Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
14. srp 2010

😠 😠 😠 si tady dnes povídám sama se sebou ☹ na mě prdíte tak jdu vařit 😉

lucie.krajcarova
14. srp 2010

Pe_t, nesmutni. já mívala dlouhý cyklus bez HA, tak jsem to teď tak brzy nečekala. to přijde, neboj!!!
Natul, tak to asi jdi k doktorovi..

mpetula
14. srp 2010

@jahudka80 děkuji, teda to je dobré ta tabulku 🙂 Tak druhého května rodím 😀 😀 😀 No předstva je to krásná, ale zase šup dp reality 🙂 No ale bylo by to hezké, druhého května má narozeniny můj brácha a od dobré kamarádky syn, bobáneček malinkej, je to takové zlatíčko 🙂 Jahu, jsem na tebe zvědavá, už vám to prostě musí vyjít 😉 Já si říkala, že nebudu plašit, snažíme se teď prvně od revize no jak to dopadlo?!?! Už se ptám, kdy probíhá uhnízdění, vypočítávám data porodu, no prostě pošuk, ale hlavně že nebudu plašit 😀 😀 😀 😀 😀 Jahu a kdy že by měla u tebe dorazit mrška? Já v tom jak tě holky přemlouvaly, ať testneš už teď, tak mi to nějak uniklo.

natulaaa
14. srp 2010

holky děkují,já si taky myslím,že je to z HA,a popavdě mi to nevadí,když vím,že to muže udělat,pak to zmizí,já spíš měla stach,jestli nemužu mít něco co sega a to nějaký druh revmatu,ale smad néé,snad to bude jen HA

daniela699
14. srp 2010

Natul, ta voda v koleni, to je spis takovej pocit ze mas jakoze takovej tlak jako bys to pres neco nemohla ohnout a samozrejme to dost boli. Jako by tam bylo neco navic, ale zvenku to nemusi byt vubec videt, je to jakoze v tom klobu, ze je to nejak ta voda tam zadrzena. Ale fakt bych rekla, ze to vypada z te HA, kor kdyz to tam jeste pisou. To bude v poradku, jak to vysadis, tak si myslim, ze to zmizi. 🙂

martasl
14. srp 2010

natul-naše Simona taky měla nateklý koleno,ale měla to z té boreliozy a taky tam měla vodu,kterou ji vytahovali 😝 😝 😝 ☹ .Taky to může být zánět,ale u tebe asi není z čeho.Spíš bych řekla,že to je k tomu,co bereš,teda pokud už něco užíváš,taď nevím,mám v tom u tebe zmatek 😅 .No ale pokud to to místo začne rudnout,a být horký,rozhodně k doktorovi-to je příznak zánětu(už v tom u Simony máme praxi,měla to 2 roky po sobě na střídačku v koleně).

taky u nás byla brutální bouřka.manžel spal jak zabitej a lítala po baráku a vytahovala elektroniku ze zásuvek.a s manžou to ani nehlo 😲

jahudka80
14. srp 2010

@martasl jojo u nás byla taky bouřka okolo 4h - hrůza hřmelo snad furt v jednom kuse a pršelo no spíž chcalo 😀 😀 😀
jsem unavená a nic mě nabaví tak jsi jdu lehnout

martasl
14. srp 2010

ještě že jsem na neschopence.jinak bych v té největší bouřce šla do práce a cestovala autobusem.

natulaaa
14. srp 2010

Marrti a borelioza je z klíštěte néé?,ježíš já kliště měla naposledy tak před 20ti lety,od te doby néé ,a Dani já si to taky myslím,že to muže zpusobovat ta HA,ale na druhou stanu mě dneska strašně bolí ta zlomená ruka co jsem ji měla v sádře a to mi občas dělává,při změně počasí,se neumím ani zadek utřít 😀 😀 😀 ,tak jsem si to ted svázala a je to lepší takže možná jsem nějak blbě i na počasí zareagovala 😒 ,ale na druhou stranu mě ty koleny pobolívají už týden,ale dneska v noci jak byla ta bouřka to začalo uplně šíleně 😉 ,jinak nemám je hoké ani zarudlé nic 🙄 ,ale už je to celkem v poho,ale po ibalginu,manža mi říkal,že ho mám ted ze dva tři dny jísst,na přelečení,že pokud je zánět,tak ibalgin je protizánětlivý 😒 😒 ,tak nevím,já bych aději pozorovala co to dělá bez léku 😒

Ach jooo to jsou nervy 😠 😠 😠

daniela699
14. srp 2010

Natul, s tim ibalginem to je pravda. Ja jsem ho nekdy brala i na zacatku nachlazeni, kdyz me bolely klouby a rozjizdelo se to a vetsinou mi to pomohlo. Takze bych se toho zase nebala, kdyz si ho das rozumne treba ted pres vikend, tak treba to uplne zmizi. A kdyby nahodou ne, tak si klidne muzes zavolat do te repromedy treba, jestli treba se s tim setkavaji a co se s tim da delat. Jak dlouho jeste mas tu HA brat? Ale myslim, ze to pak samo od sebe prejde. Evidentne ti ta HA moc nesedi, ale to uz brzo skonci. 🙂
Me ta ruka taky dneska trochu boli, ale myslim, ze to bude tim pocasim, nekdy taky kdyz nesu neco tezsiho nebo nejak to vic namaham, tak to trochu taky citim. Ale myslim, kdyby to bylo to co jsi se bala, tak by te te tech kloubu bolelo vic. Myslim, si ze to bude dobry, ten ibalgin ti pomuze a jakmile to prestanes jist, tak to zmizi. 🙂

natulaaa
14. srp 2010

@daniela699 no Dani ta ruka je dneska teda něco,na tu ani ten ibalgin nezabral 😕 ,ta mě bolí dneska dost a taky neunesu nic těžšího,to mi udělá párkrát do roka,tak to už vím,ale ty kolena teda 😲 😲 ,ale vzala jsem si ibalgin i ted,ho budu ze dva tři dny brát 3x denně,to mi myslím nemuže ublížit 😒 😒

daniela699
14. srp 2010

Natul, jojo, ja bych to zkusila sobota, nedele a treba pondeli s tim ibacem, a pak uz bez, abys pripadne mohla jit k dr. Ale myslim, ze by ti na zacatek taky dali jen prasky proti bolesti a mozna nejakou mast, a cekali by jestli to neprejde. Myslim, ze bych to i mazala necim, treba tim voltarenem nebo tak neco, ja se v tech mastich moc nevyznam 😝 , ale takhle lokalne by to taky mohlo urcite pomoct. Mozna treba jestli jsi to naaahodou neprehnala s nejakym uklizenim nebo zvelebovanim, coooo? 😀

martasl
14. srp 2010

taky na tu nohy Simoně dávali ibalgin-koňský dávky a pak se zjistilo,že je na něj alergická.ale pokud to není horký a zarudlý tak to bude ok-neboj.

daniela699
14. srp 2010

Natul, a tu ruku jsi mela nejak hodne dokrapanou? Copak jsi provadela? Ja jsem se na prkne vyhybala lyzarovi uz uplne dole u vleku a najela jsem na shrabanej snih a jen jsem si tak kecla a rukou bouchla o zem. No kdyz jsem sundala rukavici, a ruka nebyla rovna a takovy dva hrboly na kazdy strane, no fuj. 🙄 Uz bych to teda nechtela zazit. Letos jsme byli po delsi dobe, a i kdyz jsem si podvedome davala pozor porad, tak uz super, zajezdila jsem si paradne. 🙂
Prosim te, porad mi jeste, myslis ze je lepsi kupovat ten mamatest 10 nebo radsi ten 25? Mam pocit ze jsem nekde cetla, ze ty 10 jsou nejaky nespolehlivy. Jakoze muzou neco ukazovat i kdyz nic, a to bych teda fakt nerada. Tim nerikam, ze bych neco tusila, spis naopak, jen jsem se divala vcera jak jste blbly 🙂 a zjistila jsem ze zadny nemam, jen ovutesty nejaky. Takze bych si az pojedem do mesta skocila nejakej koupit, kdyby teda naaaaahodouuuuu. 🙂 Ale jak rikam, nemam vubec takovej pocit. 😖

natulaaa
14. srp 2010

@martasl snad jooo,dneska jsem vstávala jak žebrák, 😀 😀 😀 ,alpa na nočním stolku 😀 😀 ,no romantika u mladých lidí fááákt 😀 😀 .

@daniela699 ty už si hoodně DPO,tak si kup klasický mamatest 25,desítku kupují holky,co testují 9,10dpo 😀 😀
jinak já spadla ještě na základce v 8třídě,když jsem šla do školy a byla zima a hladko a já na ni něja blbě spadla,tak jsem ji měla v sádře a od té doby mi to prostě dělává občas,ale dneska extrem teda 🙄 ,asi se mnou něco zamávalo,počasí nebo nějaké erupce na slunci 😀 😀 😀 😀

natulaaa
14. srp 2010

@jahudka80 tý joo divala jsem se na tvuj graf 😕 ,ten musí být těhotenský,to je jasnéé,ale tak vysoké teploty jsem ještě neviděla u nikoho teda 😲 😲

helcenka
14. srp 2010

Ahoj holčiny,
tak MS ještě nedorzila. A teplota teda pro pořádek 37,3. I když to nic neznamená, tak ji píšu, když jsem slíbila alespoň něco. Takže zítra ráno jsem zvědavá.

Pet, neboj, ona dorazí. Mně dorazila 31 den po revizi.

Natulko, musíš víc odpočívat přece. A nezkoušela sis je mazat Fastumgelem? Manžovi to pomohlo na zápěstí, to měl zánět šlach. A mažu mu tím i záda, když ho chytnou. A to tě bolí klouby nebo spíš šlachy?

Dančo, dvě kamarádky už mi říkaly, že ten mammatest s citlivostí 10 jim ukázal falešné těhu. Tak bych koupila radši ten 25. Ale jestli se mammatest s touhle citlivostí dělá, mně řekli v lékárně, že už jen 10, tak jsem koupila jinou značku a mám taky 25.

Odpoledne jedeme na prasátka, tak se těším, že si to užijeme.
Zatím.

natulaaa
14. srp 2010

@helcenka teplotka se krásně dží 😵 😵 a bolí mě spíš klouby 😠 😠

helcenka
14. srp 2010

@natulaaa - a nic jinýho ti není? Klouby bolí i při virózách, moje ségra to tak mívá pokaždé, když má virózu. Nemůže se ani postavit.

martasl
14. srp 2010

helcenko-a víš jak jsme zvědavé my???tak zítra se uvidí 😉 😉 😉 😉 ,jen doufám,že si to s tím testováním nerozmyslíš 😅

natulaaa
14. srp 2010

Helči né né,u virozy je to jiné ty bolesti kloubu,to mě taky bolí tak nějak všechno ale my ted pili venku s našima kafčo a manža mi to zkoušel mačkat a normálně když mi zmáčkl koleno ze stran a já nohu narovnala a ohla,tak mi tam něco přeskakuje a to přeskočení právě bolí 😕 ,prý nějaký meniskus 😕 a dělá mi to u obou dvou,což mi je u toho divné,ale uvidíme co bude dál noo 😀 😀 😀 ,zatím budu mazat a mazat 😀

lichtakova
14. srp 2010

ahoj holky, krásnou sobotu
tak jsou nějaký testíky nebo nic?

lichtakova
14. srp 2010

@natulaaa a jak sis to vyrobila, prosim tebe?

natulaaa
14. srp 2010

@lichtakova to nějak samoooo začaloo 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale doufám,že to pujde co nejdřív pryč,at je to cokoli 😠 😠 😠 😠

pe_t
14. srp 2010

tak mám dneska nějakej sluz,nevím, co číst dřív 🙂

pe_t
14. srp 2010

@helcenka jak jsi na tom heli? 😉 taky na tebe myslím.. 🙂

natulaaa
14. srp 2010

holky myslím,že Helča a Jahudka jsou jasnéé ,u Danči nevím nevím,ta už psala něco o čípku,tak ted u ní nevím,jestli nějaké nové příznaky, 😒 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pe_t
14. srp 2010

@natulaaa no kdybys měla pravdu,bylo by to supeeeer 😵 😵 😵 😵

pe_t
14. srp 2010

teda jestli teď uz to nedostanu, tak nevím...jsem z koupele spařená jak čuník a vína jak v soudku 😀

natulaaa
14. srp 2010

@pe_t 😀 😀 😀 ty ještě furt pokačuješ v tom vinném opojení? 😀 😀 😀 😀