Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
1. říj 2012

Tak už jsem rok vdaná paní... Ještě, že za takového fajn muže! Pevně doufám, že druhý manželský rok budeme končit i s děťátkem...

vanilka31
1. říj 2012

@leeena_4 To rozbíhání porodu se nějak protahuje, ale každá to má jinak a určitě bude vše v pořádku, přece ví, co dělají 😉 Věřím ale, že to je už na nervy.

vanilka31
1. říj 2012

@m_artasek Bohužel to takhle na vesnicích a malých městech funguje, že každej se s..e do všeho.

vanilka31
1. říj 2012

@safea7 Tak ať se obě brzy uzdravíte.

turcice
1. říj 2012

@safea7 ahojky zlato..tak se držte holky 😉 a Miriamce přeji brzké uzdravení 😉

safea7
1. říj 2012

@vanilka31 Kujuuuuu za všechny 🙂

ladydi
1. říj 2012

@vanilka31 jj, kolem 30týdne sedělá velký UTZ, ten právě dopadl špatně tady naší Aničce (aagnes), ale nechci si to připouštět, určitě je malá v pořádku. Dělá se i váhový odhad mimča a tak.

safea7
1. říj 2012

@turcice Jsi zlatíčko moooooc kujuuuu za vše 🙂

ladydi
1. říj 2012

@safea7 je to už velká holčina a Ty se drž Beruško. Hlavně že už jí budeš mít doma 😉 jinak přeju oběma brzké uzdravení

turcice
1. říj 2012

@m_artasek vykašli se na lidi!!!!! 😖 Jako to je síla..at se každej stará o sebe!!!!

safea7
1. říj 2012

Tak kolem jedenácté si pro ten náš zlámaný poklad jedeme,já se táááááááááák těším a za statečnost dostane novou TV do pokojíku ať se jí lepe hajdá 🙂 🙂 🙂

safea7
1. říj 2012

@ladydi Mooooooooooc kujuu za obě (tři) 🙂 🙂 🙂

terulin
1. říj 2012

@m_artasek peč na to, co je komu do do toho, kolik kilo letí nahoru nebo dolu. Já mám zadek jak vrata do garáže a jsem prťavá a moje ségra by mohla z fleku na obálku časopisu vogue (je fakt překrásná) a celej život nás chce někdo srovnávat... prostě na sousedku kašli, jinak se utrápíš nad věcma, který nejsou důležitý!

fykyska
1. říj 2012

@m_artasek kašli na ně - na krávy starý/ mladý zavistivý 😠 😠 😠 přece nebudeš brečet kvůli nějaký koze nepřejicí 😠 😠

Jinak ahoj holky moje, koukám čtu to je novinek tady - já už nezvracím tedy ehm nějak aktivně jen dneska ráno asi po 5 dnech jsem to nějak neustála a ohodila dřez v kuchyni 😀 😔 protože jsem to jaksi neměla šanci stihnou na hajzlíka 🙄 😀 Jinak nám odešla pračka no paráda zrovna teď umřela 😠 a já jsem se aktivně sblížila s postelí natolik že už v ní mám vyležený dolíček 😀 😀 ale klepu prstíky a bubnuji na počest mého žaludku že už se ráčil uklidnit 😅 😵 😀 snad už tedy bude léepe - ve čtvrtek jdu na KO k nové dr tak držte palečky ať tam bobíska vidím už i s pacinkama a hlavinkou a opět s krásně pumpujicím srdéčkém 😵 😵 😵 😵

terulin
1. říj 2012

Palce držim ať je miminko už velký a krásně vidět, jak tluče srdíčkem. Pračka se nahradí!

vanilka31
1. říj 2012

@ladydi Aha, myslela jsem, že se dělá kolem 20 tt, ale asi se dělá průběžně pořád 🙂

turcice
1. říj 2012

holky tak před 13h na mě myslete prosím 😉 jen se zeptám....nevíte jaká je pravděpodobnost opakovaného zamlklého těhu když genetika je OK????Blbé otázky já vím..ale prostě já mám tak obrovský strach.... 😒

terulin
1. říj 2012

@turcice Hlavně se neboj... Tobě se to prostě nestane!

turcice
1. říj 2012

@terulin děkuju zlato 😉

terulin
1. říj 2012

@turcice Neděkuj, pošli mi fotku z dnešního ultrazvuku! Potřebuju inspiraci pro výrobu, kterou jsme ZAHÁJILI v sobotu (sice trochu mimo ovu, ale to během týdne napravíme 😉 )!!!

ladydi
1. říj 2012

@vanilka31 tak v průkajdě bys měla mít první velkej UTZ ve +-12tt, pak +-20tt a pak +-30tt a nejsem si jistá jestli pak ještě není jeden na váhový odhad před porodem, ale to už si nejsem jistá.

ladydi
1. říj 2012

@turcice to víš že na Tebe myslíme kočko. To dá přece rozum, určitě to už dobře dopadne 😉

m_artasek
1. říj 2012

@vanilka31 Ne, my do IVF nepůjdeme.
@ladydi @barbarucha Jo, lidi jsou někdy opravdu zlí. Dnes už je mi fajn, ale v sobotu jsem fakt byla na mašli. Ještě že mám tak fajn manžela, který mi říkal, ať si z toho nic nedělám, ale moc platný to nebylo. Prostě mě to hodně vzalo.
@safea7 Hlavně ať jste obě brzy v pořádku a Miriamka určitě bude mít z TV radost.🙂
@fykyska Díky, jo manžel mi říkal, kašli na ni, třeba Ti závidí, že se máme spolu fajn.

luuc_2012
1. říj 2012

@turcice držím ti pořád palečky, mam už jsou pěkně omačkané :D tak se neboj, jsme s tebou. Hned ráno jsem si na tebe vzpoměla a říkala si snad už tam Evča byla a dostala tu dobrou zprávu, tak ještě hodinku a pak bude úsměv od ucha k uchu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terulin
1. říj 2012

Tak já musím pryč od počítače, dneska pracuju v terénu. @turcice Moc na Tebe myslím, abys přinesla dobré zprávy! Jiné vůbec nečekám, ale potvrzení potěší.

luuc_2012
1. říj 2012

holky moje, no víkend super, az na par partnerových rozčilování, kvůli takovým blbostem, až jsem mu řekla jestli to nemá dostat že je nějaký nervózní, jednou mě to dokonce rozbrečelo ani nebyl pořádný důvod, začal křičet na psa a mě to přišlo hrozně líto, tak jsem si od ségry a od mamky přivezla mimi oblečení a začala jsem si to dávat dohromady, je možná ještě brzy, ale kochala jsem se tím celý víkend. Hlavně jsem zjistila že mám spoustu body a skoro žádné dupačky. Jinak mě potěšil tchán, řekl že nám přidá na kočárek, tak mě dost překvapil, od něj jsem to nečekala a zase máme nějakou tu kačku navíc a můžu za to koupit pak něco miminku. Moc se těším na 9.10. ve 12.00 se jdeme podívat na prcka a snad bude paní dr. tak šikovná a poví nám copak se v bříšku skrývá. Jestli holka nebo kluk. 😉

lenickan
1. říj 2012

@leeena_4 Leni myslím na tebe!!!!!!

lenickan
1. říj 2012

@turcice Ahojky pravděpodobnost neznám, a nebude to tvůj případ!!!

turcice
1. říj 2012

Ahojky holky..UF....ještě ted se klepu 😉 ALE JE TO TÁÁÁÁÁÁM 😉 měříme 0.38mm..velikost odpovídá 6+1tt a dle PM 6+5tt

luuc_2012
1. říj 2012

@turcice no paráda !!!!! Mám velikou radost