Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mv
5. pro 2010

@jane84

@jahudka80 😵

jahudka80
5. pro 2010

@mv 😵 😵 😵 počkám až budou výsledky krve .... ale zatím to vypadá moooc hezky, tedy až na tu angínu 😠 😠

fram
5. pro 2010

Ahoj holky,
@jane84 ☹ ☹ ☹ co dodat, je mi to moc líto ☹
@jahudka80 paralen je v těhu jeden z nejbezpečnějších léků, tak co to bylo za lékárníka? Určitě je lepší paralen než teplota 😠 My na bolavej krk dáváme studený (ne ledový) obklad a přes to suchý šátek. Někde jsem četla, že zabírá i tvarohový obklad, jak na teplotu,tak na bolest v krku. Tak ať je ti líp a zítra budu napjatá jak struna a moc držet palce.
@pe_t tak třeba to vyšlo, když jste se vlastně snažilkovali a ani o tom nevěděli 😀

lucie.krajcarova
5. pro 2010

@jahudka80 moc se těším na další test, nebudeš si ho dělat zítra? už by měla být čárka i druhá dobře vidět. a s tím paralenem nechápu, mně bylo špatně na krétě, když jsem byla těhu, a jediné, co mi na letišti mohli dát, byl paralen. tak nevím, proč ho nedali tobě.

jahudka80
5. pro 2010

@fram na pohotovosti říkala že ho můžu, lékárník byl zřejmně zmaten 😀 😀 jinak mi na poh.nic nedali , tak to musím vydrežet a v lékárně na cucání septisan. Teď jsem jede mamka jsm zvědavá co jí mám asi tak vykládat že mi nedali antibiotika 😠 prostě zatím není nic 100% jasné a tak to nechci nikomu říkat
@lucie.krajcarova Luci uvidím, asi ano honě piju a dnes v noci jsem byla asi 9x čůrat tak jsem test ani nedělala nemělo by to cenu, jinak mám zas zimnici a teplotu 37,8C a chuděrkamalá zas dostala rýmu, v noci se budila a říkala táto mám rýmu ☹ smrkat pořádně neumí ach jo

breberuska
5. pro 2010

Hezkou adventní neděli!!

jen nakukuju, co je u vás nového, fram, jane, mrzí mně, že se zatím moc nedaří... ☹

@jahudka80 moc držím palečky, ať testík sílí a v pondělí mají na odběrech dobré zprávy - jinak mně na krk pomohl v prvním trimsetru taky ten septisan (je to hnus, ale zabral) a celkově na nachlazení oscilococcinum. Přeju, ať je ti brzo líp!!

jahudka80
5. pro 2010

@breberuska ahojky no bolí mě celé tělo, a krk hrozně snad ten septisan zabere ☹ cítím se děsně slabá 😢

jahudka80
5. pro 2010

holky tak konečně mám foto 🙂 už to jde je to ze včera ráno a předevčírem ráno a ten první předpředevčírem odpol.
tedy 2.12.odpol. 3.12.ráno a 4.12.ráno a mělo by to být 11, 12 , 13 dpo

fram
5. pro 2010

@jahudka80 čárečka krásně sílí 😕 🙂 🙂 Jsem fakt napjatá a moc ti to přeju.
@breberuska jak se s holčičkou máte? 🙂

yfka30
5. pro 2010

@jahudka80 podle mě je tohle víc než jasný, čárečka, krásně sílí a viděla jsem ju hnedka jenom v náhledu. Tak potichoučku gratuluju 😵 😵 a moc Ti přeju, aby se to zítra potvrdilo (pokud půjdeš na krev)

breberuska
5. pro 2010

@jahudka80 čárečka je krásná!!!
@fram máme se fajn, pečeme cukroví🙂 jen jsem začala brát horčík, protože mi začalo tvrdnou bříško. ale jinak dobré, příští týden se chystáme na 3D/4D UTZ, tak se už moc těším🙂

endie
5. pro 2010

ahojík

@jahudka80 😵 silí jupííííííííííííííííííííííí

já mám sněhobílo 😔

rozum
5. pro 2010

@jahu - já pokaždé, co jsem byla těhu, tak jsem byla na chřipku, takže 😵 😵 😵 😵 😵
@endie - třeba to chce ještě počkat...
@brebe - doufám, že je vše, jak má být!!!!
@pet - to by bylo, kdyby bylo 😀

endie
5. pro 2010

@rozum to ne ,poslední sexík byl před 14 dní , manža praceje v Praze takže jsem neustále sama s malou
¨

ty prdo holky mě to tak vzalo ☹ to je tak když sev člověk těší ☹

jahudka80
5. pro 2010

@endie tak ještě počkej já měla na 25testu slabou čárku až 18DPO u prvního mimi zrovna včera jsem na to koukala 😉
@rozum no já nemám chřipka ale asi angínu 😖 😢
@breberuska 😉 ještě počkám 😉 až mi bude líp skočím na krev 😉
@yfka30 no chtěla jsem ,ale je mi fakt zle a bylo by to odemě nezodpovědné jít na gyn. když jsem marod půjdu až mi bude líp zatím musí stačit poze testíky 😉
@fram zatím ano uvidím jak zítra ráno 😉 lítám furt čůrat jak piju a piju ☹ a v krku bolíííííí 😢

endie
5. pro 2010

@jahudka80 já měla vždy když sem byla těhu čárku ejště před vynecháním a v den vynechání sem už měla klasickou čárku ,takže ted mám prostě poblblé hormony 😒 ale tobě držím palečky i na nahách 😀

marulinka
5. pro 2010

@jahudka80 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ty testíky vypadaj móóc dobře 😵 😵 🙂

yfka30
5. pro 2010

@jahudka80 tak to je jasný, proto jsem napsala to "pokud" 🙂 . Ale já si myslím, že zítra uděláš ještě jeden testík a na krev už ani chodit nebudeš muset 😵

lichtakova
5. pro 2010

@jahudka80 tak já myslím, že jsme měla pravdu, nééé? 😉
jinak zdarvím všecky a přeju krásnou druhou adventní neděličku 🙂

jahudka80
5. pro 2010

☹ holčeny mě je zléééééééééééé 😢 já nemohu ani polknout vždy mě to v krku zabolí jako by mě tam projela kudla, 😢 to nevím co mi dr.zítra na to dá když mi na pohotovosti dnes řekli že žádná antibiotika takhle na začátku se nesmí ☹ a to krom té bolesti už začínám mít i od malé rýmu, ach jo to je fakt blbá doma na marodění, šéf nasr... že takhle před svátky a já na vánoce ještě nic nemám a cukroví letost tedy fakt neupeču ☹ ☹ ☹

endie
5. pro 2010

holky co si myslíte? našla sem jí až ted cca 2 hod po testování

fram
5. pro 2010

@jahudka80 podle mě je nesmysl, že se žádná atb nesmí. Angína bez atb je mnohem horší. Určitě existují léky, které můžeš.Co to bylo za chytráka na té pohotovosti 😠 A na vánoční stres zapomeň, jestli je v bříšku prtě, tak ten nej dárek už máš a to ostatní není vůbec důležitý 😉
@endie já nevím, je to hodně dlouho po limitu, ale může to znamenat cokoli. Moc optimisticky bych to raději neviděla. Ale držím palce,ať je další testík v limitu.
@lichtakova ahoj, jak je? 🙂

leheckova
autor
5. pro 2010

@jahudka80 jestli ti mohu poradit prirodní antibiotikum je česnek vymačkat alespon 2 stroužky a zalit teplou vodou sul pepr ja mela anginu taky na zacatku těhu lecila to timhle klasická čenečka...a opakuj to 2x denne a alepon 3dny po sobe pit pit pit horký čaje...co sneseš
@endie endie 2h po testu je pozde ale zkusila bych za 2 dny driv to nema cenu a uvidis ....pokud to neni duch tak ti zesílý 😉

jahudka80
5. pro 2010

@fram 😢 😢 😢 😢 😢 já už nemůžu polykat ani sliny 😢 😢 😢 😢 už mi jde až do ucháá aaaaáááááuuuu
@endie no čárku tam vidim, a dobře moje kámoška taky psala nic a pak za 4h mě píše je tam slabá čárka a dnes už je v 5měsíci 😀 😀 😀 zkus si koupit mamatest ja měla 25pozitivní až 18DPO , to tvé je 25????
@leheckova no proti česnečce nic nemám ale udelám si jí až zítra, protože zítra musím mezi lidi a nerady bych aby padli po tom co na ně promluvím 😀 nehledě na to že já která miluji ostré (kečup, chili omáčku, česnek) tak na to teď nemám vůbec chuť zvedl se mi kufr i z kysaného zelí 😝 a hlavně horkéééé??? To slyším prvně mě říkali né studené ale né teplé na bolení v krku vlažné.Ale děkuji česněčku jsem měla vždy jako osvědčený recept dokonce jsem si dávala 2stroužky do pálivé čínské polívky, ale teď na to nemám opravdu chuť 😢 Ale děkuji moc za radu.

endie
5. pro 2010

@jahudka80 je to Best test a 25 myslím, no uvidíme zítra skočím pro mama test
@fram
@leheckova právě že je to dlouho po ale víte co se říká, že tonoucí se i stébla chytá 😀

jahudka80
5. pro 2010

holky mám zas 38C jdu si vzít paralen ☹
@endie jj určo zkoč já též ráno testnu,zmocnil se mě nějaký strach ☹

helcenka
5. pro 2010

Ahoj holky,
tak zase nakukuju, střevní viróza je definitivně pryč. Tak jsem se včera hned nacpala plněnou paprikou s rajskou omáčkou, mňam, měla jsem na to už asi 14 dní chuť.

Jane, toho 1DC je mi líto... Jinak s těma oteplovákama zkus vietnamce, není to oblečení přímo na tělo, takže by v tom neměl být problém. Já u nich malýmu taky občas něco koupím, teda boty neeeee, ani spodní prádlo nebo trička a punčocháče, ale třeba měl odsud bundu a fakt super. A loni jsme u nich koupili oteplováky za 150,- korun a pak jsem je viděla u nás v normálním obchodě za 450,- úplně ty samé. Jo a letos od nich má zimní bundu a teplejší bundu snad ještě neměl, když mu pod ní dám svetr, tak je teploučkej i v těhle mrazech. 😉

Jahud, to je mi líto, ale zrovna jsem tenhle týden četla, že acylpiryn v žádném případě v prvním trimestru né. Jo a mně při tomhle těhu taky začínala angína, to bylo hned na začátku, tak jsem si normálka stříkala krk stopanginem a za dva tři dny jsem měla po bolení v krku. A to už jsem nemohla ani polykat. A můj Dr. mi stopangin schválil, i v prvním trimestru se může brát. A na teplotu teda jedině paralen. Tak se drž. 😉

Breberko, to to utíká, co...

Tak holky, zítra má manža jednání kvůli jiné práci, tak jsem taková v rozpacích. Na jednu stranu jsem pro, aby práci změnil, ale na druhou je tohle taková jistota. Uvidíme.

Jdu do hajan, dneska jsem celá vymrzlá.

lucie.krajcarova
5. pro 2010

@jahudka80 mně na krk taky zabírá stopangin, mám ho nastálo v koupelně, ať je po ruce na noc, kdy mě to víc bolí. drž se.. zítra jdeš doufám k doktorovil
Endie, jsem na tebe zvedavá 🙂)

Heli, to je dobře, že jsi vpořádku. a s tou prací, pokud je to z práce do nové práce, tak snad žádná nejistota nebude.

herbie
6. pro 2010

jahudko jeeeee kocko uzdrav se co nejdriv a bud opatrna vidim to dobre ty // 😀 😀 endie zkus testit za 2 dny a uvidis drzim palce mooooooc a pak ze je ten listopad zakletej.........fram, jane84, a ja jsme zaklety ze jo holky uz takovou dobu a porad nic ☹ 😒 😠 ale nas to ceka naposled ( to nejlepsi na konec ) hahahahahahahaha 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😎 🤐

endie
6. pro 2010

ahojík
hlásím 1DC a valím k dr. mám se přijít ukázat ☹