Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
24. říj 2010

ahoj holky,jen v rychlosti,než zmizím do práce.

rozum-klobouk dolů,že to tak bereš.ono to určitě bolí,ale tvůj partner tě úžasně podporuje a ve dvou se to zvládá líp.taky bych už asi nedala na doktory a zařídila se se snažením podle toho,jak bych se cítila.tak přeju hoooodně štěstí a zdravíčka,aby bylo všechno potom ok 😉

zzzzuuuuzzzziiii-dnes jsem 28 DC,tak až budeš opravovat tabulku tak mi to prosím sprav,děkuju.

luci-a co ten test,nedělala jsi dnes?já mám právě cykly od 29-34.v srpnu jsem teda měla velkej zklus-43dc.ale myslím si,že to nevyšlo.sice jsem v práci byla snad 20krát na wc a to i v pátek,ale na to není spoleh.je mi pořád zle a prsa bolej,ale jak to všechny známe,to může být i k ms.tak holt musím počkat a pak se uvidí.

jahudko-to je bezva,že se ti to líbí.takže už je ta práce na 100%?tak to mrně teď určitě vyjde 😀

helcenko-teda,co si to o nás myslíš,že jsi nám nechyběla!!!tytyty!!!gratuluju ke kontrole,to je krása,když vidíš,jak se ten mrňousek mrská,co??jo s tím močákem v těhu není žádná sranda,ale těhulky na to dost trpěj.tak jak ti psala tuším fram-brusinky a brusinky.a hodně těkutin a nic kyselého 😉 Simona měla zánět močáku před 2 týdnama.

fram-tak to jsem zvědavá,jak to vaše snaženíčko dopadne,ale určitě výborně 😉 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj....

a.j.a.-to je mi s malou líto.ale určitě to bude v pořádku.vím jakej máš strach,naše Simona taky není zrovna jako rybička,nejvíc mě dostala ta její borelioza.a teď jí brali krev na hematologii a dělali nějaký test kvůli těm častým modřinám.tak doufám,že to nic nebude.

holky loučím se a přeju krásnou noc,u mě holt pracovní 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .papa...

jane84
24. říj 2010

ahoj holky, dneska je ale hnusně 😠 depresivně
@fram kolikátý jsi dnes DC? měla bych být den za tebou a dneska 17DC, ale v tabulce je to o dva dny míň, tak nevím jestli je chyba v tabulce nebo špatně počítám. Jinak to naše snažení se trošku zastavilo. bylo 7,9,11,12,13 a teď až 17 DC. To je jak naschvál, že přesně na ovulku nemá přítel chuť nebo není doma 😠 ale snad se nějaká potvůrka udržela

zzzzuuuuzzzziiii
24. říj 2010

holky koukam jestli nemame sotky v tabulce, rano jsem to sem pripichla tak na rychlo, ze jsem se mohla splest... radsi si to zkontrolujte a ja opravim, ano?

fram
24. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii já jsem dnes 18DC,ale stačí oprava zítra 😉
@jane84 jsem dnes 18DC, snažení bylo 10 až 15DC, 16 DC se nám už nechtělo 😀 , včera (17DC) jsme to pojistili a dnes ještě sexík proběhne, když mm zítra opět odjíždí. Myslela jsem , že mi za ten týden poleze na nervy, ale vůbec to tak nebylo a zítra se mi bude stýskat. Nechci , aby zase odjel ☹ Jani, myslím, že jste se taky snažili opravdu poctivě, moc ti držím palce, aby se nějakej plaváček uchytil 😉 Taky bys nejraději přeskočila dalších 14 dní, abys už věděla, jak to dopadlo?
@martasl 😕 😕 já myslím, že vypadáš moooc nadějně, ani nevíš, jak moc ti to přeju 🙂

jane84
24. říj 2010

@fram jj 😀 nejraději bych přeskočila rovnou k //, ale kdyby to náhodou nevyšlo, tak ať se to urychlí a MS přijde co nejdřív a začne nové kolo. Ale tenhle cyklus to už musí klapnout oběma 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii já jsem dnes 17DC, ale stačí zítra 18. děkuji

fram
24. říj 2010

@jahudka80 a ty už zítra nastupuješ do roboty ?
@jane84 já se snažím nebýt moc optimistická, už teď se bojím zklamání, ale říkám si, že jsme si aspoň užili týden pěknýho sexu, což se nám jen tak nepodaří 😀

jane84
24. říj 2010

@fram my se rozhodli, že snažilkování bude jen do konce roku, to jsou tedy jen 3 cykly i s tímto. Tohle snažení je u konce a kdyby to nevyšlo, tak už jen 2 cykly, no mám z toho strach. Teď jsem ještě statečná, ale co když to nevyjde, nebyl by to veselý začátek nového roku

fram
24. říj 2010

@jane84 já jsem dnes ještě taky statečná, ale vím, že už zítra mi bude úzko, beru to tak, že tohle je naše největší šance, znovu už si mm dovolenou na snažení brát nebude a protože nejsem nejmladší, nevím, jak dlouho bychom ještě pokoušeli štěstí. Prosím, prosím, ať nám to oboum vyjde 😔 😔

lichtakova
24. říj 2010

@fram já taky držííííííííííííííííííím 😉 😵 😵 😵

jane84
24. říj 2010

holky nemáte nějaké info o Vendulce nebo Gambrinusce? Vendulka zrušila fotoblog, ale grafík má pěkný, ale Gamb jsem na koníkovi dlouho neviděla

fram
24. říj 2010

@lichtakova Dituš, děkuju, já tobě taky - jak v práci, tak při snažilkování 🙂

jane84
24. říj 2010

@fram když píšeš pokoušet štěstí, uvažujete o nějaké pomoci od dr? myslím třeba IUI nebo IVF

lichtakova
24. říj 2010

@fram díky, no u nás by to byla teda tentokrát velká náhoda 😉 , protože jsem dneska asi 21DC a dělali jsme to jen dvakrát, tím, že teda řeším tu případnou výpověď a mužka toho má taky teďka nad hlavu, sice má dovču na učení, ale stejně jezdí do práce kvůli studiím a měla nějaký přednášky, tak se na to musel chystat....takže to nehrotím a tohle je výsledek 😉

helcenka
24. říj 2010

Ahoj holky,
víkend už je ukonce a já jsem docela ráda. Od pátku jsem byla nějaká ztahaná, sotva jsem se ploužila, když jsem si na chvíli sedla nebo s malým lehla, tak v tu ránu jsem usnula. Dneska odpoledne jsem dala 2 hodinky a už bych šla zase spát.

ROZUM - jsi statečná holka, ale asi je to lepší takhle brát, hlavně že máš chuť do toho zase jít. Je to lepší, než se utápět ve splínech, protože to stejně nepomáhá. To už taky vím. Dál držím moc palce.

Holky, ten močák, to je děs. Já jsem cca před 10 lety měla pořád opakované záněty močáku, byla to hrůza, trvalo to skoro dva roky, dělala jsem všechno možné i nemožné a nakonec jsem se z toho dostala. Pak mě zase začal trápit, když jsem byla těhu s Kubíkem, tak asi dvakrát za těhu, ale to už jsem zasáhla vždycky hned na začátku, takže se příznaky ani moc nerozvinuly a zažehnala jsem ho včas. A teď už mám takový pocit asi 14 dní, o brusinkách vím, ale nějak to tentokrát nepomáhá. Vždycky třeba dva dny mám pálení a nucení na záchod, pak je to dva dny dobrý... Tak uvidím teda na té kontrole za týden.

@fram - to by bylo, aby nebylo. 😀 A manža je dobrej, že si vzal dovču. A můžu říct, že můj manža říkal, když jsem měla strach, že se nám mimi třeba nebude dlouho dařit, tak že si vezme dovču a bude to prý raz dva... Otázka je, jestli by mu jí vůbec dali, protože to je vždycky problém.

Tak, manža odchází, já jdu číst pohádky.

jane84
24. říj 2010

@lichtakova to je nejlepší pro otěhotnění, Helčenka a Aja by ti to samy potvrdily, že to když otěhotněly neměly jinak a ještě mimo plodné dny, takže neházej flintu do žita 😉

sarykbrok
24. říj 2010

Tak se posouvám směrem dolu, dneska 1DC ☹

fram
24. říj 2010

@jane84 já bych šla do IUI třeba hned, mm ne. Myslí, že když se to už podařilo, povede se znova. A kdyby ne, tak prostě budeme mít jen jedno dítě. Ani pořádně nevím, proč se tomu tak brání. Nejspíš by to bral jako svoje selhání nebo co. Tak musím doufat, že se zadaří přirozeně. Ještě jsem si nedala pevný termín, do kdy budeme zkoušet, ale už mi moc času nezbývá ☹
@lichtakova ale víš jak to je - stačí jeden šťouch ve správný čas a je to tam 😀 Takže úplně beznadějný to není 😉

lichtakova
24. říj 2010

@jane84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no byla by to fakt prča..v pondělí mi mají poslat teda def.finanční nabídku a tak ve středu bych musela podat výpověď..a další týden najít // 😕

lichtakova
24. říj 2010

@jane84 a co vy, jak jsi to ty vyřešila se školou a tak?

fram
24. říj 2010

@sarykbrok ☹ ☹ tak to mě mrzí, držím palce do dalšího snažení

jane84
24. říj 2010

@lichtakova no domluvili jsme se na snažení do konce roku, aby porod byl max v září, stejně po škole nedostanu práci, ale až od září, pokud se do konce roku nezadaří, tak si dáme pauzu, dodělám školu, najdu práci a po létě bychom se zase začali snažit. Stejně dostanu jen smlouvu na 1 rok

fram
24. říj 2010

@helcenka mm je zlatej, ale jestli jsme teď nezaseli, tak už taky další dovča nebude. A ty hodně odpočívej a dávej na sebe pozor, ohledně toho močáku utíkej k dr., ať ti dá radši atb, musíš na sebe být opatrná.

lichtakova
24. říj 2010

@jane84 proč jen na rok 😕

jane84
24. říj 2010

@lichtakova to tak teď je, aby si tě vyzkoušeli a mohli se tě když tak zbavit

lichtakova
24. říj 2010

@jane84 ale absolvent nemůže ze zákona dostat smlouvu na dobu určitou, nebo se to u vás tak nepočítí?

jane84
24. říj 2010

@lichtakova může pokud o to sám požádá a v praxi to je tak, že pokud neneseš tu žádost, tak tě nezaměstnají. A hlavně od nového roku se mění zákoník práce a tam tenhle bod už není, takže smlouvu na dobu určitou budou dostávat asi všichni, protože pro zaměstnavatele je to lepší si tě takhle ozkoušet

lichtakova
24. říj 2010

@jane84 no tě pic

sarykbrok
24. říj 2010

@fram tentokrát jsem v to tak věřila a zase nic 😠 , tak snad příště.

Moc všem snažilkám přeji ať to alespoň některé tentokrát vyjde 🙂 🙂 🙂 , tak šup šup snažte se 😀

fram
24. říj 2010

@sarykbrok to zklamání je vždycky na draka a pak to nekonečný čekání na další ovuli, brr. ☹ ☹ 😒

fram
24. říj 2010

@sarykbrok vidím, že už máš taky děti - puberťáky 😀 , vědí, že se snažíte o miminko? Náš kluk netuší, hrozně si sourozence přeje, tak aby nebyl zklamanej.