Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

reenik
30. dub 2014

@mattie to je mi moc líto, drž se!!!

cabalkova
30. dub 2014

@kifsepixam Hele, porodila jsem Betku bez nastrihu, jen s drobnou povrchovou rupturou, ktera se teda sila, ale vubec o ni nevim, takze kdyz je sikovny porodnik strihat se fakt nemusi. 🙂

cabalkova
30. dub 2014

@petulaho Tonik me vcera dojal, udelalo se mi nejak soufl, tak jsem letela na wecko a malou nechala v lehatku v obyvaku, slysela jsem, ze zacala bulet, a kdyz jsem se vratila, Tondik u ni klecel, hladil ji po kebulce a delal pss, pss. Dneska teda po navratu ze skolky byl na pretrzeni, ale to pripisuju tomu, ze byl utahany, usnul ve tri a jeste porad spi, do toho u nas byla pediatra, takze akcicka, rvali nakonec oba. 🙂 uvidime, jak se to bude dal vyvijet, je to hodne o nervech, clovek musi zustat klidny a venovat se hlavne tomu starsimu, protoze prte krome mlika a cisty plenky o moc vic nepotrebuje, ale kdyz potrebujou neco oba na raz, je to malicko napor. 🙂

cabalkova
30. dub 2014

@mattie To me moc a moc mrz, drz se!!

cabalkova
30. dub 2014

@reenik Urcite to bude ok, nam pichani pomohlo ke zdravemu miminku, ucite to bude ok, tak vzhuru za novymi // .

petulaho
30. dub 2014

@cabalkova to je milacek♥velkej bracha.a uz je ti lip? Nejaka momentalni nevolnost?

cabalkova
30. dub 2014

@petulaho Mam nejaky strevni obtize, asi jak se streva vraceji do puvodni polohy, nijak to neresim, jen je to vzdycky na chvili neprijemny... Uvidime, jak to s Tondikem zvladneme dlouhodobe, porad si rikam, ze ted to chce venovat pozornost hlavne jemu, ale to vis, jsou a jeste budou chvile, kdy to proste clovek nezvladne, no. 🙂

petulaho
30. dub 2014

@cabalkova vy to zmaknete😉 jste sikulky♥opatrujte se

nessik
30. dub 2014

@lyc no super, jen tak dál 😵 😵 😵

reenik
30. dub 2014

@cabalkova díky za povzbuzení... strašně se na to upínám, protože jinak už nevím, co by nám mohlo pomoct... jedině snad IVF. Teď ale nevím, čeho se bojím víc - jestli toho, že ty // nenajdu a nebo je najdu a zase se budu bát, jak to všechno dopadne... mám ale jen tu slabou MTHFR mutaci a někteří tvrdí, že flexiparin nepotřebuju, někteří ho zase doporučují. Kdo se v tom má vyznat. Jestli mi ho ale tentokrát dr. nabídne, jsem rozhodnutá to zkusit. A ty jsi píchala celé těhotenství?

berusinka1
30. dub 2014

@terite Tak dneska jsme společně s manželem prošli ty papíry ohledně adopce a příští týden si podáme žádost. Moc Ti děkuju za pomoc. Mám na Tebe ještě jeden dotaz, to potvrzení od PRL stačí na nějakém jejím obyčejném formuláři nebo musíme mít nějaký speciální formulář.

sanuli
1. kvě 2014

@lyc To je úžasný! 🙂

hedusa
1. kvě 2014

Holky, potrebuju poradit. Stale mi neprestava laktace. Mela jsem od dr. Dostinex prsa sice trochu splaskla. Ale v noci natejkaji a mliko si z nich tece samo ☹ Volala jsem vcera do lekarny a homeopatikum nerozumi, zkousela se vycist na netu jaka, ale chytra z toho nejsem. Prsa stahuju i sprchuju studenou.

tsterinka
1. kvě 2014

ahoj holky,dnes jsem dělala test a už jsem tak vyřízená,že vidím duchy i na toaleťáku ☹

kata1988
1. kvě 2014

@tsterinka to jsme na tom podobně ☹ . dneska jsem 35DC, ovu byla až 24DC,dnešní test byl sněhobílej,tak nevim co si o tom myslet.štve mě to,kdyby aspoň dorazila mrcha.jenže místo toho jsem zatím jen maličko zašpinila a nic... 😒

tsterinka
1. kvě 2014

@kata1988 zašpinila a nic??? tak to by snad mělo být dobré znamení ne?Já ani nezašpinila,teplota 36,6 a prsa bolej jak blázen mám to dostat až za 5 dní,ale jsem už 12dní po ovu,tak jsem čekala alkespoň ducha,já ho tam možná vidím,ale moc tomu nevěřím,protože jak píšu,duchy už vidím i na toaleťáku ☹

kata1988
1. kvě 2014

@tsterinka já jsem teprve 11 DPO a nic - žádné změny nepociťuju ☹ . počkám do přístího týdnu do středy a jestli nebude na testu aspoň duch a ani menzes nedorazí,tak asi skočím na gyndu zeptat se co dál... 😖 . kdybych aspoň měla stejně dlouhé cykly, ale o těch si můžu nechat zdát 😒 😠

tsterinka
1. kvě 2014

@kata1988 no,já mám jen ty bolavá prsa,a co mě zaráží,že se mi zatím neudělaly pupínky na obličeji,jako před MS,teď jak jsem napsala o těch pupínkách,tak věřim tomu že do večera jsem samej pupen 😀

kata1988
1. kvě 2014

@tsterinka 🙂 jj tak to většinou bývá... ja špiním víc, tak uvidíme, ale myslim že nejdýl zítra mrcha dojde...

tsterinka
1. kvě 2014

@kata1988 chjoo,to je období ☹

lidi
1. kvě 2014

Zdravím, jsem na rozklad a nemám s kým bych o tom mluvila neb o tom nikdo krom manžela neví. Mám dcerku,které budou dva roky. Moc jsme si přáli 2. miminko a když jsem začátkem března objevila // na testu štěstím se mi točil svět. Na apríla mi Dr. řekla, že je vše OK a mimíškovi krásně tluče srdíčko. Myslela jsem, že nevydržím a hned to všude oznámím, ale kvůli pověrčivosti jsem chtěla počkat do další kontroly. Ta byla nyní v pondělí kde mi Dr. řekla, že je jí to hrozně líto, ale že srdíčko již netluče (což nechápu, když jsem neměla bolesti, nekrvácela jsem, nic namáhavého jsem nedělala a již týden jsem vlastně "nebyla těhu") a v úterý jsem byla na revizi. Hrozně jsem to oplakala a i teď je mi do pláče (pokaždé když na to jenom pomyslím, tak pláču). Nikdy jsem nic tak citového nezažila a hrozně to bolí. Nevím co bude dál, co čekat...kdy se "uzdravím". 😢 😢 Nedokážu o tom mluvit s manželem a je vidět, že on o tom taky nechce mluvit. Zblázním se.

cabalkova
1. kvě 2014

@reenik Taky mam jenom MTHFR a pichala jsem cele tehu. Ted v ramci poporodnich komplikaci se jenom potvrdilo, ze to byla dobra volba, i kdyz mi mu predchozi doktor rikal, ze je to zbytecny... takze na tvem miste bych ani tak necekala, jestli mi to nabidnou, ale normalne bych si o to rekla, rozhodne to za ten vysledek stoji. 🙂

hedusa
1. kvě 2014

@lidi Nám miminko umřelo po kontrole ve 13tt, přišli jsme na tom v 17tt. Neboj, bude líp. Já už mám po revizi 12+2 bylo mimi, pár dní a už je to lepší, smutno mi je. Ale vím, že jsou horší věci.

ofina1
1. kvě 2014

@lidi ahoj je mi líto co se stalo ☹ mě se stalo to samé v 8 týdnu bílo srdíčko a za 3 týdny mi doktor sdělil,že miminku srdíčko nevině.snažili jsme se o druhé miminko skoro 2 roky takže to byla pro mě rána.Nikdy na to člověk nezapomene,ale čas tu ránu zacelí.A tedka mi v postýlce spí 6 týdení princeznička .Vydrž a bude lépe.holky mě tady hodně pomohly takže zůstaň s námi a vypovidej se.

kifsepixam
1. kvě 2014

@mattie Bobku je mě to moc líto, ale bohužel se nedá nic dělat. Vyplakej se a zase bude lepe, asi prostě ty antibiotika neudelaly dobrotu, drz se, myslim na tebe.

@reenik Neboj se nic, clovek to musí zase zkusit, nic jiného mu stejne nezbyva. A o injekcích nepochybuj, proste si je vydupej, mam je taky na cele tehu a to mi zadnou trombofilni mutaci nezjistili, ale mela jsem tromby na placente. Vůbec nad tim neuvazuj a drz se, strach bude porad, ale zvladnes to a uz ted se tesim na tve // na testu🙂

kifsepixam
1. kvě 2014

@lidi Nevitam nove cleny rada, protože je to další smutny pribeh, ale neboj se nic, povede se to zase brzo a zvladnes to, nic jiného nam zenskym vůbec nezbyva. Nám prestalo bit srdicko v 21. tydnu, takze vim, jak to boli moc, ale koukni na sve zlaticko co uz mas doma a bude lip. Drz se!

nessik
1. kvě 2014

@lyc to je nádhera, držte se s miminkem i nadále tak suprově 😵

nessik
1. kvě 2014

@lidi to je mi strašně líto, všechny víme, jak se cítíš, vyplakej se tady s náma, brzy bude líp, uvidíš, dej tomu pár týdnů a zase vysvitne sluníčko. Miminko bude, určitě brzo pošle, prostě tohle byla nešťastná náhoda, ale miminko bude. Bude už pěkně, sluníčko, tělo bude nadopované vitamínama a v létě se určitě povede a budeš zase šťastná.

sanuli
2. kvě 2014

Achjo.. koukám, že už tady zase přibylo několik nových bolavých dušiček ☹ Holky, všem vám moc přeju, abyste byly silné a s tou nepřízní osudu se co nejlépe popraly.. Jsme tu pro vás..

A copak ta naše @cital ? Že by se už Hyneček chystal na svět? Zlatí, myslim na tebe! ♥

bibianca
2. kvě 2014

Dobré ráno, holčiny. Včera už jsem tu myšlenku, že bych mohla být v tom dala stranou, ale dnes ráno zase teplota vyskočila. Nevím, jestli je to anovulační cyklus. Nechci si dělat naděje, ale přesto budu ráda za váš názor.

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Bibinecka/gr...