Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
22. dub 2010

nat já ti řeknu jak jsem to udělala já...já si na ten graf klikla levým a dala uložit (nejlépe na plochu) a pak jsem si ten uložený zase klikla levým a dala otevřít v programu malovaní a když se to ukázalo v tom malování, tak pak jsem dala uložit jako a v té nabídce na uložení jsem si dala možnosti jpg. a zase na plochu a pak už jsem to dala sem jako fotku 😉 snad jsem to vysvětlila dost k pochopení
andrissku ahoj, potkaly jsme se v listopadovkách a teď bohužel i tady, je mi líto co tě potkalo a držím palce ať se co nejdříve zadaří 😉

natulaaa
22. dub 2010

Peto ty asi nevíš,s kým máš tu čest,já jsem totální blb přes počítače,já jsem ráda,že si ho vubec zapnu 😀 😀 😀
Peto a nemohla bys mi to udělat ty?prosííím,hodím ti heslo a jméno do pošty ju? 😵

liptonek
22. dub 2010

Teda holky, co se to děje? Proč je tu najednou tolik nových tváří ☹ Začíná mě to pomalu děsit. Za týden mě čeká první kontrola... 😔

martasl
22. dub 2010

taky mám pocit,že je v poslední době nějak moc potratů.je to hrůza.s takovou nás budou muset zachraňovat Romové,aby tady vůbec nějaké děti byly.

liptonku-tak ať kontrola dobře dopadne 😉

natulaaa
22. dub 2010

Holky to je fakt,taky měto děsí,kolik toho je,je to hnus 😔
Jdu hodit sprchu a najíst se,pak juknu 😉

liptonek
22. dub 2010

vendulák - nevim jestli si mě pamatuješ, ale chodila jsem i do prosince. Moc mě mrzí, co se stalo, ale neztrácej naději!!! Já taky několik let nemohla otěhotnět. Až s pomocí doktoru se to povedlo. Ve 22. týdnu jsme bohužel o mimi přišli. Pak přišly dvě porevizní MS a třetí už ne. Povedlo se přirozenou cestou. Takže hlavu vzhuru. Ještě asi nebyl ten správný čas. Ale on přijde. Určitě brzo !!!

natulaaa
22. dub 2010

liptonku jak se daří,už si byla u dr? 😉

liptonek
22. dub 2010

nat -právě že ještě neee. až za týden. 😔

natulaaa
22. dub 2010

to bude v poho,uvidíš,už si tomu miminku kousek blíž od nás 😉 😉

petra.vavra
22. dub 2010

nat-promin já jsem se musela venovat Terce, ma dneska nejaky blby den, takze jsme tu spolu docela bojovaly...ale uz sla spat tak budu doufat, ze zitra to bude lepsi. Ma ted obdobi typu já chci.....a na to já moc neslyším, a pak ještě všechno si vyřvu a vyvztekám....a to jsem na odpal, protože to mě dostává do stavů, že musím odcházet. 😠

kopretina82
22. dub 2010

Peti a bude hůř 😲 😖 Mě teď mladej dostává hláškou:"Mamko, musíš..."No samozřejmě "Já chci..." a následné řvaní, když se okamžitě nezvedám stále trvá... 😠 😕
Mmch Peti, ten tvůj grafík, fakt nevypadá špatně 😉 😵
Lipt moc držím palečky, ať je vše ok 😵
Andri, strašně nerada, ale vítám Tě tady... 😢 Mě MS dorazila po 29 dnech, druhý cyklus 35 dní, na 3.MS čekám-nečekám 😉 . Breč, breč kdykoliv se Ti bude chtít, já byla schopná se na hodinu zavřít do koupelna a celou dobu se tam topit v slzách, ale až Ti dojdou, je to o chloupek lepší 😔 .A věřím, že Peťa s Dendou Ti moc pomůžou a věřím i tomu, že jim časem ten sourozeneček přibude 😵 Tak se drž...
Holky, nemyslím, že za posledních pár měsíců těch potratů tak markantně přibylo, spíš jsme na to víc citlivé a jasně, že sem nebudou chodit holky, kt. si spokojeně těhotní, ale jen ty, kt. potratily... 😉
Hlavu vzhůru, jaro je v plném proudu, za chvilku nám všechno pokvete a bude líp. A ty mimča taky dorazí, jen někomu dřív a někomu později.Někomu snadno, někomu navzdory ranám osudu 😉 😵
Sem dneska nějakej spisovatel... 😲 😲 😲

petra.vavra
22. dub 2010

kopre- já jsem totálně odrovnaná, musela jsem jí dát spát, protože jinak bych už jí dala na zadek, to se už nedalo. Ona přes oběd nespala, takže byla nehorázně otravná a vzteklá a vygradovalo to. V 7 nešla spát snad půl roku. ☹

kopretina82
22. dub 2010

Peti, Domča v poledne nespí od ledna a od té doby je v 7 tuhej, je to pro mě totální pohoda, ty večery teď fakt miluju 😉 Já vždycky, když už jsem na dně s nervama a duš. energií, říkám si "A to nás ještě čeká puberta..." 😲 😀 😀 😀

fram
22. dub 2010

ahoj holky,
myis, vendul, andrisek, moc mě mrzí, že vás to taky potkalo ☹
myis, vendul, ať to máte zítra rychle za sebou, já měla MA v 7tt, prostě netlouklo srdíčko, ale dr. mě poslala hned na revizi, nedala na výběr počkat, jestli to náhodou neodejde samo. První porevizní mrcha přišla po 30 dnech, druhá po 28, ale obě byly nějak slabý, tak nevím,jestli je to O.K.
liptonek, ahoj těhulko 🙂 uvidíš, že za týden to bude všechno v pořádku a pak už sem budeš chodit prskat těhu bacily na nás ostatní 😉

mikkisek
22. dub 2010

AHoj,
Peti - to jsem ale kus trdla, já už se radovala za tebe a třeba i oprávněně - držím palce.

Kopre - napsala jsi to moc hezky, musíme jít dál jak píšeš navzdory ranám osudu. Už kvůli těm vytouženým mimískům musíme být pro ně pozitivně naladěný aby si k nám našli cestičku.

Peti - tak to já si neumím představit, že by Onďula nešel spát přes oběd - spí min. 2 hoďky, sice zkouší - dneska spát nemusím atd., ale pak vytuhne a je klídek a hlavně po probuzení je veselej, dá se s ním komunikovat, smlouvat atd. Když "nemá náladu" tak je to někdy fakt na nervíky, musím se také občas držet a přiznám se, že někdy mi ta ruka ujede - ve většině případů je to v rámci jeho bezpečnosti a někdy i mojí 😠 Je jasné, že mne to pak mrzí, ale účel to v té chvíli splní a i si to pamatuje, že nemá. Někdy holt vysvětlování je na nic.

Hezký večer

natulaaa
22. dub 2010

Peti to neva v pohodě,já se pustila do žehlení,ještě mám toho hafo,ale šla jsem vás skouknout 😵 ,tak já zase letíím,jinak hlásím,že mě opět bolí prsa na dotek a čípek je uuuplně dole a tvrdý jako nějaká bulka a snad poprvé ho mám jen na pul článku u prstu 😵 ,jinak ty prsa mě bolely i včera večer a ráno nic,tak jsem si říkala,že to je v prd..,ale zase začaly,ony mě bolí jen na večer,to je fakt zajímavé,kdovíí,tak jsem se zase na tu myšlenku pěkně namotala a ve středu budu v prd.... 😀 😀 😀 😀 ,Ale 8DPO má čípek dole a tvrdý každý,takže žádná rarita se nekoná 😀 😀 😀 😀 ,Valím,ještě se ozvu 😉

jane84
22. dub 2010

ahoj holky, člověk tu chvíli není a nestíhá dočítat 🙂
nat byla u vás pěkná kosa 😉 ale pořád líp jak v Ostravě

vítám nové příchozí, i když při takové nepěkné události, holky držte se, když bude potřeba poplačte si nebo se tu vyzpovídejte, pomůže to a za chvíli se s námi začnete zase snažit 🙂

petra.vavra
22. dub 2010

mik- mě to dneska nějak dostalo, nechtěla jsem, ale nešlo to jinak, byla jsem už na ní zlá, chudák, teď tady nějak nemůžu.....půjde dnes vyjímečně spát brzo, protože to musím zaspat ☹ ☹ ☹
obávám se rána, co bude, jestli dorazí MS, tak to bude rána jak z děla. Tvoje pozitivní ohlášky byly velice příjemné, né že né 😉

natulaaa
22. dub 2010

😉 😉 Peto grafík máš krásný,ale ty bys neměla dostat ještě MS,si málo DPO,máš minimálně 4 dny čas

angelina987
22. dub 2010

Ahojky,hlásím, že nestíhám, ale ms,konečně v úterý dorazila, tak jsem štastná jak blecha 😉

natulaaa
22. dub 2010

😵 Jani no dneska byla kosa,ale hlavně že nepršelo,mi zase nejdou smajli dát za větu,ale automaticky mi skočí na začátek věty

natulaaa
22. dub 2010

Angel ted nevím,tvoje první porevizní?a co ted,už začnete,nebo ještě budeš čekat

jane84
22. dub 2010

🙂 🙂 holky mám teď dobrou náladu a takové příjemné tušení , věřím, že nám jaro udělá všem dobře a brzo se začnou objevovat // jedna za druhou 🙂

natulaaa
22. dub 2010

Jani já jsem po MS a v době ovu,taky takhle pozitivní a ted,když už po víkendu budu čekat mrchu,už jdou na mě zase depky,aaach jooooo

leheckova
autor
22. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................42DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................3DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................28DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................24DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................22DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................18DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................9DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 5DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................5DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................4DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................3DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................3DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................3DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ DC
vendulak(22let,MA 4/2010).............................................................................................................. DC

vendulak
22. dub 2010

Ty jo holky! Tady tich příspěvků přibývá 😕.
Gambrinusko jo jo jdu do fakultky poslali mě tam z Natalu. Bouše. Bojím se strašně moc. Pořád sem si říkala že je to ještě daleko a schválně si to asi v mysli oddalovala. Batoh jsem si zabalila až teď. I když sem ani nevěděla co do něj ☹. No teď už mi zbývá stejně se jen modlit ať to tam rychle uteče, mám to rychle za sebou a můžu už být zase aspoň zpátky doma 🙂, u příti a pejsího 😵.

herbie
23. dub 2010

ahoj holky vitam tu mezi nama nove snazilky hezky se nam to tu rozjizdi ... mikkisku ty znas tyhle zmrzliny? ty jsi tu byla? jsou vyborny vid a ty koblihy mnam mnam! 😉 vendulak a misiska drzte se holky ☹ 😉 a jako uz by fakt mohla nektera z nas nahlasit // uz tu jsme dlouho bez nich potrebuju poprskat tehu bacilama alespon takhle pres pc 😀 dneska jsem byla s autem v servisu tak mi vymenili olej brzdy dali novy a baterku taky a nakonec ve finale jsem zjistila ze mi nekdo ponicil gumu celou na aute takze musim jit zitra do servisu znova a musej mi ji vymenit 😠 pak jsem byla u kamosky na kaficku a vinecku tak byla pohoda ted jsem doma pritel tu ma kamarady delaj si surfboardy v garazi tak je klidek........natul kdy ze to mas dostat? a ty peto? nejak mi to tu unika 🙂

natulaaa
23. dub 2010

herbi tak já těhu bacily asi prskat nebudu,mi teplota klesla,takže asi nic 😠 ,jsem zvědavá co se bude dít,mívám LF14 a teplota mi klesne vždycky až den,nebo přímo v den MS,ale toto se mi ještě nestalo ☹ ,jinak ve středu to mám dostat,ale co pak já vím co bude ted 😖 😖 😖

angelina987
23. dub 2010

Natul, ano je to první porevizní a nedokážu sama říct, jestli do toho už prásknem. omluvím se s manžou a uvidíme, ale myslím, že nic špatného tím neuděláme. Máte s tím některá zkušenosti?
Jinak všem krásný páteček 😉

natulaaa
23. dub 2010

Angel no doporučují se aspon dvě MS,tak já nevím,ještě jednu bych asi zkusila ,ale je to na tobě,ono s každou MS se ti zvyšuje sliznice,aby se tam prcek udržel,tak jednou MS bych ještě raději prošla,ale to je jen muj názor,vubec se na něj neohlížej 😉 😉