Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petulaho
3. čer 2013

@matysikovad NO ZATÍM,UVIDÍME🙂jak ti je?

lucik1986
3. čer 2013

@matysikovad Ahoj 🙂

matysikovad
3. čer 2013

@petulaho dneska trochu zle a bolí mě břicho, ale jinak normálka 🙂

@lucik1986 Kdy půjdete na další pokus ?

petulaho
3. čer 2013
matysikovad
3. čer 2013

@petulaho Peti, ty už se budeš snažit od srpna? kdy vyrážíte na první dovolenou ? a kam 🙂

lucik1986
3. čer 2013

@matysikovad Až někdy na podzim. Minimální rozestup jsou 3 měsíce. Ale chtěla bych teď co nejvíc vyšetření, bojím se aby se to neopakovalo

matysikovad
3. čer 2013

@lucik1986 jo tak to je jasné....A co na to v CARu? Chodila jsi tam na ty UTZ, že?

matysikovad
3. čer 2013

@kolino tak co, je něco nového od rána? musíš to v nemocnici vydržet, oni to tam přeci jen líp pohlídají než doma. i když doposud se moc nepředvedli 😖 😠 😠 😠

veru324
3. čer 2013

@kolino moc držím palečky, ale vy to určitě vybojujete, mimi je silné, když se takhle drží 🙂
Holky,já mám dneska depku - jsem asi 10-11-DPO, už slabě špiním, MS je tu zítra nebo pozítří, to mě štve, protože asi budu mít luteálku tak na hraně těch 10 dnů,nikdy jsem to nezjišťovala, až teď :( Od OVU mám pak až do MS i PMS, protože tak 4.den mi začnou bolet prsa, břicho a už se to veze. A navíc bych za 14 dní měla termín porodu, kdyby vše v říjnu dopadlo ☹ a eště k tomu tady pořád leje, tak se omlouvám, ale jdu si postěžovat.

petulaho
3. čer 2013

@matysikovad Dančo nevím jak nám to vyjde, pokud budu mít po všech odběrech a nasazenou léčbu,tak možná ano,...ale nechci si to moc plánovat,abych zase nebyla zklamaná...uvidíme co řekne docent🙂jinak 15.-22..6.letíme do Španělska i s Filípkem..a v sprnu 24.8.-10.9.jedeme jen s manžílkem do Itálie🙂

lucik1986
3. čer 2013

@matysikovad V Caru dr říkala, že to mohla být jen "náhoda", že se to prostě může bohužel stát. Ale poslala mě na genetiku, tak uvidíme. Jojo na ulz jsem chodila do Gennetu

matysikovad
3. čer 2013

@lucik1986 je to možné, mně tehdy taky k tomu nic neřekli, jen - to se stává ... 😢 😢 😢 😢 😢

matysikovad
3. čer 2013

@petulaho už se těším, až budeš ukazovat fotky // a z UTZ, cítím, že to vyjde hodně rychle

lucik1986
3. čer 2013

@matysikovad Tak oni asi taky nevědí důvod. Těžko říct ☹ Třeba budou vědět víc na genetice. Každopádně, pokud jsem se bála teď, aby bylo všechno ok. Neumím si to představit příště

matysikovad
3. čer 2013

@lucik1986 jj, nám všem tady povídej ☹

terite
3. čer 2013

Ahoj holky, jdu vás všechny po delší době zase pozdravit. Moc se tu neukazuju, protože jsme v těch minulých měsících moc tlačila na pilu a byla jsem pořád v nervech a ještě jsem se do toho víc a víc nořila, když jsem byla tady s váma. Tak jsem si dala trochu odstup. Tento měsíc ani neměřím ovu, kašlu na to. Nasadili jsme metodu "sexík obden", to nic neprošvihnem a já se nebudu stresovat nad testama. Pomáhá to.
Ale to podvědomí je sviňa a já už několik nocí po sobě mám pořád sny o tom, že ... rodím, chovám miminko, vozím v kočárku, řeším kojení, čekám dvojčata, vymýšlím jména apod.. S nikým o tom nemluvím, ale je jasný, že je to se mnou špatný. Kéž by to už brzy vyšlo, protože jestli ne, budu brzo zralá na psychinu.

@nessik: Ptala ses mě předtím, jak dlouho se snažíme. No, rozhodnutí padlo v 4/2012, že jdeme zkoušet. Vyšlo to až v 11/2012 a pak 1/2013 potrat. A teď zkoušíme znovu. Takže je to už více než rok a roky utíkají. Za pár dní je mi 31let a žádné mimi zatím nemám. Zato mám hodně zdravotních gyn.komplikací, které z mého těhu udělají hnedka rizikové a hrozí mi potrat ve vyšším stupni nebo předčasný porod. No, vyhlídky jsou mizerné, ale nejdřív je potřeba otěhu.. A jak to je u tebe?
@matysikovad: Dani, viděla jsem v tabulce srdíčko, jsem moc ráda a přeji tobě i mimískovi krásné těhulkování.
@kacernice: Ahojky, gratuluji k mimiskovi do rodiny. A když budeš obskakovat děti a na nic jiného nemyslet, štěstíčko se možná unaví a ani nebudeš vědět jak a budeš v tom 😀
@kolino: Jsi v nemocnici? Co se děje?
@ofina1: Ahoj holka, tak jak jde snažení?

petulaho
3. čer 2013

@matysikovad díky,kéž by....já hlavně ted věřím tomu,že prostě mimčo se mnou bude až do porodu ve 40tt😉musí být🙂
@lucik1986 omlouvám se,ale nepamatuji si tě,jsi po spont.potratu nebo po zamlklém?

lucik1986
3. čer 2013

@petulaho Ahoj já jsem zatím nic nepsala, jen jsem se snažila nějak přečíst co tu holky psali. Mě zjistili v 6tt, že miminko se nevyvyjí a v 8tt jsem šla na revizi ( minulý čtvrtek). Takže poměrně čerstvá ošklivá zkušenost. Na miminko jsme čekali 2 roky a nakonec jsme museli podstoupit IVF. O to víc jsem to nesla a vlastně nesu pořád špatně

kacernice
3. čer 2013

@terite děkuji a neboj určitě se maminečka dočkáš, jestli se od snažení dokážeš trošku odpoutat, hodit se do klidu a sex si prostě jen užívat, tak máš vyhráno 😅 Já to nedokázala, mé podvědomí mě neustále bombardovalo myšlenkama na těhu 😖

kacernice
3. čer 2013

@kolino Máš v bříšku velikého bojovníka 🙂 Všechno dobře dopadne, moc na vás myslím a přeju oběma velkou sílu 🤐 🤐 🤐 🤐

kolino
3. čer 2013

@petulaho no oni spíš čekají že se zmenší a nebo vstřebá. tak uvidím za týden na kontrole.

kolino
3. čer 2013

@matysikovad no moc se nepředvedli, ale taky kdyby něco tak asi zakročí ikdyž....no hlavně že mi ten acsorutin pomohl a nekrvácím beru ho 2-2-2 a utrogestan 2-2-2 a můžu říct že furt spím jsem z toho nějak unavená 🙂 snad je to poslední týden co si poležím a pka už si začnu užívat. a jak ty? kdy jdeš na krev na screening? já vůbec nevím jak to chodí, ani průkazku nemám a příští týden budu 10tt a to už se u nás chodí na krev a pak 12tt na ten utz.

kolino
3. čer 2013

@terite hodně jsem krvácela mám hematom veliký ,ale věřím, že mimi to zvládne! ♥ když zvládl to masivní krvácení teď už určitě jen tak se nedá vystrnadit.

kolino
3. čer 2013

@kacernice děkuji a jak vy? jaká byla návštěva miminka? máte fotečku? co velká ségra říkala na brášku? moc moc držím palce ať jste brzo spolu rodinko, ta cesta za zlatíčkem stojí!!! pak už budete jen užívat jeden druhého. ♥

terite
3. čer 2013

@kolino: Držím moc moc palce, ať je vše ok. Dává ti to mimi ale zabrat, viď? Nejdřív ty velké pochyby kolem hcg a teď tohle. Až bude na světě a povyroste, tak ti to bude muset poooořádně vrátit a pomáhat! 🙂

kacernice
3. čer 2013

@kolino Fotku nemáme ☹ v tom očumování miminka jsme fotit zapomněli 😒 Velké ségře se bráška líbí, ale uvidíme, co na to řekne, až ho bude mít doma 😕 Zítra si pro něj pojedeme, dnes ještě na úřad a pak hurá, budeme čtyři 😵 😵 😵 Pak vyfotím a fotku dodám 🙂 Držte se zlatíčka 🤐

kolino
3. čer 2013

@kacernice no ne! tak to je bomba!! mám radost, na fotečku se moc těším! ♥

@terite jojo to je opravdu vymodlené dítě snad to do táhneme dokonce a pak bude hodné po mamince i když já jako malá jsem byla prý velký raubíř. 😀

petulaho
3. čer 2013

@lucik1986 to chápu,je mi to moc líto☹potřebuje to čas....a už napořád to bude v tobě...ale neboj určitě brzy přijde miminko,které u vás vydrží...opatruj se...

petulaho
3. čer 2013

@kolino uričtě už bude příště pryč,musí...hezky odpočívej,i když to je dluhé a v nemocnici nic moc,ale jak jsi psala,miminko za to určitě stojí....zase je dobře,že spíš,aspon ti to uteče a načerpáš sílu, na někoho ten utroš takové účinky má....
@kacernice jéé ta už zítra váš velký den,to je nádhera,moc vám to přeju,tak se na ten zítřek pořádně vyspěte...

kacernice
3. čer 2013

@petulaho děkujem, ale asi se moc nevyspím, už v noci na dnešek mi nervy hrály a dnes to bude ještě horší, a to určitě ještě od nervů dostanu běhavku 😝 😝 😝