 😉 😉
Dneska jsem si uvědomila, že v naší rodině každá ženská potratila - babička, mamka i moje ségra + já ☹ To není moc veselý.

mv
3. říj 2010

@fram asi tam zajdu,neboť zvítězí zvědavost,jak to je.
Na jednu stranu bych to radši ani nevěděla,protože stejně je možnost, že buď porostou a nic pak z toho s tím ucpaným potrubím, nebo neporostou bez stimulace a budou to jen pidižvíci a to mi taky nepřidá.
😒

Jsem od včera vyprala, usušila 6 praček a teď jsem to dožehlila. 😝 Tak snad máme na týden v čem chodit.
Ještě něco na zítra uvařit a mizím do postele, budík po 4. hod bude zase maso.... 😠 Mějte se

jahudka80
3. říj 2010

@meiki 😀 😀 😀 ať žije testovací mánie no na mě je čtvrtek brzo ale chci vám naposled udělat radost pak už si dlouuuho nezatestím ☹

jahudka80
3. říj 2010

@a.j.a. Jakej kočárek já už vás praštím 😀 😀 😀 😀

pe_t
3. říj 2010

@jahudka80 😀 😀 😀 pak už nám rovnou oznámíš těhu jako jo 😀 😀

veraakubik
3. říj 2010

@jane84 taky mam divnyho tucha-na manzelove strane jsou dvojcata hned 2x-jeho sestra ma dvojcatka a mm sestrenice s bratrancem jsou taky a z moji strany je ma bracha-sice umele,ale ma..jo a pkazde je to parecek..Jsem dneska koukala kolik stoji kocar pro dvojcata-jsem sla malej do mdlob..Takze ted doufam,ze je tam mimous pouze jeden..

jahudka80
3. říj 2010

@pe_t né žádné těhu neoznámím holky nechte toho jo 😀 . Já mám přiznaky stejné jako každý měsíc před ms vždy mě bolí prsa.... a hezký graf nic neznamená 🙂

jahudka80
3. říj 2010

@veraakubik 😀 😀 😀 no jo tak bys koupila kočárek bazarový, já mám také z druhé ruky a jsem zpokojená 😀

jane84
3. říj 2010

no nic holky, jdu hajat. Je mi špatně, asi budu zvracet ☹ nejsem přejezená, nic špatného jsem nejedla. Snad mi jen něco nesedlo a nebude to žádná střevní chřipka

a.j.a.
3. říj 2010

@jahudka80 no jo no, tak nemáš ukazovat takovou krásnou terasu, na kterou ten kočárek pasuje jak hrnec na prdel 😀 😀 😀

lichtakova
3. říj 2010

@fram já nevím, býval jsem v tabulce v jiný diskuzi a moc mi to nedělalo dobře, jak jsem tak na sebe koukala a začínalao od znova..a pak ještě ta příhoda....tak fakt nevím
Jak jsi psala o těm potratech u vás v rodině, je to smutný, ale musím říct, že když se stalo mě, tak mi skoro všechny ženský kolem řekly, že se jim to stalo, moje sestřička, kolegyňky, z chíry...tak mě to na jednu stranu trochu uklidnilo, že se to opravdu stává často a ony všecky děti mají, takže je snad i naděje..

jahudka80
3. říj 2010

@jane84 😀 😀 že by těhu příznak 😀 😀 😀

jane84
3. říj 2010

@lichtakova ona je o tom asi i tato diskuze, protož v první řadě každou z nás napadlo: proč já? a tady člověk zjistí, že se to prostě stává spoustě lidí, bohužel ☹
holky začínám mít pocit, že nám to stejně nevyšlo, hleníku už není tolik a to se mi právě vytrácí pár dní před MS, zdá se mi, že se mi otvírá čípek. Jinak mi je ale špatně a teď se mi zamotala hlava. Já se nechci pozorovat, ale některé věci prostě přehlídnout nebo vypustit z hlavy nejdou 😒 ☹

pe_t
3. říj 2010

holky help - zkoušela jsem ve sprše prozkoumat čípek. Mám to tam jakýsi těsný 😅 jako by nějak všechno jaksi sestouply dolu nebo co. Já tomu vůbec nerozumím. Jsem z toho jakási vyplašená... 😒