Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

safea7
12. led 2012

@lorreine Jsi zlatá,moc děkuju a ty se opatru,vše bude přesně tak jak mábýt!!!!!!

jahudka80
12. led 2012

Holky moc mě mrzí, že vám to nevyšlo, přeji brzké těhulkování. A těm co jsou těhotné hlavně bez problémů a a rychlí porod v termínu. Mějte se tu krásně 🙂 a pomáhejte si navzájem. Díky vám za vše co jste pro mě udělali moc jste mi několikrát pomohly, a mám vás ráda. Děkuji vám všem.
@jane84 Tobě hodně štěstí, ať bude tvá cesta jakákoliv přeji Ti ať jsi šťastná.

Hezký den .

safea7
12. led 2012

@jahudka80 Tobě taky a ať se u Vás vše v lepší obrátí!

lenka5731
12. led 2012

@jahudka80 Jahud, ty to píšeš, jako by ses loučila 🙂

leeena_4
12. led 2012

@lenka5731 přesně mě to napadlo

mircisek
12. led 2012

@safea7 Moc moc mě to mrzí, tolik jsem Ti držela palce. U mě to byly taky dvě náhody. Všechny testy máme v pořádku. A teď už se mi tady ten šmudlík staví na kolínka. Budu moc držet palce. 😅
Já vás tak tak stíhám číst, natož reagovat. Takže těhulky opatrujte se, snažilky snažte se. Čtu vás a všechno prožívám s váma. Manžel mi říká, jestli náhodou nejsem cvok, ale co. Já vás beru všechny jako blízké kamarádky. 😉

martasl
12. led 2012

jani,změň mi prosím tě věk,díky 😅

jahudko80-snad nás nechceš opustit?

martinakl
12. led 2012

Holky, predne dekuju moc moc vsem, ktere jste na me dnes myslely 🙂 Dopadlo to asi dobre.. Mimodelozni to snad neni (jedine, ze by zase bylo mimodelozni dvojce, ale to uz by byla takova smula, ze to snad ani neni mozny 🙂). Ale byl videt zatim jen gestacni vacek se zloutkovym. Rikal. ze by uz melo byt videt embryo, ze to muze mit vic duvodu, ale nejspis je to jen tim, ze je prcek o nekolik dni az tyden mladsi nez se spocita podle MS. Coz jsem si i myslela, ze to tak dost mozna bude.. Tak snad jo... Za dva tydny jdu znova. To budou dlouuuuuhe dva tydny 🙂

mircisek
12. led 2012

@martinakl Skvělá zpráva. To budou hodně dlouhé dva týdny.

kolino
12. led 2012

Zdravím holky,můžu za Váma??
Začínáme znovu se snažit o miminkp...v srpnu v 10tt přestalo bít srdíčko, tak jsem musela na revizi. Pořád denně nato myslím, ale musím být statečná a začít bojovat jinak skončím v blázinci, furt je to ve mě moc živé, ale to protože touhá po miminku je moc silná!!!
Tak jsem došla za doktorem a vše mu řekla, předepsal mi utrogestan 1-0-1
uvidíme jak dlouho budeme čekat, snad ne znovu 3 roky! 😒
Ostatním přeji hodně štěstí ve snažení a brzké // na testu se šťastným koncem 🙂

jane84
12. led 2012

@martasl hlavně, že jsem ti přála na FB a tady zapomenu změnit tabulku 😵

zandi78
12. led 2012

@martinakl To čekání je nejhorší....My taky čekáme. A dokonce tři týdny 😒 Jdu až 23.1. na kontrolu.. Tak gratuluji i k takovému výsledku a věřím že příště to dopadne dobře a uvidíš už prcka i se srdíčkem. Tak přežij co nejklidněji ty 2 týdny... 😉

zandi78
12. led 2012

kolino- Jasně že můžeš k nám. Každá dušička je tady vítána- i když se smutkem... Mrzí mě co tě potkalo.Jsi tady na správné adrese ☹ Tak Vítej a ať je ti co nejdříve lépe..

kixi
13. led 2012

Ahoj holky, jsem dneska 10 DC a rano jsem zacala spinit cervenou krvi 😨 jsem uplne v soku, nechapu co to je...nenapada vas neco? uvidim zda se to bude nejak rozjizdet, ale jsem uplne v haji, misto snazeni cervena? 😒 nevite co by to mohlo byt? myslite ze mam zavolat mudr?

safea7
13. led 2012

@mircisek Moc ti děkuji za povzbudivá slova,moc bych si přála,aby to u nás bylo stejné,jako u tebe.Přeji Vám moře zdravíčka.

leeena_4
13. led 2012

@kixi já bych si možná nechala znova udělat hormonální profil😉 nemůže to být špinění k ovulce?

leeena_4
13. led 2012

@kolino vítej mezi námi, tady snad načerpáš sílu a optimismus, aspoň já to tak cítím 😵 Ať se brzy zadaří 😉

leeena_4
13. led 2012

@martinakl jůůů, to víš, že je mladší, vždyť jsi to tu i psala 😉 Bude to v pořádku, uvidíš😉

janiczka2011
13. led 2012

@kixi uvidis jestli se to bude rozjizdet, pokud je to nejaky problem tak se to bude opakovat, muze jit o ovulaci (pokud mas kratky cyklus), mohla prasknout cysticka, poraneni pri sexiku, toho je 🙂
Ja uz nekrvacim po "snazeni" jak jsem psala, pry mam vyleceno tak na 70% zanet cipku, tak jeste par dnu lecba a snad konec 🙂

kixi
13. led 2012

@leeena_4 co to je hormonalni profil? me ho asi nikdy nedelali....testy na ovulku koupim az dnes po praci tak uvidim...ale cyklus mam spis delsi takze tomu moc neverim..i kdyz kdo vi 🙂

kixi
13. led 2012

@janiczka2011 jj zatim se to jakztakz drzi tak snad z toho nebude ms 😀 diky za uklidneni, ja se chci hlavne snazit tak doufam, ze to zmizi 😀 jsem rada, ze jsi temer vylecena a brzy budes uplne 🙂

leeena_4
13. led 2012

@kixi vezmou ti krev kolem 2DC a pak kolem 21DC a zjistí jestli ti správně fungují hormony 😉

kixi
13. led 2012

@leeena_4 aha..oki...zeptam se na to mudr az k ni nekdy pujdu...ted pockam jak se to vyvrbi...doufam, ze ne rude 😀

nesves
13. led 2012

@safea7 Ahoj bude to znít trošku zlé,ale ty již máš 2 zdravé děti tak by jsi měla trošku brát ohled na ty které bud nemaji žádne nebo děti nemůžou mít vůbec a pořád se tak nelitovat! Maš dvě zdravé děti tak nevím proč se zde nejvíc ze všec h lituješ když je tady mnoho žen které je nebudou mít vůbec jelikož bud nikdy neotěhotní nebo vždy potratí. 😖

lorreine
13. led 2012

@nesves Vies, nemala by si sudit a obvinovanie do tejto temy absolutne nepatri. @safea sa podla mna nelutuje, praveze sa k tomu stavia hrdinsky. Ale predsa sa po potrate citi zle. Toto je tema o potratoch, bez ohladu na to, kolko uz zena ma deti. Tu je miesto pre pochopenie a povzbudenie, nie pre taketo utoky, ako si napisala Ty.

safea7
13. led 2012

@nesves To máš sice pravdu,ale nevíš o mě v podstatě nic a v téhle skupině nejde o to kolik máš dětí!!!A kdyby si měla dvě děti ze zoufalého manželství a po třinácti letech utrpení si potkala člověka,který ti ukáže že život může být krásný a přestat se bát modřin a zlomenin,pochopila by si jak bolestné může být nedat své první a jediné lásce miminko po kterém toužíme všichni čtyři!!!!!!!!!!!!

safea7
13. led 2012

@lorreine Jsi zlatíčko,ta potvora ve mě probudila,to co jsem v sobě před dvěma rokama pohřbyla a je mi z toho akorát ještě hůř.Nechápu jak mohou být lidi tak zlí,když neví čím si kdo prošel 😠 😢

lorreine
13. led 2012

@safea7 Moja, drz sa a prosim zabudni na vpis nesves. Musime to brat tak, ze je zufala a neuvedomila si, ze tym moze takto ublizit. Je evidentne, ze o Tvojom osude nic nevie. Ublizilo aj mne, co Ti napisala, neviem si predstavit, co to urobilo s Tebou.

leeena_4
13. led 2012

@nesves nemám pocit, že bychom se tě ptaly na tvůj názor, zvlášť, když k nám do diskuze nechodíš, nic o nás nevíš. Jestli máš zlost, běž si ji laskavě vybíjet někam jinam a ubližovat někomu jinému, my na to tady nejsme zvědavé!

leeena_4
13. led 2012

@nesves zvlášť, když si uvědomuješ, že to zní zle!!!