Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
28. srp 2010

@kopretina82 tak to je super, že se s miminkem máte fajn. Když byl kluk malej, byla jsem vděčná, kdykoli si ho babička s dědou vzali 🙂 To byl božskej klid 😀 😀 Je to úplně normal, že ho máš někdy plný zuby.

kopretina82
28. srp 2010

Jé, holky, to jsem ráda, že nejsem "divná"😀
Domča je teď taky mimořádně hodnej, ale to asi bude tím, že odjel s manžou ke tchánovcům 😀 😀

veraakubik
28. srp 2010

Jeste jsem ani nedoetla ,,zminky o me,, a prichazim se spatnou zpravou-mezitim co carka zesilila (pred par dny na mamatestu bilo,dnes krasna carka),tak jsem od vcera vecer mela vytok-klasicky a dnes-pred chvilkou spineni a mrcha se rozjizdi..Ach jo-sice jsem si to tak trosku myslela,ze dorazi,ale je jeste brzo..Jestli dobre pocitam,tak by mela prijit zitra vecer a ona ,,dama,, dneska-vubec jsem to necekala,takze jsme se useli vratit,abych se prevlikla a jedeme zpatky,tak nakouknu vecer..Zatim..

lichtakova
28. srp 2010

@natulaaa super zprávy, moc moc držím pěsti 🙂

fram
28. srp 2010

@veraakubik tak to mě mrzí. Je to prostě zase poučení, že testovat se má až když má mrcha zpoždění ☹ Ale kdo to má vydržet? Já bych nejraději přeskočila celý týden do příští soboty, abych už věděla, jak na tom jsem.

natulaaa
28. srp 2010

Ahojte holky
@veraakubik to je mi líto 🙄 ale holky jak jsem psala,je potvrzeno pavidlo,že LH a HCG stoupá před mrchou 😠 😠 ,už to musí být lustá // aby jsme si řekli joo,jsem těhu 😒
@kopretina82 jéj jak já ti závidím,ale v dobrém,ale závidím 😵 😵 😵 ,já cu takýýýý 😀 ,já zatím jen pěstuju vajíčka a už ted se o ně bojím,jako bych tam měla mimi 😖 😖
@lichtakova děkujííí,já ani tolik nečekala,mám vyšší FSH a s tím se těm vajuchum moc nechce,ale ještě není vyhráno,doufám,že ve většině budou zdravá vajíčka 🙄 😵 ,holky já se omlouvám,že furt sýčkuju 🤐 🤐 😀 ,ale proč být klidná,když si mužu přidělat stresík 🤐 🤐 😀

lichtakova
28. srp 2010

@natulaaa neboj, já jsem úúúúplně stejná pešounka 😉

natulaaa
28. srp 2010

@lichtakova ale to je hrozná povaha 😠 😠 mě samou to štve,ale co se dá dělat,to nejde změnit 😀 ,dycky si řeknu,už nebudu a pak stejně joo 😀 😀

lucie.krajcarova
28. srp 2010

veraakubik, to je mi líto, škoda..
natulka, ty mě nečteš? tak kolik embrií si dáš? a nesýčkuj, všechno půjde jako po másle 🙂

natulaaa
28. srp 2010

@lucie.krajcarova jooj já to četla ale zapoměla jsem 😵 no dvě na 100% 😉 😉 ,ovšem pokud budou 2 embrijka,oni většinou zaváději 2 je tam větší šance,že vyjde 1,tak uvidíme,jinak opět mám břicho jako v 5 měsící a jsem nafouklá a to mě tlačí na žaludek a ten je jako balvan 😖 😖 a ten vaječník zase tlačí víc jak včera 😵 😵 ,je to neuvěřitelné,jak co dávka to reakce a cítím,že rostou,mám tam normálně zátěž 😵 😵 😵 ,tak se loučím,jdu si lehnout,papa

a.j.a.
28. srp 2010

@veraakubik Veruš, a jakože se fakt už naplno rozjela nebo jen špiníš ?? Mrzí mě to ☹

veraakubik
28. srp 2010

@a.j.a. Zatim jen spinim-hnede-spis hnedej vytok-nic slabeho,nic silneho..ja nevim,psala ni jedna ja nevim-mamina a psala,ze pokud uz jedna carka byla,ze muzu tehu byt a muzu mit mensrtuaci,ale neverim,ze to tak bude..Jeji kamaradka to pry tak mela,ale ja takove stesti nemam..

martasl
28. srp 2010

natul-supéééér,to by bylo aby nebylo 🙂 😉 ,holt na září budeš hlavní kandidátka.

veru-třeba to taky může být uhnizďování,můžeš klidně špinit i slabě menstruovat,ještě je naděje.test si už vyhodila??ten s tou pěknou čárkou,chtěli jsme ho vidět.jestli ho ještě máš,tak nám ho sem hoď.

já jsem dneska začalo hooodně malinko špinit,tak se doufám ms rozjede i bez injekce.já ji už chci,já se chci cpát clostíkem a sexovat!!!!!!!!!

martasl
28. srp 2010

sem zapoměla-vendulko,dík za tabulečku 😉

a.j.a.
28. srp 2010

@natulaaa Natul, ty jo, to si nedovedu ani představit. To musí být zvláštní pocit, jak tak cítíš ten vaječník. A co teprve za pár dní 😕

a.j.a.
28. srp 2010

@veraakubik Veruš, tak to bych ještě neházela flintu do žita 😉 dokud se ms nerozjede naplno, nic není ztraceno. Uvidíš co zítra nebo pozítří. Když budeš jen špinit, tak zkus zase test. Jo, a hoď sem ten testík 😉 co si skočit v pondělí na krev, kdyby jsi pořád jen špinila ??

a.j.a.
28. srp 2010

@kopretina82 Kopre, vůbec nejsi divná. Já taky malou miluji nadevše na světě, ale jsou chvíle, kdy po celém dni, co s ní bývám v týdnu sama, bych z ní proskočila z okna 😕 kolikrát jsem pak na ni protivná a pak mě to moc mrzí a chodím se na ni do postýlky dívat a omlouvat 😔

veraakubik
28. srp 2010

@a.j.a. jsem ho vyhodila kdyz jsme se vratili z ty oslavy a manza aktivne vynesl kos,tak bych musela pocurat jinej..Ja nevim,ale podle me se rozjede..I kdyz me par dni po sexiku bolelo bricho,jako na mrchu,ale podle me se to nepovedlo..

veraakubik
28. srp 2010

A mam ale jinou zancku nez mamatest,tak tam treba bude zase jen duch..a taky tamten jsem delala rano..

fram
28. srp 2010

@veraakubik tak nezbývá než čekat, jak se to vyvine. Ale je to na nervy, když člověk neví, na čem je, viď 😕 😒 Držím palce, ať se nerozjede mrcha a čárka sílí.

veraakubik
28. srp 2010

@fram Ani mi nemluv-je to hrozny,ale stala jsem nohama na zemi-po tom co se jahudce stalo..Uvidime co z toho bude a nebude,ale spis bude snazenicko dalsi mesic..

natulaaa
28. srp 2010

@martasl moc děkuji ale to ještě nic neznamená bohužel 😢 😢 ,vajíčka nastimulují všem,ale výsledek je nejistý 😢 🤐 🤐 😵 a je dobře,že se mrcha už rozjíždí,nebudeš se rozdrbávát injekcema 😉
@a.j.a. jj je to zvláštní pocit 😵 ,cítím jakoby pohyby nebo co 😀 😀 ,takové tlaky nějaké 😒 😒 😵 😵 ale jsem za ně štastná 😀 😀 😀

Ale už fáákt jdu 😀 😀

a.j.a.
28. srp 2010

@veraakubik no nic, tak uvidíš, zítra, jestli se ms rozjede nebo ne. Když tak můžeš ráno počurat ten jiný test 😉

a.j.a.
28. srp 2010

@natulaaa jo jo, to věřím, že je to zvláštní pocit. Hlavně si to představit, jak teď uvnitř ten vaječník musí vypadat...vždyť je vlastně ověšený vajíčky jak vánoční stromeček baňkami 😀 😀 😀 😵 😵 😵

a.j.a.
28. srp 2010

A já už taky běžím. Jsem ko,. Rychle do sprchy a do postýlky, malá šla dneska pozdě, tak doufám, že si ráno trošku přispíme 😵

Dobrou všem 😔

herbie
28. srp 2010

ahoj holky jsem vas docetla verakubik tak uvidis jeste neni nic ztraceno dokavad nemas hodne krve? budu drzet i nadale palce at se nespusti.....ja ted delam bramboraky z cukety mnam uz mam hlad pritel se vrati dneska tak mam radost a kamoska chce jit na sklenicku ale moc se mi nechce tak nevim jak se vykroutit....natul treba budou dvojcata jeeee to bych ti mooooc prala....porad nic a pak tohle hahahahahahaha

fram
29. srp 2010

Dobré ráno 🙂 🙂 asi všechny ještě spíte 🙂

herbie
29. srp 2010

dobre ranko fram ja nespim pujdu az za chvilku hahahaha tak pritel je uz doma tak jsem rada......konecne budu klidne spat a nebudu pri kazdym steknutim psa trnout hruzou hrozne se tu bojim sama nemam nikde okolo sousedy no hruza...... 🙂

veraakubik
29. srp 2010

Dobre rano,tak na test nedoslo-mrcha se rozjizdi-teda uz spis rozjela a v noci i docela bolestive-na coz nejsem zvykla na nejaky bolesti.. ☹ No takze vcera spineni a v noci uz mrcha,takze hlasim,ze spadavam na konec tabulky-jen teda nevim jestli to bude dnes 1dc,neco uz 2dc..

fram
29. srp 2010

@herbie tak přeju klidnou noc 😀
@veraakubik pokud se ti rozjela v noci, tak jsi dnes 1DC. Škoda ☹ , mrzí mě to, vypadala jsi nadějně. ☹