Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

liptonek
8. dub 2010

do minuty to bylo......

jane84
8. dub 2010

souhlas, to už je čárka, ne duch 🙂 🙂

natulaaa
8. dub 2010

Lipti no tak to je super,ale jasné,v tom případě to musíme brát ještě s rezervou,aby to sílilo,ale mi se ta čárka zdá krásná,tak se musíš modlit a doufat,že to bude ok 😉 😉 A co se stralo v tom 22t?jestli ti teda nevadí o tom mluvit

martasl
8. dub 2010

liptonku-je tam!!tak hlavně,ať sílí.a určitě nejsi sama,komu se zadařilo přirozeně po tom všem.tak hlavně ať sílí 😀 😀 😀 😀

natulaaa
8. dub 2010

jani co tu ještě děláš,já myslela,že už si šla k dr 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ne vážně,kdy jdeš?Já bych šla každopádně tak i tak,protože jestli nejsi těhu,tak aspon na vyvolávačku,at mužeš co nejdřív snažilkovat 😵 ,I když ty příznaky hovoří za vše 😒

jane84
8. dub 2010

u dr jsem byla začátkem minulého týdne, odpálkovala mě, že mám zavolat až budu mít 2 týdny zpoždění. dneska jsem se tam samozřejmě nedovolala, takže to zkusím hned ráno, ale spíš přemýšlím, že změním dr, ta moje je trochu z ruky, tak chci najít někoho blíž.

liptonek
8. dub 2010

někdy ve 20tt jsem byla na kontrole a vše bylo ok. 5 dni na to jsem začala malinko špinit, tak jsem radši pro klid v duši šla k doktoroj. Ale nemyslela jsem si, že to bude něco špatnýho. BOhužel bylo. Z ničeho nic jsem se začala otvirat. Nechali si mě v nemocnici, zašili mě...a nsažili se to uklidnit lekama. BOhužel se nepovedlo. PO 14 dnech jsem z ničeho nic zacala zase krvacet. Už hodně. Doktori mě na utz jeste uklidnovali, že to nic nemusi být. Protože plodovka byla všechna. že to muže byt jen placenta. Takže jsem ještě naposled videla naše dva andílky, jak si spokojene mavaj rucickama....a pak už to šlo ráz na raz. šla jsem jeste na normalni vysetreni a tam mi doktor rek, že zacinam rodit, ze uz s tim nic nenadelaj...do 4 hodin bylo po všem ☹ Ale prč to tak bylo...to mi nikdo neřek

natulaaa
8. dub 2010

Ach joo holky,máme to těžké 😔 ,jednou se to přece musí prolomit 😒 .uvidíte to jaro a léto nám pomuže a budeme znovu těhotné 😵

martasl
8. dub 2010

natul-kéž máš pravdu 😉

liptonek
8. dub 2010

přesně tak...jednou to štěstí přece musí sednout i na nás....

jane84
8. dub 2010

jen bych si přála, aby si ženské, které se ne zrovna nejlíp starají o děti, nebo nás kritizují, že blbneme, prošly někdy takováto fóra. Snad by si uvědomily, jaké měly štěstí a daly konečně pokoj

liptonek
8. dub 2010

podle mě, dokud si to samy neprožijou, tak to nepochopí....

madormi
8. dub 2010

liptonek to je hrozný, je mi to moc líto to je mnohem horší než můj případ ☹

liptonek
8. dub 2010

madorni - horší určitě není. Všichni tady v tý diskuzi jsme na tom bohužel uplně stejně. Jinak bychom tady nebyly....

madormi
8. dub 2010

to jo všechyn nás to vzalo, ale já žádný mimi nikdy neviděla prostě 14 radosti a konec, myslím, že bych mnohem hůř nesla, kdyby se mi to stalo pozdději ☹ Dřív jsem myslela, že rizikových je prvních 12 tt, ale koník mě vyvedl z omylu ☹

liptonek
8. dub 2010

madorni - to jsem sitaky myslela..překonala jsem 13tt a už jsem zase s obavama čekala na triple testy, který se delaj okolo 16tt....pak se čekalo na vysledky.. Byly v pořádku. Takže nějaky týden - dva bez nervů.. a pak bác, přišlo to , co přišlo....

martasl
8. dub 2010

jojo holky-nevíme dne a hodiny.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

liptonek
8. dub 2010

přesně řečeno

madormi
8. dub 2010

je to fakt strašně nefér tohle ☹ takových kravek odkládá děti v lepším případě do baby boxu a aní neví jak otěhotněli a my co chceme, tak nám se to komplikuje

liptonek
8. dub 2010

jo, to si taky vždy říkám. nechápu ☹

natulaaa
8. dub 2010

holky a dost,je to za náma,ted se s tím musíme smířit a věřit,Další těhu nás z toho dostane a bude fajn 😉 ,však počkejte za rok,rok a pul,to už nebude čas si tady psát 😵 😵 😵 😵 ,jak budeme zaneprázdnění prckem,,uvidíte 😵 😵 😵 😵 😵

natulaaa
8. dub 2010

Holky dneska je nádherně,doufám,že už to tak zustane 😵 😵 ,mám uplně chut vytáhnou zahradní lehátko a nachytat trošku bronz 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

natulaaa
8. dub 2010

A nesmutnětě už 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ,to je rozkaz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petra.vavra
8. dub 2010

Ahoj holky, teda vy jste kecalky 😀 teď jsem Vás dočetla. Mám tu spoustu chytrých komentářů 😀 😀 , ale nepamatuju si bohužel nicky, tak si to budete muset přebrat 😀 .
Já taky vidím //, takže bych potichu doma jásala a dávala na sebe sakra pozor 😉 . Jane, myslím, že tvé zpoždění je taky už dlouhé 😉 a určitě bych si zašla k doktorovi. Když nic neuvidí dá ti agolutin a pokud budeš těhu takto jen podpoří a pokud nebudeš tak dostaneš do 3 dnů MS. Takže se není čeho obávat 😉 .
Jinak my se teď vrátili z angličtina (chodí Terka) a ještě jsem měla lítání na pojišťovnu a finančák a kupodivu byli všude docela milý, což jsem teda v šoku 🙂 .
U nás je taky nádherně, tak tady něco pošolicham a půjdeme ven, ať si to sluníčko užijeme, než se nám zase schová za mraky a předpověď nám nadělí týden deště 😉 . Jo a ještě bych zapomněla, my máme dneska 4 roky výročí od svatby, tak si uděláme hezký večer 😉

kopretina82
8. dub 2010

Ahojky,
tak máme polední pauzu a za chvilku zas razíme ven 😉
Gamb, tak to je dobrý, ne? Vypadá, že injekce fungujou...Tak moc přeju ať jsou brzičko // 😵
Lip, potichoučku gratuluju a přeju ať // sílí a všechno je ok 😵
Jane, dojdi k Dr. a doufám, že budeš hlásit dobré zprávičky a že tu holky rozjedete //mánii 😉 😵
Peti, užívejte výročí...
My zas valíme ven-je tu nádherně a zítra se to má kazit, tak ať si to ještě užijem.Večer zas nakouknu 😉

natulaaa
8. dub 2010

Tak já se vrátila z venku,mám zasazeno a uklízenou terasu,zítra fakt hlasí hnusně i na víkend 😠 😠 😠 ,tak to je škoda 😠 😠 .
Peto a co vy máte nějaký zvláštní plán 😵 😵 😵 😵 😵

petra.vavra
8. dub 2010

nat- já bohužel mám na zítra plán zápočtu z frániny 😠 , který jestli dám, tak se snad večer opiju 😠 . My jsme musely ještě ven po odpoledních pohádkách, Terka se nedá udržet doma 😀 . Vařím tu nějakou rychlou večeři, tak jsem zvědavá co mi z toho papiňáku vyleze, myslím, že UHO to jistí 😀 😀 😀 . No a na večer je plán jasný 😨 😵

natulaaa
8. dub 2010

Peto tak si to užijte 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,
U nás bude po MS skoro každý večer taky jasný plán,výročí nevýročí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fram
8. dub 2010

Krásný den všem 🙂
vítám nové snažilky.
Liptonek, ta čárka tam fakt je 😕
madormi, neboj, třeba já jen tak těhule nebudu. Snažení začnem až po druhý mrše (asi za měsíc) a jestli nám to bude trvat zase víc než rok, než se zadaří.....
jane, být tebou, už bych pro jistotu utíkala k dr. Normální to není.

petra.vavra
8. dub 2010

natu to je skoro provokace 😀 😀 😀 😀 😀 já jsem dutá jak bambud 😠
já tento měsíc se můžu snažit o cokoliv a stejně z toho nic nebude, dle mého zjišťování čípku a hlenu, je to jasný anovulák. minulý týden jsem ještě měla pozitivní HCG, sice malý ale bylo, takže to na to má rozhodně vliv 😠 😠