Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

slunicko_luca
28. únor 2011

@fram Odpoledne zajedeme na veterinu, doufam, ze nam pomohu nejakyma lekama, musim pockat az bude mit pritel chvilku a uvolni se z prace, potrebuju ji odnest do auta, ma 4O kg, sama ji nezvednu ani nahodou.

anavirez
28. únor 2011

@martasl
@jane84 teda holky vy mě napínáte 🙂 tfuj tfuj tfuj pro štěstí 🙂
@slunicko_luca tedy luci, je mi líto jak se to na tebe v nedeli sesypalo.jak je stary pejsek?

@jahudka80 jsem moc ráda, že je ti lépe, jen tak dále 🙂

holky moc vam dekuji za podporu. v patek jsem hned volala na gyndu. no rekli, mi abych myslela pozitivne. pry je to jako v loterii, bud se mimi bude vyvíjet, nebo bude zamlkle. precetla jsem si toho kopu o nestovicich a uz mi to tece i usima 🙂. musim vydrzet, pristi pondeli jdu na privni prohlidku, tak doufam, ze bude pozitini.
citim se porad tehotne, poboliva me sem tam v podbrisku, pobolivaji prsa, dnes jsem myslela, ze ty pachy v tramvaji nevydrzim a mam neustaly hlad. tak jen pevne verim, ze vse dopadne dobre. 🙂 pekné podnělí taky svítí slunicko i když je tu kosa. 🙂

slunicko_luca
28. únor 2011

@anavirez drz se, bude to dobre, uvidis 🙂 . Pejskovi bude v dubnu 11, je to labradorka, Terry.

jahudka80
28. únor 2011

@fram Tak to já kysané tedy nemohu ani cítit a i kys.okurky mě nešmakujou 😀 jdu vařit doufám, že to bude bez ujmy 😀 nejhorší je že nemám na nic chuť jak mě vadí ty vůně, ale když by mě někdo uvařil a dal to předemě tak to zbaštím. Asi udělám zapečené teštoviny s kuř.masem a pórkem, no uvidím co to semnou udělá nesnesu smažení cibule tak jí chci nahradit pórkem.

No holky kde jsteee testovacííí já jsem nervooozníí 😀 😀
@slunicko_luca jééé jabradorek toho si přeji už několik let, měla jsem labradorku s PP asi půl roku pak šla k bývalé majitelce ☹ .... a teď si labradora dovolit nemůžem ....tak snad jednou k domečku.

slunicko_luca
28. únor 2011

@jahudka80 je to zlaticko jahudko, k detem uplne bezvadny plemeno.

herbie
28. únor 2011

slunickoluca krasnej pejsanek moc vam drzim palce 11 let je na tohle plemeno i tak velky uspech verim ze jeste dalsich sest tu s vama bude dej pak vedet......jane84 a martasl tak kde jste kurna kvuli vam jsem vzhuru hahahahaha a uz mam po pulnoci tak co? testy? jsou tam //

jahudka80
28. únor 2011

@slunicko_luca vždyť jsi viděla tu fotečku minule né 😀 spala se mnou v posteli 😀 😀 když jsem cvičila tak se ke mě tulila a mačkala 😀

anavirez
28. únor 2011

@slunicko_luca nadherna, taky preji, aby se vse v dobre obratilo 🙂

anavirez
28. únor 2011

@jahudka80 🙂, to nema chybu 🙂

herbie
28. únor 2011

to je jak u nas a prave ted mi pes lezi u nohou a uz chrape

herbie
28. únor 2011

fotky naseho mazlika

slunicko_luca
28. únor 2011

Taky doufam, ze se nam ji podari jeste nejak stabilizovat, ze je to jen ted nejake spatne obdobi, kdy je ji hur. 11 je krasny vek na velke plemeno, ale ja bych ji tu jeste rada par let mela 🙂. Cekam na pritele az se bude moct urvat z prace, coz by mohlo byt po obede, aby mi ji odnesl do auta a zajedeme na veterinu jeste jednou. Sotva ji drzeji nozky, nezvladne sama schody ani skok do auta ☹, tak doufam, ze nam ji daji jeste dohromady.

slunicko_luca
28. únor 2011

@herbie je herbie, ten je tam krasne zachumlanej 🙂

slunicko_luca
28. únor 2011

Takhle vypada cela 🙂

herbie
28. únor 2011

no je krasna drzim palce at dopadne dobre.........no ani mi nerikej nas pes je tak drzej ze chodi sam spat zaleze si pod deku ja jsem to nechtela psa v posteli ale on sam je tak oprsklej a pak na tebe hodi ty oci a nemuzes rict ne nastesti ho mame doma ne venku a koupeme ho obden skoro takze je cistej ( teda doufam ) hahahaha ale jak rikam lepsi je pes nez kocka ty jsou horsi kvuli tem nemocem co prenasej to bych do bytu nechtela max do baraku a ven

slunicko_luca
28. únor 2011

@herbie Nic proti kockam, ale domu bych kocku taky nechtela. U nas pejsek do postylky nesmi, pac pak bysme se tam uz nevesli 🙂. Jsem zvedava co nam odpo reknou.

lichtakova
28. únor 2011

Nazdar kočky, zdravím vás při pondělku. 🙂
Dneska mám ještě jednoho pacoše na broušení na korunku a doufám, že se mi tam už nikdo nenahlásí...ještě mě bolí ruka od pátku, páčila jsme tu asi tři čtvrtě hodiny takovej blbej hnusnej zub.

slunicko_luca
28. únor 2011

@lichtakova tak preju at se ti to splni. Jsi mi pripomela, ze bych se mela objednat na preventivnku k zubarce, uz jsem ve skluzu 😉

lucie.krajcarova
28. únor 2011

@slunicko_luca držím moc palečky pejskovi!!!! přesně takového bychom chtěli krátkosrstého labradora. ale manžel nechce 😔 možná si ho vyprosím, když se moc nebude dařit mimi.
@lichtakova tak to máš dobrý program. a netajíš nám něco? 🙂

jinak mě se povedla bezva věc.. ještě když byla ledovka, tak jsem na křižovatce lehce ťukla do auta přede mnou. jako nic se nestalo, nikdo na mě nevyletěl. ale domů jsem dorazila bez značky ☹(( řešila jsem to až dnes.. naštěstí to šlo rychle, to jsem byla ráda. čekání s prckem je fakt na ránu 😒

meiki
28. únor 2011

@slunicko_luca to je mi moc lito s pejskem. My byli za veterinarem vcera s nasim hafanem, porval se s jinym kvuli fene - no jo no zas v tom byla zenska 😀 , a ma par stehu na noze a ted je strasne nemocnej

holky co mate testovat, hlavne
@martasl tak jak to vypada, taky jsu napjata

jane84
28. únor 2011

Ahoj holky. Byla jsem celé dopoledne v Brně, až teď jsem přijela i s testíkama.
Psala jsem, že budu testovat až v úterý 😀 😀 😀 😀 No ale nedalo mi to a testla jsem, nebyla to raní moč,ale moc jsem nepila. A...sněhobílo. Takovej den by už na testu s citlivostí 10 mělo být něco asi i přes den.

lichtakova
28. únor 2011

@jane84 ☹ hele, ale dokud není červená, stále je naděje.... 😉 😵

jane84
28. únor 2011

@lichtakova já to nějak neřeším, trošku to mrzí, ale poslední dva měsíce jsem s tím vážně moc nepočítala. Moc jsme tomu snažení nedali a když to nešlo rok a půl a najednou jo? Jak dorazí MS volám dr. Musím počkat, abych věděla na kdy zhruba se objednat

lichtakova
28. únor 2011

@jane84 třeba ne 😠 (nedorazí)
třeba jsi čůrala úplně blbě

meiki
28. únor 2011

@jane84 ja se pridavam k licht, nic nevzdavej jasny Janule?!! 😉 😉

jane84
28. únor 2011

holky já jsem teď nějak psychicky vydeptaná. Nějak na mě všechno dolehlo. Vyhlídky na práci špatné, takže po škole bude možná jen jeden příjem. Tím pádem musíme s vlastním bydlením počkat. Z jednoho platu by to nešlo. A ceny bydlení mají jít nahoru. Ani jedna z rodin nám bohužel nepomůže, jedna nemůže, druhá nechce, i když by mohla. Dneska mě ten test moc nepřekvapil, ale pak mě zase dožrala švagrová, takže tady jen sedím a tečou mi slzy. Proč někomu všechno vychází a někdo se nemůže dobrat ke splnění aspoň jednoho přání

slunicko_luca
28. únor 2011

@jane84 To taky nevim jane pro je to na svete takhle blbe zarizeny ☹.
Zitra jedeme s pejsackem do prahy na veterinarni kliniku na sono, tak snad nebude vysledek az tak spatny ☹. Dnes jsme byli na veterine a doporucili nam v praze nejake spickove pracoviste Jaggy, ktere je ale hooodne drahe. Nakonec jsme pres kamaradku nasli alternativu, taky prazskou, tak jsem zvedava co se zitra dozvime.

martasl
28. únor 2011

ahoj holky.
teda,já si toho překlepu všimla až teď,když o něm čtu.jahudko-no sprostá jsem,ale sem bych to schválně nepsala.tak holky sorry 😅

jinak u mě je to na pytel.test bílej,zašla jsem si na krev a hcg-0.takže opět nic ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 .počkám si do konce týdne a jinak zajdu na vyvolávačku.ráno jsem si pobulela a odpoledne jela dát výpověď.takže jsem zvědavá,jak to všechno bude dál.ale do té práce chodím už s velkou nechutí.manžel mi říkal,že se nebojí,že bych si novou práci nenašla.a pokud nenajdu,tak prej klidně můžu nějakou dobu zůstat doma.mám děsnou depku a už nevěřím,že se mimča dočkám.teď jsem ve stavu,kdy je mi všechno jedno.nejradši bych se zbalila a odjela na konec světa a tam zůstala navždy ☹

jani-tak teď už je to jenom na tobě,držím palce 😉

jane84
28. únor 2011

@martasl myslím, že tentokrát bude // hlásit endie

martasl
28. únor 2011

že by??něco mi uniklo?třeba ty taky -moc ti to přeju.