Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ppapajade
29. dub 2013

jejda holky to jsou změny🙂)) gratuluju moc maminkám a prtavým miminkum.. 🙂

ppapajade
29. dub 2013

@matysikovad čeče zrovna dneska jsem si koupila 0.5l lahev z filtrem právě na chlor a ruzné pachutě z vody...tak třeba zkus to... a neboj holka všechno to bude dobré .....co dobré... nejlepší!!!!!!! 🙂))
několik měsícu nic nic nic a najednou 3 těhulky to vypadá vážně na těhotenský bacil🙂) mám taky zrovna ovu ale pozitří odjíždim na dlooouhou dovču tak se s přítelem ještě užíváme 🙂) tak uvidíme jestli se nakazim i já... 😎

m_artasek
29. dub 2013

@maximka33 v listopadu jsem potratila a byla na revizi, proběhly 2 MS a třetí už nedorazila 🙂

matysikovad
29. dub 2013

@ppapajade děkuju 🙂

kolino
29. dub 2013

@petulaho Ahoj Peťko!!! Tak jak je? už si doma? moc na tebe myslím, doufám, že to nebolelo a budeš brzo fit! 😵

kolino
29. dub 2013

@ppapajade tak šup šup ať ty // se tu množí!!! a moc si to na dovolené užij 😵

ofina1
29. dub 2013

krásný večer 🙂
@petulaho tak co kočko jak je ? myslím na tebe snad už jsi doma a vše dopadlo dobře .

@matysikovad super, že je to špatně-teda nepřeju ti to , ale jsou to krásné příznaky 🙂

nakonec jsem do toho hraní navrtala mého muže 🙂 a dneska celý den natáčeli v kostýmu vojáka 😀 😀 sranda 🙂
fotečky bych Vám ukázala,a le nechci to tu dávat veřejně tak kdyžtak pošlu do emailu kdo by chtěl 🙂

winterska
29. dub 2013

@m_artasek blahopřeji k těhu - ať se daří!! 🙂

winterska
29. dub 2013

@cabalkova jojo, máme to nastejno 🙂 kontruluju se taky podle tebe 😀

jinak hlásím - včera ráno pregnyl, dnes odpoledne IUI (pro Cab - od Alexe pidlovočka😀 - tak se snad trefil tam kam měl). Příští týden frčím na dovolenou a až se vrátím - třeba si přivezu vetřelce😀DD

kolino
29. dub 2013

@winterska kam frčíte na dovču? To by bylo luxusní dojet s vetřelečkem 🙂 tak držíme palce!!!

winterska
29. dub 2013

@kolino letím s kamarádkou na Kapverdské ostrovy - bez manžela - tak snad si nedovezu černouška 😀

eva518
29. dub 2013

@matysikovad myslím na tebe, kočko a těším se na dobré zprávy 😵 😵
@petulaho tak co? Někde jsem tu četla, že to dopadlo dobře, tak až budeš úplně ok, ozvi se 😵
@winterska hm... tak černouška jo? 😀 😀 😀 takový míšenec nezní špatně 😀 ale já ti přeju, ať máte krásné zdravoučké miminko z vaší lásky 🙂 Jo a užij si dovču 🙂

cabalkova
30. dub 2013

@winterska Ja byla s Alexem ted v kontaktu, potrebovala jsem vypis z genetiky a vůbec nasich navstev Gestu... no, doufam, ze si tam pro druhatko nebudu muset dojit, ze ho upleteme doma. 🙂 A drzim palce, at se z dovolene vratis 2v1. 🙂

petulaho
30. dub 2013

holky moc se olouvám,večer jsem přijela z nem.v 17,najedla se a zalomila to🙂ale jsem v poho,ted e u chystám do práce...narkoza luxusní,nic mi nebylo...a při vyš.v děloze nic nenašli,jen si vzali vzorek,výsl.budu za 10dní,ale z toho předešlého vzorku něco trošku špatně všlo-dysfunkce nebo tak nějak,ale dr.říkal,že uvidíme,až podle toho druhého vzorku.jsem strašně stastná že to mám za sebou,na pokoji jsem byla úplně sama a manžel s mamkou mohl být celou dobu se mnou...tak ted budu jen čekat na konzultaci s dr.,jakej udělá závěr...na to jsem se těšila celou dobu...moc vám děkji z držení palců a ohromnou podporu....

@matysikovad Dani,moc na tebe dneska myslím a držím palce a budu se těšit na pozitivní info🙂

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad Dani jak jsem slíbila,posílám srdíčko.-*

matysikovad
30. dub 2013

Dobré ráno děvčátka, jsem hore už od půl páté, díky hladu, vzbudilo mě škroukání v břiše!! 😕 😕 😕 A taky záda, klasicky.

@petulaho Jak je po zákroku? děkuji za srdéčko, budu ho asi potřebovat 😖 😢

@eva518 jsi hodná 🙂 jdu až na 12:15, brat mě bude možná ještě později, ale to nevadí, já si počkám, aspoň si srovnám v hlavě, co ji chci vlastně říct

@ofina1 no ale to bylo stejně z hladu. jinak včera jsem panikařila, že mi nic není, chudák @antana123, si se mnou asi zažila a dneska mám pro změnu pocit, že dostanu MS, se z toho asi zblázním.... zle je mi taky, ale až co jsem posnídala trochu snídaně...

@ppapajade Jestli to jde i ode mě, abych tě nakazila ( ode mě bys toho určo chytla hoodně, z plicního si stopro nesu v krku a v nose různé chlamydie, ptreptokoky, zlaťáka a bůh ví, co všechno ještě v sobě mám.... a snad tam přibude i těhotenský bacil. ale přestávám tomu věřit.

Nevím, jak se mám s doktorkou domluvit, určo mi řekne, že počkáme 14 dní na srdíčko - pokud bude nějaká tečka na UTZ, jenomže já nemůžu 14 dní čekat, vyplýtvám si veškerou dovolenou a kde je psané a dané, že to bude těhotenství v pořádku, zvlášť, když se těhotně vůbec necítím, vždyť už nejsem ani unavená ☹ na neschopenku jít? to možná tak leda od obvodního sse zádama. jak potom přejít na neschopenku s těhotenstvím, abych netratila....jsem z toho jelen 🙄 🙄 🙄

matysikovad
30. dub 2013

@kolino jak se cítíš?? snad líp, jak já ☹

@winterska držím pěsti, ať se vrátíš 2in1 🙂

antana123
30. dub 2013

Přeju dobré ránko 🙂
@matysikovad na dnešek držím palce 🙂
@petulaho tak další část za tebou 🙂 sem zvědavá co ti doporučí dál 😉

nessik
30. dub 2013

@matysikovad Danuško, držím pěsti, proboha, snad ta tvoje mudr. má rozum a nechá tě doma, kdyžtak skákni za obvoďákem, tratit na tom určitě nebudeš. Posílám srdéčko, bude to dobré 😵, vím to.
Holky, u nás asi nic 😢 , cítím, že to nevyšlo ☹

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad díky za optání, je mi dobře, žádné bolesti nic, jen slabě krvácím.Jinak dnešek je tvůj den,na UZ bude miminko-možná dvě😉,šla bych na PN, a vůbec bych nepřemýšlela,že to dopadne špatně....bude dobře a PN bude až do MD....a myslím,že si tě dr pozve dříve než za 14dní, většinou se po potratu sleduje po týdnu-alespon takhle ze začátku,ale samozřejmě každý dr.to má jinak...zkus se určitě domluvit...ty bych měla být ted 5 nebo už 6tt?žádné špatné ymšlenky, i když samozřejmě chápu že máš strach,ale tento týden je náš....
@antana123 na to jsem taky moc zvědavá,doufám,že to bude samé pozitivum

jinak holky sama jsem se divila,ale asi konečně někdo začal brát tu mojí poruchu srážlivosti vážně-nejenže jsem dostala před výkonem punčochy,ale i Clexane do břicha...takže tak...

petulaho
30. dub 2013

@nessik kolik jsi DPO?Danča tayk cítila že to nevyšlo a podívej...dokud není ms, není ještě nic ztraceno, jak jste včera dopadly na RTG?

petulaho
30. dub 2013

@terite OVU TESTAMA BY SE SPRÁVNĚ MĚLO TESTOVAT KAŽDÝ DEN CCA VE STEJNOU HODINU..

@kacernice v návodu testů je opravdu odpoledne...ještě není nic ztraceno ne?kolik jsi dc?

nessik
30. dub 2013

@petulaho Peti, děkuji, jsi hodná, jsem 5 DPO, já vím, že příznaky mít ještě nemusím, to spíš mi to říká moje intuice, ketrá funguje hodně dobře.
Na rtg dobré, ještě dneska musíme na neurologii. S tou naší akrobatkou je pořád něco....

petulaho
30. dub 2013

@m_artasek jéé to je super,moc gratuluju....
@matysikovad že by už začaly nevolnosti?tak uvidíš,že jsi těhu...někomu pomáhají kostky ledu,cola,banán....

eva518
30. dub 2013

@petulaho to jsem ráda, že to proběhlo tak dobře. A narkóza nakonec v pohodě, že jo? Já jsem z ní měla taky strach, asi je to přirozená reakce. Za 10 dní budete vědět co a jak a pokud potřebuješ nějakou podporu léky, tak se to aspoň nastaví podle situace a konečně vám to vyjde. Věřím tomu 😵
@matysikovad Danuš, já bych vůbec neuvažovala o tom, jestli přechodem od jednoho dr k druhému něco ztratíš na penězích. Může ti to přece napsat tak, aby ti to plynule přešlo a tím pádem budeš jenom v PN pokračovat. A i kdyby ty tři dny jsi měla neplacené, tak je to lepší, než se stresovat, že v práci něco chytneš, ne? Navíc si myslím, že pokud je dr.rozumná, tak tě nechá doma min.do dalšího týdne, kdy bys mohla už vidět srdíčko, nemyslím, že tě objedná až za 14 dní. Já jsem byla po bublince na kontrole také po týdnu, pak už mě objednávala normálně, když bylo vše v pořádku. Budu na tebe kolem oběda myslet, až budeš škytat 😀 😀

eva518
30. dub 2013

@nessik jak píše Peťa - nemusí to být tak, jak si myslíš. Teprve se ukáže 😵

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad maliník bych nepila...vůbec byse v těhu mělo dát pozor na bylink.čajíky....zkus pohledat na netu jaké se můžou...jinak já piju od picwicku mango,zázvor a citron a je výbornej,tak zkus🙂kolegyně ho pila v těhotenství a nemohla si ho vynachválit,jinak se tá dá taky v sušeném ovoci koupit kandovaný zázvor a hod si ho třeba ho čisté vody...to mi taky pomáhalo...
@m_artasek zjistili ti něco na té hematologii?
@kolino moc moc myslím....už se těším na pozitivní zprávičku:-*

petulaho
30. dub 2013

@winterska držím moc palce,aby sis vetřelce opravdu dovezla..a užij si dovču🙂
@nessik bude dobře,cítím to🙂a děkuji moc za včerejší podporu,at dobře dopadnete na neurologii
@eva518 děkuju moc,taky tomu věřím,že ted už se prostě zadaří,udělala jsem pro to,co jsem mohla...no narkoza nakonec úplně v pohodě,špatně mi nebylo,hlava nebolela,nic...uspával mě spolužák ze základky🙂nebylo to vůbec hrozné,jen mám rozpíchaný ruce od kanyl😀ale to je to nejmenší...

kacernice
30. dub 2013

@petulaho dobré ráno, jsem 13 DC a včera už byl ovu test odpoledne jen s nepatrným dušíkem, schválně jsem četla znovu návod a nikde tam není napsáno odpoledne 😕 ale během celého dne 😝 Tak příští měsíc budu chytřejší 😀 😀

matysikovad
30. dub 2013

@nessik tak tímhle jsi mě pobavila, cítíš to, jak já jo?? 😀 😀 ještě 9DPO jsem neměla ani ducha , teď 17DPO nemám taky žádný příznak, sem tam ma píchne v břiše, toď vše .... sem ti psala, že na šestý smysl se vyprdni.... 😉