Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
19. zář 2012

@eva518 díky. chápu tě, jak ti asi je.. to čekání je úmorné... lepší něco vědět než nic.. test je fakt dobré zopakovat třeba po dvou dnech. a nějaké příznaky na sobě cítíš?

turcice
19. zář 2012

Ahojky holky..tak nějaké info k Verunce 😉
Včera dostala kapačku ale v noci ještě 2krát zvracela..dnes už bylo lépe tak dostala čípek.... 😉 myslím že ale už bude jen dobře 😉 a miminko je v pořádku 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maximka33
19. zář 2012

@turcice díky za info, určitě ji od nás moc pozdravuj. a nechali si ji tam nebo je už doma?

terulin
19. zář 2012

@turcice Ahoj, no zatím nebudou. Pevně doufám, že mrcha dorazí dneska a tím mi odstartuje první snažící měsíc. Původně jsme plánovali až po třetí, ale i Michal uznává, že čas se vleče a určitě to dopadne s případným miminkem dobře i když zaděláme už teď. Hlavně asi šířím těhotenský bacil... kolem mě každá jásá nad pozitivním testem (nebo naopak pláče) a my prdlajs. Tak že mi drž palce ať ta mrcha přijde a zadaří se hned!

terulin
19. zář 2012

@turcice To je dobře, že se blízká na lepší časy. Hlavně, že miminko je statečný a drží se...

turcice
19. zář 2012

@terulin Budu držet všechno co můžu 😀 to čekání je šílené..já vím 😒 ale dočkáš se,už brzo 😉

turcice
19. zář 2012

@maximka33 ona se určitě ozve..má sebou noťas 😉 je v nemocnici a asi si jí tam chvilku nechají

luuc_2012
19. zář 2012

Dneska vecer me ceka nasteva mé maminky, musim poklidit aby me nepomluvila ze mame doma nepořádek 😀 ona je na uklid pes, prespí tu a rano pekne do prace. takže ja mam velkou radost 😒 už aby bylo zitra rano a ja mela zase svuj klídeček

froka
19. zář 2012

Tak taťka dnes ráno zemřel! 😢 Klid jeho duši! ☹

terulin
19. zář 2012

@froka To je mi moc líto, přeji hodně síly a statečnosti.

turcice
19. zář 2012

@froka 😔

leeena_4
19. zář 2012

@froka Posílám pohlazení po bolavé dušičce.

maximka33
19. zář 2012

@froka moc mě to mrzí, to bylo opravdu rychlé. doufám, že dědeček věděl, že máš pod srdcem vnoučátko.. 😢 😢

luuc_2012
19. zář 2012

@froka ☹ od ted bude tebe a miminko hlídat ze zhora

m_artasek
19. zář 2012

@froka Myslím na Tebe, ať vše zvládnete. A určitě na Vás všechny bude seshora dávat pozor.

kolino
19. zář 2012

Holky děluji moc za podporu!!!
ale asi jsem neuspěla, dají mě vědět do pátku.
Jen po rozhovoru s paní mistrovou, by mi nevadilo ,že místo nedostanu.
Protože neexistuje ,abych odešla na mateřskou, prý jsem mladá tak určitě v budoucnu budud chtít děti a to oni nehledají! pak když jsem došla na dílnu pochopila jsem pracují tam pouze 6 holek a všechny mají víc jak 50 let...no takže hledají jistotu. paní se rozpovídala ,že hledají náhradu za holku která si klidně odešla na mateřskou, 10 let se snažili otěhotnět a tak se jim to povedlo, no nadšení ve vedení nejsou že odešla, jako chápete to?!?! tak jsem ji řekla že mi to připadá dost nelidské ,z jejich stránky, že ji to měli moc přát, a že přece za 3 roky je zpět! a že se jim podařilo za 10 let miminko je neskutečný dar. tak ta na mě hleděla. jsem ji řekla že určitě taky plánuji rodinu, že bezdětná kvůli zaměstnání určitě nezůstanu. no pak mě dala zkusit si pájet součástky a docela mi to šlo. tak uvidíme jak se rozhodne, měla už tam na pohovor 3 holky já byla 4 a říkala ,že už byla rozhodnutá, ale že jak viděla praxi tak mě chtěla. ale že jsem fakt mladá, tak musí hodně přemýšlet. no tak uvidíme.

terulin
19. zář 2012

@kolino No to je nána... Já chápu, že zaměstnavatelé nechtějí zaměstnávat mladé holky kvůli budoucím dětem, ale zase být takhle protivný fuj!

kolino
19. zář 2012

@froka tak to byl fofr ☹ upřímnou soustrast vám i mamince!
Teď už je tatínkovi dobře a bude na vás z nebíčka dohlížet s ochrannou rukou.

leeena_4
19. zář 2012

@kolino nechutná hnusná diskriminace!!!

kolino
19. zář 2012

@terulin hnus že? úplně mě píchlo u srdíčka jak říkala že si klidně odešla na mateřskou!!! jako kdyby to řekl chlap tak beru je to necita ,ale ženská?! no fuj toto vypustit z pusy. jaký má život smysl být bez dětí ☹ ach jo...

aagnes
19. zář 2012

@maximka33 ne, nehlásí. Bolelo mě břicho od pátku a pořád nic. Teplota je dneska 36,8 jsem z toho jelen

aagnes
19. zář 2012

@eva518 zatím nic 😕

m_artasek
19. zář 2012

@kolino Tak to je teda síla, toto říct ženská, to snad nemá děti, ne? Můj šéf se taky bojí, že odejdu na mateřskou, ale ví, čím jsme si už prošli a přeji mi to. Sice se mě na to neptá, ale občas mi řekne kolegyně, že sonduje přes ní 🙂, ale vím, že v práci mi to tu lidé přejí. V říjnu nás čeká 2.IUI.

turcice
19. zář 2012

@kolino tak to je síla!!!!!tak bych asi takovou práci nechtěla tedy..no nevím 😒

eva518
19. zář 2012

@aagnes Hm, mě taky bolelo včera břicho jako před a při MS a nic.. Teplotu neměřím, hlava bolí furt aspoň trochu a mám pocit jakoby teploty. Říhání lepší, ale stejně furt. Tak taky nevím. Myslím, že se snad do pátku rozhodne. Doufám.. 😕 😕

eva518
19. zář 2012

@froka Kačenko, to je mi strašně moc líto. Držte se.

turcice
19. zář 2012

holky ...odbočím z našich tématů ale nevím s kým se mám poradit 😒 Udaly byste bývalou svého manžela kdyby zneužívala dávky??Nahlásila že je samoživitelka se 3dětmi a pobírá všemožné dávky...jde mi hlavně o to že už mám dost toho že na Davida co máme v péči dluží 14tis...opět odešla od svého partnera se kterým má 2leté dítě...k jinému..obrala ho ůplně o všechno..zadlužila ho neskutečným způsobem..neustále je po nemocnicích a vyžaduje pro zdravé děti vyšetření a následnou hospitalizaci dítěte i s ní..poplatky neplatí...!!!mladší syn manžela má zameškáno v jednom pololetí kolem 200hodin..a jsou tam jiné a jiné věci...

luuc_2012
19. zář 2012

@turcice teda, ta to valčí, no já nevím, aby pak na tebe nebyl manžel naštvaný. Spíš by to měl udělat on. pokud Vám pravidelně neplatí, tak bych ji nahlasila, ale je tam háček, jde ji nahlasit az po roce neplacení, pokud zaplatí treba jednou rocne 500kč tak ti na to skoro každý soudce řekne " ale vzdyt se aspon snaží" vím to od segry taky je rozvedená a bývalý ji platí jak se mu chce a kolik zrovna ma. Je to tezky rozhodnutí. Aby vam nedelala pak jeste zle.

terulin
19. zář 2012

@turcice Těžký radit... Spíš bych ale dala k soudu, že neplatí výživné a zanedbává péči mladšího syna (když nechodí do školy), ale tohle je fakt těžký... Probrala bych to na prvním místě s manželem ze všech stran a možností, abyste si nenechali poradit a pak Vás to nevtáhlo do zbytečných větších průšvihů (znáš to nakonec budete pykat za její chyby). Ale situace je asi nelehká...

maximka33
19. zář 2012

@kolino to je fakt zvláštní přístup... od ženské... zrovna hodně přemýšlím o tom, jak jsou ženské v nevýhodě.. jak se s nima prostě nepočitá.. děsně mě to štve 😖
@aagnes a test jsi zkoušela? co když je to tam? mně teda teď bolelo břicho 5 dní předem..
@turcice to jsou hrozné věci... kdyby to nebyl nikdo z vaší rodiny, tak bych neváhala. takhle asi po domluvě s manželem... aby vám to ještě neuškodilo, či synovi..

holky, volalli mi ze školky, že malý má asi neštovice. má asi 4 pupínky. bojím se, zrovna chci otěhotnět. neštovice jsem nikdy nedostala. inkubačka je prý až 16 dní..