Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
12. srp 2010

A já budu mít příští týden výsledky z genetiky 😵 😵 😵 😵 ,už se nemužu dočkat 😵 😵 a začínám pííííchat ,tedy manža mě bude píchat 😀 😀 😀 .Jinak holky já normálně vubec nemám chut na sex 😲 😲 😲 😲 ,to se mi ještě nestalo 😲 ,ale je to napsané,jako nežádoucí učinek u HA 😲 😀 😀 ,víte jak dlouuho my už nesexovali 😒 ,aní já to nevím,protože si to už nepamatuju 😲 😲 😲 😀

jahudka80
12. srp 2010
jahudka80
12. srp 2010

@natulaaa to máš z té antokoncepce já při ní taky neměla chuť pak je to antik.100% když nemáš styk 😀 😀 😀 😀

natulaaa
12. srp 2010

Jahud dostala si na 5 dní VIP ,za pět dní ti to zmizne 🤐 😀 😀

jahudka80
12. srp 2010

@natulaaa já vím tak si to musím ten posledním den zkopčit abych měla památku na barevnou tabulku 😀 platit jim to tedy fakt nebudu 😉

jahudka80
12. srp 2010

@veraakubik tak jo já si tě píšu 😀 😀 😀 vsadila si na mě jako první 😀 😀 😀 bolej mě kozy 😀 😀 ale to může být i PMS takže čekám čekám 😉 už ať je 19týho já to nevydržííííím

natulaaa
12. srp 2010

@jahudka80 no já si teda taky vsadím,doufám,že nepříjdu o vše 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

helcenka
12. srp 2010

Tak jsem se nakonec nepoblila, ale šlo to druhou stranou. Takže tahle kombinace nikdy více.

Jinak se Jahud nezlob, ale vsázet na nikoho nebudu. To je tak křehký, že nemůžu vsázet ani na sebe. Ale byla by to sranda, kdybych byla teď těhu, protože by se nám to povedlo potřetí úplně napoprvé, čemuž se nedá ani uvěřit. Ale to břicho mě bolí divně a "počuraná" jsem pořád, tak nevím, jestli to nebude nějaký zánět.
Jinak pokud nic nedorazí, tak v neděli zatestuju.

Dobrou, jdu spinka s prckem, zítra máme spoustu ježděního.

jahudka80
12. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀
@helcenka 😀 😀 😀 😀
holky vtip né
@helcenka žádný zánět to není nic takového ošklivého si nepřivolávej 😠 zakazuji ti to jediné co máš povoleno přelést úúúúplně nahoru do vrchní tabulky za ostatníma // čárkama 😀 😀 😀 😀 no to by bylo nádherňoučkéééé 😵 😵 😵 😵 víš co se říká do třetice všeho dobrého 😉 Moc držím palečky a kdy má přijít MS??? Kdy budeš testíkovat 😵 😵 😵

jahudka80
12. srp 2010

@natulaaa nee o co bys mohla přijít 😀 😀 😀 vsázíš že mi to výjde a myslím, že mrzet to bude nejvíc mě že vás zklamu 😉 ale ráda bych na vás plyvala těhu bacílky aby jste v září další otěhotněly!!!!!

herbie
13. srp 2010

ahoj holky preju vam dobre ranko ja mam uz vecer dneska jsem mela krasnej den byla jsem u kamaradky na grilovani ma dve mali deti tak to byla sranda, hodne jste toho nakecali tak jsem vas jeste ani nedocetla jj jahudko potrebujem tehu bacili jak sul 🙂 jinak ja jsem ted koukala kdy budu mit ovululku takze od 21 srpna do 26 srpna a pritel tu opet nebude hahahahaha vrati se 23 srpna takze jsem nasrana pokazdy v ovulce on nekam jede...ach jo .... ms mam porad uz 3 den a docela silnou snad na vikend prestane a vlitnem na to holky ja bych tak moc chtela kvetnovi mimi a kdyz ne kveten tak cerven to je zase pritel narozenej no uvidime zitra 13 to je presne rok co jsme prisli o mimi ble ble ble 🙄

jahudka80
13. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................29DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................29 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................27DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................26DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............23DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................21DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................16DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................14DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................12DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................11DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................8DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................7DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................6DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).............................................................................................................4DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)...............................................................................................3DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................3DC

natulaaa
13. srp 2010

Dobré ránko holky 🙂
@herbie nebooj do ovulky se trefíš tím pádem,nemusíš sexovat den před,mužeš i víc před i den po,tím pádem vám to určitě vyjde 😉 😉 🙂

natulaaa
13. srp 2010

@jahudka80 TESTUUUUUJ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,máš krásný graf, v pondělí budou už kolejnice 😲 😲 😵

daniela699
13. srp 2010

Dobre rano holky, jsem ted usedla ke komplu a musim vas teprve docist, vcera jsme jeste jeli do Ikey, a pak uz jsem nemela sil. 🙂
Ja jsem se ted ale tak nas... nekdy bych pritele fakt zabila. 😠 No ale taky spis jsem asi nastvana, ze me to stve a tim padem vidim, ze to bude asi PMS a z toho jsem pak i smutna, protoze vim, ze z toho nic nebude. Ach jo. Navic jsem zjistila ze ten zanet v prsou porad je a je to bych rekla horsi. Mne se uz tak nechce sedet u tech doktoru. Tak to na me ted nejak padlo, ze jsem to musela vypsat, jinak by to mozna i nekdo odnesl. 🙂 Tak se predem omlouvam, ze mam dneska takovy blby zacatek. ☹

daniela699
13. srp 2010

Neni dneska nahodou patek 13.? ☹

natulaaa
13. srp 2010

@daniela699 ahojky,proč myslíš,že se ten zánět zhošil? 😕 😕 ,ještě bereš ty leky na to?

zzzzuuuuzzzziiii
13. srp 2010

AHoj holky, daniel je patek 13, ale patek 13 je spis vyjimecny den a vetsinou mam stesti, tak ho preju i vam vsem...
Jinak dneska budu mit vysledky z kultivaci a uvidime, co dal. Vydledky z citol az za 14 dni ☹...
Vecer to zase byla noc... Asi to budu muset zacit hlidat, aby si manzel zacal davat pozor, uz jsem 11 DC a i kdyz miminko hrozne chci, mam strach, hned takhle po revizi.

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa vždyť jsem jen 8DPO 😀 😀 😀 to je málo, bolej mě od včerejšoho večera prsa, ale po ránu mám návaly jak PMS??? tak se moc neraduj myslím že graf není všechno 😉muže být krásnej a nic z toho 😉
@daniela699 Ale Dani no co je to den jako každej jinej dnes má narozeniny moje teta, pak přítelkyně bývalá od mého bratra, a pak moje druhá dcera 🙂 už 9let. A jestli je pátek a 13. myslím, že to nemá na nic vliv

lucie.krajcarova
13. srp 2010

ahoj holky!!! včera jsem si zatancovala zumbu, je to super, akorát se naučit ty kroky 😀 ale zpocené jsme byly všecky hezky 😀 akorát že pak jsem se pohádala s manželem, protože tu nechal malého bez chůvičky a šel k sousedovi, ani telefon si nevzal 😠
Dani, to bude dobrý, uvidíš, jen na to nemysli 🙂
Herbie, no pokud přítel jezdí pořád takhle pryč, tak už chápu, proč tak dlouho nejsi těhu... je to prostě v blbým období 😕
holky, v jakým období cyklu je hlenu hodně? jako měla jsem intimku, ale jak jsem ji měla dýl, tak se mi z toho vlhka oprudil zadek 😕

pe_t
13. srp 2010

dobré ranko
@daniela699 to jsme dvě danulko ☹
Já jsem včera celý den jen čekala, kdy přijde ms a nic....ani mě nebolí zatím břicho. Asi jsem čekala na zázrak - nikdy jsem to nemívala po 28 dnech, spíš 32 a více. Ale jak beru femigard a piju kontryhel doufala jsem, že mi to upraví. I když 29 je normýlní já vím, ale jsem napruděná, nervozní a štve mě to.Už vidím jak tu sedím i v neděli a pořád nic 😢
@jahudka80 už mám odkrvené palce, jak ti je držím 😅
@zzzzuuuuzzzziiii to od tebe zuzi moc rada čtu - mam radost, že je to dobré. Já s malým to mám stejný. Tak strašně chci, že se až obávám, aby to nebylo tak brzy....takže se nehlídáte??

daniela699
13. srp 2010

Heli, jak jsi psala vcera, hehe, ja jsem si tuhle dala oplatky a zajedla to tunakem v oleji. 🙂 Takze taky dobrota. 😀
Jinak me taky boli tak nejak divne bricho, jako kdyby na zanet a taky mam pocit ze ze me furt neco tece. Uz jsem smirena s mrchou a taky me prepadl strach co to zase bude, ze to boli tak nejak jinak. Snazim se na to ruzny pichani a tak nemyslet, ale nejak to na me padlo.

daniela699
13. srp 2010

Jahud, ty mas tak kraaaaaasnyyy graf. Bys mohla do ucebnic. 😀 Ja bych rekla, ze to vyslo. 😀 Jsem moc zvedava a moc ti to preju. A pak budu zavidet, jo joooooo. 🙂

daniela699
13. srp 2010

Natul, myslim to kvuli tomu, ze mi zase ztezkla prsa, a tak jsem to zkusila zmacknout a de to z obou uplne lehce. Ach jo. Mela jsem antibiotika, ale jen na sedm dni a nejaky silny, a oni ze by to prej melo stacit. A jak jsem tam byla naposledy, tak jsem to rikala, a ona jo ze se podivame, ale potom jak rekla ze operace nic, tak jsme na to vsichni zapomneli. Tak si rikam, vydrzim jeste do ms, a pak az tam pujdu tak to reknu. Si rikam, kdyz zase dostanu antibiotika, tak aby to vubec slo zkouset, jestli to nejak nevadi, no furt mi to srotuje v kebuli. Uz se mi tam vubec nechce. Taky jsem zvedava co mi rekne ta nova doktorka, kam jdu ve stredu. To je furt neco.

daniela699
13. srp 2010

Natul, a od kdy budes teda presne stimulovat?

daniela699
13. srp 2010

Peti, jestli to mivas po delsi dobe, tak je urcite jeste brzo, tak se tim nestresuj, to urcite prijde jako vzdycky, po tech 30 neco dnech. Budu drzet pesti, protoze tim aspon zacne to lepsi obdobi, kdy se clovek muze snazit, nebo pokud az po druhe, tak aspon budes vedet ze dobre fungujes. 🙂

daniela699
13. srp 2010

Luci, taky jsem premyslela nad tou zumbou, ta hudba u toho je hrozne optimisticka a hlavne to je takovy polotanecni, a to ja rada. 🙂 Koukala jsem na to na netu, tak asi taky neco najdu a zkusim to. Potrebuju to jako sul. Joga jednou za tyden je hrozne malo.

natulaaa
13. srp 2010

@jahudka80 ale na 10DPO už na emiminu mají holky duchy 😉 😉 😉 😀

natulaaa
13. srp 2010

@daniela699 a víš o tom,že to muže být i příznak těhu 😉 😉 😉 a Jahud je myslím jasnáá,krásně stoupá 😵 😵 ,jahud v neděli testuj 😀 😀 😀 😀 😀

jahudka80
13. srp 2010

@daniela699 Dani já tedy nevím ale mokro před mrchou většinou není, já tak 1-2dny před ms jsem úplně suchá, jojo 😀 😀 😀 ukázkovej graf a pak budu jediná co nebude těhu. a ta s helčou ano to bude prdel 😀 😀 😀 No rači než budeš do sebe cpát antibiotika tak si udělej test a třeba to ani není nějakej zánět já nevím co stou Helčou s těma zánětama blbnete 😀 😀
@natulaaa no jooo duch 😀 😀 já chci koleje počkám do čtvrtka, víš co píšou nemá se testovat dřív než v den očekávané ms takže ve čtvrtek 😀 😀 😀

Holky za chvíli tu budu mít na hlídání 16měs.holčičku no s Májou to bude mazec, ona se bojí dětí 😀
@pe_t to jsi hodná,že držíš ták palečky , vlastně všechny jste tu hodné 🙂 holky co bych si bez vás počala 😉