Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
10. zář 2012

@eva518 já jsem narozená v říjnu 😉 4.10. a loni jsem se 5.10. dozvědla, že se s mimčem něco děje a 10.10.jsem se dozvěděla, že je to špatný a 14. byla kyretáž ☹ teď jsem objednaná do poradny 3.10. a tak snad bude vše OK, čeká mě další velkej UTZ.

ladydi
10. zář 2012

@luuc_2012 Tak já jsem taky pro česká jména a rozhodně jsem zastáncem názoru, že nechci aby se mé dítě jmenovalo jako každej druhej patník. Vždy se mi šíleně líbilo jméno Tereza, ale to bych rozhodně nedala, je jich už tak moc, že to by mi fakt vadilo. Spíš jsem chtěla něco obyčejného a zároveň ne tak častého. Třeba dříve se mi moc líbilo klučičí Matyáš a Matěj, ale je fakt, že když jsem viděla dospělýho chlapa a řekl, že se jmenuje Matěj, přišlo mi to docela vtipný 😀 na velkýho chlapa mi to přijde divný. Jména co jsme měli na podzim Toník a Adrianka, jsme škrtli, to si vzalo naše mimísko sebou i s tajemstvím co to bylo, i když jsem si jistá, že to byl klučina, ale to je jen domněnka. Nyní jsme vybrali jména Vašík a Magdalénka. A popravdě, nikdy jsem si nemyslela, že by se mi mohlo jméno Vašek líbit, ale prostě se mi nějako teď zalíbilo 🙂

mircisek
10. zář 2012

@martinakl Porodu se neboj. Mně hrozně pomohla myšlenka, že s každou protrpěnou kontrakcí jsem blíž miminku. Kontrakcí je omezenej počet, kterej sice neznáš, ale s každou další jich máš před sebou míň.
Tobě taky budou pomáhat hormony, narozdíl od manžela. Hlavně mu předem vysvětli, že všechno, co mu řekneš u porodu, nesmí brát vážně. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ladydi
10. zář 2012

Holkýý, chci se jen zetat, co jsou ty srdíčka vedle nicku?? a za co je dostávám a nebo co to je?? 😅 asi jsme mimoň, ale podle mě jsem tam měla včera 1 a dnes tam jsou už 2.

martinakl
10. zář 2012

@mircisek Super rada, to mu reknu 😀 😀 A ten pozitivni pristup s tema kontrakcemi..parada, budu na to myslet 🙂 Dik 🙂

ladydi
10. zář 2012

@martinakl joo, taky jsem si říkala, že čím dýl vydržím, tím blíž jsem konci a že každá kontrakce mě posouvá blíž ke konci 😀

luuc_2012
10. zář 2012

@ladydi To jsou pekne jmena, Vasík je pekne ceske jmeno. Magdalenka je tez pekne taky jsem o nem premyslela, ale ja mam na Magdu narozeniny a je dost dlouhé. Je spousta pěkných jmen, ale k vetsiine si nekoho přiřadíš, Matýsek se mi líbil ale uz ho ma kamaradka a je tezke opravdu vybrat jmeno aby se to skoro vsem libilo, je to tezké rozhodnutí, kdyby si tak mimca mohly vybrat sami co se jim libí. Taky jsem pro neonosená jmena, ja jsem Lucie a na stredni skole nas bylo 7 ve tride, proste to frcelo kdyz jsem se narodila a pak to bylo Lucie ta a tahle, musely jsme mit prezdivky protoze kdyz nekdo rekl Lucie a otocí se 1/3 tridy tak to bylo dost vtipné, ale casem otravné. Také se mi nelíbí jmeno po rodičím, pak je to samé malej Kajá a velkej Kája a co chudáci s poštou, to jsem zamítla hned, že po nas se jmenovat nebudou!

eva518
10. zář 2012

@ladydi To víš, že to bude v pohodě. Spojení s datem minulého nezdaru nemá žádnou logickou souvislost, neboj. Já jsem 18.10. a loni jsem se na narozeniny dozvěděla, že je srdíčko a pak za 3 týdny, že hned dva dny na to nebylo... To se prostě stane a nemá to logický podklad. Budu držet palečky, ať 3.10. jste oba v pohodě tak jako teď. 🙂

ladydi
10. zář 2012

@luuc_2012 tak obecně jméno Karel, jsem odjakživa nesnášela, nevím proč, neznala jsem žádnýho, ale přišlo mi to hrozný. No a manžel se jmenuje Karel 😅 Řekla jsem, že děti se po nás jmenovat nebudou a hotovo, no ale nakonec máme stejně Dianku, bylo to díky tomu, že jsme se nemohli na ničem shodnout a manžel chtěl celkem toto jméno, ale řekla jsem mu, že pokud by druhé byl kluk, tak ale nepočítá s Karlem a ať si rozmyslí, jestli tu Dianku teda dáme. No u nás je to tak, že malá je Dianka a já už budu navždy Diana ☹ s poštou si myslím, že by mohlo být dobrý to, že ona bude slečna a já jsem paní, no ale uvidíme. V mojem ročníku je to samá Petra a Jana mi přijde. A když to vezmu u malé vě školce tak tam maj několik Aniček,Lucinek, Anetek. A u kluků je nejvíc Lukášků a Vojtíšku.

ladydi
10. zář 2012

@eva518 já v to doufám, věřím té naší malé Berušce, že teď už to zvládneme až do konce zdárně. Ale je fakt, že já ve všem vždy hledám logiku a pravidlo. Tak snad ho teď prolomíme a bude to. Malá se chruje a kopká, včera asi bylo vleké stěhování, protože co ta tam vyváděla, to si numím představit. Tak se třeba už štelovala hlavou dolů a mohla by tak zůstat kočenka, abych mohla být v klidu.

aagnes
10. zář 2012

holky, tak jsem se teď vrátila od pana doktora z kontroly, vše mám v pořádku a můžem se začít snažit 🙂

aagnes
10. zář 2012

@mircisek
@martinakl mircisek má pravdu, vše co řekneš je kecání z hladu a bolesti 🙂 taky jsem chtěla ať mě zastřelí 😀

aagnes
10. zář 2012

@ladydi já jsem ti dnes jedno srdéčko poslala, to je jen tak ... můžeš ho poslat dál, když na něj klikneš 🙂

luuc_2012
10. zář 2012

@ladydi Karel to me jen tak napadlo, muj je Tomas, tech uz je taky spousta a Vojta se mi nikdy neliilo a Lukáš uz ne to me provazi cely zivot, prvni laska, pritel a znam jich hodne, zkusím to s ním jeste probrat a doufam ze nebude delat naschvaly a vybirat osklive jmena. U me proste vítezí Daniel, po kamaradce Daniele a Julie protoze se to podoba Lucii. No jsem na to zvedava a myslim ze se jeste hodne nasmejeme

turcice
10. zář 2012

ahojky holky..tam manža už to ví 😉

martinakl
10. zář 2012

@turcice juuu, to je krasny!! 😵 A co rikal?

turcice
10. zář 2012

@martinakl no řekla bych že mu zvlhly oči 😉 ale snažil se to nedat najevo..dal mi hubana a usmíval se... 😉 😉 😉 a já dostala kytičku a prstýnek 😉

maximka33
10. zář 2012

@turcice tak moc gratuluji, je to fakt super dárek na výročí!! a jak dlouho je to od svatby?

lenickan
10. zář 2012

@turcice to je dojemný 😉 paráda jsem moc řada.za všechny 3 nové tehulky !!!
@ladydi jee já jsem 3.10. 😉 budem slavit virtuálně spolu 😉

Jiňák holky cipek mám pravdu je nízko, ovšem není zkrácený a ani otevřený díky Bohu ale prostě ho mám dole.. Což.mne netěší, nevím prognózu, zda se to po tehu srovná, a zda nebudu muset ležet. Zástup mého dr. Říkal že to na tehu vliv nemá, ale byl kyselej jak prdel takze nevím co s tím ale.je to nepříjemný

lenickan
10. zář 2012

Zítra jdu na ten Nt Screening tak se tam na ten cipek.taky zeptám... Ach jo.. Když uz jsem relativně ok co se únavy týká tak zase takovej opruz

ladydi
10. zář 2012

@luuc_2012 ještě máte moře času 😉 a neboj, nakonec určitě vyberete moc krásná jména pro vaše prdísko 😉

@lenickan jééé, to se virtuálně opijeme rychlejma špuntama 😀 😀 jinak zítra na Tebe budu myslet 😉

@turcice krásně si to užijte

ladydi
10. zář 2012

@kolino tak jak je holka? až budeš trochu ready tak se nám ozvy.

kolino
10. zář 2012

Ahoj holky tak se hlásím živá! Budu upřímná tolik slz padlo v noci...mají tu nové polohovací postele a ty tak neskutečně vržou ,že i když jsem dýchala rány jak blázen, tak jsem si šla pro prášek na spaní a řekla ,že budu spát na zemi že se to nedá....a sestra mě chodila kontrolovat jestli ležím v te luxusní posteli nebo jsem si ustlala na zemi 🙂 aspoň mi hlásila kolik hodin ještě vydržet a že je přepsaný plán operací a jdu v 8 hod. jo a tu krev na HCG jestli mi brali? ano až po 4 upozornění!!! takže to mě zklamalo, ale stejně vzali krev a už jsem šla na sál.
teď jsem celá bolavá a ani nevím jak na tom jsem protože za mnou žádný doktor doteď nedošel!!!! tak jsem zaúkolovala přítele ať zavolá a mu řekli že žiju a že doktor už tu není! já snad ležím v zoo!!!! ne tam by jem se měla líp.
takže zítra u vizity se dozvím co a jak...mám o jednu dírku víc jak minule což mě znervozňuje. takové novinky ode mě 🙂

kolino
10. zář 2012

@aagnes Aničko!!!! tak to je luxus!!! to mám radost. 🙂

lenickan
10. zář 2012

@kolino s čím si byla, na laparce? A kde?

ladydi
10. zář 2012

@kolino jéé a kde to prosím Tě že ležíš?? 😅

kolino
10. zář 2012

@lenickan já byla na laparce se spodkem ,aby zjistili průchodnost a co se tam děje...no a zatím nevím na čem jsem protože doktora jsem naposledy viděla včera a to ještě toho troubu...tak ani nevím co a jak jen mám 3 jizvy na břichu zalepené co jsem si nahmatala. to je přístup! já tu zuřím jak sviňa!!!!!!!!!!

@ladydi nemocnice Valašské Meziříčí

maximka33
10. zář 2012

@kolino jéžiši, to je přístup nemocnice děs běs 🙄 člověk si připadá jako zvíře a ještě se nic nedozví. musíš být pěkně naštvaná. a ještě ta postel.. je to na nic. zítra si tě určitě ráno přijdou zkontrolovat.

maximka33
10. zář 2012

@aagnes ahojky, to je super zpráva od doktora, tomu se říká povolenka, jak má být 🙂 být tebou, tak se dnes opiju, kdo ví, kdy to ještě budeš moct udělat 😀

aagnes
10. zář 2012

@kolino už to máš za sebou, Ty si naše statečné děvče 🙂 No jo doktorři co by tam tak dělali, už jsou pěkně doma. Všude je to stejný 😝