Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
6. dub 2011

@lenkacar tak to mačkám palce, co to půjde 🙂

jane84
6. dub 2011

@lucie.krajcarova nemůžu, kdyby to tu někdo četl

lichtakova
6. dub 2011

@lenkacar taky držííííííííííííím(e) 😉 😵 😵 😵

fram
6. dub 2011

@lenkacar mocmoc držím palce 🙂 🙂 🙂

lucie.krajcarova
6. dub 2011

tak super, budou další miminka Leni. a třeba hned dvě 🙂 ségra má teda jedno, je teď asi v 10tt po umělém oplodnění.

helcenka
6. dub 2011

Ahoj holky,
hlásím po dnešní kontrole žádná změna. Jak chtěl mimís v pátek a o víkendu ven, tak si to asi nějak rozmyslel, že zůstane ještě u maminky... Nález mám pořád stejný, otevřená jsem na prst, mimís je natlačený úplně dole, ale čípek pořád stejný jako v pátek. Takže musím ještě vydržet. Mně to neva, jen se bojím, aby moc nevyrostl a já mohla rodit normálně. Zatím má váhový odhad stejný jako v pátek, takže dobrý. No tak uvidíme. A to jsem si včera vlezla do horké vany a ještě umyla okno v kuchyni, že by se to mohlo rozjet. A ono prd.

Jani, to je trápení. Ať je to cokoli s tím vaším bydlením, držím palce, aby se to brzo srovnalo a byla jsi spokojená.

Leni, to není novinka? Držím palce, moc a moc.

Zuzi, Fram - gratulace ke kontrolám. Zuzi k srdíčku, je to super, Fram, vidíš, testíky jsou v pohodě a to ostatní bude také.

mircisek
6. dub 2011

Zuzi, Fram - přidávám se ke gratulacím ke kontrolám.
@lenkacar Držíme všechny palečky a pěstičky, který doma máme. 😉
@helcenka To je stará pravda, že když se miminku nechce, tak ho ničím nepopostrčíš. To až když už je rozhodnutý, že by asi i chtělo ven. 😀
@jane84 To zní dost děsivě. 😒

mv
6. dub 2011

Ahojky, nestíhám ani číst, ani psát.
Tak ani nevím, jestli nepřibylo už nějaké mimčo od breber, či helčenky.a teď koukám, že helčenka ještě 2v1.

@jane84 fajn, že je to s přítelem lepší. 🙂

@fram
@zzzzuuuuzzzziiii oběma gratuluji ke kontrolám,šikulky. 😵

@jahudka80 co vy s bytem, jak to vypadá? my máme od příštího měsíce nájemníka v bytě, tak se jen děsím, aby to byl šlušnej člověk po minulé zkušenosti s tím de..... 😠

O víkendu jsem se odrovnala s hráběma v ruce na zahradě, a to nemám ani půlku hotovou, děs. 😝
Chceme letos kolaudovat, takže bude spousta práce ještě kolem domu a terénu.Kvůli tomu pořád váhám s tím psem,asi bych na něj letos neměla tolik času, co já si představuju(což jak poznamenal manžel je několik hodin denně na zahradě, na cvičáku a pak to samé v lesích a na polích... 😀 )asi to pro letošek vzdám. ☹

Mějte se, pa pa

jane84
6. dub 2011

Nekoukaly jste teď na Primu? Od nového roku musí mít všichni privátní gynekologové v ordinaci ultrazvuk. Ty stojí od 1 do 5 miliónů, měly by se obnovovat, aby nebyly zastaralé, takže čím dál víc doktorů vybírá a bude vybírat poplatky za nadstandard nebo 'dobrovolné' dary.

jahudka80
6. dub 2011

Holky tak volala paní z RK a ti lidé mají zájem o byt a chtěj nám dát 1,7mil.v hotovosti no je to sice pěkný,ale banka chce ještě cca 300tis. za předčasné splacení. Tak teď nevím co budem dělat zda si pujčit 300tis. a mít tedy dluh 300tis. a bejt bez hypotéky a nebo mít tu hypotéku a dál tu živořit ☹no 300tis. je hodně musím na banku zda to bude opravdu tolik ... ale asi jo ,no ale v naší situaci to bude asi nejlepší řešení 😒

@mv Ahojky tak si představ dnes volala paní z realitky a jsou ochotni dát 1,7mil v hotovosti a my si musíme vyřídit ten úvěr tak bychom si asi museli půjčit abychom zaplatili to penále ale byli bychom bez hypotéky

@jane84 tak to jsem neviděla, ale mě stačí to zvyšování poplatků v nemocnici se modlím abych byla já i mimi zdravé a nebyla tam déle to bychom se nedoplatili 😠

mircisek
6. dub 2011

@jahudka80 Úplně tě chápu a soucítím s tebou. To je rozhodování mezi dvěma zly. Nám letos končí fixace, tak jsem taky zvědavá, co bude.
Ale za děti se neplatí, nebo jo? Když jsem byla v porodnici s Filípkem, tak vedle na pokoji ležela maminka, která měla nedonošenou holčičku a byla na nadstandardu a už tam byl 16 dní. Ale zase ji chápu, že jí to za to soukromí stálo. 😒

jahudka80
6. dub 2011

@mircisek no právě mezi dvěma zly a teď které je menší 😖 . No za děti se neplatí moje mamka nevím kde to četla že se prej bude platit 200kč no a já chtěla původně taky nadstandart než bejt na pokoji z nějakou cignou ale dát za den 350 +200 tedy 550kč to už jsem tedy jako na dovolené, akorád ten luxus v podobě hnusnýho jídla .... úplně se toho bojím já nemám ráda nemocnice ,já snad porodím a pujdu domů 😀

Holky já nebudu spát, Já vůbec nevím co mám dělat ,ale mám pocit že prodat to tady je naše jediná šance 😢 akorád mě je líto těch peněz ...no asi to bude muset bejt 😒

martinkka
6. dub 2011

@lucie.krajcarova Ahojky 🙂 to byla ségra na tom umělém asi skoro stejně jako já 🙂

dlouho jsem tu nebyla, tak gratuluju všem k pozitivním kontrolám 🙂

mv
6. dub 2011

@jahudka80 tak když sama píšeš, že vlastně není jiná možnost,tak se asi nedá nic dělat,než to tak vzít.
já se v hypotékách vůbec neorientuju, nikdy jsme jí neměli,tak netuším, jak to chodí.co vím ze svého okolí,tak buď se jim podařilo prodat byt i s tím, že si ti noví převzali i hypo, nebo taky něco museli platit, ale vždy prodali za více, než koupili, takže i když něco pak zaplatili bance sankci, tak pořád na tom ještě vydělali. 😉

lucie.krajcarova
6. dub 2011

@martinkka jéé gratulace k těhu, to jsi nám pěkně zatajila 🙂
@jahudka80 teda, to byste potřebovali nějakou odbornou radu. a nemáte třeba stav. spoření, kde byste si vzali úvěr????

martinkka
6. dub 2011

@lucie.krajcarova děkuju 🙂 nechtěla jsem se radovat předčasně, ale už mam konečně průkazku a miminko odpovídá na den přesně, tak věřim, že už to bude dobrý, za 14 dní jdu na screening, tak to budou zas nervíky, ale snad to dobře dopadne

jahudka80
6. dub 2011

@martinkka jééé gratuluji, a samozřej držím palečky na další kontrolu 😉
@mv no jenže bohužel my na tom v téhle době nevyděláme, ale naopak ☹ a to mě štve no nevím musíme si to promyslet,ale už bych se ráda hla z místa a aspoň bydlela někde jinde levněj a hlavně si užívala těhu a miminko víc v klidu než tady s těma nervama budem mít dost peněz a zas tahat mimíse do 4patra, asi to vemem a půjdem. zítra musím na banku zepat se co a jak.
@lucie.krajcarova no se stavebkem rači nic jsou tam 3tis. a od té doby co ta baba nám blbě poradila a já kvůli ní vyhodila 4tis. a pak to stejně nešlo si pujčit tak s tím nechci mít nic společného nehledě na to že ze stavebka by mě nepujčili je to na splacení dluhu bance a né nemovitost ... jojo bude to ještě těžké ,ale říkáme si z manžou pryč od tud všude líp a budem blíš k domku ... no uvidíme :-/

martinkka
6. dub 2011

@jahudka80 děkuju moc 🙂 a jak vypadá u vás domeček? my jsme se stěhovali do dřevostavby 3 dny po embryotransferu 🙂

jahudka80
6. dub 2011

@martinkka 🙂 🙂 🙂 🙂 juuuu to je fajn a od koho máte stavbu?? A jak vám to dlouho trvalo všechno?? Kdyžtak písni IP 😉

pe_t
6. dub 2011

ahoj holky

@martinkka moc gratuluju 🙂
zzzzuuuzzzi super, to je moc dobrá zpráva.
já ted holky obulela zase moje stavy. Už předem jsem rezignovala na tento měsíc. Brala jsem clostík, byla na kontr. UZ, píchli mi pregnyl, snažili jsme se ted den i pak ještě další a.....dneska ( 6 dní po pregnylu) bolest jak prase asi vaječníku. Bolí to i při chůzi . Takže nechápu, proč, když jsem ovu měla mít dle dr. do 24 hod. A to bylo ve ČT........ 😢 já už jsem zoufalá a jen bulím. Už nevím, co dělat....

lucie.krajcarova
6. dub 2011

@pe_t je to krize, viď.. taky mě to deptá.. těhotné ze všech stran.. ségra, kámoška, kolegyně z práce... taky mi to přípomíná, že jsme na tom bídně... no první dítě se upeklo teda rychleji 😢

pe_t
6. dub 2011

@lucie.krajcarova dneska jsem měla tř.schůzky a přišla i i tam těhotná maminka - třetí, neplánovaný!!
moc jsem ji to přála a zároveň měla nějak vztek na svět.....nemyslím to zle, ale snad mě chápeš....

jane84
6. dub 2011

@pe_t Nesledovalas tento cyklus hleník a čípek? Jestli se bojíš, že to byla ovulka, to si nemyslím. Třeba po té stimulaci máš vše citlivé, zapracovaly vazy. Může to být i klidně nerv od páteře a vystřeluje to k vaječníku. Chápu jak se cítíš, o víkendu jsem se dozvěděla, že bratranec s přítelkyní čeká dítě. Nevím jestli omyl nebo se sotva začali snažit, ale jak píšeš. Moc jim to přeju, ale pokaždé je to taková facka, že my zase nic

pe_t
6. dub 2011

@jane84 😔 hleník teď nějak zvlášť nemám. No a v ten ČT a PÁ popravdě díky tulení moc nevím, ale vím, že byl v den píchutí pregnylu. Pak už sem to nepoznala. A čípek vůbec neumím poznat. Ale je to od rána , vlastně už včera večera, takové to bodání, jak každý měsím. Ale sakra tak snad by se ten dr. přece tak nesekl - o 5-6 dní ☹ .....a kdyby to náhodou klaplo, tak by to píchání bylo zase moc brzo po pěti dnech 😢

jane84
6. dub 2011

@pe_t to se mi právě nezdá, že by se spletl, ale s tím clostíkem a pregnylem nemám vůbec zkušenost

herbie
6. dub 2011

ahoj holky gratuluju fram a zuuuzzziii ke kontrolam taky k novym mimiskum drzim palce vam vsem at to dotahnete uspesne, az do konce teda tady to bude za chvili sama tehule...... 🙂 ja mam jeste porad mrchu, ale uz se blizi do konce tak jsem rada jinak jsme sehnali noveho mazlika pro moje rodice jedem si pro nej 12 kvetna dam jsem fotku snad to pujde vcera mi to neslo je to fenka a je uzasna prdelka uz se na ni tesime 🙂 me to taky utika jeste mesic a jsem v cesku 🙂 jahudko no s tim bytem ja ti nevim, ale ono vam napovi vsechno svedomi co a jak udelat uvidis hlavne se nenervuj jane tobe drzim palce radsi jdete bydlet nekam sami s pritelem to je nejlepsi si nedovedu predstavit u mojeho pritele rodicu bydlet to by me asi odvezli i kdyz maj krasnej barak na plazi, ale jak rikam mlady by nemeli bejt se staryma pod jednou strechou ..... mejte se kocky zase napisu ( ta s tou ruzovou masli okolo krku je nase na ty posledni fotce )

mv
7. dub 2011

@pe_t já to měla tenhle měsíc stejně, taky clostík a pregnyl, kdy má ovulka být do 36 hod.,ale podle bolestí a hlenu by mi to vycházelo až na 5. den potom, což mi připadá nesmysl.každopádně těžko byla za těch 36 hod,ale nějak to neřeším,stejně byl folík moc velkej,už to byla vlastně velikostí cysta, takže by nebyla šance velká i kdybychom to trefili přesně.ale vždy mi to vycházelo kolem těch 36hod,někdy o něco později, jen tenhle cyklus nevím, co se tam zase stalo.. 😠každopádně teď budu zase půl roku čekat, než se dočkám folíku ze správné strany,ale nějak mě to samotnou udivuje, že z toho nemám depku a nijak to neřeším.už to asi beru sportovněji vše, kolem mimča a smiřuju se s tím, že už se nedočkáme.před časem bych ještě šílela z té představy, dnes už ne.

@herbie krásnej bobíček... 😵

@jahudka80 to je fakt těžký, každopádně držím palce, ať se rozhodnete dobře a jste spokojení.

fram
7. dub 2011

Ahoj holky,
@martinkka veliká gratulace
@pe_t třeba to není ovule, pochybuju, že by se dr. takhle seknul. Tady to chce jen trpělivost a počkat do termínu mrchy. Ale je to těžký, já vím ☹

jahudka80
7. dub 2011

Ahoj holky přeji krásné ráno já letím na banku no uvidím co mi řeknou. Úplně se děsím. V noci jsem se budila a přemýšlela no jak jinak věděla jsem to ,že nebudu moct spát ☹ No zas máme o zábavu postaráno.

martasl
7. dub 2011

ahoj holky.
fram a zuzi-gratuluju k úspěšným kontrolám,to by si miminka zasloužila aspoň malou odměnu,ne??

martinkko-teda,ty tajnůstkářko 😉 ,ale úplně tě chápu a hrozně moc gratuluju. 🙂 🙂 máte typovej RD nebo od architekta?nemáš nějaké foto??já jsem na domky děsně ulítlá.líběj se mi skoro všechny,jen z toho našeho nejsem odvázaná.a to se každýmu líbí.my máme taky dřevostavbu od Haas fertigbau(manžel pro ně dělá).

jani-teda,to je mi líto,že máte další starosti.jako by si toho neměla málo.a ještě ke všemu se nemůžeš nikomu svěřit.ale asi vaši nemají jinou možnost.no hlavně aby to dobře dopadlo.a vlastní bydlení schvaluju.od příštího roku se zvednou ceny a stavět bude docela mazec.to vidím u manžela,nestíhaj,protože každej teď honem staví,aby toho letos lidi stihli co nejvíce.

jahudko-tak to nevím co poradit.ale asi fakt do prodeje budete muset jít i tak.takže vám z toho prodeje nic nezůstane?teda jestli jsem to dobře pochopila.a ještě musít něco dodat ze svého nebo z úvěru.

pe_t-ach jo.koukám,že u tebe taky nemůže jít nic normálně,jako u mě.to sakra nemůžeme mít aspoň jednou štěstí a hezky rychle otěhotnět jak každá socka,která se toho pak zbavuje??sakra 😠 😠 😠