Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
31. pro 2010

@fram juuuuuu to je nádhera!!!!!!!!! Tak strašně moc palečky držííííííím - mám z toho velkou radost, že se vám to povedlo 😵 😵 moc moc ti to přeju - po té době, sakra zasloužené 😵

Teď aby se už už přidala s testíkem Martasl , moc na ni myslím 🙂

endie
31. pro 2010

zdravím holky

přeju vše nej do Nového roku at se všem splní to toužebné přání 😵

fram
31. pro 2010

Holky, děkuju vám za gratulace, brečím dojetím 😕 Snažím se na to dívat střízlivě, zatím jsou to jen // a ještě není nic vyhráno. Ale první krok máme za sebou. Otěhotněla jsem i díky vaší podpoře, samozřejmě, že nepatrný podíl na tom měl i manžel 😀 😀 A když se to podařilo nám, podaří se to každému. 🙂

fram
31. pro 2010

@martasl je mi to líto, ale dokud ms nedorazila, pořád je naděje. Já vím, nechci planě utěšovat a chápu tvoje zklamaní a vůbec nevím, jak bych tě povzbudila ☹
@jahudka80 taky ještě neházej flintu do žita, já s tím vůbec nepočítala a podívej - pěkný kolejnice. Příznaky nemám žádný.
@mv je mi líto ten odklad, nevím, co napsat . Budu držet palce, ať to na jaře už určitě vyjde. ☹

jahudka80
31. pro 2010

@fram já vím počkám,.....

holky já si dnes mám brát ten dostinex na prolaktin no když budu mít v sobě nějaký ten alkohol 😀 😀 😀

uvidíme co po Novém roce uvidíme 😀 😀 😀 ale koleje nečekám 😒

jane84
31. pro 2010

To je ta nejkrásnější zpráva, kterou jsem dostala na Silvestra. Lepší konec roku nemohl být. Brečím. Fram doufám, že jsi to prolomila a // se v novém roce jen pohrnou

kopretina82
31. pro 2010

Fram, mooooooc gratuluju a ještě víc přeju, ať je všecko v pořádku a v pohodě 🙂
Všem ostatním tady přeju, aby tohle byla ta pravá rozbuška a po novém roce se to tu parádně rozjelo 😉
Mě od včera od rána bolí podbřišek, včera ráno jsem už i věřila, že ještě stihnem letošní rok, dneska už tomu moc nevěřím, ale co, pár dní sem, pár dní tam 😉. Ale popravdě, už bych klidně i jela-jen potřebuju aby se to trochu rozjelo 😉 😀
Tak přeju všem krásnýho silvestra a pohodový rok 2011 😉

jahudka80
31. pro 2010

@jane84 teď je řada na Tobě 😉

mv
31. pro 2010

@fram nechci radši cokoliv k tomu psát, ať to nezakřiknu, to ale prostě vypadá moc nadějně a moc a moc bych vám to přála.... 😵 😵 Bylo by to krásné a symbolické zakončení tohoto ne tak povedeného roku...Držím pěsti jak blázen!!!! 😵 a brečím jak želva.... 🙂

jahud, martasi- dokud mršky nedorazí, nic není ztraceno,tak to nevzdávejte.

Jé, to se mi hned zlepšila nálada,cysty, necysty.... 🙂 🙂 🙂 sice mi bolí břicho už tak, že nemůžu ani chodit a MM říkal, že to necháme ještě pár hodin a pak mažem na pohotovost,ael což... 😉

martasl
31. pro 2010

holky všem vám moc děkuju.taky mám z fram hroznou radost.
jahudko-no příznaky.břicho mě prakticky nebolí,jen boky a jde to do třísel,taková ostrá bolest.prsa bolej,mám hodně citlivý bradavky.včera se mi v autě udělalo zle.ale jak je vidět,příznaky nepříznaky-smůla.no uvidím do neděle,ale už tomu nevěřím.když nebyl ani duch.... 😒

ale holky,pořádně si to užijte a zíta ať vstaneme do toho Nového roku tou správnou nohou.a sakla,v roce 2011 se musí všem zadařit i kdyby čert na koze jezdil.A BASTA!!!!!! 🙂

mv
31. pro 2010

@martasl jasně, prostě se musí dařit,od toho má rok v čísle 11..... 😵 😵 😵

@jahudka80 to se nedivím, kdybych měla platit 16tis.měsíčně, tak se tak můžem pást trávou...

fram
31. pro 2010

@kopretina82 teda,ty už to máš fakt za pár 😕 😕 Přeju, ať se to brzy rozjede a hlavně, ať je to co nejrychlejší 😉
Holky, ještě jednou vám všem děkuju za podporu. Je to skvělý, že vás mám. Chtěla jsem se nalíčit, za chvíli nám přijedou návštěvy, ale nemůžu, protože pořád slzím, jak jste na mě hodný 😕 😅
@mv 😕 😕 ježíš, taková bolest 😕 neměla bys radši vyrazit na pohotovost hned?

lichtakova
31. pro 2010

@jahudka80 to je děsný, nás to čeká v novým roce, budemme mít takhle hypo....
prý už žádný porodný a podobně, tak to jsme na nejlepší cestě...... 😉
jinak přeju všem, ať si to dneska užijou a hlavně hooodně zdraví a štěstí v novém roce, já začala bulení, brečely jsme se sestřičkou, že budem od pondělí každá jinde ☹

yfka30
31. pro 2010

Ahoj holky 🙂 ,

chtěla bych vám všem popřát do Nového roku jenom to nejlepší a hlavně mimínka do bříška 😵 . Po tomhle neuspěšném roce, co končí, už si to sakra všechny zasloužíme. Takže šťastnej a hlavně plodnej rok 2011 😉 .

@fram to je určitě ta nejkrásnější zpráva na konec roku 😵 . Moc gratuluji a držím pěsti. Mám obrovskou radost za tebe 🙂 .
Teda já nevím, jestli se nám zadaří, jestli semka budu házet testy, mám z toho docela obavy, já se to budu bát i říct asi do toho 3měsíce 😅 . Při posledním jsem to rozhlásila hnedka po testování a nedopadlo to dobře. Vím, že to na to nemá vliv, ale pak ty soucitnýpohledy mi za to nestojí a je mi to ještě pak víc líto 🤐 . Ale jo, vám se pochlubím, ale budete jediný, ani chlapovi to neřeknu 😀
Jinak my jsme celá rodina marod, malej má šestou nemoc a já s chlapem jsme nachlazení až hrůza. Nevím, jak by to bylo, kdybych ted čekala mimi, jestli by ho malej nějak neohrožoval, když je to infekční 😕 , ted bych byla sice už 6-7měs, ale nevím nevím 😕

fram
31. pro 2010

@yfka30 my to naštěstí posledně nikomu neřekli a tentokrát to uděláme stejně, minimálně do konce 1.trimestru. Ví to jen moje ségra, protože mě bude držet až budu šílet strachy, a pak vy tady na koníkovi, ale myslím, že tady není nikdo, kdo by mě poznal osobně a mohl to někde rozhlásit.

yfka30
31. pro 2010

@fram Já to právě hnedka rozhlásila všem, rodině, kamoškám, i na facebook jsem házela test a pak jak to skončilo, tak ty soucitný zprávy odevšad, ne děkuji nechci. Ted nikomu ani muk, jenom tady vám a ostatním až to nebude možný tajit, ale jak se znám tak to nevydržím 😀 . Budu se aspon do toho 12týdne snažít držet jazyk za zuby.

@jahudka @martasl kočky na vás jsem zapoměla 😅 . Já bych to ještě nevzdávala, dokud mrcha nedorazí ještě není nic ztraceno a u tebe @martasl to vypadá dost nadějně, ty příznaky 😵

Já už se vyprdla na nějaký pozorování, měření a tak, jen si zapisuju mrchu. Až to bude mít přijít, tak to příjde a né se každej měsíc stresovat jestli se náhodou už nezadařilo. U prvního jsem to taky furt hlídala a každej měsíc když dorazila mrcha ořvala, u druhýho ne a jaky bylo překvápko, bohužel jenom chviličku 🤐

jahudka80
31. pro 2010

@yfka30 jsi hodná ale, myslím že opravdu nic... ☹ to se nedá nic dělat hold musíme přehodnotit své plány a začít jinak když tohle nám nevyšlo 😠 ten čas tak děsně letí, zrovna jsem si dnes vzpomněla jak jste psaly ať se nebojím že do podzimu určitě otěhotním a to bylo před prázdninama velkýma ☹ a nic... no jo no. Musíme věřit že bude lépe, i když v našem případě 😀 😀 😀 když bych se aspoň mohla pořádně ožrat 😀 😀 😀 😀

jahudka80
31. pro 2010

@mv je to fakt děs luxus 3+1 . Chci svůj domek klidně pidi hlavně ať je náš bez lidí okolo a topením které si mohu regulovat.No snad se nám povede, protože představa stěhování ( 2x) a stavění mě běhá mráz po zádech, ale když chci domek tak hold člověk musí zatnout zuby 😉

mv
31. pro 2010

@jahudka80 tak jestli jsi tenkrát viděla náš "pidi" dům, když jsem sem dávala odkaz na střechu, tak už menší dům snad nikdo v republice nemá... 😀 ale neměnila bych za větší ani náhodou.Hlavně, když je velká zahrada,stejně jsme celý dny venku a domů chodíme jen spát.Žila jsem ve větším domě pár měsíců, a bohatě mi to stačilo.Jak kráva jsem jen dokola uklízela a z domu měla úplný prd. 😠 Ani jsem neměla čas si sednout na zahradu.Tak i proto máme pididům, jedna zkušenost ve velkém domě mě vyléčila na dosmrti.
Tenhle mám komplet uklizenej za hodinu, včetně umytých oken.... 😀

no nic, my mizíme přeci jenom na tu pohotovost, je mi fakt mizerně, tak ať se pak MM může napít....

jahudka80
31. pro 2010

@mv no už si nepamatuji, je to ten od Hasse??

slunicko_luca
31. pro 2010

@fram
Fram moc ti gratuluju 😉 , krasnej novorocni darecek, hlavne at je vse v poradku, myslim na tebe.

slunicko_luca
31. pro 2010

@lucie.krajcarova
Luci, studuji verejnou spravu evropsky unie, uz mi chybi jen rok a pul, tak snad to nejak zvladnu, dost lidi to ted pred zkouskovym zabalilo. Neni to sranda pri praci. Chtela jsem to dostudovat na matersky, tak snad se zadari.

slunicko_luca
31. pro 2010

Holky preju nam vsem krasny, pohodovy a uspesny rok 2011. Hodne zdravi, stesti a lasky a konecne at prijdou ta vytouzena miminka k nam 🙂 .

yfka30
31. pro 2010

@jahudka80 jahu, mě taky každej po tom potratu říkal, ted to půjde rychle uvidíš a prda leda tak 🙄 . Jenže nevím, jestli to u nás nebude tím, že přítel není věčně doma. Ted jsme se sice trefili do ovulky, jednou (nic neměřím, jen mám kalendář na womenzone a tam mi ukáže, kdy byla ovulace 😀 , když jsem to ještě hlídala, tak se i trefil, tak mu budu věřit 😀 ), ale nevěřím, že se zadařilo. Za 2-3 dny bych to měla dostat 😠 . Jahu, já si osobně myslím, že když se přestanete snažit, že se zadaří 😅 . Nebo máš v plánu antiko?

jahudka80
31. pro 2010

@yfka30 já to mám taky tak nějak dostat 2-4dny, teď nevím po tom minulém ☹ uvidím. antiko.nééé já nebrala ani teď a ani před prvním tedy 6let co jsem s mm, hormony do sebe cpát nechci 😉 No a když se přestanem snažit tak se nezadaří, mm si dává pozor a zatím mu to dlouho vycházelo 😉 😀

yfka30
31. pro 2010

@jahudka80 neboj však jednou mu ty nohy ujedou 😀 a i z takových dáváni pozorů vzniklo dětí 🙂

a.j.a.
31. pro 2010

Ahoj holky 🙂 přeji krásný silvestrovský večer 😵 hlavně šťastný nový rok 😵 těhulkám zdravá miminka a snažilkám co nejdříve // na testu 😵 😵 😵 ať je ten rok 2011 lepší a šťastnější než tento.

@fram holka moje zlatá 😵 úplně mi z toho tvého testu vyhrkly slzy do očí 😵 😵 😵 moc moc moc ti to přeji a držím pěsti, ať je vše ok 😵 😵 😵

leheckova
autor
31. pro 2010

@fram před koncem roku jsem zavitala na naše téma a taková krásná zpráva to je znamení že příšti rok bude pro holky tím nejlepším vykročením do roku 2011 holčičky všem moc moc moc zdravíčka a štěstíčka při putování té správné spermijky.... 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

jahudka80
31. pro 2010

holčenky tak popíjíme s mm pivečko a já furt počítám a počítám jak kdy a co a jak a vzhledem k naší mnou blbě fixované hypotéce, bude lepší když zůstanu doma a pořídíme si druhé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 věřte nebo né když půjdu do práce tak budu mít tak o 8tis. za rok víc 😀 než když zůstanu doma 😀 a to se vyplatí 😀 a táááák 😀 😀 😀 víte co viď LUCÍÍÍÍÍÍ šup až se vrátíš z hor ať jsem zpět v tabulce 😀 😀 😀 😀 prostě hodiny tikají a já prostě chcííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tý jo až si to tady zejtra přečtu si řeknu sem byla pěkně nalitá co jsem to tu nažvanila 😀 😀 😀 😀 😀 a budu se omlouvat že žádné dítě 😀 néé kecám jsem v pohodě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale fákt úplně
@fram ty jsi mi udělala takovou radost že bych Ti dala pusu když bys byla poblíž 😀 😀 😀 😀 😀

@leheckova a ta se koukej držet ať si bobíšek v bříšku ještě počká. 😉 😉 😉 má ještě čas.

herbie
31. pro 2010

fram.....jupiiiiiii jezis malem mi ukapla slza vstanu jdu na konika ono hned tohle jsem strastne stastna ze se to zrovna vam tak povedlo moc ti to preju a drzim pesti neboj vsechno bude dobre vsak vis jak dlouho ten nahore na mimi pracoval hahahahahahahahah bude to ten nejlepsi mimis hahahahahahaha PREJU VAM HOLKY VSEM DO NOVEHO ROKU HODNE STESTI, ZDRAVI, LASKY A PLNA BRISKA NAM VSEM mam vas rada 🙂