Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
24. črc 2010

Holky děkuju 🙂 je hrozně fajn s někým to sdílet. Zvlášť když k tomu má kdo co říct..... 🙂

svoba
24. črc 2010

Mně řekl gynekolog, že se nemáme min.3měsíce stačit a měly by proběhnout tři normální menses. Tak čekáme. Až do podzimu. Hodně štěstí!

svoba
24. črc 2010

@svoba snažit, pardon, chybka 🙂

fram
24. črc 2010

@breberuska budu ti držet palce, aby nedorazila. Ale kdyby náhodou ano, tak ať si tu dovču i tak krásně užiješ. Budu napjatá s jakou se vrátíš. Doufám, že bez mršky.

breberuska
24. črc 2010

fram, určitě hned jak přijedu, tak dám vědět🙂 ať už to dopadne jakkoliv 😉

jahudka80
24. črc 2010

@lucie.krajcarova já vařím každej den. max. ob den 😀 vaření mě baví , ale když mi není dobře tak mě nebaví nic ani vaření 😀 😀 😀

jahudka80
24. črc 2010

@natulaaa tak se řadím pod Tebe do tabulky mrcha dorazila v 16:45 😀 😀 😀 přijít o 15min.pozděj bylo by to až zítra, že?? 😀 😀 😀 Už jsem vybumbala kontryhelovej čajík chci se zeptat ten se pije jen do ovulace????? 😒 a už jsem zas naběhla do lékárny pro ovu testy, manža ze mě nemůže 😀 😀 😀

jahudka80
24. črc 2010

@breberuska budu Ti také moc držet palečky, když už né Já a Natul tak musíš aspoň ty. 😉

jahudka80
24. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................55DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................40DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................39DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................34DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................25DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................22DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 22DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................12DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................11DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................11DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................9DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................7DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................1DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a

breberuska
24. črc 2010

holky jste hodné. Já čím víc se pozoruju, tím víc mám pocit, že to neklapne 😒 prostě magor 😀

lucie.krajcarova
24. črc 2010

jahůdko, jj kontryhelový čaj do ovulace. mně to hodně pomohlo. ale pila jsem jen jeden šálek denně. kolik jich dáš ty?

natulaaa
24. črc 2010

čaute babeny 🙂 🙂
My dneska s manžou celý den makali na terase,malovali jsme ji a natírali trámy,příští víkend slavím narozeniny,tak to chci mít hotovo a pak začínám s injekcema a to bych už měla být u stimulky v klidu,tak dodělávám vše duležité a pak si už budu jen válet šunky a budu sedět na vejcích 😀 😀

Jahud krásný dortík 😉 a ano ještě si to stihla do správného času 😀 😀

Breber co to slyšíím ? a kam jedete na dovču,asi jsem to nějak přehlídla 😕 😵

Jinak vítám nově příchozí a já šla taky na kontrolu po 14 DNECH a nám řekl dr,že 3 cykly počkat a v porodnici mi doktorka řekla pul roku,no to jsem si v duchu myslela,či ji nešibe 😀 😀 😀 ,

jahudka80
24. črc 2010

@lucie.krajcarova no já dnes poprvé a vím že se má ráno a večer tak to zkusím 😉 a dnes pujdu cvičit Mojžíšovou. Dortík byl holky dobrej @fram a neboj je dietní já dávám méňe cukru, taťka má cukrovku a my nemáme rádi přeslazené, příští týden má dcerka 2 narozeniny, nejprve jsem chtěla dort objednat, ale upeču svůj. No manžu už jsem dnes seřvala no hold předmenstruační nervy no ☹ hlavně že už je tu 🙂 člověkovi se uleví, když už jsem věděla ,že nejsem těhotná tak už chci MS co nejdřív aby zas bylo další ovulkování ...jojo holky znáte to 😀

jahudka80
24. črc 2010

@natulaaa no nekecej 😀 ty máš narozky a kdy si se narodila???? Já mám dceru 3.8. 🙂 a budeš mít kulaté viď 🙂 tak já Ti už předem přeji mooooooooooooooooc štěstíčka hezká oplodněná vajíčka, mooooooooooooooooooooooc zdravíčka ať je z tebe ve 30ti krásná mamička, a mooooooooooooooooooooooc lásky ať se máte s manželem rádi a jste brzo šťastní rodiče. 🙂 🤐

breberuska
24. črc 2010

natu, do středních čech - karštejnsko a křivoklátsko 😉 i když na výletování je počasí fakt značka ideál 😠

natulaaa
24. črc 2010

@jahudka80 no tedááááá jakooo já budu mít 29 😀 😀 😀 ,žádné kulatiny 😀 😀 ,jinak já jsem 27.7 😉 a moc moc děkuji 😵 😵 😵 😵

natulaaa
24. črc 2010

@breberuska a jako hlasí na další týden,já nějak vubec nevíím 😕 😕 ,jen neříkej,že zimu 😲 😲 😲 ,ještě musím natřít zahradní nábytek a v tom vlhku mi to neuschne 😲 😲

jahudka80
24. črc 2010

@natulaaa aháááá no jo když ono ti to ukazuje že je ti 29 tak jsem myslela že ti je 29, ale omlouvám se v tab.máš 28 🙂 jůůů no moje mamka je 26.7. 🙂 😉

natulaaa
24. črc 2010

@jahudka80 v poho 😀 😀 😀

fram
24. črc 2010

@natulaaa tak všechno nejlepší, kdybych náhodou v úterý zapomněla 🙂

breberuska
24. črc 2010

natu, všechno NEJ NEJ NEJ, já bych na to pak zapomněla 🙂 a jinak hlásí polojasno, déšť a přeháňky a15 až 20 stupňů. tak jsem zěvadavá 😎

herbie
24. črc 2010

ahoj holky jahud krasny dortik mnam dala bych si vcera jsme sly si dat s pritelem dortika tady je jedna restaurace a tam maj dorty ukazkovy a moc dobry ..... vitam nove snazilky ..... natul vsechno nejlepsi a hlavne brzy mimiska ano .... preju uz ted kdybych nahodou zapomela 😀 mi tu mame uz 3 den pritelova 2 kamose holky to je bordel vsude oni nic nevidi nebo co? jsou asi slepi vsude drobky a veci ach jo......ja bych mela mit ovulku od dneska ale vcera se mi rozbil muj digitalni ovu teplomer takze to vemu podle kalendare od dneska do ctvrtka snad sexik bude ...... venku je krasne musim zavolat nasim a neco podniknu mejte se krasne hezky vecer 😀

natulaaa
24. črc 2010

Fram ,Breber moc děkuji,čím víc se mi ale blíži narozeniny,tím víc jsem nějaká smutnější ☹ ,furt si vzpomínám,jak jsem byla těhu,jak jsem se těšila,že na svoje narozeniny už budu s prckem a zatím jsem sama a ted se mi to nějak vrací ☹ ☹ .Ale to přejde,ale jsou chvíle,kdy to člověku prostě nějak víc dojde 😔 😔

herbi no to ti věřím,tolik chlapu doma 😲 😲 😀 ,že tam máš bordel 😀 😀

natulaaa
24. črc 2010

herbii jeej taky moc děkuji 😵 😵 😵 😵 ,do mě tu hučí manža,tak jsem ti ani nepoděkovala 😵

jahudka80
24. črc 2010

@natulaaa natulko prosím poraď když jsem minule zkoušela ty ovu testy brala jsem ten nejkratčí cyklus 25 dní (ale minulá MS byla po 27 dnech) a testovala jsem 8,9,a nic až ten 10 dnes byli 2 ,ale né stejně silné a pak už zas nic, tak teď když jsem to dostala po 25dnech mám zas začít testovat od 8dne 😀 já už jsem z toho přiblblá 😒

breberuska
24. črc 2010

natu, neboj, tak ty narozky aspoň pořádně oslavíš, neboť hned po nich už nebudeš 9 měsící pít🙂 jinak takovou depku znám, my jsem měli TP na manželovi 30tiny a já mám narozeniny hned po něm a taky jsem myslela, že je budu slavit s mimčem ☹ ale tak co už 😒
holky já se loučím, mějte se fajn! za týden pa

jahudka80
24. črc 2010

@breberuska paaaa budeš nám tu chybět 😢 a koukej se vrátit s // 😀 😀 😀 né že mi budeš hlasit DC 😀 😀 😀 😀

lichtakova
24. črc 2010

@breberuska taky se těším na //
jinak se loučím na týden, mějte se fajnově a snad se tady teda po návratu objeví nějaké //

lichtakova
24. črc 2010

@natulaaa já se připojuju, hodně zdraví a ať se ti splní všecka přání, hlavně to největší 😉

natulaaa
24. črc 2010

Babyyyyy,kam všichni jedetéééééééééééééééé 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 a děkují za přání 😵 😵

Jahud nezáleží na DC,ale na LF,dneska máš za 5 😀 😀 😀 ,už jsem ti to vysvětlovala 😀 😀 ,jdu kuknout na tvuj graf ju? 😉