Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
28. lis 2010

@fram tak koukám, že jsi další v řadě čekající, jak to u tebe vypadá? u mně asi zas bude dlouhý cyklus... nic se zatím nerozjelo. i když ráno to zas vypadalo, ale to mě asi manža trochu prošťouchl... 🙄

lichtakova
28. lis 2010

@lucie.krajcarova jaký rozjíždění, my tady čekáme, že prolomíš ten hnusnej listopad a budou //

jahudka80
28. lis 2010

@lucie.krajcarova já jsem chtěla původně adventní věnec ale do vánoc by opadal a um.nechci a ještě naše malá by ho určitě oškubala 😀 tak mám jen 4 čajové svíčky 😀
@lichtakova takové otázky jsou fakt k nasr.... si vzpomínám na nás když jsme se snažili jak blbci a já nebyla těhu. a když jsem náhodou nepila jako že já alkohol nemusím tak hned a nejsi těhotná a kdo ví co si a to pak člověka mrzelo a štvalo. A teď když už jedno máme tak jsou zase lidi co se ptaj a co druhé neplánujete...a ta co vědí že chcem tak některý se neptaj a jiní zas skoro každej měsíc tak co už si to dostala 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a to víš že bych si nejvíc přála abych to teď už nedostala, ...ale hold tomu neporučím ☹ byl by to ten nejkrásnější dáreček pod stromeček (jako tenkrát naše Matuška to jsem se dozvěděla 22.12. že jsem těhotná 🙂

jahudka80
28. lis 2010

@lucie.krajcarova 😀 😅 prošťouch ☹ no manža chce sexík tak ho má mít stejně si nemyslím že bych byla těhu.... 😠 z mím přiblblím grafem kdy se to posunulo úplně do háje 😠 a to ot vypadalo tááááááááááááák krásně ☹

@lichtakova no já // v listopadu už nestíhám 😀 😀 😀 😀 😀 listopad je nic moc 😠 co si budem nalhávat

lichtakova
28. lis 2010

@jahudka80 jahůůůů, neboj, bude mimín zase určitě, když ne hnedka k Vánocům tak k noýmu roku 😉

lucie.krajcarova
28. lis 2010

@lichtakova bylo by to krásné. dnes už jsem myslela, že nic, no a celý den jsem byla jak přejetá ☹ ale přijeli jsme domů a vložka byla suchá.. no to se zas budu blížit ke 40 dnům.... jo a koukám, že nejsi v tabulce, to schválně?

lucie.krajcarova
28. lis 2010

a co ta Zuzka, nevíte někdo něco???

lichtakova
28. lis 2010

@lucie.krajcarova no, já jsem byla v tabulce před tím, v jiné diskuzi...tak nevím, jestli do nějaké zase chci, já se takhle aspoň o trochu míň soustředím, kolikátý jsem DC... 😉
jinak jsem zvědavá, jak to bude se mnou, protože tohle byla první cyklus bez provery a dostala jsme to o týden dřív 😅 , tak kdoví, jak to bude, jen doufám, že ne jako vloni, to jsme si la 23.12. pro pigáro 🙄

lucie.krajcarova
28. lis 2010

@jahudka80 moc děkuji za stránku o anturiích, zkusím ji rosit a hnojit, třeba se mi odmění. 🙂

jahudka80
28. lis 2010

@lichtakova 🙂 myslíš?? A víš že mi další ms má vycházet na silvestra 😀 😀 😀 😀
@lucie.krajcarova ty máš tááák dlouhej cyklus??? Tak zkus cvičit podle Mojžíšové, já to pak měla přesně po 28dnech 😀 až jsem čuměla ale je fakt že já mám jeden vajuch po 28,29, ale ten druhej je 25, pak 25, 28, 25 , 26 si vymejší a já jsem pak natěšená když to 26den nepříjde že jsem těhotná a prd 😠

lichtakova
28. lis 2010

@jahudka80 no vidíš, já mám vždycky pravdu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skoro 😵 😵 😵 😵

jahudka80
28. lis 2010

@lichtakova 😀 😀 😀 😀 😀 no podle toho kdy dostanu tuhle ms 😀 😀 😀 no je mi už 4dny furt zima, v noci spím pod 2 dekama a manža říká že jsem nějaká divná 😀 😀 a i když nebyl sexík tak jsem měla v pá, a v so. chuť a to nemívám tedy většinou až 1-3dny před ms ☹ . Prsa mě pobolívaj a to se cpu dostinexem a zas mi teče ta tekutina, no ale necítím nic jako že bych byla těh.

lucie.krajcarova
28. lis 2010

@jahudka80 jo o tom cvičení jsem něco četla. nemáš nějaký seznam cviků?
jo a cítíš se tedy nějak všelijak 🙂 já se cítila podobně - se zimnicí, než přišla střevní chřipka.. no a teď ji má Martínek..

jahudka80
28. lis 2010

@lucie.krajcarova já mám opačný problém zácpu 😀 😀 😀 Cviky se dají sehnat na netu. Já měla také jen od cvičitelky ke které jsem chodila musím říct že to bylo opravdu namáhavé 😀 ale zabralo a do půl roku jsem otěhotněla, no teď bych taky potřebovala cvičit už jen kvůli zádům....ale nestíhám časově a jsem i tak trochu líná no není divu když přiběhnu z květinářství tak už nemám na nic sílu ☹

martasl
28. lis 2010

ahoj holky 😉

luci-s očkováním proti rakovině jsme už začali tento měsíc.20.12 jde na druhou dávku.doufám,že s tím sexem vydrží až po té 3 dávce.a nechce si udělat test?nebo ještě počkáš?

dnes jsem konečně upekla perníčky a ve středu doufám Simona nazdobí.a to je mé první cukroví,kdy budu dělat další je ve hvězdách-vůbec se mi nechce 😝 .

lucie.krajcarova
28. lis 2010

@martasl to je fajn s tím očkováním 🙂))
test ještě ne, minulý cyklus jsem měla skoro 40 dní, to by bylo škoda testů.. nechám to asi na pátek, jestli do té doby nic nebude.




martasl
28. lis 2010

tak to jo.takový dlouhý cykly jsou k vzteku,co?ale třeba tu smůlu tady prolomíš a zjistíš //.doufám,že co se týče // bude prosinec veleúspěšnej.

jahudka80
28. lis 2010

@lucie.krajcarova ☹ 40dní je fákt hodně 😠 no já budu v pátek teprv 27 😉 jinak bych testila s Tebou 😵 ale myslím si že u mě nebude proč 😠

herbie
29. lis 2010

holky drzim vam palce s testenim 😉 🙂

mv
29. lis 2010

Ten listopad se fakt nevyvedl... ☹ 😒 😠 Prosinec to musíte s // prolomit!!!!! 😵 😵

Jinak mě to moc mrzí, ale nebudu si tu moct už s váma psát. ☹ Jako budu průběžně sledovat, připíšu gratulaci k // a k vám komentáře občas napíšu, ale o sobě už nic psát nebudu.Jedině už do IP.
Bohužel se mi i přes jinej nick, než mám na MS stalo, i tu že mě tu někdo vyšťáral a nemám zájem, aby se dotyčná i dotyčný dozvěděli něco dalšího o naší rodině.
Lidi jsou prostě různí 😝 😝 😝 😝 😝

Strašně moc jste mi v tom létě pomohly a nebýt vás, tak fakt nevím..Za to moc dík všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😵
Kdyby jste někdy uvažovaly o zamčení diskuze, tak mi dejte vědět do IP, a moc ráda se zase připojím.A všm moc držím pěstičky, ať brz najdou vytoužené // 😵

Tak pa pa ☹

endie
29. lis 2010

Ahojík holky

taky souhlásím s uzamčením kdyby náhodou někdy tak dejte vědět, mám stejný problém jako MV proto sem moc nechodím i kdybych chtěla, taky mě tady chodí špízovat co a jak dělám atd a pak je ztoho akorát nepříjemnost 😠

leheckova
autor
29. lis 2010

Holky nezlobte se ale ja s tim nesouhlasim tuhle diskuzi jsem zakladala aby si tu psali holky o svych problémech kašlete na lidi co jsou zly proste si pomahame to je to nejdůležitější

jahudka80
29. lis 2010

Ahoj holky,
@mv tohle chápu taky je pár lidí co zrovna nepotřebuji aby něco věděli. Někteří lidi jsou na pěst 😠 . A ještě když se něco dozvěděj tak to všude vykecaj 😠

@endie ach jo to fakt nechápu co z toho ty lidi mají.

Pokud budete chtít může se udělat jiná diskuze, a tu si zamknem ať si tam můžem povídat jen my co se už dlouho známe. Nevím jestli mě sem chodí někdo šmirovat a jestli jo tak ať si to užije. Myslím si o něm své. Hold život je takový jaký je a věci někdy nevycházejí podle našich představ a jestli má z toho někdo radost ,že se někomu nedaří tak je to u mě normální zoufalec, co má radost z cizího neštěstí a jen vím že Boží mlýny melou a na každého se jednou dostane. TAKŽE VY VŠICHNI CO JSEM CHOHODÍTE JEN ŠMÍROVAT, TO JSTE OPRAVDU TAKOVÝ ZOUFALCI , ŽE NEMÁTE LEPŠÍ VĚCI NA PRÁCI NĚŽ ŠMÍROVAT DISKUZE ??? A NEBO LIDI KTEŘÍ SE NORMÁLNĚ S VÁMI NEBAVÍ , NO MĚ BY TU MOHLA MAXIMÁLNĚ ŠMÍROVAT PETRA RYBÁŘOVÁ ... A O TÉ SI MYSLÍM SVÉ. 😀

lucie.krajcarova
29. lis 2010

Hezké ráno plné sněhu 🙂

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí)............................................34DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)...............................................................32DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, maliník, Femibion)................................................32DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................28DC
endie(23let, MA 3/2010).........................................................................................25DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)................................................................................24DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .............................22DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..................................................................21DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................20DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)...................................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...6DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................................6DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).....................................................5DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..........................................................5DC

jahudka80
29. lis 2010

@lucie.krajcarova Ahoj Luci no jak večer strašili že jako do rána u nás 30cm, manža skoro nervama nespal protože má službu 😀 a ráno vstanu a nic jen poprašek 😀 tak to je těch 30cm jo 😀 😀 😀 se nám to nějak vyhlo nebo co teď trošilinku sneží ,ale že by tu byla kalamita 😀 😀 😀 😀 jo a lucííííí já jsem dnes už 23DC

jane84
29. lis 2010

Ahoj holky. Mně se tedy nestalo, že by mě tu někdo šmíroval, aspoň o tom nevím.
@lucie.krajcarova já jsem dnes 22DC, asi to máš o jeden posunuté, fram je myslím 29DC, byla týden přede mnou
@jahudka80 u nás už konečně sněží. Ale jen trošku, na lyže to není ☹
Holky co dnes vaříte, jsem absolutně bez nápadu

jahudka80
29. lis 2010

@jane84 já dělám sýr tedy chtěla jsem smažený, ale nevím pobolívá mě břicho jako na ms, a tak na smažené nemám moc chuť 😠 u nás sníh jen poletuje 🙂 malilinko - aspoň nebudu muset házet 😀
možná udělám těstoviny se žampiony, o víkendu jsme měli kuřeci polévku a knedlo zelo kuře

jane84
29. lis 2010

@jahudka80 děkuji za tipy 🙂 ale nemůže je využít, těstoviny byly v pátek, zelí bylo včera 😀 a na smažené taky nemám moc chuť. Taky mě začíná pobolívat břicho. Nedávám tomu šanci a MS čekám v neděli

endie
29. lis 2010

mě tady chodí šmírovat 😠 kolikrát bych se tady sváma vykecávala ale vím že to vzápětí bude použito proti mě 😠 a hádatse neustále nechci, hild lidi jsou blbci a nic stím nenaděláme 🙄

jinak tady je sněhu plno 🙂 malá nadšená a já ještě víc, 😀

lucie.krajcarova
29. lis 2010

holky, jdu to opravit. nevím, jestli jsem se sekla u všech o den??