Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

nessik
5. kvě 2013

@cabalkova ono to někdy trvá až půl roku, než se to srovná. Já jsem zoufalá napsala do jedné poradny a dr. mi napsala, že to je hormonální nerovnováha a že doufá, že jsem byla poučena, že se nesmíme snažit dokud se to neurovná, jinak si koleduju o další potrat. Přitom tady se všude píše, že dokud tělo není přapraveno, že se ani neotěhotní ☹ No, měla jsem z toho stejně nervy, ale těhotná nejsem, za 3 dny čekám MS 😢 Je to druhý snažící cyklus a padají na mě mírné chmury. teď budu mít muže na služebce 14 dní, takže další cyklus je zabitý 😢 Tak snad to klapne v létě na dovolené.

matysikovad
5. kvě 2013

@nessik dneska celkem dobře 😀 akorát má každé dopoledne problémy s ledničkou 😉 a moc spím přes den a v noci se potom koulím a chodím furt na záchod.....

@petulaho jj, zítra si skočím na to hcg, zase si tam brnku předem ať je tam ta laborantka, co minule! 🙂 ta byla moc příjemná a pak v úterý kontrola. Dneska jsem tak nějak připravila mojého, že to nemusí dopadnout dobře, ať je na to psychicky trochu ( vím, že to nejde ), ale aspoň trošičku připravený, člověk neví, co má v těle, že.

@cabalkova víš, na nic jsem nečekala a na netu koupila ten gynex, taky jsem někde vyčetla vitamin B6 a vlašské oříšky s medem... všechno jsem dlabala a čekala, až se chlap umoudří 🙂 už první měsíc gynexu jsem měla ovulu 13 DC z levého vaječníku a teď jsem měla 13 DC z pravého, který nebyl nikdy nic moc, vždycky kolem 20-24 DC ovuloval 😉

matysikovad
5. kvě 2013

@nessik jůůů a kam jedete na dovolenou?

petulaho
5. kvě 2013

@cabalkova určitě se to srovná...uvidíš,a snažení nebudete muset odložit,...ono je podle mě po té revizi jakoby šestinedělí ne?ta k proto asi...držím palce na úterní kontrolu....a dej vědět...já snad budu taky vědět další týden na čem jsem....

antana123
5. kvě 2013

@petulaho ted sem začala zase je to malinko ale špiním ☹ je ta jakoby na kraji u čípku je čisto nevím co to je ☹
@maximka33 utroš mám 2-0-2 a ascorutin když je to malinko tak se mi do něj moc nechce 😒 ale tak začal i ten minulý potrat ☹
@matysikovad děkuju 🙂
@nessik hele je to jen trošku ☹ navíc nemáme auto to je tak na hovno pokud se to nerozjede budu doma pokud to začne víc seženu si taxi a pojedu ☹

petulaho
5. kvě 2013

@nessik nessí určitě bud dobře....asi tělo cítí,že nejsi v pohodě ni psychicky a proto to takhle je...my se včera s mužem dohodli taky že začneme až v červenci,ale uvidíme podle té konzultaci u dr.,jak my naplánuje příp.léčbu...
@matysikovad Dančo,chápu tvé obavy,ale opravdu se snaž pozitivně myslet....miminko to všechno vnímá..takže žádné černé myšlenky...jasan?🙂

petulaho
5. kvě 2013

@antana123 Anet,a nebyl sex?že by se tam něco podráždilo,pokud je to jen v pochvě tak tam fakt mohla prasknout jen nějaká cévka...kamarádka to měla potom rozdrážděné ze zavádění utroše..

cabalkova
5. kvě 2013

@petulaho No ja uz mam první porevizni ms za sebou, ted jedeme jakoby první normalni cyklus. Ja mela ovu vždycky az tak po 20dc, ale dneska jsem 20 a na ovu testu nic, tak jsem otravena...
@matysikovad Na gynex mrknu, uz jsem ho před prvním tehu taky jednou mela, ale nejak si nevzpominam, jak na me fungoval. Nevim, jesli se muze, když ještě porad kojim?! Malemu je 19 mesicu, tak by urcite odstaveni bylo uz na case, ale když nas to oba porad bavi. 🙂 Moc mlicka uz není, ale to ranni a vecerni kojo-tuleni stoji za to. 🙂

nessik
5. kvě 2013

@antana123 kočenko, jasně, bez auta bych taky nejela, hezky si lehni a odpočívej, věřím, že to nic není, drž se, fakt je mi líto, že musíš mít takové nervy, ale když bylo i srdíčko, tak je už veliká šance, že to dopadne dobře 🙂 Musí to být dobré, prostě musí!!!!!!!Ascorutin si bez obav dej.

antana123
5. kvě 2013

@petulaho sex nebyl bojíme se a utroš nezavádím ale fakt je to jen jakoby s pochvy okolo čípku je čisto 😲
ale měla sem asi 3 dny zácpu a včera se to uvolnilo tak nevím zda to nemá spojitost
blbě mi je prsa cítím taky i tu levou stranu tak snad je bublinka ok

antana123
5. kvě 2013

@nessik děkuju 🙂

nessik
5. kvě 2013

@matysikovad Dani, tak tykačka s lednicí, jo? 😀 Chceme někam k moři, ale pořád váhám, jetsli na blind do Chorvatska nebo do Itálie.
@petulaho děkuju, ty jsi takové zlatíčko, škoda, že se neznáme osobně, ale úplně z Tebe cítím krásnou dušičku a vždycky mě moc povzbudíš. Děkuju moc. A třeba nám to klapne spolu v červenci 😉

matysikovad
5. kvě 2013

@antana123 Anetko lehni si, nohy hore a ať tě Šimonek s taťkou obskakují, ascorutinu se fakticky neboj, kdo to tady psal, že je to vitamin c s čímsi na posilnění cévek.

@nessik hm, právě že ne, teď jsme úhlavní nepřátelé.... já kontra lednička... a teď jsem odnesla i moje MILOVANÉ KAFE manžovi, ani čuchnout!!! ach joooo 😀 natož napít 😔 😢
Peťka má pravdu, jak vycítí fyzická stránka psychickou, tak nechce a nedá, a myslím, že to platí u obou partnerů... A vidíš, člověk by řekl, že jsem po půl roce od události v pořádku a jak vyvádím.... ani půl roku mi nebylo dost... A 2 měsíce nebo jak to máš jsou v pohodě, to jsem teprve bojovala jak s hlavou, tak s tělem.

@cabalkova aha, tak při kojení asi nee, co myslíte holky? to očišťuje organismus, tak by to mohlo jít hlavně do mlíka a to není dobrý... si myslím.

petulaho
5. kvě 2013

@cabalkova spraví se to,uvidíš...moc myslím...zmákneme to🙂
@antana123 Anetko,ta to by mohlo bát zácpou,určitě jo...preventivně hodně ovoce a pít....bude dobře😉jinak my taky nesexovali,s manželem jsme se vždy domluvili...že to radši vydržíme a příp.až po prvním trim....
@nessik ty jsi moje zlatíčko,asi na sebe působíme pozitivně vzájemně🙂určitě nám to klapne,dřív nebo později...🙂odkud jsi?

antana123
5. kvě 2013

@matysikovad dam si ho 🙂
@petulaho jj člověk to raději vydrží 🙂

matysikovad
5. kvě 2013

@petulaho já se snažím myslet pozitivně, vážně 🙂 😉 včera jsem byla 22 DPO - v tom odkazu, co jsi posílala ty a myslím ještě @maximka33, tak tam bylo, že 22 DPO se začíná vytvářet srdíčko, muselo mi HCG vystřelit, jak blázen, jestli je tam teda všechno v pořádku, proto mi je od včera tak mizerně.... akorát bych mohla aspon trochu cítit podbřišek a ty prsa! Holky, je možný, aby byla bublinka v pořádku a mě přestaly bolet prsa a taky se mi zmenšily... to asi není možný co? ☹

matysikovad
5. kvě 2013

@petulaho @nessik Holčiny, určitě otěhotníte hned, jak to bude možné, a bude to velice brzy! Věřím v to!!!! 🙂 😉

maximka33
5. kvě 2013

@antana123 Anet, ascorutin je fakt vitamín C, neboj se. je to bez předpisu, takže bezpečné. doktorka mi říkala při krvácení i 3x denně, jinak podle potřeby, zastavuje to krvácení a špinění.

maximka33
5. kvě 2013

@matysikovad možné je všechno, fakt. moje každé těhotenství bylo jiné a žádné se zvracením třeba. není na to univerzální recept. prsa mě bolela jen teď.už to máš za pár, zítra budeš vědět hcg 🙂

petulaho
5. kvě 2013

@matysikovad jsi zlatíčko,děkuji, my to nevzdám,vid @nessik? 😵 určitě ti to hcg vyšplhalo a bude srdíčko....hele kamarádce nebylo vůbec nic,jen únava a asi 2týdny velký hlad...a jinak nic prsa,břicho,nevolnosti,chutě nic...a má 9m chlapečka🙂takže klíííííííd za 1.nemusíš mít všechny příznaky a za 2.nikde není řečeno, že to ještě nemůže přijít😀

matysikovad
5. kvě 2013

@maximka33 @petulaho Holky dík, je na mě vidět, že nejsem ve své kůži, že tam je nějaká pijavička přisátá 🙂 Už jen z toho, že mám žaludek na vodě a na nic chuť - z takových žranic jak mávnutím proutku nechutenství, jak blázen. No uvidím zítra a hlavně pozitří ☹ I kdyby z toho nic nebylo, svět se nezboří, že jo 🙂

Haaa ahaaa, u nás najednou modré nebe a sluníčko!! Jupííja jeeej 😀

lllllllllllll
5. kvě 2013

@maximka33 ja nemam podmienky aby sme skusali casto ,ved teraz robim 12 ky a moj robi na dve zmeny .Ale tak niektorym odporucaju nie casto a koniec uspesny ,jak u koho ,no uvidim ci mi dojde zajtra ms

petulaho
5. kvě 2013

@matysikovad bublinka bude a určitě i srdíčko:-*načerpej energii ze sluníčka a bude líp..já žehlím a vařím a musím poklidit barák☹Muž je pracovně v Něm.,tak aby až odpoledne přijede,jsme mohli být spolu😉

antana123
5. kvě 2013

@maximka33 už sem si ho dala 🙂tak snad to přestane úplně 😉

lllllllllllll
5. kvě 2013

@maximka33 no 31 bych mala dostat ms ,mozno sa opozdi,nikdy nevies kedy sa jej zachce prist.Mam teplomer bez desatinoveho cisla a ukazuje nizko ,vyssie nez normal ale nezda sa mi to tak som si zacala merat dvojdesatinovym lenze tam su farenhajty ci jak tomu je a prepocitavam a to mi doskaka ukazuje o 3 stupne nizsie 😀 ,tak od noveho cyklu zacne tento dvojdesatinovy bo kombinovat sa to neda .teraz neviem na com som 😀 bo som si rano uz ked som vstala skusala v minute oba preto viem ze nemeria rovnako .Som mala rano tak nizku teplotu jak nikdy.😀

lllllllllllll
5. kvě 2013

@maximka33 Lucy a rste nevite ci to je dievcatko abo chlapecek? uz 27 tt hmm rychlo to uteka ,ja tu asi budem ked ty uz budes mat tretie 😀

lllllllllllll
5. kvě 2013

@maximka33 pises ze ty si nemala problemy s vracanim v tehu,niektore zase pisu ze cim horsie tym zdravsie tehu ,no ja sa len smejem na takych komentovh,ved moja mama mala bezproblemove tehu pri vsetkych styroch 🙂 ,a mne zacalo byt zle az ked som potracala tak ja uz sa radsej podla nicoho neriadim 😉

matysikovad
5. kvě 2013

@lllllllllllll no já to tak právě měla minule, čím víc mi bylo blbě, tím hůř na tom bylo moje těhotenství ....

nessik
5. kvě 2013

@matysikovad Dani, tak to jsem tě s tou lednicí špatně pochopila 😀 Jinak prsa, tak ty jsem v těhu nikdy necítila. Myslím, že příznaků máš habaděj a určitě bude všechno v naprostém pořádku 😉
@petulaho to víš, že se nevzdáme!!!! 🙂 😉

nessik
5. kvě 2013

Holky, co naše @kolino? Moc na ni myslím. ☹