Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
16. srp 2010

dani-jj,hoď nám foto a juknem a zhodnotíme 😉

breber-tak zítra na tebe budu myslet,bude to ok,uvidíš.a strach je a bude-holt tomu se nevyhneš.až budeme těhu i my-taky se budem bát až do porodu.teda,já se tak těším na tvoji fotečku z utz.

daniela699
16. srp 2010

Breberus, to te uplne chapu, ale spatny je uz pryc, a ted to uz bude v poradku. 🙂 Takze budu zitra drzet pesti aby uz bylo srdicko a mohla sis aspon trochu oddechnout. 😉

breberuska
16. srp 2010

holky, ještě že vás mám, já jsem se sice přidala do duskuze duben 2011, ale není to tam ono ☹ tady je to fakt super 🙂

martasl
16. srp 2010

breber-asi se v té diskuzi musíte více poznat.ale jsem ráda,že chodíš pořád k nám.doufám,že se nám netrhne ani helcenka a další potenciální těhulky. 😀

danielko-co ta fotka testu,bude?

natulaaa
16. srp 2010

@daniela699 DDAAAAAAANNNNNNNIIIIIIIII,tys přehlídla muj příspěvek? 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😉 😉

daniela699
16. srp 2010

Holky, fotku mam, ale jen z te desitky, ale nejsem si jista jetli to bylo v limitu, pisou tam, ze do peti minut se ma vyckat na potvrzeni negativniho, a to bych rekla, ze to tam uz davno bylo. Ja jak jsem to nevidela hned, tak jsem se pak svalila na gauc a koukla az za chvili. Ale vsude pisou ze se ti duchove na tech desitkach delaji. Ach jo, proc aspon ty testy nejsou spolehlivy. Je to takovy ale fakt neviditelny, tak ja nevim. Je to vubec duch? Tak ja to teda zkusim dat do alba.

Natul, podle ceho tak myslis?
Hlavne nevim kdy mam cekat tu ms. To je fakt na pytel todleto.

daniela699
16. srp 2010

Natul, ja jsem byla na obede. 😔 🙂

daniela699
16. srp 2010

Holky tak mi to nejak nejde ani do alba, ani sem, stejne bych rekla ze tam neni nic videt, kolikrat se tady naklanim u monitoru, nazivo to videt jde celkem dobre, ale na te fotce tak nejak skoro vubec, tak myslim, ze to bude nejakej ten kanal.

jahudka80
16. srp 2010

@martasl je to děsný, ty věčný otázky 😠 a kámoška je taky blbka, mě příjde že jsme tu snad normální jen my tady 😀 😀

jahudka80
16. srp 2010

@breberuska děkuji za podporu tak dobře středa 2 // je třeba 😀

jahudka80
16. srp 2010

@daniela699 ale prd druhá do počtu budeš ty a já ta třetí 😀 😀 😀 kdo říká že nemůžem otěhotnět 3 během jednoho měsíce 😀 😀 😀

jahudka80
16. srp 2010

@martasl přesně jak když slyším tchýni, no já už bych si v týhle době žádný nepořizovala, všechno stojí za ho..., máte placeního, ...no ještě že neví že chi otěhotnět to by byli blbé kecy ☹ a snad se zadaří a asi to budem chvíli tutlat co je jim do toho taky viď.

jahudka80
16. srp 2010

@breberuska budu na tebe moooooc myslet a držím všechny palečky 🤐 uvidíš dobře to dopadne, myslím na Tebe nejen já, ale my všechny 😉

jahudka80
16. srp 2010

@natulaaa no a co říkáš na graf ty odbornice 😀 😀 jde to do háje viď 😀 😀 😀

daniela699
16. srp 2010

Jahud, anebo jsme prave vsechny nenormalni, ale tak nejak podobne, takze se shodnem. 😀

jahudka80
16. srp 2010

@daniela699 😀 já už chci středu 😀 a 2 čárky 😀

daniela699
16. srp 2010

Jahud neboj, to prijde. 🙂 Graf mas, podle meho nazoru porad dobry. Mela jsi ty teploty az moc vysoke, takze to co mas ted bych rekla je paradni. 🙂
Ja chci uz hlavne mit jasno, tak nebo tak. A priste zadny testovani pred ms, to hlavne budu na dovolene, takze si zadny testy ani s sebou brat nebudu. 😠

jahudka80
16. srp 2010

@daniela699 😀 😀 😀 jojo žádné před ms ty už jsi alespoň dlouho po DPO ale já málo a plaším jak blbka 😀 no ty máš podle mě graf taky v poho , hlavně když se kouknu minule byla ovu.17den a ms 34 tak když teď byla ovu 14den tak ms měla přijít 28den 😉 tedy tak to vidím já. Já když mám ovuli 13den tak to dostanu 27den a když jí mám 11den tak to dostávám 25den 😀 😀 😀 to jsou teorie 😀 😀 😀

helcenka
16. srp 2010

@breberuska - zítra budu určo držet palečky, protože já se teď klepu stejně jako ty. Ale k doktorovi mě nedostane nikdo dřív než v 7. týdnu, abych se nemusela klepat na pokračování 😉

DANČO ráda tě vidím, máš ode mě něco v IP, jó? Nevím, proč tě zdeptaly takhle moc zrovna moje // a ne nikoho jinýho. Ale já z nich budu mít radost dál a i z těch tvých, přece mě v tom s Jahudkou nenecháte za srpen samotnou.

jahudka80
16. srp 2010

@helcenka to víš že tě v tom nenecháme do pátku jsme očárečkované obě 😀 si věřím, no zas jsem začla dnes lítat na wc 😀 😀 a čůrám a čůrám a prsa bolej - no ty mohou i před MS tak se zas až tak neraduji a tak čekám a čekám 😀

lucie.krajcarova
16. srp 2010

ahoj kočky, jak se máte?
Jahudko, nebuď smutná, třeba jsi jen neměla dost citlivý test. a s tím počůráváním... neděje se s ní něco? nemá nějaké stresy? nebo období vzdoru?
no a s těma těhotnýma... moje švagrová má tříletý dvojčata. no a nedali si pozor a šup, čeká třetí, bude to v prosinci. tak oni třetí hned nechtěli a mají, a my nic..no a dva porody a tři děti z nich, to se někdo má. holt, spravedlnost na světě není.
Natul, s tím psem tě chápu. ale zkus se překonat a zvládnout to. dnes jsem taky neměla úplně dobrej den, zablokovalo se mi zamykání auta, houkalo to, tak jsem byla ráda, že mám doma manžela a spraví to. ale musela jsem na něj mírně, však on za to nemůže. holky a mám červený melír, jde to vidět z fotky?

daniela699
16. srp 2010

Heli, napsala jsem ti romaaaaaan. 🙂 To ne ze by zdeptaly, spis jakoze to bylo ve stejnou dobu a v kombinaci s tema trema mesicema po a prvnim snazenim a taaaaak. Takze me to dojalo, a ze bych jako chtela takyyyyy. 🙂 A jak jsem psala, hrozne moc ti to preju, to ja jsem si jen zadepkovala ale uz lepsi, a radost si rozhodne nesmis nechat zkazit. Musis ted byt v pohode a opatrovat se. 🙂

lucie.krajcarova
16. srp 2010

jo a ty otázky na druhé dítě.. sama jsem taková byla. tak už se příště budu mírnit, kdo ví, čím si ty rodiny taky můžou procházet..
Heli, jsi dobrá, že jsi to řekla mamce. mám nutkání to neříct fakt nikomu, jen manželovi, až to bude. ten tvůj to ví? a taky budem čekat až na výsledky Nt screeningu.

daniela699
16. srp 2010

Luci, ja bych rekla ze trochu to videt jde a slusi ti to. 🙂 Mas i nejakej trochu jinej sestrih?

daniela699
16. srp 2010

Jahud, prave, ty jsi jeste hodne malo po ovu, takze bych byla klidna, teda ono to moc nejde. Ale vypada to hodne nadejne. Ja jsem prave uz dost po, ale videt tak nejak asi nic nebylo, ale tak co. Uz jsem se trochu uklidnila, zkusim ve stredu, kdyz bude vyvoj, tak to reknu dr, kdyz nebude, tak pockam na mrchu. A pak se zliskam. 😀 😀 😀

martasl
16. srp 2010

jo luci,nejvíc je to vidět na konečkách-mají takovej jinej odstín.ale sluší ti to ukrutně 🙂 😉

lucie.krajcarova
16. srp 2010

Dani, teda, holka, nebuď smutná, však pro to děláš maximum! a zase jsou holky, co čekají ještě dýl. my to dnes máme přesně měsíc 😢 akorát jsem donesla na gyndu zprávu z nemocnice, co jsem minule zapomněla. tak mě tak bylo ouzko...ale ona je moc fajn, hezky jsme to probrali. jinak máme riziko opakování stejné jako všichni ostatní - takže geneticky dědičné to nebylo.

jahudka80
16. srp 2010

@lucie.krajcarova asi tak začíná to na mě zkoušet, ale dnes jsem s ní šla několikrát na wc a už 2x čůrala a 1x kakala tak jsem jí pochválila jak je moc hodná. A test byl 25 a to je málo na 11dpo musí být asi 10ale to už je jedno testnu raděj až v pátek to už by tu měla být mrcha a tak když nebude tak mám větší šanci že testík bude pozitivní 😉 . Melírek jde viděl malilinko.Já bych se tááák nechala ostříhat ,ale manža nechce že se mu líbí dlouhé vlasy 😒
@daniela699 počkáme ju. Játedy asi až do pátku protože když bych měla dodržek když nepříjde ms tak test, tak to bude až tak v sobotu, ale kvůli vám v pátek, mám strach testovat ve středu že by tam zas nic nebylo ☹

lucie.krajcarova
16. srp 2010

holky, sestřih ani ne, jen mi to vyžehlila. mám červený melír, ale manža to fotit z blbého úhlu. ale snad to je trochu vidět.
veraakubik, martasl, vaše přání mít třetí dítě chápu, Marti u tebe je to dáno i tím, že holky jsou velké, tak proč si ještě neprodloužit mládí ne? neěkteré maminy v tvém věku teprve začínají, takže ty už máš o tolik víc zkušeností a doma navíc pomocnice, to je super. Vera, možná teď máš trochu dilema, jestli mimi jo nebo ne. na okolí se nedívej. ale je to záležitost tvé rodiny, tebe a manžela, děti ti do toho asi ještě mluvit nebudou. Na vás to bude záležet.

lucie.krajcarova
16. srp 2010

Jahudko, manža taky nebyl nadšenej, že jsem si je nechala zkrátit, měla jsem je skoro do pasu. ale zkrácené je maám už od června.nějak se mi nelíbily. a teď se cítím mladší. ale zase se je mám nechat dorůst, říkal manža 😀 a já říkám, proč. a on, že s chlapem v jedné posteli spát nebude 😀 vtipálek 😉