Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
31. led 2011

@jane84 @yfka30 @sarykbrok holky,je mi tomoc líto ☹ ☹

fram
31. led 2011

@angelina987 myslím, že na porodnice . cz jsem četla ,že miminko se klidně může otočit i pár hodin před porodem. Tak snad se tvoje holčička umoudří, musíš jí domluvit 😉

fram
31. led 2011

@jahudka80 ve středu budu držet palce, já jdu taky ve středu, doufám, že se hematom vstřebal

lucie.krajcarova
31. led 2011

@jahudka80 to máš pravdu, zrovna jsem četla leták, že to není vhodné - nebo jen po domluvě s lékařem..
jj ty jsi krásný příklad toho, jak se tabulka změní přes noc díky jedné těhulce 🙂 a budu moc ráda, když ta horní jen poroste a ta druhá se bude zmenšovat 😉

lucie.krajcarova
31. led 2011

@fram jéé koukám že máš termín porodu jako naše dvojčátka, co máme v rodině. i díky nim máme celkem 5 panen v rodině 🙂 osobně si na to znamení nemůžu stěžovat 🙂

jahudka80
31. led 2011

@fram budu na Tebe myslet, určitě už to bude v pořádku budu Ti držet také palečky. 😉

Holky dotaz: vememe že jedna žena má ms( 32-34dnů) 1.1.2011 a ovulaci 21dc otěhotní..... a druhá má cyklus krátký 25-27 a ms též 1.1.2011 a ovulaci 10DC teoreticky by teď obě měli vědět že jsou těhotné a obě 4tt ale ta co má ovuli pozdě je jen 10DPO a ta druhá 21DPO tak pak je u každé jinak ten plod vyvynutý a podle toho pak počítají ty týdny??? A to by se mělo zjistit na ULZ a podle toho upřesnit TP, že??

jane84
31. led 2011

@jahudka80 TP se dá vypočítat z poslední MS a nebo podle oplodňujícího sexu a ty víš kdy byl, když byl jen 1 😉

lenkacar
31. led 2011

@jahudka80 to je jako matematická úloha čoveče 😀 😝

lucie.krajcarova
31. led 2011

@jahudka80 jj dělají se dva výpočty. nejčastější ovulace je nějak uprostřed. takže je to vlastně odhad. podle utz by to mělo být přesnější, zvlášť okolo toho 12tt, když se dělá nt screening. jinak jsem přesně ten případ, kdy mám ovuli pozdější, takže bylo třeba upravit termín porodu podle plodu a tím se to už řídilo.

lenkacar
31. led 2011

@jahudka80 já mám ovulku v 1 týdnu po MS kolem 7 dne 😉 ,taky jsem nějaká divná 😀 😝

fram
31. led 2011

@jahudka80 termín porodu se bere podle poslední MS, ale pokud se velikost plodu při UTZ v 1.trimestru liší více než o týden, bere se termín podle UTZ - dělám chytrou, ale mám to vyčtený z porodnice.cz 😀
@lucie.krajcarova tak to budu věřit, že 7.9. je šťastný datum a i my to dotáhnem až do konce 🙂

slunicko_luca
31. led 2011

@lucie.krajcarova Luci, hlasim 1 DC, MS prisla presne na den, ja mam takovou radost 🙂

lucie.krajcarova
31. led 2011

@slunicko_luca tak to je krásné, když se dodržují termíny 🙂

slunicko_luca
31. led 2011

@lucie.krajcarova No uplne bajecne, sem se bala, ze po revizi se mi to cele rozhodi a zatim mi dela radost holka moje 🙂 a pristi uz neprijde 😀

fram
31. led 2011

@slunicko_luca tak tobě k mrše gratuluju, já měla přesně takovouhle radost, když mi přišla první porevizní. Teď už to bude krásně utíkat 🙂

slunicko_luca
31. led 2011

@fram no hned je mi na tom svete lip 🙂

jane84
31. led 2011

@slunicko_luca blahopřeji k MS, aspoň někdo z ní má radost 😀 a už začne další snaženíčko?

A co ta Lehe? že by už byla v porodnici?

jahudka80
31. led 2011

holky díky, no snad už na tom ULZ něco uvidí když budu cca 23DPO aspoň tečka tam bude 😀 dnes mi bylo v práci fajn rychle mi to uteklo 😉 když by to tak bylo pořád, vydržela bych až do porodu 😀 😀 😀

slunicko_luca
31. led 2011

@jane84 z tehle jeste mam Jane 🙂. snazenicko uz mam prislibene 😀

martasl
31. led 2011

ahoj holky..do té práce jsem dnes nakonec nejela,byla ráno děsná kosa a nechtělo se mi.nechám tu výpověď na další denní směnu-to je příští pondělí.ale 100% dávám výpověď.

fram a jahudko,tak ať slyšíte jen samé dobré zprávy 😉

jane-takže opět nic??to jsme k sakru snad prokletý nebo co(ostatním menstruujícím se omlouvám,ale u nás je to už fakt psycho).

dnes jsem psala ten email na tu fotografickou školu,že kača nenastoupí.doufám,že nám pošlou zpět ty fotografie,zažádala jsem o ně.tak uvidíme.na jednu stranu mě to docela mrzí,když ta Kača ten talent má,ale rozhodla se sama. 😉

mircisek
1. únor 2011

Ahoj holky, zdravím vás po ránu. Pomalu se chystám na velký UTZ, tak na nás v poledne myslete. Jsem posr... strachy.
@martasl To Kačkou je to fakt škoda. Pokud má fakt talent, tak se neztratí. 😎
@jane84 Taky mě mrzí, že zrovna tobě zase přišla. Ten svět fakt není fér. ☹
@jahudka80 Jahůdko, ty jsi takovej nadšenej bobr. 😀 Já jsem ještě neměla odvahu na miminko koupit ani knoflík, natož zkoušet něco s plínkama. 😅 Jediný, do čeho jsem zatím musela zainvestovat, bylo těhotenský oblečení, protože u Filípka mi jednak nevadilo nic na břiše a druhak jsem chodila do práce, takže jsem třeba nepotřebovala pořádně teplou bundu na prochajdy. A protože byly pořádný slevy, tak jsem koupila i kalhoty na jaro (70%sleva no nekup to).
Pokud dneska dopadne všechno dobře, tak si půjdu koupit mexickou bolu. 😅

lucie.krajcarova
1. únor 2011

@mircisek držím moc palečky! akorát nevím, co si to vlastně koupíš za odměnu 🙂

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //

lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).....................................31DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................22DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................21DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................16DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................15DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................13DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................10DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)...................................................9DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).......................................7DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )...............................................................4DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)......................................................3DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..........................................................3DC
endie (23let, MA 3/2010).................................................................................3DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)............................2DC

zzzzuuuuzzzziiii
1. únor 2011

Ahoj holky...
chodim se na vas sem kazdy den chodit a vsem drzim palce. Hlavne mirciskovi dneska, jahud tobe taky a fram drz se.
Ja jdu dneska ve dve hodiny konecne k doktorovi. Minuly tyden jsem byla na krvy, to bylo 3 DC a mela bych mit hotovy hormonalni profil. Dneska jsem 10 DC a jdu na ultrazvuk a uvidime, co s tim nasim snazenim, manzel uz si dela zasoby a jen ceka na "start" 🙂
Vsechny moc zdravim.

mircisek
1. únor 2011

@lucie.krajcarova Takovej drahej nesmysl na krk. Rolničku http://www.branakdetem.cz/search.php?hledani_na.... U prvního těhu jsem si v podstatě neudělala žádnou takovouhle radost, tak jednou zhřeším.

mircisek
1. únor 2011

@zzzzuuuuzzzziiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Taky budu držet palečky, ať už je to tři, dva jedna start. A díky.

jahudka80
1. únor 2011

Ahoj holky,
včera jsem byla plná energie.... a dnes se mi chce spát je mi zima a nic mě nebaví 😠
@mircisek na tu rolničku jsem taky koukala ale 500kč za to fakt nedám, taky neví co by si za to řekly, a stačí si koupit obyč rolničku (měli jsme je cca za 13kč v krámě) a udělá to úplně stejnou službu. Já malé když byla v bříšku pouštěla hudbu, klasiku i ostatní taky jsem jí zpívala a jako mimi byla úžasná furt spinkala a byla moc hodná 😉 A jinak odvahu , no co pleny tu mám po malé a tak jsem jí vzala a zkusila podle návodu složit. Teď přemýšlím které nakoupím a propočítávám abych jich neměla málo a hlavně ať za ně nedám nakonec víc než za jednorázovky 😀 😀
@lucie.krajcarova Ty separační pleny se kupují v drogerii???

lucie.krajcarova
1. únor 2011

@jahudka80 separačky jsem kupovala na netu - např. značka disana. v bráně je určitě taky mají. to jsou pro ty nejmenší miminka, jak mají tekutou stolici. po půl roce už stačí ty obyčejné aničky, co by měly být v drogérce. ale zatím jsem je tam nekupovala, většinou taky po netu. beru toho víc, tak se mi pak vyplatí poštovné.

jahudka80
1. únor 2011

@lucie.krajcarova jj já koukala že tam mají popolinové a ty se prý dají i 3x-4x vyprat... no já budu asi vše kupovat z té brány... poštovné bude zdarma, jeden měsíc itti bitti + nějaké blbiny... a další měsíc ty duhové popoliny , je to kolem 8tis. Furt méňe než 18tis 😀 .No naplánovala jsem si to hezky a teď si na to ještě musím našetřit 😀 😀

fram
1. únor 2011

Ahoj holky,
@mircisek moc držím palce ,určitě bude UTZ v pořádku 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii tak ať vám ten start vyjde hned napoprvé 😀

meiki
1. únor 2011

ahojky holky, tak me taky dorazila ms, uz druha - trosicku driv nez jsem cekala po19 dnech (normalne cca 22) ale je to asi diky caji, ktery jsem pila, ted dam jeden bez caje, abych vedela jestli to ten caj ovlivnije nebo ne. No a vrhame se na snazenicko