Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
17. říj 2012

@lupmice88 Ahojky, moc mě mrzí, že tě potkalo to, co si nikdo z nás tady nikdy nepřál.. Chápu tvůj spěch a obavy z čekání, ale souhlasím s @froka, že minimálně po 1.MS. Víš, aby sis pak nevyčítala, že kvůli pár týdnům jsi zase tam, kde jsi byla... A navíc, i když ti to možná tak nepřijde, je to celkem dost silný psychický otřes a pár týdnů klidu ti neublíží. Zkus se soustředit na to, co máš ráda a co třeba už nebudeš moct, až budeš těhotná, čas ti uteče rychleji. Držím palečky a přeju hodně štěstí, aby podruhé bylo zdravé miminko 😵

terulin
17. říj 2012

@eva518 No dneska jsem 28 dc, ale bojím se testovat, protože nechci vidět tu bílou pláň. Neměla jsem testovat v neděli ten prázdej test mi vzal odvahu. Ach jo,jo,jo

eva518
17. říj 2012

@terulin Ale prosím tě. Neboj, ty míváš cykly kratší než já a pokud ti je pořád šoufl atd., co jsi před pár dny psala, tak si myslím, že dneska už uvidíš // 😵 😵 Moc ti to přeju. Chápu strach ze zklamání, ale vždycky je přece naděje, ne? 😉

terulin
17. říj 2012

@eva518 Tak já si dneska koupím test a zkusím to!

eva518
17. říj 2012

@terulin Se taky bojím, že to kolem 22.10.dostanu a bude vymalováno... Když nebude do 23.MS, tak to zkusím. 😕

maximka33
17. říj 2012

@terulin jj do toho! jak dlouhý míváš normálně týdně?

eva518
17. říj 2012

@terulin 😵 😵 😵

eva518
17. říj 2012

@terulin mě zatím zle není, takže buďto nic nebo si musím počkat. Mě bylo zle při min.těhu až kolem 6-7tt. Ale prsa mám citlivé, tak uvidíme, jestli je to předzvěst ms nebo //... 😕

terulin
17. říj 2012

@eva518 Mě zase už není zle nijak intenzivně, jen mám takovej divnej pocit, že bych pořád jedla a pak je mi zas dobře a pak zas divně, ale já jsem byla vždycky žravá a prsa jsou citlivý,ale nijak výrazně.

luuc_2012
17. říj 2012

ahoj, dnes vyšetření na kardiu dopadlo dobře, pan doktor se pořád smál a byl strašně upovídaný. 😀 Musel mi dělam utz pupíkem aby prcka pořádně viděl, byl otočený zády a nechtěl nám nic ukázat, když už to dr. našel tak se hýbnul a zase hledal dalších 5 minut aby si to mohl vyfotit, řekl že je vše v pořádku a teď už stačí jen pěkně zatlačit a porodit, to mě pobavilo, jako by to bylo tak snadné. 🙂

luuc_2012
17. říj 2012

@lupmice88 ahoj, také bych to hned nedoporučila, aspon 1-2 MS to tělo se taky potřebuje zregenerovat a mohlo by to opět špatně dopadnout. Tak držím palečky ať se časem povede

vanilka31
17. říj 2012

@kofinka Tak já jsem tohle taky řešila a bylo mi řečeno, že pokud potrat proběhne do určitého týdne, tak se injekce nedává - ale teď bych kecala, do kterého 😕 Já ho měla nějak hodně časně, cca 7 tt a injekci mi nedali.

vanilka31
17. říj 2012

@lupmice88 Já vždy po potratu otěhotněla cca do půl roku. Ale u mě to je asi jinej případ, pač nemám moc často ovulaci a s partnerem se vídáme jen o vík.

lupmice88
17. říj 2012

Holky chci se zeptat sem 3 den po revizi a Dneska mi zacli bolesti podobné jako bych to měl a dostat,je to normální?

fykyska
17. říj 2012

@petulka19 Ahoj, no to byl zase nějakej vocas přemoudřelej - torecan je fajn a kdyby jen ing. jouda in da lékarna četl je tam jasně psáno že není známo že by torecan způsobil nějakou nevím co - ideální není ale všem těhulím ho ládujou horem dolem - já v nemocnici měla co 4 hodiny tak čípek doma pak taky ještě tabletky a dokonce jsem dostávala něco proti blití i do žíly...Tak ať se chytne za vocas 😀 😀
@lupmice88 ahoj, znám slečnu co do toho taky vlítla po 6 nedělí a dokonce po nevydařeném těhu jako je mimoděložní a první co k tomu napíši je JE TO RISK A NEZODPOVĚDNOST jak už psaly holky každé tělo je individuální především to ženské nejsme stroj a každá žena je prostě jinak stavěná, ale ať se jedná o jakykoliv potrat v jakym koliv tt je to změna v organismu kterou je třeba nechat zase srovnat dát tomu tělu možnost se zregenerevovat - když přijde zemětřesení taky nejpve vyčistí oblast než se začne budovat nové město a to samé je i s tělem jasný jde to postavit nový dům na troskách ale kolik toho asi vydrží když přijde další záchvěv ?! 😖 🙂 ps: vím že to zní jako klišé..Já mám 2 špatné zkušenosti vím jako každá tady že spěchat v takové situaci může jen a jen ublížit - drž se nezoufej // budou a miminečko taky jen tomu dej čas - on uteče neboj

JINAK AHOJ HOLKY, @ladydi ty koukej vylezt z depresivní ulity nebo ti naplácáám 😠 😠 😠

fykyska
17. říj 2012

@lupmice88 tělo se čistí i bolesti k tomu patří - do určité míry kdyby to bylo nesnesitelně neúnosné tak honem volat k lékaři 🙂

terulin
17. říj 2012

Jupíííííííííííííííí // jupííííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!! Teda je to jen slaboučkej duch, ale viděla jsem ho já i manžel 😀

fykyska
17. říj 2012

@terulin 😵 😵 😵 😵 no neke super paráda 😵 😵 😵

terulin
17. říj 2012

@fykyska Pořád na něj chodím koukat, jsem z toho úplně mimo... my tam máme malinkatýho vetřelečka

fykyska
17. říj 2012

@terulin 😵 😵 další březí samička 😅 😀 😀 tak se opatruj a hýčkej 😵 😵 zavolat mudr ať zjistí jak jsi na tom ať už jsi v horní tabuli 😀

terulin
17. říj 2012

@fykyska No řikám si, že k doktorovi spěchat nebudu, minule taky chtěl ať přijdu kolem 7 týdne, takže se tam pohrnu tak za 14 dní, když nám duch vydrží... Hlavně nepotřebuju slyšet,: jako já fakt nevim z čeho máte radost, já na těhotenství nic hezkýho nevidim." Za 14 dí už bude miminko snad větší, aby se ukázalo na ultrazvuku

luuc_2012
17. říj 2012

@terulin 🙂 🙂 🙂 paráda 😀

fykyska
17. říj 2012

@terulin No to je taky fakt, jaky bys měla bát teď tt 🙂

eva518
17. říj 2012

@terulin No vidíš, jsem to říkala 😉 😉 To je naprosto úžasná zpráva!! 😵 Duch je proto, že to není ranní moč. Uvidíš, že ráno budou už // úplně tmavé. Naplňuje mě to trochu optimismem, že by se to mohlo povést i nám. Ale to uvidíme. Přeju hlavně zdravíčko vám oběma 😵 😵 😵

vanilka31
17. říj 2012

@terulin No tak gratuluju. Zdá se, že dolní tabulka pomalu zmizí 🙂

kolino
17. říj 2012

@terulin tak to je luxus!!!! moc držím palce ať sílí!!!!!

terulin
17. říj 2012

Holky moc děkuju, snad to vydží, ale teď je to paráda!

martinakl
17. říj 2012

@terulin Moooc gratuluju a drzim pesti!!!!!!

aagnes
17. říj 2012

@terulin taky gratuluju 🙂

@vanilka31 na spodní tabulce budu smrdět já 🙄

kolino
17. říj 2012

@aagnes Nene Aničko dočkáme se, do te horní tabulky se přehoupnem i my! Pak to bude stát zato, taky už bych se tam nejradši viděla ,ale vše špatné má svůj důvod. 😵