Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

barbarucha
5. led 2012

Díky holky 🙂 Jo, přesně všechny tyhle pocity v sobě mám, ty co říkají jet i nejet. Pěkně pohromadě, aby nebylo rozhodování tak jednoduché 🙂
@jane84 Jani, díky, taky jsem to teď gůglovala. Přijde mi, že se to prostě jako jakákoli trochu nestandardní činnost (tj. mimo ležení a trochu chození) na začátku a na konci těhu nedoporučuje. No tak, jestli se rozhodneme takhle, tak nám propadne na letenkách 15.000,- ale to vyjde furt o něco levnějc než IVF, žejo 🙂
Si říkám, že tenhle měsíc to prostě vyjít musí, jednak se nám to skrz tu cestu nehodí a jednak to mám furt zakázaný od paní z mojžíšovky 😎

leeena_4
5. led 2012

@jahudka80 neztahuj kalhoty, když brod je ještě daleko 😉.

wwwberuskacz
5. led 2012

@barbarucha Jasně to sílí.. a na dovču bych jela a chovala se opatrně 😉 Pokud se to má udržet, tak se to udrží 😉

berenik
5. led 2012

Tak ja jsem nasla // 2 hodiny pred odletem na sluzebku...byl to 1 hodina let a same turbulence . Malem jsem se poblinkala...rikam si, pokud se to ma udrzet, tak se to udrzi. I kdyz pokud to nevyjde tak si budu nadavat. Jenze to pak clovek hleda priciny vsude

leeena_4
5. led 2012

@berenik tak to už jsi ani při nejlepší vůli zrušit nemohla 😉 a dobře to dopadne😉.
tady se to parádně rozjelo! 😵

barbarucha
5. led 2012

Tak jsem teď k tomu četla nějaké diskuze a asi nepojedu. Turbulence bych asi zvládla, ale nechci procházet rentgenem. A nedá se zaručit, když letím přes 3 různá letiště, že mě nechají projít okolo.

ladydi
5. led 2012

Teda, jen jsem najukla z práce ( když tu není šéfová a je klid kalamitní) a tady samé // no to je nádhera, všem moc gratuluju.

@barbarucha je to těžký, asi by se to ve mě pralo taky a ne málo, ale asi by nakonec zvítězilo letět. Kdyby sis neudělala test, ani bys nevěděla že jsi těhulka. Užij si klid a sluníčko a odpočiň si. Co má být, stejně bude.

berenik
5. led 2012

@leeena_4 To nemohla.druha kolegyne onemocnela uz pred novym rokem a musela to zrusit.

aluskaasimon
5. led 2012

@barbarucha Podle me taky jasne sili, testy by se mely delat ob dva dny. Kazdy druhy den by se pocet hcg mel zdvojnasobit. Tak tomu jeste dej kousinek casu. 😉

barbarucha
5. led 2012

@aluskaasimon Já vím, že se má testovat obden. Ale nevydržím 🙂 A rozhodnout se ohledně cesty musím dnes. Ale už jsem nahnutá, že nechci letět. Mohli bychom jet místo toho někde po Moravě. Nemáte někdo nějaký tip? 🙂

mircisek
5. led 2012

@barbarucha Tak to je mazec!!!!!! Já bych asi jela, ale pokakaná bych byla strachy až za ušima, že bych si to neužila. 😅

berenik
5. led 2012

@barbarucha neproplati vam letenky treba zdravotni pojisteni, pokud by his mela papir od doktora,ze nemuzes letet ze zdravotnich duvodu. My neco takoveho mame.

berenik
5. led 2012

@barbarucha Ted jsi nejsem jista, ale nema vetsina letist pro lidi jen detektory kovu a scanery jen pro veci? Ja jsem takovym tim rentgenem co pry vidi I pod saty sla jen jednou.

jahudka80
5. led 2012

@leeena_4 jsem jí říkala že už to mám schválené, že mi od nich přišel papír a ona no že tam mají nasrovnalosti, že je to od nového roku jinak 😠 že ať příjdu že mi to vysvětlí ach jo ☹

barbarucha
5. led 2012

@berenik Heleď, já nevím, kde co mají na letištích za přístroje, možná mají různé na různých místech, jen jsem teď četla nějaké studie od lékařů a nedoporučují to. A mám prostě pocit, že by bubliňák o jakýkoli ozařování nestál 😎

leeena_4
5. led 2012

@jahudka80 no vidíš, ale nic o tom,že ti vezmou peníze neříkala, ne?? 😉 třeba jen potřebuje něco vysvětlit, nebo doplnit 😉

berenik
5. led 2012

@barbarucha jasne. Ja se i sama tak nejak uklidnuji

maximka33
5. led 2012

@jane84 Jani, to by se hodilo, abych to dnes našla. ale mám poslední test, tak si to schovám na zítra ráno 🙂

maximka33
5. led 2012

@barbarucha moc gratuluji!!! a k tvému dilema.. moje ségra má obě děti ze zkumavky, žije v cizině a nechala si to udělat v Brně, takže pokaždé létala. a zvládla to. chápu, že lékař to nedoporučí. s tím rentgenem nevím, ale těhotné běžně lítají, v 2. a 3. trimestru, tak jistě přes rentgen nejdou. já bych jela 🙂

maximka33
5. led 2012

@barbarucha tak jak myslíš. ale asi přijdete o prachy. ještě mi řekni, během kolika dnů jsi testovala?

vanilka31
5. led 2012

@lenka5731 No já jsem teď pro změnu nešťastnice 🙂
Věřím, že ty to ustojíš, to bude ten hematom. Máš to ale fakt perný uffffff !!

vanilka31
5. led 2012

@leeena_4 No myslím, že u vás to zase klapne napoprvé, ne 😉 🙂

vanilka31
5. led 2012

@barbarucha // tam jsou a pěkně sílí. Gratuluju! Tady se to teda pěkně rozjelo, pomalu jedna těhulka denně 🙂
Ten let bych asi propadnout nenechala. Pokud by se to dalo stornovat, tak třeba, ale jestli to už máte zarezervované.. Ono ti to nic neudělá, když je mimi v pořádku, tak se udrží. Pokud by jsi ale měla nějaké pochybnosti, zeptej se gynekologa.

jane84
5. led 2012

@barbarucha jestli bys chtěla tip na Moravu, tak tady jeden je http://penzion-u-bohusa.webnode.cz/nase-pokoje/ ale nevím, co přesně byste hledali. Vlastní to mamčina sestřenice s manželem a všichni si to moc chválí. Chci tam mamce zamluvit pobyt k padesátinám

vanilka31
5. led 2012

Jinak já jsem dnes byla na utz po tom druhém "incidentu" a naštěstí je vše ok a nemusím na revizi. Všechno odešlo s opožděnou ms. Na můj popud mi udělá testy srážlivosti krve a nemoci od zvířat - no nemyslím, že bych něco takového měla, ale aspoň to budu mít černé na bílém. To je jen začátek, pak mi třeba udělá ještě jiné vyšetření. A další snažení bude asi v únoru, po druhé ms.

martinakl
5. led 2012

@barbarucha @berenik
Jeeeee holky, to je super !!! 🙂 Pekne nas pribyva 🙂 Potichu gratuluju a preju vsem (vcetne me 😎 ), at to dotahnem do zdarneho konce!

lorreine
5. led 2012

@barbarucha Ja by som letela. Pytala som sa aj doktorky, ci je v pohode sa ona hovorila, ze ano, len nemam stale sediet ale aj trochu chodit po lietadle. Zmena tlaku tam sice je, ale nieje to az tak nebezpecne. Opytaj sa radsej svojho gyn na nazor.

lorreine
5. led 2012

@jahudka80 Ak mas od nich rozhodnutie, tak si mozu ist-ludovo povedane- piskat. Ano, od 1.1.platia zmeny, ale vseobecny zakaz retroaktivity nepripusta, aby sa rozhodnutie po novom vztahovali na ziadosti z minuleho roku. Proste tam chod a opytaj sa, co je vo veci. Nepodpisuj nic (ak to nebude nejaky neskodny papier) a potom ked tak mi to hod to rp, co Ti povedala, mrknem na to "odbornym" okom.

jahudka80
5. led 2012

@lorreine teď jsem o tom četla prostě by mě mělo platit to co mám zvoleno, pokud si sama nezažádám písemně o nové vyplácení. No to ani omylem abych přišla měsíčně o 1600kč 😀 nejsem padlá na hlavu 😀

ladydi
5. led 2012

@maximka33 Ty ale umíš napnout člověka 🙂 moc držím palečky abys je tam našla 😉

@jane84 a jak Ty se pořád máš? koukala jsem, že jsi měla doma dost problémky, ale nějak se mi nepodařilo najít jak to dopadlo. Jinak v tabulce mi můžeš umazat ty léky všechy a dát tam mamavit. Agnucaston mi přestali vyrábět a to ostatní jsem si prohodila.