Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
20. srp 2010

@daniela699 , @helcenka ,@fram , @meiki , @a.j.a. , @zzzzuuuuzzzziiii ,@breberuska , @natulaaa , @martasl , @lucie.krajcarova
snad jsem na někoho nezapomněla jestli ano tak se moc omlouvám, každopádně je tento vzkazík pro všechny. Holky jak už jsem psala seru na teploty, grafy, ovulační testy a podobné ptákoviny! 😉 Stresovat se tedy fakt už nebudu ... jediné co pro těhu udělám ,že brnknu k dr. musím tedy volat kvůli výsledkům s cytologie 😉 a zeptám se jestli mě veme krev na hormony - že ten prolaktin jsem měla tenkrát špatnej a že mě bolí dost prsa, a zkusím se zeptat zda bych mohla přijít na ULZ po MS na kontrolu folíků ...toť vše 😉 jinak se s vámi asi na chvilenku rozloučím, to tedy nemění nic na tom že vám všem budu držet palečky abyste otěhotněly a vy co již jste těhotné mimísky v pořádku donosily a dobře porodily .... 🙂 přeji vám mocmoc štěstíčka natulko ať to výjde na poprvé 🙂 budu na tebe myslet. Pokud mi budete chtít něco písnout tak prosím buď IP nabo přímo abych to našla ve zmíňkách -jinak nezaručuji, že budu číst 😉 Musím se vzpamatovat, koupila jsem si dnes 3/4 riflíky, večer si zacvičím a příští týden se jdu nechat ostříhat 😀 manža dovolil tak toho musím rychle využít. Papa zatím se tu mějte krásně 😉 PS: špiním a ms se rozjíždíííííí ještě to možná stihnu zapsat do dnešku když to bude do 17h- viď Natul.

jahudka80
20. srp 2010

Jo a holky kdo by chtěl přeci jen si písat a má ICQ tak ráda dám číslo, a z kterou koliv z vás ráda poklábosím 😉 Natul a ty řekni manžovi ať ti koukám ICQ nainstalovat je to jednoduché...zvládla bys to i ty 😀 😀 😀 a můžeme kecat on-line 😀

a.j.a.
20. srp 2010

@jahudka80 Jahud, opravdu mě to mrzí ☹ četla jsem u komentářů, že mrcha už dorazila ☹

a.j.a.
20. srp 2010

@jahudka80 Jahud, je mi to moc líto, ale chápu, že se chceš odsud na nějakou dobu stáhnout. Taky jsem to před nedávnou dobou potřebovala. Ale pak jsem se zase strašně ráda vrátila, tak až se budeš cítit v pohodě, moc ráda tě tady zase uvidím 😉

Icq mám, tak ti ho pak, až se vrátím z obchodu, ráda napíšu do ip.

natulaaa
20. srp 2010

@jahudka80 tak to mi je líííto že se chceš stáhnout ☹ ☹ ☹ ☹ si strašně fajn 🙂 a budeš mi teda chybět ☹ ☹ ale tak občas se nám učitě ozvi a já zkusím sprovoznit to ICQ ☹ ☹ .Si mě uplně ozbrečela hernajs ☹ ☹ ☹ ☹

breberuska
20. srp 2010

Jahud, to je mi líto, že utíkáš.... ☹ Já ICQ nemám, nám to dělalo paseku v počáku, tak mi to manža zatrhl 😨

daniela699
20. srp 2010

@jahudka80 - Jahudko, citim s tebou, ted jsme ty nervy prozivaly skoro ve stejnou dobu, takze mam v cerstve pameti jake to je... Ale prece jen, ty jeste o neco vic, protoze to vypadalo krasne nadejne a fakt jsem tomu verila, ze s takovou pripravou, vyvojem, carkama se to musi povest. Urcite zkus za tou dr. zajit, rikala jsi, ze uz tenkrat vam pomohla, tak kdyz to zkusite ted, tak to taky urcite vyjde. Ja z toho mam takovy pocit, ze proste to probihalo ze zacatku tak jak ma, a pak se neco pokazilo. Takze kdyz te vysetri, nebo udela nejaky krevni rozbor, tak treba prijde na to cim by to mohlo byt. Budu ti moc drzet pesti, hlavne aby se ti brzo vratila dobra nalada. Je taky pravda, ze kdyz se clovek soustredi na neco jineho, tak se to pak casto paradoxne povede, takze chapu, ze si chces dat pauzu. Ale vrat se nam jo? 🤐 🤐 🤐

rozum
20. srp 2010

@janu - mrzí mě to 😔 , chápu Tě, jeden měsíc jsem si myslela, že tomusí vyjít, bylo to přesně, jak mělo být (alespoň se zdálo) a nic z toho nebylo. Taky jsem si dala tady pohov. Když by nikdo nebyl proti nebo by to nechtěl nikdo dělat, tak bych Ti Tvůj každodenní úkol na nějaký čas pohlídala a dělala 😉
@martas - já taky ráda věším prádlo a i ráda peru
@natu - tvého muže o nic nepros a nainstaluj si ICQ sama

natulaaa
20. srp 2010

@rozum jáááááá joo,zrovna si píšeš s největším antitalentem na počítače 😀 😀 😀 ,já jsem ráda,že ho zapnu a vypnu 😀 😀

martasl
20. srp 2010

jahud-tak tos mě teda dostala,hrozně mě to mrzí ☹ ☹ .viděla jsem to tutově,to už se saklra nedá spolehnout ani na test?? 😠 😠 😠 😠 .Doufám,že se z toho ztáhnutí vyspíš a ráno ti bude aspoň trošku líp a zase si tuhle diskuzi otevřeš.jo a mimochodem-chceme vidět tvůj letní sestřih!!!! 😉 .

natul-nejsi dějienej analfabet na PC,já jsem největší z rodiny.už mě v ovládání PC předběhla i nejmladší dcera.po mě už je jen moje mamka 😅

fram
20. srp 2010

@jahudka80 ☹ ☹ 😔 vím, že se teď cítíš hrozně, ale doufám, že se zase brzy zapojíš mezi nás. Skoro všechny si procházíme každý měsíc zklamáním a proto tě chápeme. Tak se mezi nás brzy vrať, jo?

natulaaa
20. srp 2010

@martasl no u nás taky ovládají počítače výboně moji synovci a neteře,synovec má ted 15 ale už pár let ho vždycky volám,že něco potřebuju 😀 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
20. srp 2010

@daniela699 on je to proste hroznej palicak palicatej a tohle chovani vidim na rodicich, takze to ma po kom mit... on vzdycky prijde a pak vidim, ze vi, ze to prepiskl a on uz taky vi, jak na me... mame to trochu slozite, ale pozor, ted jsme se vratili z vyletu, takze hezke odpoledne 🙂
jinak zadecek pekne boli... ale mohlo to dopadnout hur, stacilo o trochu vedle a mam kostrc na padrt... to az pan buh da a budu tehotna, tak mezi kravy me nikdo nedostane...

zzzzuuuuzzzziiii
20. srp 2010

@jahudka80 jahudko drzim ti palecky a doufam, ze se tady brzo potkame, protoze i kdyz tehotna nejsem, tak jste tady super parta a ty mezi nas proste patris... uz jen pro ten pokec se super holkama stoji za to se sem aspon jednou za den prihlasit... mej se krasne!!!

jahudka80
20. srp 2010

HOLKY DÍK VÁM VŠEM 😉 JSTE MOC MOC HODNÉ 😉

dnes jsem uklízela a uklízela, prala, myla wc a koupelnu, uklidila balkon a na zahradě posekala trávu 😀 😀 😀 dělání dělání všechny smutky zahání , dělání dělání je lék. No teď jsem dožehlila a jdu dělat práci na pc - tedy aspoň chvíli. Protože mě bolej záda a břicho 😠
@breberuska neboj já sem občas mrknu

holky a co tabulka???? Když tu nebudu nebudu mít zas až takovej přehled,...já si od tohohle měsíce tedy ms budu zapisovat jen ms a sexík a žádné teploty a nic počítat 😉 chci to vypustit z hlavy abych zas mě nehrabalo jé už je 23DC a 12DPO honem honem testit 😀 😀 mě to děsně stresuje 😉 koukala jsem na bývalej kalendář a jen co jsem přestala měřit tak jsem druhej měsíc bez měření otěhotněla 😉 tak se prosím nezlobte 😉

jane84
20. srp 2010

Ahoj holky
Jahud moc mě mrzí, že to nevyšlo, ale nevzdávej to holka. Každá máme lepší i horší měsíce, naprosto tě chápu, taky jsem se musela teď stáhnout, neřeším čípek, kontryhel, hlen, vůbec nic a je mi líp. Občas to tady pročtu, protože chci být v obraze, co je nového a ozvu se. Takže si klidně poplač a vrať se v míře jakou budeš potřebovat, třeba se ozvi jednou za týden nebo jednou denně 😉
Jinak holky vy jste mi teda daly s tou uklízecí mánií, úplně jste mě nakazily, takže jsem vydrhla koupelnu, kuchyni a umyla okna v obýváku. Pak jsme trochu stěhovali nábytek, takže tu teď sedím se skleničkou vínka, přítel šel na pánskou jízdu a asi půjdu brzy spinkat 🙂

veraakubik
20. srp 2010

Ahojky vsem,tak kdo vi ted o cem mluvimo tehotny kamaradce-tak to vyvrcholilo do takovyho stupne,ze jsem si jeste vcera zmenila cislo,nereaguju na jeji maily a vzkazy na mmb..Fakt mi tak vydeptala,ze jsem to rposte musela udelat..

natulaaa
20. srp 2010

tak se dívám,že uklízecí rapl chytl snad dneska každého 😀 😀 😀
@jane84 Ahojky ,a jak se daří tobě,dlouho si tu nebyla 😉
@veraakubik já si taky kvulí jedné vypla skype 😖 😖 ,jsem ted furt off 😖 ,ale je mi líp,uplně přesně vím,co prožíváš ale ta moje známa je tak pitomá asi,že i tak nedá pokoj a furt to zkouší 😠 .

jinak dívám se na dědictví 😀 ,to je něco jak slunce seno 😀 😀 😀 aspon se nasmějem 😀

JAHUUUUUUD já to neumím tu tabulku,tak kdo to bude dělat,? ☹ ☹ mohla by Danča,tak Jahud mohla bys nám ji sem ještě do pondělí hodit a v ponděli se domluvíme s Dančou třeba,nebo kdo se hlásí,já jen,že Danča je tu denně,pacuje na PC,tak by to určitě ráda dělala

veraakubik
20. srp 2010

@natulaaa Jj,skajpa mam taky OFF..Jinak ja mam manzu v praci,deti spi a ja mam volny pole pusobnosti-lezim na gauci,koukam na novu a cpu se,ale jak-stydim se..Kdybych vedela,ze jsme snazeni teprve zahajili,tak si myslim,ze jsem tehu..Zacla jsem Oblozenym vajickem,pak jsem dostala chut na klobasu,tak jsem si dala klobasu a ted mam od Vesely kravy Syr a krup a mam pripravenou ledovou coko,ale jinak jsem uplne normalni..Asi zajidam to zlo,co mi ma EX kamaradka zpusobila..

veraakubik
20. srp 2010

Tak jsem to docetla co se deje s jahudkou a jeji odchod me mrzipreci jen byla prima a profik na tabulku..No a kdo nam ji ted bude delat?Ja jsem na to totalne leva,takze bohuzel..

lucie.krajcarova
20. srp 2010

Jahudko, to je mi moc líto, že to takhle bereš... ale chápu to. člověk občas potřebuje vypnout a přijít na jiné myšlenky... u mně to bylo asi týden po potratu... naplánovala jsem si, co hezkého se dá dělat sama, s manželem i s celou rodinou. a když to před tím nešlo, tak pak to šlo úplně samo. no a halvně to byly aktivity, co se s bříškem dělat nedají - brusle, zumba, papání všeho a tak. moc ti to taky doporučuji. jo a taky cestování a dovču 🙂

jane84
20. srp 2010

@natulaaa každý den sem párkrát nakouknu, ale nějak nemám co psát nového. Ještě jsem na poště, ale příští týden končím, zas se budu muset vrhnout na učení, schází mi ještě zkouška z angličtiny a brzy mi začne poslední ročník ☹ jaké jsem měla plány, že zapracuju přes léto na diplomce a prd velebnosti. ani jsem na to nekoukla ☹
s přítelem jsme začli další snaženíčko, snažíme se na to myslet míň a míň, ale víš jak, moc to nejde. Vůbec bych se nedivila, kdyby to klaplo až v dalším cyklu, kdy by termín porodu vyšel až po státnicích, abych dodělala školu před porodem. Možná v podvědomí to tam někde je a brání to těhu

natulaaa
20. srp 2010

@veraakubik ty si teda žereš 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jane84 tý jo,no jo vlastněškola je za rohem,holky strašně ty prázdniny utekly a začne zase hnusný podzim,jak já ho nesnáším 😠 😠 😠

herbie
20. srp 2010

ahoj holky co to ctu? jahudko neeeeeeee zustan budes nam tu chybet a kdo bude delat tabulku? 🙄 je to skoda, ze se chces na chvili odloucit, ale chapu to 😉 jinak jsem se dozvedela od kamaradek co jsou tehotny ze prej je nejlepsi netestovat ovulku cipek grafy vsechny tyhle sracky nechat bejt neresit to a prej budu tehotna co by dup a hlavne sexovat kazdej 2-3 den.....asi fakt na tom ale neco je? jinak tu mame opet krasne venku az moc vedro chudak pes ten tu ani nemuze doma bejt se neda ani se mi nechce nic varit nastesti jsem doma sama tak super nemusim to ted resit....... 😀

natulaaa
20. srp 2010

@herbie ahojky Herbi,no ono je to pravda s tím sledováním,ale otázka je,jestli ten sexík bude fakt trochu pravidelný,jak říkáš,2,3 dny,protože se muže stát,že sice nebudeš ovuli hlídat,ale muže stát,že nebude ani sexík 😖 😖 😖 a s tím taky neotěhotníš tak hned,má to hlídání své pro i proti 😒 😒 😒 .Spousta holek otěhotní jen díky tomu,že hlídá ovuli ale ten.kdo fáákt nemá problém,tak otěhotní bez toho 😒 😒 ,myslím,že je to ruzné 😒 😒

jinak já se loučím 🙂 🙂 ,jsem KO,papa 🙂

veraakubik
20. srp 2010

Kokam,ze uz tady nikdo neni,ale musim se zeptat-zloumala jsem cipek-nevim,jsem teprve zacatecnice a zda se mi tvrdel,ale dosahnu na nej a asi je otevrenej..Ms ocekavam za tyden..Diiky za odpovedi vam zkusenejsim..

herbie
21. srp 2010

no jasny natul ja vim, ale ja uz radsi moc nehlidam nic uz tak neplasim, protoze pak jsem byla na tom jak jahudka takze az to prijde tak to prijde.......no uz aby to tady bylo jinak ja mam mit ovulku od zitrka dalsich 5 dnu tak uvidime hlavne at se mi pritel vrati a muzem sexickovat 😀 😝 😅

veraakubik
21. srp 2010

Dobre rano,tak jsem jeste vecer patrala na netu a jsem asi uplne blba..Podle me mam totiz citek porad otevrenej-porad jsm si myslela,ze je to jaka si ,,kulicka a ta se jakoze rozevira a jako ze se rosklebuje a proto jsem cera psala,ze je otevreno,ale on je takovej otevrenej porad a v tom je malicka dirka,ktera se otevirateda jestli jsem to dobre pochopila..Nasla jsem to na Rodina.cz-tam je to moc hezky,ale stejen z toho moc moudra nejsem,takze se priklanim k vam tem,ktere na to kaslete-koncite s hlidanim cipku,merenim teplot a podobne..Mejte se tady krasne,vyrazim se svagrovou na nakupy-musim vyuzit,ze manza je v praci..Vecer zase mozna nakouknu..

zzzzuuuuzzzziiii
21. srp 2010

ahoj holky, ja bych klidne prevzala jahudcinu tabulku, jsem v praci denne na pc, ale o vikendech se sem dostavam nepravidelne, tak nevim, jak by slo, kdyby treba jednou byla az odpoledne a nebo treba taky vubec ☹ v tydnu neni problem, ale ten vikend, no...

natulaaa
21. srp 2010

Dobré ránko 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii tak jooo,tak dělej tabulku ty,to nevadí,že tady nebude o víkendu,o víkendu tady bývá stejně mrtvo 😒 a pokud si na PC taky,tak bys ji mohla dělat 😉 😉 🙂 .

jinak manža včea sotva dojel z práce domu,na stavbě něco blbě chytl a ruplo mu v zádech,jsem ho musela osprchovat od pytlíku dolu 😀 ,se vubec neohne,jsem ho včera mazala,dávala teplo,tabletky a stejně nic,tak za chvili musíme na pohotovost na obstřík a t o zítra mají jet všichni chlapi na závody motorek na Těrlickou přehradu,je z toho dost špatný,tak snad mu ten obstřik povolí 😒 😒 .
Tak se zatím mějte hezky,jdu vařit,poklidit a sekat trávník,bohužel je to na mě 😒 😒