Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
29. dub 2010

Jani děkuji,holky jste zlaté,že na mě myslíte,já byla včera hodně v prdeli,dneska se na to dívám už jinak,když mi vše ta doktorka tak vysvětlila, 😉
Gam ono s těma teplotama to je složitější,na mě je třeba 36.8 poovulačních málo,ale na tebe to třeba bude dost,to musíš fakt odsledovat aspon jeden celý cyklus 😉
Někdo má předovulační třeba kolem 36.1 2 3 a poovulační 36.8 9
Někdo má předovulační třeba kolem 36.789 a poovulační 37:3 4 5 chápeš,tak proto to tak nejde ted říct,jestli máš málo nebo hodně 😉

fram
29. dub 2010

ahoj holky,
natul, jsem ráda , že jsi dnes optimističtější, neboj, ještě nám všem vypálíš rybník, až tady budeš první těhule 😉
silvi, aspoň víš, kde je problém. Bereš Femibion? Je lepší než samotná listovka.
gamb, jak je to s tebou? Už jsi testila? Nebo už je jistý, že to nevyšlo? ☹
lehe,škoda, že to nevyšlo, ale květen je taky krásnej měsíc na dělání miminka 🙂

gambrinuska
29. dub 2010

jo je mi to jasný, že to chce delší sledování 😉 jen jsem si dělala prdel) 😀 😀 😀
holky mam testíky ale jen 1 special na neděli, už se nemínim nervovat 😉 😅 ale spíš počítam sněhobílo a další řešení .... 😔 🙄
tak uvidíme, v neděli dám dyžtak vědět kdyby něco 😔
jo exkurze některé jsou děs
natu jak já ti závidim ty krátký cykly u nás to je vždycky n a dlouho ☹

jane84
29. dub 2010

gamb a jak dlouhé míváš cykly?

silvidee
29. dub 2010

ahojky🙂
jane: díky, koukala jsem na net, koupím si ten Femibion, beru ted ten Acidofolan, je to listovka + železo a B vitamin

silvidee
29. dub 2010

závěr byl, že pokud by se opět opakoval potrat, doporučují IUI, pokud budeme chtít, jinak tu kys. listovou.

jane84
29. dub 2010

to určitě nebude potřeba 🙂 a co, ještě bolí břicho nebo už to je lepší?

silvidee
29. dub 2010

natul: ničeho seneboj moje spokužačka a dokonce i moje sestřenice mají pouze jeden vaječník a obě mají krásné, zdravé děti i bez IUI. Rozhodně se tý cysty zbav, ohrožovala by ti těhotenství. Držím ti palce 🙂 😉 Uvidíš, že pak už nebude nikde problém, nebudeš potřebovat měřit teploty, půjde to samo. přesně jak ti řekla Mudr🙂

silvidee
29. dub 2010

jane: břicho mě trochu bolí, piju ten kontryhel, nedám na něj dopustit 🙂 , a začnu cvičit tu mojžíšovku. Já žádný IUI nechci otěhotním bez problémů akorát to nedopadne ☹ K tý mutaci jsem četla, covšechno způsobuje homocystein, začnu se víc hejbat, ted jezdím 2 roky pořád autem, to bude možná taky problém a věřím, že všechno bude ok, když všechny ostatní testy dopadly super a jedno dítě už mám 🙂

silvidee
29. dub 2010

jane: a co ty studuješ? Budeš doktorka?

silvidee
29. dub 2010

jane: Já chtěla jít na veterinu, nešla jsem a ted tojho lituju 🙂

pavlina05
29. dub 2010

Holky, náhodně jsem nakoukla....moc vám držím palece. 😔 😔 😔 😔
Nás potkal SA v červnu 2007,psychika byla v háji,moc mě to bolelo,ale po 2 MS jsem našla //.
Moc držím palce všem tady 😉

silvidee
29. dub 2010

pavli: ahojky 🙂

jane84
29. dub 2010

silvi byla jsem 3 roky na medicíně, ale nechala jsem toho a teď dělám učitelství biologie a chemie, píšu diplomku, která se zabývá vším ohledně těhotenství z pohledu imunologie. říkala jsem si po potratu, že jsem k tomu hodně načetla a byla by škoda to nevyužít. Jen se v tom pořád pohybuju a nejde to vytěsnit z hlavy

jane84
29. dub 2010

Peťo ty se určitě učíš, mám pocit, že jsi říkala, že máš zítra zkoušku. Budu držet palce

silvidee
29. dub 2010

jane: aha, no vidíš, tak to s tebou můžeme všechno konzultovat 🙂

jane84
29. dub 2010

teprve překládám články 🙂 ale mám přístup k nejnovějším poznatkům a zdrojům informací.
no nic holky, jdu provokovat svou drahou polovičku, ovulka brzy dorazí, tak se musíme snažilkovat. Dobrou noc 🙂

silvidee
29. dub 2010

janw: dobrou noc 😉

petra.vavra
29. dub 2010

ahoj, já dneska měla trochu hektický odpoledne a večer, takže už jsem vás nestihla...tak alespoň popřár dobrou noc

jane- děkuju, já si jí dala na středu, ještě jsem to neotevřela, tak musím přes víkend a po,út to nalejt do hlavy- haha ha to jsem naivka
sil- já nedám dopustit na Femigard....zítra ti napíšu IP
pa

herbie
30. dub 2010

ahoj holky tak uz mame konecne prestehovano jupi uz me to sralo porad tahat krabice a bedny a ten bordel doma jeeeee zitra leti milacek na tyden pryc ale nevadi protoze mam stejnak dostat v nedeli mrchu nebo v pondeli takze o nic neprijdu musim tu pouklidit takze je lepsi kdyz se mi tu nebude motat hahaha citim ze mrcha dorazi brisko uz zacina tak nejak divne bolet ach jo no moc jsme nesexovali ted to je fakt nejak to flakame 🙄

petra.vavra
30. dub 2010

Dobré ráno...držte nám palce. Terka jde dneska poprvé na hlídání bez maminky. Bez maminky nedá ani ránu 🙂

natulaaa
30. dub 2010

Dobré ránko 😉
Holky kukněte na co mi brala tu krev včera FSH,HCG,LH,ESTRADIOL,PROLAKTIN,TESTOSTERON,ANTI-TPO,prošla jsem si to na netu a bude to zajímavé,až budu mít výsledky,je to vše,týkající se neplodnosti,ovulace,folikulu,no to jsem teda fakt zvědavá,jestli miřekne co a jak,tak to už fakt ty ovu testy vyhodím,jak mi říkala,protože nebudou třeba,kdž budu vědět jak funguju,že já na to nešla dřív,ted bych si do zadku nakopala 😀 😀 😀

herbie
30. dub 2010

jeeeeee no to jo teda vidis vsechno spatny je k necemu dobry natul neboj vsechno dopadne dobre a brzy budem tehulky 😕 🙂

natulaaa
30. dub 2010

Musíme věřit,ale já jak je to jaro a vylézají těhule a bříška a kočárky,tak jsem nějaká víc nervoznější,myslela jsem si,že na jaře bude líp,ale myslím,že je huř,já ty těhule už vidím uplně všude,už mi fak jebe z toho

luckaa
30. dub 2010

Ahoj holky,omlouvám se,že Vám sem lezu,ale mám na Vás takový dotaz,jsem těhu v devátém týdnu a včera mě docela dost bolel vpravo podbřišek.Jen by mě zajímalo kdo z Vás měl neprospívající těhotenství nebo samovolný potrat,jestli jste i přesto trpěli nevolnostmi nebo jestli i přes to že těhotenství neprospívalo jste dál např.zvraceli atd.Moc děkuju

natulaaa
30. dub 2010

Luci já neměla vubec žádné potíže,žádne bolesti ani píchání,jen mi bylo furt hodně těžko od žaludku a natahovalo mě často,když mi něco nevonělo,Já jsem měla zamlklé těhotenství v 8 týdnu a vubec jsem nevěděla,že tam není srdeční akce,to mi řekli až na UTZ.Ono každý to má inak,ale to bude v pohodě,kámoška je ted těhu v 10týdnu a taky ji furt popíchává břicho ,ale když si nejsi jistá,tak si zajed k dr. a budeš mit jistotu a budeš klidná

el29
30. dub 2010

Ahoj holky.
Luci,já jsem taky neměla žádné potíže,jen mě přešla chuť na sladké a hodně mě boleli prsa. Jak říká nat,zajdi si k dr. a budeš mít jistotu.

jane84
30. dub 2010

Ahoj holky, dneska je nádherně, snad to vydrží i večer 🙂

luci nevolnosti nemusí mít každá, jsou způsobené zvyšující se hladinou hormonů a kdyby mimi neprospívalo nebo nebyla srdeční akce, tak hormony klesají postupně a nevolnosti by ustoupily později. Ty bolesti můžou být způsobené růstem dělohy, který myslím touhle dobou bývá intenzivní. Jestli máš ale pocit, že byly ty bolesti silné určitě si zajdi k Dr. Věřím, že je ale vše v nejlepším pořádku 🙂

jane84
30. dub 2010

Netul neříkala ti doktorka, aby ti manžel našel doma práci 😀 ty zatím hledáš na netu, co ti všechno zjišťuje

el29
30. dub 2010

Ahoj jane,už Ti začala ovulace? Jsme stejný DC tak proto se ptám. Mě ješte néééééé.