Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
2. bře 2011

@pe_t no vidíš, tak to už to zná, to bude v pohodě.

pe_t
2. bře 2011

@lichtakova a co je vlastně u vás novýho se snažením??

herbie
2. bře 2011

jj jsem to ja ted jsem malinko vic opalena 😀

jane84
2. bře 2011

Ahoj holky. Dnes jsem testovala z ranní moči a nic. Takže ať už přijde MS, já nechci na vyvolávačku 😠
@herbie trochu víc opálená 🙂 takhle já nikdy opálená nebudu
@pe_t super přístup od doktora, jsem zvědavá, co udělá ten můj, kéž by se už vrátila moje doktorka z mateřské. Ať už přijde MS a můžu se objednat.
Holky já dnes nejela ani do školy, ráno jsem málem nevstala z postele. Mám záda v jednom ohni, chodím, jako bych spolkla pravítko.

herbie
2. bře 2011

jane84 no to je pech a kdy to mas dostat? ja porad rikam, ze lepsi mrcha jak nic ......tak snad se ti rozjede......ja mam stesti docela se dobre opaluju mam po tatkovi ten se taky krasne opali skoro je az cernej v lete 😀 a opaluju se do hneda to moje mamca ta zase se musi mazat jinak je jak rak cervena 🙂 no ja zase zeru dneska celej den jak prokopla uz aby jsem to dostala jsem jak prase 🙂

jane84
2. bře 2011

@herbie já ti ani nevím, poslední dobou to mám dost nepravidelně. Kdysi úplně pravidelně po 28, pak se střídalo jeden cyklus 27, druhý 31. No a poslední dva cykly jako úplně mimo. Minule dokonce jen 25DC. Dnes jsem 32 a nic se neděje

pe_t
2. bře 2011

@jane84 😒 to mě mrzí. Dnes máš 32 že? Míváš taky dlouhý cykly? Tos nemívala ne??

slunicko_luca
2. bře 2011

Ahoj holky, vcera jsme byli s pejskem v praze na veterine a pani doktorka byla fakt skvela, akorat nas moc nepotesila . Vysledky krevnich testu dopadly hodne spatne, na jatrech je videt zmenenej parenchym a odebrat tkan neni mozne kvuli hodne spatne krvi. Nicmene, aby toho nebylo malo vypada to, ze jak je slaba tak se ji jeste rozjizdi zanet delohy, takze kontrola krev a sono za tyden a pokud to bude horsi budou ji muset odstranit delohu , coz je v tomhle stavu velkej risk.takze ted tyden antibiotika a infuze u naseho vererinare v teplicich a pak kontrola v Praze.
@fram, Mircisek holky moc vam gratuluju ke kontrolam🙂
@zuziii drzim palce 🙂
@jane84 nekdy to mame doma podobne ☹

pe_t
2. bře 2011

@slunicko_luca ☹ jeee chudátko

jane84
2. bře 2011

@slunicko_luca chudák malá. Po takových letech je to člen rodiny a člověk by se rozkrájel, ale kolikrát je to taková bezmoc. Před rokem jsme přišli o kočku, bylo jí 16 let. Byla na tom špatně a už jsme ji chtěli dát uspat, ale ten den ráno jsem ji nemohla najít. Obešla jsem všechny sousedy, fabriku naproti, zkontrola koleje, silnice v okolí. Nakonec jsme se ptali souseda vedle a jeho syn, je to takovej de.il ji ráno viděl a strašně mňoukala (byla už zmatená) a myslel si prý, že se zatoulala a proto ji odvezl do 30 km do Brna do Zetoru, kde je skupina koček a hodil ji k nim. Já se málem zhroutila, když jsem to slyšela. Bylo to navečer v únoru, ale sedli jsme do auta a jeli pro ni. Přeci ji tam nenechám někde umřít. Chtěli jsme ji pohřbít na zahradě. Na vrátnici na nás koukali jako na blázny, ale pustili nás. Našli jsme ji rychle, chudák sebrala poslední síly. Ležela pod přívěsem, celý den v mrazu, bez vody, byla od oleje, úplně promrzlá. Brečela jsem jako malá holka. Celou noc jsem s ní byla vzhůru, nemohla už ani stát, dávala jsem jí trochu pít, ale nakonec jsem ji ráno odnesla k veterináři a nechala ji uspat. Celou cestu domů jsem brečela. Každý den jí zapalujeme na zahradě svíčku. Beruška si takovej konec nezasloužila
Někteří lidi jsou svině, ať mi nikdo nevykládá, že ji neznal a neudělal to schválně. Však na něj taky dojde, pěstuje doma trávu a chodí sem procesí, když jim to dozraje. Jednou ho někdo udá. Třeba to udělám sama, až se odstěhujeme. Jsou to hajzli, teď by nám klidně zapálili barák

pe_t
2. bře 2011

@jane84 ježiš to je síla.... 😕

herbie
2. bře 2011

jeeeeeeeeeeeeee holky to mi je lito jak s kockou tak s pejsankem ja uplne vim jak ti je ver mi musis doufat, ze se stane zazrak a nejak se jeste zmatori ..... a slunickoluca ty jsi z teplic? ja jsem z usti nad labem tak to jsme sousedky v teplicich mam bratranka a casto tam jezdim jane84 hele ja jsem to mela taky tak pred pul rokem ze cyklus po 25 pak 28 pak 26 ale jinak to mam presne po 28 dnech no tak nevim co to telo se nekdy tak zblazni 😉 a mas nejaky priznaky jak na mrchu? mozna jsi to uz psala me to asi uniklo nejak

herbie
2. bře 2011

jane toho souseda bych asi taky hodila nekam debil jeden

herbie
2. bře 2011

holky taky sem hodim jednu prihodu, ale neni moc vesela i kdyz vlastne no je to zivot no: tak kdyz mi bylo 10 let tak jsem dostala pejska od nasich k narozeninam a pred trema rokama jsme ji museli nechat utrati bylo ji 17 let ja jsem byla tady v usa tak jsem ji pak tech asi 8 let nevidela moc a mamka mi rikala, ze uz jako neslysi a nevidi moc mela i nador to psi maj kdyz jsou uz takovym veku ale nasi nemeli srdce ji dat pryc je to jak dite no a ja jsem priletela do ceska a byla tak nejak dobra jeste jsme ji vzali na zahradu ja ji fotila s nasima pak jsme se sly projit jeste s ni a to rano ke me prisla koukla na me olizla mi oblicej a takovy tuseni jsem mela a to ona uz prave nevidela ani me nepoznala no ale proste to rano jak kdyz se loucila no a vecer tata sel na nocni a ja se segrou ven a mamca byla doma a ve 2 rano tel mamka ze prej jede od zverolekare ze darinka tak se jmenovala umrela tak jsem jela hned domu mamka brecela jak zelva voditko na stole no hruza 17 let to je fakt jak dite tak mi mamka rikala ze prej mela vecer hrozny bolesti a brecela uplne vila tak ji vzala k doktorovi no a tam ji dali injekci prej se na mamku jeste podivala vzdychla nahlas a usla mamka si nechala ustrihnout jeji chlupy rano tata prisel domu a ten malem zhroutil brecel a pak jeste asi rok po jeji smrti meli doma chlupy nachazeli no hruza ted ma udelanej hrobecek u nasich na zahrade .... dobra zprava je ze mela na to uz vek a to je proste zivot a po trech letech se nasi rozhodly si koupit ted v breznu pejska novyho protoze mamca jde uz do duchodu noooo takze to je moje story a jak rikam na kazdym konci je dobry zacatek jsem se nejak rozepsala 🙂

herbie
2. bře 2011

chtela jsem vlastne napsat ze nekdy je dobry od tech bolesti pejsankovi pomoct.....i kdyz to boli nasi to nechali dlouho a ona se uz pak trapila chudinka.......skoda ze ty pejsanci neumi mluvit hned by jsme vedeli .....tak a ted neco veselejsiho kurna holky chtelo by to test z // ten zahlasi zzzuuuzzziii a mi jane martasl a ja protoze jsme veteranky ten pristi hihi 😀

martasl
2. bře 2011

ahoj 😉
herbie-krásná fotka 😉 .teda,koukám,že si to tam fakt užíváš.ale na nás tady taky vykukuje sluníčko-heč 😀 😀 😀

pe_t-no já byla v pondělí na krvi-hcg 0 a těhu test taky samozřejmě negativní. takže OPĚT nic ☹ ☹ 😠

mircisek-a jakoej podvozek a sedačku budete kupovat?mě se líbí haggy od inglessiny(nebo jak se jmenuje) a ty na isofix-ale ty jsou děsně drahý.

danielko-ahoj.to je dost,že se na nás přišla podívat 😉 .koukám,že to máš už ,,za pár".to je bezva,není to tak dlouho,co ses nám pochlubila s //.

fram-gratuluju ke kontrole,super 🙂 🙂 🙂

všem,co byli na kontrole gratuluju k dobrým zprávám.

zuzzii....-díky za podrobné info o IUI,budu se muset doktora na to zeptat.jinak samozřejmě budu na tebe myslet a držet všechno co mám,aby to vyšlo.tfuj tfuj tfuj...

ms stále nikde a ani žádnej náznak,že by měla dorazit.už mě to pěkně sere.jsem zvědavá,jak dlouho ještě budu muset být v pohotovosti 😝 😝 😝 😝 😝 😝

a už nevím,co všechno jsem chtěla.....

herbie
2. bře 2011

jeeee martasl no to je pech ☹

jane84
2. bře 2011

ha, tak já mám jasno, právě jsem kontrolovala, co dělá čípek a začínám špinit, takže se MS rozjíždí, no konečně

slunicko_luca
2. bře 2011

holky dneska to tu mame trochu smutny ...
@herbie jak pises, uz je to proste clen rodiny, takovy chlupaty dite 🙂. Pred chvili jsme ji odvezli na 4 hodky na infuzi, tak snad ji pomuze. Herbie, v Teplicich bydlim neco malo pres rok, prestehovala jsem se sem za pritelem, jinak jsem z Mostu.
@jane to je vazne hrozny jak nejaky lidi dokazou byt svi .., soused by si zaslouzil nejakou odvetu.

anavirez
2. bře 2011

@jane84 tak alespon nemusis na vyvolávacku

nestacim docitat ci nejak reagovat. mame kupu prace v praci. prominte.

holky, nevydržela jsem to a přeobjednala jsem se na zitra. jdu ke stejne doktorce, ktera zjistila zamlkle tehu, tak doufám, že to bude v pořádku. mam docela strach. jdu tam na 8 rano. ☹

mircisek
2. bře 2011

@herbie Už se zase opakuju, ale ty jsi fakt kočka (a že jsem 100% na chlapy 😅)
@martasl My jsme vybrali Maxi Cosi Pebble (včera se mi podařilo koupit základnu se sedačkou v akci, tak tam máme nějakou slevu) a k tomu odlehčený podvozek Mutsy. Chtěli jsme Isofix, protože přece jen poutání pásama chvíli trvá a malej je nezbeda, tak aby to bylo cvak cvak. 😉
@jane84 @herbie @martasl "veteránky" speciálně na vás tři prskám bacily (teda jen ty těhu) 😀 😀 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
2. bře 2011

@anavirez držím palečky!!
holky, taky máme smutnou story... náš beneček byl první rodinný pejsek, čistokrevný. málem jsme o něj přišli už jako štěňátko, protože chytl psinku a málem umřel. naštěstí se z toho vylízal. ale po 7 letech začal mít problémy s chůzí, vůbec nechtěl běhat... veterinář mu zjistil víc nemocí... potom už opravdu ani nechtěl chodit ven 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Jednou jsem přišla ze školy, to bylo na apríla a ptám se mamky, je Ben, a ona, že ho už nechala utratit..... chápala jsem to, ale bylo to strašně smutné, nejdřív jsem si dokonce myslela, že je to vtip 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 v každém případě se už strašně trápil, když ho ani nebavilo chodit ven, musel mít hrozivé bolesti... je to pro ně vysvobození. nikdy na něj nezapomenu. a brečím i teď...

slunicko_luca
2. bře 2011

No ja pokud to jen trosku pujde bych ji chtela nechat dozit
@anavirez bude to v pohode, ver tomu, a ono to tak i bude 🙂

slunicko_luca
2. bře 2011

@daniela699 co se tyce teh facek osudu jak pises, uz si to radeji ani v duchu nereknu 🙂

lichtakova
2. bře 2011

holky holky, to je dneska hrozné téma, znám to bohužel až moc dobře... ☹
je strašně těžké s stěm apejskama loučit, je to jako člen rodiny, říct si to neumí, je to čumí...hrůza, nemohla bych být veterinář. 😢 😢 😢 😢

fram
2. bře 2011

ahoj holky,
@herbie pěkná fotečka, nojo, jsou prostě lidi, kteří tento svět zdobí 😀
@pe_t tak super doktor,myslím, že stačí i jen srovnat psychiku pocitem, že se konečně něco děje a třeba to vyjde ani nebudeš vědět jak 😉
@jane84 když už musí přijít, tak aspoň, že je to bez vyvolávačky
Napsali jste tady hodně smutný příběhy o zvířátkách. My jako děti měli pudlika a když zemřel, tak tak mě a ségře naši museli dát nějakou pilulku na uklidnění. ☹ Jsou to prostě členové rodiny.

mircisek
2. bře 2011

Holky, nemáte někdo zprávy od Breberušky?

pe_t
2. bře 2011

@anavirez držím palce - hlavně toto je zase něco jiného. Vůbec nic si nepřipouštěj, mimi je určitě v pořádku a ráno uslyšíš samé dobré zprávičky o tom jak rostete 😉 🙂

pe_t
2. bře 2011

@mircisek no naposledy jak tu byla jsem pochopila, že na příjmu i v nemocnici je, tak snad je vše o.k.

pe_t
2. bře 2011

@fram začínám věřit tomu, že psychika je opravdu mocný činitel 😅