Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
23. lis 2010

no tak když už tady všeci rozebíráte ty antikoncepce, a milence, tedy přítele a manžele, tak já měla první vztah v 15ti 😀 ten vydržel 2roky, další vydržel 3roky 😀 , další 4roky 😀 no a s manžou jsme se po roce známosti vzali a příští rok v létě spolu budem 7let 😀 tak už doufám, že napořád 😀 😀 😀

jane84
23. lis 2010

@jahudka80 malýmu budou v únoru 3 roky. Dokonce teď přišel s tím, že dárky bude mít od mamky a ne od Ježíška. Tak já s ním jak blbec píšu dopis pro Ježíška, chodili jsme kontrolovat, jestli si ho vzal. Teď chystám odpověď od Ježíška, ale nakonec budou všechny dárky od mamky. No to mě pos.r

herbie
23. lis 2010

no jahud to je pravda vid....jezis lehe tak koukej jenom lezet a nic nedelej jeste alespon 2 mesice vydrz uz to mas za par neboj vsechno bude dobry fram jj tenhle mesic zadny snazenicko nebylo sexik byl hrozne malo pritel tu nebyl dva tydny pak jsme propasli ovulku to je porad neco a ted ji taky propasne musi na 4 dny odletet 🙄 no je to k nasrani ale uz me to neprekvapuje ja musim mit pokazdy vsechno extra

jahudka80
23. lis 2010

@jane84 😠 😠 😠 tak to já tedy říkám malé že maminka musí poslat ježíškovi korunky a on pak nakoupí dárečky co Maruška chce 🙂 a tedy rozhodně jí nehodlám kazit radost, čím déle dítě věří na Ježíška - to je přeci to kouzlo, ty dětské rozářené očička a ta radost 🙂 😵 . Sháním pro ní levnější klouzačku a zatím sem na žádnou pořádně nenarazila, pak jsem přemýšlela nad kuchyňkou a hlubokým kočárkem s panenkou,a nebo taky stavebnici ve stylu lego ale je to mnohem větší kostky a levnější....no uvidím co seženu a na co budou koruny 😒 ☹

jane84
23. lis 2010

@jahudka80 Lenka koupila malému kuchyňku za 600, nevím kde. Přijde mi to divné pro kluka. Tak snad mu k tomu dá i nádobí a jídlo. Naši pro něj mají koberec s městem, auto na ovládání, ještě mamka chce sehnat pár aut, aby měl hasiče, policii a sanitku, možná i autobus. Chtěla ještě Lego Duplo, ale na to asi nebudou peníze. Přítel pracujeve výrobě nábytku, takže od nás dostane vlastní stolek a židličku, zatím je to v černé barvě, ale ještě seženu nějakou tapetu nebo nálepky. Přemýšlela jsem o tom, že mu tam vylepíme jméno. Ještě něco chci, možná knížku nebo Kloboučku hop.

jahudka80
23. lis 2010

@jane84 no kuchyňka pro kluka 😒 to je lepší takovej ten kutilskej stůl z vrtačkou, kladívkem a ták.No já musím oběhat hračkářství a zjisti co co stojí a pak propočítat ☹ a hold něco nebude ale klouzačka ta musí Mája je na ní vysazená 😀

jane84
23. lis 2010

@jahudka80 nářadí jsem mu koupila loni já, takové na opasku. Od té doby jsem ho neviděla, lež někde u nich doma. Jako ona mu dává na hraní i panenky. A kdybys viděla v čem kolikrát přijde oblečenej. dělá z něho šaška. Mi přijde, že to občas dělá schválně, jakoby natruc nebo za trest kvůli tomu, že je bráchův. Ale ona za to nemůže.

Nic holky, jdu chrnět, zítra do školy, sraz s kamarádkou, oběhat pár obchodů. Tak ať jsem svěží 🙂 😀 i když možná ještě budu znásilňovat svou drahou polovičku. Chudák, včera jsem na něj nastartovala a on se mě úplně bál 😀 😀 😀 😀

jahudka80
23. lis 2010

@jane84 takže to je jako syn tvého bráchy a její ne?? Jsem to nějak nepochopila 😅 .No a jdu taky chrnět vydělala jsem si 45kč a můžu jít spát 😀 😀 😀

jane84
24. lis 2010

@jahudka80 je její, ale kolikrát z ní mám pocit, že ho nechce a bráchy nenávidí, tak to dává sežrat malýmu. Podle mě jestli bude mít druhé dítě s někým jiným, tak na to malej hoooodně doplatí nebo skončí u nás. Často jsem přemýšlela, jestli bych si ho třeba osvojila. I přítel ví, že s námi by se měl líp. Vzali bychom si ho bez mrknutí oka, i když plánujeme jedno dítě, holt by byly dvě a museli bychom to zvládnout

jane84
24. lis 2010

Holky já mám zase místo obličeje ksicht. Taková halda pupínků a s tím mám jít mezi lidi ☹ Nechápu proč se mi tohle při ovulce vždycky udělá a zmizí to až při MS. Blbý hormony

jahudka80
24. lis 2010

Ahoj Holky tak u nás je bílo, 😀 😀 😀 největší radost má Mája, já už zas až tak moc ne 😠 :Ráno mi nešel internet naštěstí to do 30minut naběhlo.
@jane84 chuděra malej, ty děti za to nemohou ☹ ach jo, Jani z toho jak ty píšeš ksichtu nic nedělej já vypadám stejně 😠 samej pupínek a ještě jsem v pátek zmokla a to se mi udělá takové fleky červené hnus můj obličej je jak opičí prdel 😠

jahudka80
24. lis 2010

@jane84 tak dnes se mi to po zapsání teploty posunulo úplně někam do prdele 😠 ale je to blbost , si myslím já a sakra a mám po náladě 😠 😢 😢 😢 😢

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý kdééééé jse všichníííí 😢 😢 😢 😢 to mě tu necháte . No to je zas den ovulka se mi posunula v grafu někam do pryč, tak šance na těhu ☹ ☹ ☹ a prababičce umírá kocour to zas budou zasr... Vánoce 😢

zzzzuuuuzzzziiii
24. lis 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................31DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,jeřáb ptačí)....................................30DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................29DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................28DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, maliník, Femibion).............................................28DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................26DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................24DC
endie(23let, MA 3/2010)..................................................................................................................21DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................20DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..........18DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..........................................................................17DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ ..16DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................13DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ .....................3DC

zzzzuuuuzzzziiii
24. lis 2010

ahoj holky

peti to je super a kde pracujes?

ja mam dneska pred sebou ty vysledky a mrchu, kterou musim dostat, protoze na tom je termin a citim, ze tehotna nejsem a tak to chci aspon mit presne.
Hrozne se bojim, ze ty vysledky nebudou dobre...
Neustale, uz aspon 3 mesice citim hrozne napeti v sobe, vubec nevim, jak to odbourat... uz i cvicit jsem zacala, manzel je ted milionovej, ale stejne to nepomaha :-/

lucie.krajcarova
24. lis 2010

ahoj holky, včera mi bylo zle.. šla jsem spát už o půl deváté. no ale budila jsem se. vstávala jsem v osm, když vstával malý. ještě že mě nechal vyspat. je docela hodný. dnes se to rozvinulo - asi mám střevní chřipku 😖
@jane84 to je hrozné, co tomu malému říká... moje mamka říkala malému, že ho nemá ráda, když zlobil, tak jsem ji řekla, ať to neříká, že to není pro dítě vhodné... taky jsem někdy rozčilená, tak mu řeknu blboune a že dostane na zadek. prostě někdy to jsou nervy, jinak to nejde. ale člověk se musí ovládat.

lucie.krajcarova
24. lis 2010

Pet, to je prima, že ses ukázala. tak jsi zpátky ve škole,no vychází to, že kdybys otěhotněla a bylo to ok, tak tam zůstaneš až do mateřské že, jako do konce školního roku 🙂))

lucie.krajcarova
24. lis 2010

@sarykbrok kde jsi? jsi nahoře v tabulce, tak kdo z nás bude první?

meiki
24. lis 2010

ahojky holky
je pet, si se vratila do prace, ja se toho desim, me pak asi prvni tyden praskne hlava
ale taky me to nemine, domluvili jsme se s manzelem, ze na rodicak pujde u druheho mrnouska on, budeme mit tak o neco vice penez - je statni zamestnanec a vezmou mu dost penez. tak ze pristi unor - tedy za rok a kousek budu nastupovat taky. Mimiskovi by tou dobou melo byt temer 8 mesicu, tak to urcite pul dne zvladnou no a ja snad taky.

meiki
24. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii zuzi zkus byt alespon trochu v klidu, ja vim ze je to hodne tezke

lichtakova
24. lis 2010

@jane84
@fram holky jste hodné, ale spíš mám pocit, že je to nějaká blbina nebo co, jestli byla ovu 9DC, tak je to stejně v pytli, protože to bylo ve čtvrtek a až do něděle nic, protože mě pak meztím tak hrozně bolelo břicho jako na slepák, jinak včera jsem taky špinila a dneska zas...což je difný. Jinak jsem akorát 22DC....

jahudka80
24. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii neboooj bude to dobré. 😉
@meiki tak to si naši manželé mohou podat ruku 😠 to je k naštvání ,že a co s tím uděláme nic, já dřu jak blbec večer u pc za pár kaček a ještě lítám do květinářství ☹ a můžu bejt ráda že tu práci mám jelikož bychom jinak po novém roce mohli začít jíst seno , ale jelikož jsme ani žádné nenasušili tak ani to seno by nebylo 😖 😠

meiki
24. lis 2010

@jahudka80 tak u nas to snad nebude tak hrozne, budu zase od prosince pobirat neschopenku, takze to vpodstate bude skoro jak do ted, horsi to pak bude az prijde rodicovska, budeme si ji brat na 3 roky, takze to pak bude o 4 tis mene z me strany a o kolik to nakonec bude mit z jeho strany se dozvime v unoru. Ja bych mela mit neschopenku kolem 12 tis a materskou jsem mela kolem 14 tis. Snad to s mimiskem dopadne dobre a bude sve jak si planujeme.
Proto vpodstate resime az ten rodicak.

meiki
24. lis 2010

@jahudka80 a jinak me se taky vic libis v tech kratsich vlasech, ale sama mooooc dobre vim, ze s delsima vlasama je daleko min prace, i kdyz to tak nevypada :o)

meiki
24. lis 2010

holky ja mam dneska taaaak dobrou naladu :o)
u nas sviti slunicko, malej je dneska moc hodnej a i me nechal krasne vyspat, az do 8 a pomalinku mi mizi nevolnosti, uff, zacinam verit, ze s mimiskem uz to bude dobre, ze se nic nestane, ze se pred tim opravdu potkaly spatne geny a nic jineho v tom nebylo (protoze vpodstate nebyl ani videt vacek na utz)

jahudka80
24. lis 2010

@meiki jojo krátké jsou fajn ,ale vysvětli to manžoj 😀 no já mám 7600kč ještě do srpna, a teď jsme z toho žili a dalo se to, ale když jsme tedy muž příjde o peníze tak musím ještě z těch mejch 7600 zaplatit splátku na pozemek a zbydou mi cca 3tis. a to je pro 3lidi na měsíc (jídlo, drogerii, benzín, oblečení ) trochu málo 😠

jahudka80
24. lis 2010

@meiki tak to ti závidím i dobrou náladu i slunko, 😀 u nás chumelí 😠 malá sice taky dlouho spinkala, ale prababince umírá kocour, a mě se rozhodil graf 2dny se kochám že jsme měla 2x snažení v den ovu a dnes je to jinak, tak jsme zklamaná ☹ , no co se dá dělat 😠

meiki
24. lis 2010

@jahudka80 no to je teda hodne malo , chjo

no ja jsem se ted taky nechala ostrihat na mikado a dokonce to manza platil :o), dostala jsem to k narozeninam - prala jsem se nechat ostrihat u jedne super kadernice a chtela jsem trochu zmenu, takze z dlouhych na mikado :o) a to jsem jeste kdyz jsme tam jeli, manzelovi tvrdila, ze mikado nechci :o), ale rozdejchal to :o)

jane84
24. lis 2010

@jahudka80 koukám na tvůj graf. To mi přijde jako blbost, když už, tak maximálně 14DC, ale takhle posunutý mi to přijde divný. Když tam doplníš hlen neposune se to zase zpátky?

jane84
24. lis 2010

@lichtakova záleží kdy byl sexík před ovulkou. Ta bolest mohla být taky klidně ovulka. Některé ženské mají takové bolesti, že jedou na pohotovost. A jestli jsi měla ovulku tak brzy, tak jsi dnes 13DC a teoreticky bys mohla testovat. Protože bych u tebe čekala krátký cyklus

jane84
24. lis 2010

holky představte si, jak jsem psala, že malýho bolí zub, tak mi mu všichni včera prohlížíme zuby a nic jsme neviděli. Dneska se Lence nezdál a šla s ním k dr a on má angínu. Nás ani jednoho netrklo se mu podívat na mandle. Všichni jsme se soustředili na zuby