Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
16. zář 2010

Tak jsem se včera pustila do oken a mám z toho průvanu rýmu jak trám. 😒 V noci ani nespala, jak mě bolela hlava z ucpaných dutin a nemohla jsem ani dýchat. Kurec - to je tak, když gruntuju.

zzzzuuuuzzzziiii
16. zář 2010

@pe_t testy jsem koupila abych vedela... no a carky tam jsou no... snazeni probiha intenzivne od nedelniho vecera a rana atd atd...
kontryhel porad piju spis z toho duvodu, ze mi to i chutna...
ale tak se na to uz vyprdnu a koupim si nejaky jiny caj, treba nejaky cistici...
jo, kez by...

jahudka80
16. zář 2010

Dobré ráno

@zzzzuuuuzzzziiii http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a hovoří za vše ☹ jdu do lékárny pro konrtyhel. A to máš pořád 2 silné // ??? No to je dobrý 😀 já už si testy nekoupím- jsem se zařekla 😠

@pe_t se máš na okana vys... já je mám taky špinavé a můžu se na to víš co, zdraví je přednější.

pe_t
16. zář 2010

@jahudka80 no musím teda říct,že si myslím, že sledování ovu testů jen stresuje. ..slabší čárka, silnější, trvá, netrvá....musíme teď, teď už ne.....to je na h....Jednou jsem to zkusila,koupila testy. Prd jsem z toho poznala a akorát jsme se pohádali. Prostě tulit a tulit a ono to vyjde 😉
Na okna bych se vyprdla, ale už byly fakt brutální,už jsem to nezvládla. A taky - holky jakej já jsem šílenec. Tím se připravuju na těhu 😀 . Počítám s tím, že se nám to snad tento, nebo příští měsíc povede a pak bych na okna samozřejmě nelezla. A v PO jdu i k zubaři - kdyby se nahodou zadařilo, pak bych měla strach z jajekoliv inj.proti bolesti... 😀 😀 takže to patří do fáze příprav - okna a zuby 😀 😀

lucie.krajcarova
16. zář 2010

ahoj kočky, tak vás jdu pozdravit před dovolenou, kolem druhé vyrážíme na letiště.
Pet, hezké krácení dlouhé chvíle na oknech :--))))))
zuzi, taky si nekupuju ovulační testy, je to i dost drahé ne? a myslím, že málo spolehlivé.
@pe_t máš teď taky takovou silnou mrchu? jako nechci to vidět v tom letadle ☹((( nerada tam chodím na záchod. dnes je to druhý den dost silné, nejsem na to zvyklá. ale kontryhelový čaj si beru i s sebou. a femygard jsem dobrala, další asi kupovat nebudu.

pe_t
16. zář 2010

@lucie.krajcarova neee okna už ne -stačilo 🙂 dlouhé chvíle si krátím tvořením,takže příjemněji.
Mrchu jsem měla strašně silnou . První tři dny. Největší nášup to byl druhý den - úterý. Dnes už je to normál - slabší a zítra to bude už v poho.To bude už odcházet - huráááááááááá.
Dnes si už udělám kontík. Jak jsem to dostala, tak jsem vysadila, abych "vymenstruavala" 😅 a teď už ho zase nasadím. Asi tak do té půlky cyklu. Luci a kam vlastně odlétáte na tu dovču?

lucie.krajcarova
16. zář 2010

@pe_t tak snad mi to dnes skončí, je to teda po nás potopa!!! teda já piju kontryhel od začátku menzes až do půlky cyklu - do ovulace. pak zas pauza.
Letíme na Mallorcu, do stejného hotelu jako loni a skoro i za setejně dobrou cenu. bude all inclusive, žádné vaření, hledání dobrých restaurací, těším se !!! akorát nevím, jeden z nás asi bude muset lítat za malým na pláži, on nevydrží na jedom místě..

petardice
16. zář 2010

@pe_t tak okna jsem měla (a mám) taky v plánu, ale včera mě odradil ten déšť, bych se na to mohla, abych tu lítala po baráku, myla okna a pak mi na to nachcalo! jenže se obávám, že už to letos lepší nebude, takže mě to stejně nemine 🙄 a úplně stejně jako ty si říkám, že když se pak jednou zadaří, rozhodně po oknech lézt nehodlám 😉 a i se zubařem jsme na tom podobně - my měly jít s Luckou zítra, ale včera volala sestra, že jim do toho něco vlezlo a přeobjednala nás (a rovnou k nám přišoupla i manžela) na příští týden, tak jsem zvědavá. od doby, co jsem se objednala, mě (jako obvykle) začaly bolet snad všechny zuby 😠

@lucie.krajcarova kam letíte? manžel přišel s tím, že bychom mohli taky vyrazit tak za měsíc na dovču, když se to takhle sepsulo... plánoval Egypt, ale trochu se bojím letět s malou + mám obrovskej strach z toho, kdyby se tam s ní něco semlelo (horečka, průjmy...), že bychom museli k tamním lékařům. přece jen v tomhle víc věřím Evropě...

pe_t
16. zář 2010

@lucie.krajcarova no to bude super. Pořádně si odpočiň a taťulda ať si užije malýho - chlapisi užívají děti pořádně až na dovolených, kdy jsou s nima imrvére 🙂
Přemýšlím, jestli budu pít před ovu ještě maliník.Prej je dobrý na plodný hlen..

petardice
16. zář 2010

@lucie.krajcarova tak než jsem to dopsala, už jsi odpověděla 😀 Mallorcu já moc ráda, byla jsem tam jednou, hodně jsme cestovali a naprosto mě uchvátila! To teda závidím. Jen si nejsem jistá, jak moc teplo by tam bylo někdy za měsíc, to už asi žádnej šlágr nebude, abychom tam jeli. na druhou stranu by tam zas nebylo takový vedro na Lucku 🙂

lucie.krajcarova
16. zář 2010

holky, díky. my tam byli loni přelom srpen a září a bylo vedro až dost, jak na mě, tak na půlročního prcka. chtěli jsme ale jet dřív v září, jenže už nebyly termíny. a manžel stejně minulý týden jel služebně do chorvatska. tak jsme moc neměli na výběr. teď moc dobré ppočasí nehlaásí, tak jsem na to zvědavá. moc teplého oblečení s sebou nevezu 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
16. zář 2010

no // na ovulacnim testu - 12DC, silnejsi nez kontrolni, 13 malinko slabsi, ale krasne videt a 14 a 15 DC je opet silnejsi nez ta druha. Ja nevim, jak se na to spolehnout nebo ne, ale kdyz jsem to zkusila v kvetnu a ridila se podle toho, tak jsem byla tehotna...
Drahe to je, ale chtela jsem to zkusit.

kopretina82
16. zář 2010

Ahojky...
Tak jsme zpět z kontroly. Všechno je v naprostém pořádku, tak mám radost 😵. Pohlaví jsme nakonec neřekli, ani jsem na monitoru nic moc neviděla, tak to asi fakt necháme až na leden...🙂 Další kontrola 7/10, udělá se i krev na cukrovku, takže nalačno 😖 a slovy Dr. "Teď už budeme jen čekat..." a docela mi i udělal radost, že prý po SC je předčasný porod spíš výjimka (nevím proč, ale mám strach abych neporodila moc brzy 😖), tak to mě docela uklidnilo.Na to pobolívání břicha mi napsal hořčík s tím, že přesně mi neřekne, co tam táhne, ale já fakt myslím, že je to tím jak pupík roste a k tomu ta jizva, pže jak si lehnu, většinou to přejde 😉

Holky, nestíhám dočítat, ale myslím na vás...
Nat, tobě moc držím palečky, aby to klaplo 😵

lucie.krajcarova
16. zář 2010

@kopretina82 ta,k gratulka ke kontrole. a co je to sc?

lucie.krajcarova
16. zář 2010

tak holky, loučím se, frčíme na dovču. pa za týden a těším se na nové // 😉

jahudka80
16. zář 2010

@pe_t vyprdni se na testy i dr. říkala že nemusej být spolehlivé . Milujte se když bude hleník...a je to.
@lucie.krajcarova přeji mooo krásnou dovču 😉
@zzzzuuuuzzzziiii hlááááááááááááááááááááááááááásíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 1DC 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@kopretina82 děláš mi radost a neboj teď už to bude vše v pořádku, až pujdeš zas okolo koukej na mě flusnout těhu bacílek 😀 😀 aby to taky vyšlo, už by to fakt chtělo 😉

jahudka80
16. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii já měla 5 ovu testíků asi za 109kč ale jsou to ty obyč 😉 tak pak mě dej do tabulky aj s grafíkem 😀 a snad bude příští měsíc hezčí než tento 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a

kopretina82
16. zář 2010

Luci SC je porod císařem (latinsky přmo to nevím 😅)
Jahud, speciálně pro Tebe, ale samo i ostatním prskáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám. Stačí..., 😉 Teď už je to na vás 😉 😀

jahudka80
16. zář 2010

@kopretina82 juuuuuuuuuuuuuuuuuu děkuji pě se tím rozhodila úplně stránka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Holky tak jsem to nevydržela a volala na gyn. objednala se páč aby mě vzala krev na hormony tak mě musí prohlídnout 😒 to mě prohlížela před dvěma měsíci 😠 a vtipkovala že budu volat že mám // a hovňajs. Tak aspoň mě omrkne zda je vše ok a uvidímebude lepší když se něco děje aspoň budu klidnější. že se mě někdo věnuje a uvidíme kdy se dočkáme //. 😉

zzzzuuuuzzzziiii
16. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800....................................................................35DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).....30DC

yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 25DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................25DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...25DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )...................................................................................20DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................19DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................15DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................11DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................9DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................6DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................5DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................4DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................4DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................3DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan )http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a........

zzzzuuuuzzzziiii
16. zář 2010

Ja jsem jich 6 koupila za 199,-, chtela jsem to pro tentokrat zkusit. taky bych rada hadala podle hleniku, ale nikdy zadnej nemuzu najit... jednou jsem ho postrehla v lednu a pak v kvetnu, ale jinak nejak sucho...

jane84
16. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii hleník je docela důležitej, aby se spermijky dostaly k vajíčku. Třeba jsi to jen nevypozorovala. Nebo zkus pít grepovej džus, to už tu někdo psal, že je na hleník dobrej

zzzzuuuuzzzziiii
16. zář 2010

@jane84 to jsem nejak nepostrehla o tom dzusu. Jak to na to muze mit vliv? 🙂
Jinak je to mozne no, ja nevim... ale je pravda, ze ted spolu opravdu spime kazdicky den rano vecer, abychom neco neprosvihly, tak snad... nevim ☹

jahudka80
16. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ten odkazík nefuguje 😒 zítra ho tam zkus ještě jednou asi máš blízko tečku, musí tam být mezera 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a

zzzzuuuuzzzziiii
16. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800....................................................................35DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).....30DC

yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 25DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................25DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...25DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )...................................................................................20DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................19DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................15DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................11DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................9DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................6DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................5DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................4DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................4DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................3DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .............1DC

zzzzuuuuzzzziiii
16. zář 2010

@jahudka80 už 😉

martasl
16. zář 2010

Jdu se na vás mrknout,než pomažu do práce.Včera mi to v práci děsně uteklo,tak doufám,že dnes taky.Dnes dojede manžel a já budu makat.To je jak naschvál.Ráno až příjdu,tak ho budu muset vzbudit. 😀 .Musím spoléhat na to,že mívám ovulaci později a že teď budu mít ty správné dny.Na ovu testy taky kašlu.Ještě že mám volnej víkend.

zzzzuuuuzzzziiii -ty ovu testy jsou fakt nějaký divný.Takhle by to ukazovat asi nemělo,ne?3 dny po sobě tlustice.Aspoň víš,jak takový dvě tlustice vypadaj,já jsem je na ovu testu nikdy neměla.(no testovala jsem jen 2 měsíce a stačilo).

jahud-co ten byt,ozvala se ta paní?

kopretinko-tak to je bezva,že kontrola dopadla ok.A pohlaví nebylo vidět nebo jste se nechtěli zeptat?půjdeš na 4D utz?

jane84
16. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jak to funguje, to nevím. Ještě se prý dá zlepšit prostředí pro spermijky sedací koupelí do roztoku hypermanganu v období ovulace. Ale do toho bych já asi nešla

helcenka
16. zář 2010

Ahoj holky,
mám po kontrole. Miminko je v naprostém pořádku, srdíčko bije jako zvon, už máme 2cm. Za 14 dní jdu na první krev a zase na kontrolní UTZ, jestli rosteme, jak máme. 😵
Tak jsem si zase na čásek oddechla. Pořád beru jenom listovku a teď přidám i vitamí C, abych byla trochu odolnější proti těm bacilům ze školky. 😉

Jdu odpočívat, třeští mě hlava.
Zítra to snad dočtu.

jane84
16. zář 2010

Heli blahopřeji k úspěšné kontrole 🙂 Jen hezky odpočívej. Dneska bolí hlava asi úplně všechny, jsi už asi desátá od koho to dnes slyším. A mě taky asi za chvíli praskne