Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
17. srp 2012

@ladydi já jsem taky nejmladší. Sám to člověk nedokáže, zkus si zjistit něco o té kineziologii 😉

turcice
17. srp 2012

@fykyska no s tím poklopcem a kalhotkami dobrý..ale když ti tady pobíhají děti 😀 😀 😀 😀 😀 ale myslím že by se to zvládlo těch 5minut 😀 😀 😀 😀

turcice
17. srp 2012

@fykyska tak to je super popsané..díky 😉 😉 😉 😉

fykyska
17. srp 2012

@terulin - MÁŠ TO TAM 😉 @turcice jo satánci říkaš lítaj kolem 😀 😀 noo ehm šup s nima do spižírny na něco dobrého je nalákat 😀 a nebo co kdyby jste se do te spižírny zavřeli vy dva 😀

froka
17. srp 2012

@turcice tak fykyska už ti s tím čípkem odpověděla 🙂 Jinak ovu testíky negativní, tak uvidíme, já myslím, že teprve přijde.

fykyska
17. srp 2012

@froka 😀 😀 jsem hrozná já vím 😀

kopretina22
17. srp 2012

@fykyska Téda to je ale škoda ☹ Přiznávám, že já jsem teda sekáčová 😀 Máme u nás jeden, kde jsou fakt vybrané jen pěkné věci, sice trošinku dražší,ale zase se nepřehrabuješ v hromadách hader,ale připadám si tam jako v butiku 😉 Ale teď jsem tam byla a z hromady kalhot, které jsem si do kabinky vzala mi nebyly ani jedny 😒 Ale ty šatičky mi seděly,ale říkala jsem si,že nebudu zbytečně kupovat něco, co nepotřebuju.....asi se tam dneska zastavím a porozhlédnu se,co tam ještě mají 🙂 na druhou stranu za 200,- si je ani nevypůjčím 😉

turcice
17. srp 2012

@fykyska 😀 😀 😀 😀 😀 asi bude lepší je naorientovat na PC nebo PSP 😀 😀 😀 😀

turcice
17. srp 2012

@froka ale stejně je ten pozit.ovu testík hned po ms divnej že????

mircisek
17. srp 2012

@turcice Evi, ono u Tebe bude hrát roli, že už jsi třikrát rodila. Já mám čípek podstatně měkčí než před porodama. Ale kdo hledá, najde. 😀

turcice
17. srp 2012

@mircisek no já si to taky myslím ale snad taky najdu...přiznám se ,že jsem to zkusila ted při ms..jak mi to holky popsaly a opravdu jsem ho tam pěkně nahmatala..byl dost nízko...akorád tedy jsi myslela že to pootevření bude jakoby zespoda ale mě to přijde jak ze strany nebo jak bych to vysvětlila 😀

fykyska
17. srp 2012

@turcice a nebo PSP 😀 😀 to jsou stejne vymozenosti dneska 😀 zkrátka někam je ukliď 😀 😀 Víš co já si nemylím že by byl divnej hned po ms někdy to může být i tak proč by né 😉

kopretina22
17. srp 2012

@fykyska @turcice Podle mě může být ovu ihned po MS, protože pokud má žena cyklus třeba jen 22dnů a má delší MS, tak apk ano....muíte počítat,že lutheální fáze je 10-14dnů a začíná po ovu a to je podstatné....

fykyska
17. srp 2012

@kopretina22 no já sem došla k závěru že to nechám na příroděprotože te´d sem přišla z wc a vlhko 😀 😀 😀 dopoledne sucho teď vlhko 😀 No uvidíme třeba se mi povede večer udělat hupky dupky do pelíšku 😀 😀

lenickan
17. srp 2012

@eva518 ahojky no nějaká chřipka se o mne asi pokoušela, rýma, bolení v krku a večer teplota 36,9 - 37,0 a druhý den nic. Čeče ani rýma... fakt to nechápu - takže už je mi OK, snad to miminku neublížilo - jsou to pořád nervy...
U mne je zničující únava - jsem totální lemra furt bych splala a malá mi leze pomalu po hlavě, jelikož se nudí

kopretina22
17. srp 2012

@fykyska Myslím,že je to ten nejlepší nápad 😉

turcice
17. srp 2012

@fykyska taky to tak asi nechám ikdyž jsme dnes již měly rozhovor s manžou na téma snažící se sexík 🙂 mu říkám at se připraví na sexuální období i mezi nočníma 😀 😀 😀 tak říká..proč je to jen když má být ovulka a néé pořád 😀 😀 😀 no tak uvidíme..každopádně člověk se zase do toho nemůže až tolik nutit že????

terulin
17. srp 2012

Tak jsme se s maželem pekelně pohádali. Stačilo projít dveřma a už to jelo... achhhhh jooooooo 😠

turcice
17. srp 2012

@terulin ajaj..ale bude to dobrý..uvidíš 😉

kolino
17. srp 2012

Ahoj Holky vy jste teda pisatelky roku!!! já ani nestíhám dočítat ☹ ,ale jste zlatíčka protože když je mi úzko tak si počtu naše společné trápení a vím, že jen u nás není smutno...my zachvíli odjíždime ke švagrové (znáte vtipy o tchýních?? tak toto je tak 5v1) takže to bude bojný víkend ,ale já to zvládnu...takže se těším na neděli 😀 mějte se tu fajn a snažilkám posilám hodně energie a sílu do snažení ...věřím v dobré žáří a tady bude přečárkováno // ♥

terulin
17. srp 2012

@turcice to je jasný, že bude... Jen teď zuřim doma, zatímco on odkráčel zuřit někam ven. To já jen, že jsem si dneska malovala romantický rande a takhle bude prdlajs... já prostě nesmím plánovat 😀

turcice
17. srp 2012

@terulin to se už u nás stalo taky kolkrát a pak mi to bylo hodně líto když nevyšly mé představy 😒 ale je dobře že zříte každej jinde 😉

fykyska
17. srp 2012

@turcice přesně chce to hlavně klid a pohodu to tělo to vytuší jak moc si to přejeme - klasika mrška jedna ono prostě víí 🙂 nicméně manža počkej ono mu to dojde až uvidí dálnice 😀 jak se jeho aktivita vyplatila 😀 😀 😀 my se také kolem toho tématu držíme ale je třeba vytvořit si i ten prostor PRO SEBE 🙂 aby ani jeden z páru neměl pocit že je tím příliš utlačován 🙂 No ale ten můj včera byl totálně nadšenej že je plodný období až jsem se sama divila s jakou chuti na mě ,,HUPSNUL" až sem se smála se slovy no teda ta'tko do tebe to teda vjelo :D :D :D

turcice
17. srp 2012

@kolino tak hodně sila do víkendu a pak si to nedělí vynahradíš 🙂 🙂

turcice
17. srp 2012

@fykyska no to jsem zvědavá 😀 😀 😀 😀 ale dnes si klepal na čelo když mu říkám že se objednám na gyndu měsíc a půl dopředu na potvrzení těhu 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak dnes mi dorazily ovu.testíky +dva grátis těhu 😀 😀 😀 každej den něco počůrám 😀 😀 😀 😀

terulin
17. srp 2012

@turcice na všem je třeba hledat pozitiva, aspoň u toho zuření vyvenčí psa 😀

luuc_2012
17. srp 2012

Ahoj holky, dlouho jsem se tu nezastavila, ja a fazole zatim ok tak jsem strasne spokojena, v utery do Slaneho na ultrazvuk a dozvím se genetické vyšetření, snad vse dopadne dobre, tesim se az to budu mit za sebou a fazolku uvidim na utz ze je v poradku, dnes jsem byly v Liberci v Zoo a jsem prijemne unavená, neverila jsem ze me ta cesta tak zmuze, muzu jit do vany a spat

luuc_2012
17. srp 2012

@ladydi tak uz vite co to bude nebo mimco spulilo prdelku?

ladydi
17. srp 2012

@luuc_2012 prdelka se nekonala 😉 pan doktor to vidí na holčičku 🙂 a on pokud si fakt není jistej, tak to neříká jak ho znám, zkoumal to celkem dlouho 😀 takže vím, že má prdelku přesně pod mojím žaludkem, takže jsem poznala dobře, že to do toho močáku je box a ne kopanec 😅

ladydi
17. srp 2012

Tak holky 😀 se musím smát, dneska jsem tu říkala, že jsem ještě nic krom kočárku nekoupila, no a neuhodli byste, co jsem koupila teda dneska 😀 2krabičky kalhotek do porodky a vložky 😀 no a manželovy bačkory do porodky, mě koupíme později. Jemu proto, že byly v akci v hypernově, ale hlavně, měli na něj číslo, potřebuje 48 a někdy mu jsou i 47 a dneska jsme sehnali.