Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

slunicko_luca
3. led 2011

@lenkacar
prijde mi, ze uroven nemocnicni pece je u nas horsi a horsi.

helcenka
3. led 2011

Ahoj holky,
tak jsem tu pár dní nebyla a vy jste toho nakecaly. 😉

Takže ze všeho nejdřív velikánská gratulace FRAM. Ale zatím jen potichoučku. Moc a moc ti to přeju a doufám, že se konečně prolomily ledy a roztrhne se tady pytel se //.

Jinak na horách bylo krásně, byli jsme tam jen jeden den, ale já toho měla dost. Už to přece jenom moc pro moje bříško není.
Tenhle týden mám spoustu běhání a zařizování, vůbec se netěším. Budu si příští týden muse udělat nějakou relaxaci pro sebe.
@lenkacar - je to děsný, ale ono se to dost často stává. Mně na to upozorňoval můj dr. že kdyby něco, tak hned k němu nebo na pohotovost. Nebo prý nemusí být žádné příznaky, jen zvýšené Hcg. Já jsem asi 10 dní po revizi dostala strašný křeče do břicha, celý den jsem nemohla ani chodit, nepomáhaly žádné léky. Večer ze mě vypadl kus sražené krve a pak ještě v noci několik menších a druhý den bylo všechno OK. A za dalších 14 dní na kontrole bez problémů, jen jsem měla ještě trochu zvýšené Hcg, ale pak přišla MS, tak strašně silnou jsem snad v životě neměla, ani jsem dva dny nemohla vyjít ven... A pak bylo všechno v pohodě. Tak nezoufej, všechno bude dobrý. 😉

Ve středu jdu na kontrolu, tak na mě myslete, taky budu mít test na cukr, tak po těch Vánocích jsem fakt zvědavá, jak dopadne. A Kubíkovi budou zítra 3 roky, to letí, takže budu od středy na neschopence, to jsem zvědavá, jak vysokou ji budu mít... 😒

Snad budu mít víc času a dopíšu, co jsem všechno chtěla.
Jahud, na tebe jsem zapomněla. Ty taky nevíš, čí si viď? Já se v tom vůbec neorientuju, chvíli mimi jo, pak zas ne, v tabulce jo, pak zas ne, pak zase jo.... Jak to teda teď je?

Mějte se zatím fajn.

fram
3. led 2011

@martasl ☹ ☹ achjo ☹
@jane84 ☹ ☹ achjo ☹ Možná by nejlepší varianta byla hledat práci a zároveň se snažit. My jsem začali snažení v červenci 2008 a v říjnu jsem nastupovala do nový práce a vůbec jsem si nelámala hlavu, jestli to není vůči nim blbý, kdybych hned otěhotněla, prostě jsem do toho šla.
@lenkacar tak to je teda síla 😠 jako kdyby sis už neprožila dost zlýho 😠

lenkacar
3. led 2011

hlavně ,aby to ze mě vypadlo ,na další kyretáž ..to je hrozná představa .. 😕

fram
3. led 2011

@mircisek a já jsem si říkala, kde jsem se nakazila a to bylo od tebe 😀 Neboj ,miminko bude v pořádku a na pohyby je dost času. Když bojovníček zvládnul operaci, tak teď už zvládne všechno. V úterý budu drže palce, dej nám vědět.

jahudka80
3. led 2011

@helcenka 😀 😀 😀 😀 já Ti dám, že nevím čí sem 😠 jojo já bych věděla dítko jasná volba 😉 , ale to by ty kur.. nesměli vše zdražit 😠 a ještě sebrat mm 15% platu, 😠 to víš že bych chtěla 2mimi a moc 😵 , ale tak asi umím počítat a musím dopředu vědět co si můžem a nemůžem Bohužel dovolit ☹ . Jen si nemysli mě samotnou to štve a už několikrát jsme se s mm hádali a je to furt dokola, prostě to nemá řešení 😒 když bude dítě tak to neutáhnem 😔 ...už jsem propásla dobu 3let a zkončila bych na pracáku . A to víš když se blíží ovule....hodně se to ve mě pere teď jsme to zkusili a nic, tak nevím já bych chtěla ,ale mm říká miláčku víš jak na tom sme ☹ , vím, bohužel vím, je to smutné ☹ , ale je to tak my si prostě nemůžem druhé dítě dovolit... jo když bych otěhotněla a prodali jsme byt (tím pádem bychom měli poloviční náklady na bydlení tak by se 2mimi zvládlo) ale kdy otěhotním ...to je ve hvězdách a kdy prodáme byt... tak to je taky ve hvězdách... řekli jsme že to necháme na přírodě, jako nic hlídat,..no ale vidím to max.1-2měs. pak si budem dávat pozor, nikomu bych tyhle problémy nepřála, a hodně mě štve, že člověk díky téhle pos.ané vládě si nemůže ani pořídit druhé miminko 😢 😢 😢

fram
3. led 2011

@helcenka děkuju za gratulaci, ve středu budu moc držet palce. Kubíkovi všechno nejlepší a úžasnýho brášku nebo sestřičku 😉

jahudka80
3. led 2011

@fram 🙂 budu na Tebe myslet 😵
@martasl ☹ chjo, a tak hezky to vypadalo , hlavu vzhůru 2011 bude pro nás pro všechny šťastná, musíme věřit 😉

lucie.krajcarova
3. led 2011

@helcenka ahojky, už jsi pěkně daleko, hezky to utíká! a jak se Kubík těší na sourozence? hladí ti břícho? vzpomínám si, jak jsem Martínka učila, že v bříšku je mimi a on ho hladil.. chudinka i pár týdnů po té, co tam už nebylo 😔 ale teď mi přiijde už opravdu dospělejší, rozumnější, je to s ním úplně jiná komunikace. věřím, že až se sourozencem začneme, bude hned vědět 😅

a.j.a.
3. led 2011

Ahojky všem v Novém roce 😵 doufám, že nebude takový posr... jako ten minulý 😠 my už jsme od včera zase zpátky doma, tak si užíváme klidu 😵 malá byla dopo ve školce, tak jsem hoďku dospávala probdělou noc, pže se kobliha asi rozhodla prokopat z břicha ven 😅 to bylo rodeo 😀 odpo jsme byly na angličtině, tak malá nadšená. Zítra půjdeme po školce do cukrárny a pak máme službu v herně. Tak se těším. Už mi to chybělo.

@lenkacar měla jsem úplně to stejné. Po první revizi v papírech napsáno vybavena vysoká sliznice a plodové vejce, vše ok. Na kontrole na gyndě mi ale dr hlásil, že mám sliznici stále moc vysokou a že se mu to nelíbí. Do týdne ze mě začaly vypadávat fakt kusance a dost to krvácelo, tak jsem skončila nakonec na pohotovosti, pže jinak bych snad vykrvácela nebo co. Tam mi pomohli a dr řekl, že to bude ok. A stejně na další kontrole mi na gyndě můj dr řekl, že ta sliznice je nezměněná, takže druhá revize 14dní po té první. Pak už to bylo ok.
Tak snad ti to odejde samo a nebudeš muset taky na druhou revizi.

a.j.a.
3. led 2011

@jane84 je to těžké rozhodování. U mě by každopádně na prvním místě bylo mimi 😵 na tvém místě bych to udělala jak píšeš, snažila se dál a u toho zkoušela hledat místo.

rozum
3. led 2011

@jane - jak Vy tři??? A já?????? 😠 😠 😠 🙂
@martasl - skara, drž se!

lenkacar
3. led 2011

jsem 14dní po revizi .. a teprve dneska mi začlo po jejím štourání bolet břicho ..doufám ,že to odejde samo ..nesmim tu moc hekat ,manžel se potom bojí a už by nedovolil ani jít do mrazáčků..

rozum
3. led 2011

@lenkacar já od prvního MA mám bolestivé mrchy jak prase, držím pěsti, ať to odejde samo!

anavirez
3. led 2011

@lucie.krajcarova
ahojky, jsem 9DC. lezerne se snazime 🙂. snad se na nas usmeje stesti. 🙂

@fram moc ti držím pěsti 🙂 😎

kéž prolomíš to hluché místo a spustíš lavinu 🙂

anavirez
3. led 2011

@helcenka 🙂 ten test curku ti nezavidim. ja jsem ho prolozela na lavicce v cekarne. 😎 drzim pesti at dopadne dobre

anavirez
3. led 2011

@martasl teda devce, je mi to moc lito ☹ pesně věřím, že se karta obrátí 🙂 😀

martasl
3. led 2011

helcenko-no to je dost,že se taky ukážeš... 🙂 🙂 🙂 .hlavně se moc nepřepínej a večer se nech od manžela pěkně opečovávat.to vyřizování v tomhle počasí taky není žádný terno 😝 😝 😝 😝 😝

lenkacar-tak to je mazec.doktoři asi zkoušej,co ženská vydrží a nechá si líbit.hlavně že chce půlka zdrhnout... 😠 😠 😠 😠,pak nám tady zůstanou takový elity alá Cvach......(z nemocnice na kraji města).

rozum-neboj,jane to myslela jako my tři veteránky.samozřejmě že ať se zadaří všem 😉,ale my už čekáme sakra dlouho.už to je fakt na bednu.... 😠

martasl
3. led 2011

anavirez-ahoj,dlouho jsi tady taky nebyla.no taky doufám,že fram to tady hezky rozjela a už to bude pořádnej hukot pro všechny.. 😀 😀 😀 😀 .a co Adélka,zářily očička???mě se to u našich holek tak líbilo.no a teď září tak maximálně stromeček.já nevím,že ty děcka musej tak rychle růst a dospívat ☹

rozum
3. led 2011

@martasl no dobře, přijímám 😎

jane84
3. led 2011

@rozum jeee, samozřejmě to přeju všem, moc. Ale my tady už trčíme tak dloooooho 😒

mpetula
4. led 2011

Ahoj holčenky 🙂 Jdu vám jen popřát hezké úterý a mažu do práce 😠
@lenkacar Budu držet plečky, ať to vše odejde a aby druhá revize nebyla nutná. Je to hnus, vím o čem mluvím, já skončila po revizi za pět dní zase v nemocnici a musela jsem na druhou. To moc člověku nepřidá, teda mě to docela dostalo. Nejdřív přijít o mimi, pak revize a za pět dní člověk zjistí, že se to uplně nepovedlo a musí zase do nemocnice... tak mě nechali dva dny na kapačkách, no už na to nechci vzpomínat, pro mě to bylo docela náročné na psychiku. Ale neboj, když tě včera prošťourla, tak věřím, že to vyjde samo a bude to dobré 😉 🙂

herbie
4. led 2011

lenkacar no to je desny si delas srandu..... ☹ ..... tak at dobre dopadnes hodne sili a nervu snad na 2 uz to bude vsechno fuc.......a snazilkovani pak opet zacne.....myslet jenom na to dobry.....martasl ach jo co k tomu rict? je to pech, ale jeste je cas vis jsme rikali, ze 2011 je nas urcite se nam vsem zadari...... 🙂 jane84 jak jsi uz psala nech tomu volnej prubeh uvidis co se driv zadari jestli mimi nebo prace vis co mimi se neda planovat to az prijde tak prijde 😅 byla by skoda ho odkladat kvuli praci 🙂 no uvidis.....mi jsme se snazili v ovulce 2 tak jsem zvedava, ale moc tomu nedavam uz se docela tesim az priletime v dubnu do californie a ja si pujdu k doktorovi obcas me boli dole v levo jak jsem uz psala tak jsem si uz vyhlidla k novyho doktora zda se bejt dobrej ted vyrizuju pojistku je to tu trochu slozitejsi kazdej doktor jina pojistka a pak pomazu do konce toho roku 2011 mam jeste cas ze jo 😀 😀 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
4. led 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//


jane 84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)....................................................31DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................30DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )...............................................................30DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).....................................................22DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...............................................................19DC
mpetula(25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová..................................................19DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................12DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................12DC ¨
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)................................................10DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................9DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).....................................3DC
Jahudka( (30 let, SP 12/2010 , calibrum babyplan).................................................3DC
martasl (34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................3DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)............................2DC

lucie.krajcarova
4. led 2011

@herbie ahojky, tak snad to vyjde!!! teda neumím si představit takhle dlouho čekat na prohlídku... jdu příští týden po ms a jsem zvědavá, co mi řekne na tu bolest jen na levé straně a taky na ty dlouhé cykly..

lenkacar
4. led 2011

holky díky všem za podporu .. 😉 no samo to ven asi nechce,uvidíme zítra na kontrole co se dozvím..

herbie
4. led 2011

jezis lucko taky te boli na leve strane hahaha me taky obcas.....ne jak jsme ted na hawaii tak tu doktora nemam vis tak musim cekat nez se vratime do californie a jit tam

lucie.krajcarova
4. led 2011

@herbie aha tak to jo.. i tak je to dlouho. mně právě bolí skoro každý měsíc jen nalevo, napravo ne. tak si říkám, jestli z pravého vůbec jdou nějaká vajíčka.. třeba tam mám srůsty..

jahudka80
4. led 2011

Ahoj holkčenky, dnes mě přepadá smutek, ani nevím proč. Včera v práci nechodili lidi a tak jsem počítala náklady a propočítávala stavbu a je to fůůůrt tolik peněz 😖 Je to jak začarovanej kruh. Jo připomíná mi to tu písničku neřešte to tohle nemá řešení. 😠

lenkacar
4. led 2011

@jahudka80 my přistavovali na chatě jednu místnost a to nemáme strop a podlahy a je v tom 80tis. hnus