Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
27. zář 2010

@jane84 cože daň z nemovitosti pujde nahoru no to už si dělaj fakt pr.... no já když jsem to vše posčítala tak příští rok příjdem (pokud bych rodila a pokud schváli vše tak chtěj ) o 44500kč - dobré že 😠 no ano krásně nám to zařídili a hlavně abychom rodily děti ale jak je máme uživit to už nám nikdo neřekne 😀

martasl
27. zář 2010

ahoj holky.tak jsem nachcípaná jako prase.tak dneska celej den ležím.jo a začala jsem špinit,takže ms je jasná,no ani mě to nepřekvapuje.

jane-je škoda,že jste vázaní na to okolí,asi kvůli práci,že?nepřemýšleli jste jít úplně jinam?my pozemek koupili za 50 000Kč.no ale je celej do kopce,takže jsme měli hoooodně bagrování.úpravy okolo domku nemáme doteď 😒 .Letos má firma,od které máme barák novej typ rod.domků.jsou trošku menší,spodek hotovej a podkroví na dodělání(nebo podle přání zákazníka).měla jsem ještě nějaký typy na prospektu,ale ten nemůžu najít.nejhorší je,že asi tam u vás jsou i drahé pozemky,co?

jahud-ten domeček vypadá pěkně.na modré střeše jsem si všimla,že ho docela hodně stavěj.

lucie.krajcarova
27. zář 2010

@jane84 Jani, pokud to není moc daleko od rodičů, tak neváhejte. my šli taky do oblasti, kde nikoho neznáme. no a už to dávno není pravda 🙂))) prostě se seznámíš, nejvíce se sousedy. a dvě auta máme, to je pravda. ale to moje nestojí za moc, takže ani moc drhé nebylo. teď ho budem prodávat, bo dosluhuje... bojím bojím že zůstanu bez auta..
ty brambory děláš venku???
jahudko, to je nějak moc ne? my platili tak asi tisícovku za rok...

lichtakova
27. zář 2010

@jahudka80 ta tekutina, to je jak jsem ti psala, z toho prasknutí 🙂

jane84
27. zář 2010

@lucie.krajcarova jj, uděláme ohýnek a pak do žhavého popela vařit brambory, já to snad měla naposledy jako dítě. teď jsem si na to nějak vzpomněla, tak si uděláme pěkný večer venku

jahudka80
27. zář 2010

@lucie.krajcarova no já myslela jako že nebude porodné, a že mm příjde o nějaké peníze ( už mu sebrali) a... no holky četla jsem změny ohledně rodičovské a je mi na blití 😠 jsou to kur.... nevim proč já která 7let před dítětem a přišla o zaměstnání a nebo holka co studuje VŠ má bejt stejně hodnocená jak nějaká cigna co v životě namakala ani nebude a udělala ZŠ a má jednoho haranta za druhým 😠 😠 😠 😠 😠

fram
27. zář 2010

@jane84 u nás pořád leje jako z konve 😕 ohýnek bychom zapálili leda napalmem 😀
@martasl to špinění mě moc mrzí. Musíš prostě chlapa dokopat, ať je na příští ovuli doma. Já vím, dělám chytrou a přitom to není tak jednoduchý ☹

lucie.krajcarova
27. zář 2010

@jahudka80 a jak se jmenuje ten váš projekt? mně se tu ukazuje více domů.

jahudka80
27. zář 2010

@lucie.krajcarova my chcem NOVA 77 jestli chceš vidět konkrétní projekt tak tady http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/jahudka80/ ve foto pozemeček na domeček

jahudka80
27. zář 2010

@martasl ja se jmenuje ta firma s kterou jste stavěli?? mě to zas vypadlo z hlavy 😀

martasl
27. zář 2010

jahud-Haas fertigbau.jsou to dřevostavby.manžel ty domky zná a nic jinýho nechtěl.dělá u firmy,která pro haas ty baráky dodělává,takže jak jsou ti lidi s barákem spokojený má z první ruky přímo od zákazníků.dělá v těch barákách sádrokartony+tapety+malby.

jahudka80
27. zář 2010

@martasl jj dík mrknu na stránky Harmony 1 je podobný Nova 77 ale je možná za lepší cenu jdu mrknout co mají v zákl.vybavení na klíč. 😉

martasl
27. zář 2010

my máme od haasu Venezii,ale ve zmenšené verzi.jukni na fb,mám tam pár fotek ze stavby.

jahudka80
27. zář 2010

@martasl už jsem kdysi koukala ale už FB profil nemám 😉 zatím děkuji dokud nemáme prodaný byt mohu na dům zapomenout 😒 😠 no a jestli to s těma prachama bude jak slibujou tak můžu zapomenout i na mimi 😠

lichtakova
27. zář 2010

jojo, hezky nám všem zatnou tipec
hlavně, že cigoši budou sedět doma na dávkách....

martasl
27. zář 2010

lichtakova-přesně tak.asi si myslej,že nám pak cigáni budou dělat na důchody,když je tak podporujou.kdo je v tomhle státě diskriminovanej bych se sakra hádala. 😠 😠 😠

lichtakova
27. zář 2010

@martasl jo to teda
neviděli jste včera tu cigošku, jak brala příspěvky jako zrakově postižená a chodila hrát na automaty, to bych se fakt picla...
já jsem říkala, že bych to porodný i oželela, ale když už, tak všechny- a né že zas brikety to budou brát a my nic....

martasl
27. zář 2010

lichtakova-jo to jsem viděla,mazec.kdybys to udělala ty nebo já,tak to budou chtít všechno do koruny vrátit.ale jí to snížili na 2000,-bych vraždila 😠 😠 😠 .už vidím,jak za 50 let budem utíkat do zahraničí a žádat o azyl,protože se tady budem bát,že nás, menšinu v našem státě diskriminujou.

fram
27. zář 2010

Holky, mě nejvíc štve, jak porodný dostanou zase jen socky, ty co poctivě pracujou a vydělávaj mají opět smůlu. A je jasný, že ti nezodpovědný, co se množej jak králíci se budou množit dál a pochybuju,že je stát nechá na mizině, když nebudou schopný se starat o svoje děti 😠 A ti rozumní si nejprve rozmyslí, jestli jsou schopni o dítě (děti) se postarat a pak se uskrovní, aby jejich děti měly vše, co potřebují a stát se na ně vykašle.

martasl
27. zář 2010

kdyby s něma zatočili jako na Slovensku.pochybuju,že se tam mají tak dobře,jako tady.jojo,holt musíme makat na cigánský dávky a důchody,ale nám nedaj nic a ještě z toho ničeho berou.holky,asi nemá cenu se rozčilovat.ať vyhraje volby kdokoliv,je to pořád stejný.oni sice slibovali úpravy v soc.dávkách,ale zapoměli se zmínit,že zase jen u pracujícího lidu.k volbám už v životě nejdu.to holka chtěla do politiky,jsem ji řekla,že v žádným případě,bych ji musela zabít.politik v baráku je na přez držku 😠 😠 😠 😠

a.j.a.
27. zář 2010

@jahudka80 Jahud, já si myslím, že vám to s tím snažením hezky vyšlo 😵 teď už nezbývá než čekat. Držím pěsti. Jinak u mě bolest vaječníků znamenala přímo ovulku. Takže jsem věděla, že pak do nějaké doby, kdy je vajíčko životaschopném musíme stihnout sex 😀

@helcenka jo jo, Heli, já vím. To bude ovulkou. Já si pamatuju, že jsem testila 14DPO a ty jsi byla myslím o pár dní napřed, že ?

a.j.a.
27. zář 2010

@fram nikam nekoukej, akorát si tím zbytečně ubližuješ. I když takové sadomasochistické sklony jsem párkrát taky měla 🙄 a pak akorát byla v depresi ☹ uvidíš, že se brzy dočkáš i ty svého zaslouženého štěstí 😵

a.j.a.
27. zář 2010

No jo s těmi úsporami to bude drsné. Ale zase na druhou stranu, ať si sežerou porodné, hlavně že nesníží mateřskou. Ta mi přece jen dá více než jednorázové porodné. S RD to naštěstí budu mít snad ok, pže tím, že bych plynule přešla z jedné na druhou by mi platily stejné podmínky jako u Klárky. Zaměstnaná naštěstí stále jsem. Ale chuděry ty, co jsou nezaměstnané a né svojí vinou ☹ ty to docela odnesou ☹ taky mě docela dostalo, jak budou krátit ty, co odejdou ze zaměstnání dohodou 😒 to budu mít pak taky po srandě, pže pokud se budeme stěhovat, musím dát výpověď i kdybych stokrát nechtěla a hned se povezu s ostatními v jednom pytli 😒

a.j.a.
27. zář 2010

Musím uvolnit pc zase zpátky bráchovi, tak se pro dnešek loučím a zítra večer jsem zpět 😀

Dobrou všem 😵

lucie.krajcarova
27. zář 2010

@a.j.a. vy bydlíte s bráchou?

fram
28. zář 2010

Dobré ráno,
u nás ještě nepřestalo lejt. Ale vůbec mi to nevadí, celý den se budu válet, nejspíš s knížkou. 🙂

pe_t
28. zář 2010

dobre ranko 🙂
tak ted jsem byla pěkně napučená. Včera k večeru mě začal strašně bolet vaječník - asi ovu. Tak jsem si říkala, že přesto, že jsme se včera k ráno tulili, proč ne "pro jistotu"ještě v noci. Ale bolel mě každej pohyb, že jsem na nic neměla náladu. A teď k ránu už to bylo dobrý a mm zase se nechtělo 😠 . Prej dneska v noci. Holky - v tu chvíli jsem uvnitř tak začala panikařit....on, že obden se přece určitě vyjde a já zas že TEĎ tam vajucho čeká a do noci určitě odejde... 😒 Takže nic. Tak jsem si teď dala kafe a sedla k PC ( nasraná) a začala jsem "listovat". Tak už jsem se uklidnila. Ono to vychází fakt i klidně až 5 dní před OVU. Tak to nám to vychází. Jen jsem nějak zpanikařila, jak furt čtu ovu neovu, že jak bolí vaj., honem šup na to. Měla jsem pocit v tu chvíli, že jinej den je to už pasé. Jo a na baby kafé jsem četla strašně moc příspěvků, kdy holky otěhu mimo "zaručené"dny.....takže ono asi příroda si to udělá, jak chce.....

fram
28. zář 2010

@pe_t ty chlapi prostě nechápou, jak je to pro nás důležitý a když je ovu, tak se prostě plodí i kdyby čert na koze jezdil 😀 😀 😀 Já taky myslím, že jste nic nepropásli. Já vím, že když jsem posledně otěhotněla, tak v den ovu mm nebyl doma. Muselo se zadařit před nebo po. Ale spíš před, protože pak byl několik dní pryč.

jane84
28. zář 2010

Dobré ráno
holky já se včera těch brambor tak přejedla, že jsem se sotva kulila domů a spát jsem šla pozdě až jsem to trochu strávila 🙂 teď už u nás zase prší, tak jsme to včera krásně stihli
@pe_t jj, prostě chlap. Ale fakt klid. I moje těhu bylo ze snažení mimo ovulku. Jednou za 2 dny určitě stačí

pe_t
28. zář 2010

@fram
@jane84 😵 😵 holky děkuju za uklidnění 😵
u nás je hnusně jak hrom. Lije a lije. Tak jsem zapálila svíčky, aroma lampičku s vanilkou, uvařila čaj a už je líp. Něco to taky do sebe má ta atmosféra 🙂
@jane84 ty brambory vám ještě včera vyšly. To miluju - když si je děláme na chalupě.
Včera jsem malé večer v posteli četla - Chaloupku na vršku ( je to podle toho nového loutk.večerníčku. Je to pro mě nejkrásnější knížka (večerníček). /Uplně mám chuť se vrátit do té poetické doby chaloupek, draků, pečení brambor,břidlicových tab. ve škole......jééééééé no to jsem se rozpoetizovala 🙂 🙂 . To ta atmosféra, co jsem si udělala doma 🙂 🙂 😀