Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
2. pro 2010

@jahudka80 všimla jsem si, že jsme se pěkně posunuly nahoru. Prsa mě bolí jen ze strany, ale jen trochu nic hroznýho. Pořád pobolívá břicho. Jako nic z toho nebude. ale tvůj graf vypadá stále moc krásně. Už 10 den máš vysokou teplotu. to už bys mohla testit, přeji ti ty //

jahudka80
2. pro 2010

@jane84 mě začlo bolet taky břicho 😠 😠 😠 😠 asi z nervůůůůůůůůůůůůůůůůů zas máme super ráno, našla jsem plíseň u bal.dveří a plesnivěj i nově dělané parkety 😠 😠 😠 😠 😠 se na to vyse....., teď zas chci z malou ven házet sníh tak vemu koš že ho odnesu do popencice páč přetejká, a šup vyvalila se na mě vola zas teče myčka 😠 😠 😠 toto tedy minule manža fakt spravil já se z toho pose.. 😠

jane84
2. pro 2010

@jahudka80 no to nasere, to je fakt znamení, že se máte stěhovat. Snad se vám to zadaří prodat. Mně se taky dělá plíseň u oken v kuchyni. U nás se dělala plastová okna postupně a teď chybí ta v kuchyni, to je 6 oken plus rohové. Je to starý dům, takový skleněný palác tomu já říkám. Jsou to ještě ta dvojitá. My nová dělat nechceme, protože půjdeme brzy bydlet jinam. A tohle je investice aspoň 60 tisíc. A naši na to nemají. Už to netěsní, sráží se mi vlhko na vnitřních oknech a okno plesnivý a taky když to nechytnu včas to steče na zem. To naštěstí slyším, takže mi to nezničí plovoučku. Ale v takové míře se to ještě nedělalo jako letos

jahudka80
2. pro 2010

@jane84 my to máme úplně nad balkonovejma dveřma maxi kapky vody, a pod balkonovejma dveřma mokpa hnijou parkety a kreténi to tady nechtěj zateplit už mě to tady fakt sere
😠

jane84
2. pro 2010

@jahudka80 to je fakt naprd když není zateplenej barák a ješě když kolem vás netopí.

jahudka80
2. pro 2010

@jane84 jinak já těhu.nejsem mám návali jako před ms , tak počítám že zítra a nebo v sobotu dorazí 😠

jahudka80
2. pro 2010

tak z tohodle fakt nic nebude 😠 😠 😠 jsem měla i tlusčí a těhotná jsem nebyla ach jo ☹ se fakt nic nedaří a to jsem si říkala jak jsme se krásně trefili do ovulky ☹ 😠

jane84
2. pro 2010

@jahudka80 to je z ranní moči? není viď a 25?

jahudka80
2. pro 2010

@jane84 né byla jsem nalundaná čaje a je to jen 10. No nic buď to dostanu nebo ne , cítím se tak trochu jinak, ale na druhou stranu cítím bolest břicha jako před ms 😠 což mě napovídá neraduj se nic tam není ten test je taky nic moc 😠

vendulak
2. pro 2010

Jééé holky jen jsem zahlédla testy a nakukuju 😔 😀. Jahů držím všechno co mám aby se čárečka hezky vybarvovala 😉.
Můžu se zeptat? 😔 Vy už se tedy zase oficiálně snažíte? 😀

@jane84 A co ty? Koukám, že už jsi taky 25DC, se to blíží 🙂. Taky budu držet palce 😉. Moc vám to přeju holky 😵 😉.

jahudka80
2. pro 2010

@vendulak jéééé Vendulko ty máš šestej smysl já se zrovna chtěla mrknout k Tobě do albíčka ale zapomněla jsem jak se to hledá a ty jsi tu. Snad mě to nem¨namlsá jako minule už 2x jsem měla i silnější a pak přišla ms. No snažili jsme se o 106 se jukni na graf 🙂. A co holka jak je ti????

jane84
2. pro 2010

@vendulak děkujeme, my se všechny poctivě snažíme 🙂
@jahudka80 ještě nehaž flintu do žita, tam už ta moje. MS se blíží, mrcha jedna. bolí mě spíš na vaječnících než uprostřed. To je prostě mrcha 😠

jahudka80
2. pro 2010

@jane84 😖 😠 ach jo a kdy má přijít 😠 😠 , já necí já chcí abysme byly těhule 😀 😀 i když ten můj slaboučkej odvárek tomu zatím nenasvědčuje, jediné že mě bolí fakt děsně prsa a dole nic a to většinou už špinim 😉

jane84
2. pro 2010

@jahudka80 další fotečkaaa 🙂 🙂 říkám neházej flintu do žita, mrcha ještě nedorazila. I když sama se tím neřídím. Z tohoto vaječníku byl cyklus posledně 27 dní, takže MS čekám v neděli, ale při tom jak bolí břicho bych se nedivila, kdyby přišla na návštěvu dřív

jane84
2. pro 2010

tak jsem právě slyšela předpověď počasí na víkend. pátek opět sněžení, mělo by napadnout takových 10cm a hlavně má mrznout. ráno až minus 20°C 😠 nějak se mi tomu nechtělo věřit, tak jsem jukla na stránky, kde je to rozepsané až na města a fakt jo http://www.in-pocasi.cz/

marulinka
2. pro 2010

ahoj holky
@jahudka80 třeba to tentokrát vyjde 😉
dnes mi porodila kamoška-3dítě a má 4150g a 52cm..to je macek,co?přenášela 4dny.
švagrová se prý rodit ještě nechystá,má termín dnes.
noc sme měly zase prokašlanou,ale doktora sem odložila na pátek,jestli to ještě dnes přece jen nebude lepší 😒
to počasí fakt děs ☹ ☹

martasl
2. pro 2010

ahoj holky.
jahud-tak to jsem faaakt zvědavá,jak to s tebou dopadne.a vůbec,je už prosinec,smolnej listopad skončil tak bys mohla být první s //.to by nám to krásně začínalo 🙂

vendulko-ahoj.jak se cítíš??co miminko?máš nějaké fotečky z utz.musím se ti juknout do alba. 😉

tak mi dnes volala doktorka,že nám zařídila to dovyšetření té Simoniné únavy a zadýchávání.včera jsme se o tom bavili a v pondělí nastupuje Simča do nemocnice na pár dní.tk doufám bude všechno ok.dnes jsem si konečně ozdobila okna,aspoň trochu je u nás poznat,že se vámoce blíží.ale truhlíky pořád nemám a asi na ně nedojde.je mi lenošno zajet někam na větvičky.a v tomhle počasí,jsem ráda,že jsem dnes dojel ve zdraví dom.

marulinko-tak hlavně,že je kamarádka i miminko v pořádku.no je to pořádnej kusanec.mě úplně stačilo,že holky měly 3120g a byla jsem ráda,že jsem je vyplkla. 😅

fram
2. pro 2010

Ahoj holky,
@martasl chudák Simča, když musí do nemocnice, ale aspoň už se konečně zjistí z čeho má problémy a určitě to nebude nic vážnýho
@marulinka tolik miminek kolem tebe, to by mě hrozně deptalo
@jahudka80 jahud je dnes za nevěstu 😀 Kéž by ten tvůj testík sílil, to by byla nádhera.
@jane84 už mi modraj palce, jak je držím,aby ti nedorazila
@vendulak ahoj mamino, prskni nám sem nějaký bacily 😉

vendulak
2. pro 2010

@jahudka80 Jahů to mě mrzí že tě testy tak zlobí ☹. Ale četla jsem teď hodně že to ty mamáče desítkový dělají ☹. Ale já ti mooooc přeji, aby tyhle // byli ty správné a krásně se vybravili a sílili! 😉

@jane84 AA Jahů a Jani ani jedna to ještě nevzdávejte! 😉 My když otěhotněli poprvé i teď podruhé tak já už to taky vzdala, že prostě žádný příznaky těhu a přitom všechny příznaky mrchy a jak to dopadlo 🙂. Naděje má vždycky umírat až poslední. Mooooc držím! 😉

@martasl Marti ahoj! 😉 Cítím se fajn, až na citový (nebo hormonální?) výkyvy 😀. Bohužel fotečku žádnou zatím nemám, a samotnou mě to tak strašně moc mrzí a závidím holkám, které fotečky mají 😔. V CAR nám ji nedali a můj gyndař teď udělal tak fofr utz že ani nevím jestli miminko měřil, natožpak aby mi o něm něco řekl, nebo ho ukázal, o fotce můžu tak snít. Příště k němu jdu 11+3 a myslím, že u něj se stejně ničehož moc nedočkám 😒. Ale včera jsme se objednali na Genetiku na NT screening tak se těším, až tam miminko pořádně uvidíme a dostaneme fotečky 🙂.

@fram Fram a jak se virtuálně prskají těhu bacily? 😀 Já bych vás klidně zaprskala celý kdybych mohla, tak moc bych vám to všem holky přála 😵. Nemyslete si i když nepřispívám mrkám na vás a myslím pořád a všem držím palce a moc přeji ty vytoužená miminečka! 😵 😉
Tak sem našla aspoň dva takové hezké bacili, tak vám je pošlu 🙂.

jahudka80
2. pro 2010

@marulinka to tedy byl macan takhle těžkou holku měla kámoška 😀 a víš co mi řekla když měla 17stehů, hele vůbec se neboj porodu je to v pohodě 😀 😀 😀 a tak jsem se vůbec nebála 😀
@martasl to jsem taky zvědavá , nerada bych vás zklamala 😀 😀 😀 já už se s tím nějak vyrovnám 😀
@fram tak říkám si kéž by ale víš jak to je , člověk nemůže mít vše co by chtěl ☹
@vendulak děkuji a uvidíme jak to se mnou dopadne 😉

leheckova
autor
2. pro 2010

ahoj devčata koukam koukam jahud nehazej flintu do žita vypada to pekne ty jedna to by jsi musela být jedna z tech co ma duchy ale tohle je ruzové ne duch a ruzova je ruzová 😉

fram
2. pro 2010

@leheckova a jak ti je? Všechno v pořádku? Žádné špinění?

herbie
3. pro 2010

ahoj holky jahudka hezka fotka a jako ja vidim na tom testu // ? takze ze by? se nam ten listopad prolomil preju hodne stesti!!!!!! ja jsem si vcera koupila zase ovu testy dneska se mi asi ovulka rozjela uz od rana mam ten hlenik, ale testnu vecer a pak vam sem hodim fotku jak test vypada 😀 😀 😀 holky tady celej den prsi to je k nasrani 😅 😅 nuda radsi bych brala snih 🙂 leheckova a jak je ?

herbie
3. pro 2010

takze tady pridavam fotku meho ovulacniho testu 🙂 jupiii ovulka je tady 😀 ten smajlik znamena ze ovulka je tady 48 hodin .... to je ten digi test

lucie.krajcarova
3. pro 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

endie(23let, MA 3/2010).................................................................................29DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .27DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...................................................26DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..............................................................24DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)....................................................21DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................10DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................10DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..............................9DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).......................................9DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová).................................................5DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí)..........................4DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................4DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)......................................................................3DC

@herbie takže šup šup šup 🙂)))

jahudka80
3. pro 2010

@herbie ttak se koukejte pěkně snažit 😉
@jane84 já taky nic , ty testy mám jen z těch svejch problémů a né z těhu. dnes mě bolí hrazně břicho na ms.A cítím že zítra příjde 😢 tak nic já už na to nemám nervy manža bude zklamanej, říkal mi včera že by chtěl abych byla těhu a ještě si nechala rok Marušku doma, ona se všeho chudinka bojí z besídky odcházeli dřív protože mu tam 20minut brečela, vadil jí i čert i mikuláš a mě zas minule plakala v TAKKU když tam byl klaun a dával dětem dárečky.Já mám z toho stresy nervy když někym jdem a jsou tam děti tak je mě chytne a nehne se odemě a bojí se 😢 😢 😢 jestli jí budu muset dát na 3letech do školky 😢 😢 😢
Testí trochu ztmavnul ,ale podle toho co jsem slyšela od dr. tak to nic není , zvlášť u mě která má problémy s prolaktinem 😠 nic z toho nebude. Je mi zle a mrcha se blíží 😠 😠 😠 😠
No nic holky jsem bez nálady, Mikulášské překvapení se nekoná ☹ hold tu smůlu tady musí prolomit někdo jiný........ no před vánoci jsem o víkendu do oběda v práci a na štědrý den taky ☹ .

jane84
3. pro 2010

@jahudka80 Ahoj, nezmrzli jste? U vás je asi pěkná zima. U nás jsou jen 3 pod nulou, ale zase začalo pěkně sněžit 😠 nevím, kdo bude odhazovat sníh, já už nechcíííí. Jahudko už si nepamatuju jak tmavé byly ty testy před pár měsíci, ale tenhle mi připadá docela tmavý. A kdyby to neklaplo, vyhlašuji soutěž, která dostane krámy dřív a může se o to dřív zase snažit 😉

lichtakova
3. pro 2010

@jahudka80 jahůůůůůůůůůůůůůů, co to vidííííííííííííííííííím 😵 😵 😵 😵

lichtakova
3. pro 2010

@herbie to je super testík, já chci tak ytakovej hezkej se smajlíkem 🙂

a.j.a.
3. pro 2010

Hezký zasněžený den 🙂 u nás taky furt padá a padá. Dneska mi už mají dovézt malou, tak jsem zvědavá, jak to zvládnou. Mám z té cesty docela strach. Tak snad nebude nikdy problém.

@jahudka80 Jahud, testík vypadá docela slušně 😉 nemáš doma ještě pro porovnání ty minulé ?

@herbie ten smajlíkový ovu test je super 🙂 tak šup do akce 😉