Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
8. čer 2010

Holky správný chlap má být furt nadržený 😀 😀 ,ale ne všude,jen doma 😀 😀 😀 😀

martasl
8. čer 2010

jahudko-přidávám se s gratulací k narozkám-tedy,všechno nej nej,hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,snaženíčka a miminek 😉

jani-taky gratuluju ke zkouškám.teda holky,vy jste tady všechny študovaný,mě úplně deptá,že jsem si neudělala ani blbou maturu-holt jsem chtěla rychle ze školy.jak já bych ty školní léta vrátila,chjooo ☹ no a s těma žilkama na prsou-to vypadá nadějně... 😀já měla prsa jak mapu vodstva 😅

jane84
8. čer 2010

holky ty žilky se mi tak týden před MS zviditelní, tentokrát možná trochu víc, takže tomu moc nepřikládám velký význam

martasl
8. čer 2010

jani-nech se překvapit,uvidíme... 🙂 🙂 🙂

herbie
8. čer 2010

ahoj holky jani jeee kez by jsi zahlasila // jahudko vse nej k narozeninam 🙂

fram
8. čer 2010

ahoj holky,
gamb, to je ale mrcha ta tvoje mrcha, že nepřijde, jak má 😒
jane, gratulka ke zkoušce. V DC jsem 1 den za tebou, ale já už cítím příznaky ms a jsem si na 99,9% jistá, že to dostanu ☹ ale moc přeju, aby to u tebe byly fakt těhu příznaky, ještě se poblejt a je to jasný 😀

angelina987
8. čer 2010

@fram jak to můžeš vědět? kolik jsi DC? Uvidíš, budeš těhu, vždyˇvám to tak hezky vyšlo, ne?

breberuska
8. čer 2010

Fram,neházej flintu do žita, vžďyť jste byli tento měsíc doma ukázkoví 😉
jahudko, krásné narozeniny!!!

natulaaa
8. čer 2010

Hooolky já se ted na diskuzi o unice dověděla,že kontrolují pruchodnost čípku a že to prý bolí jak das,jééžiš já se bojíííím 😲 😲 ,no ono se to právě kontroluje,protože když mi budou pak zavádět zpátky už oplodněná embrijka,tak musí být jistota,že ten čípek je dobře pruchodný 😲 😲 😲 ,bože muj,co mě ještě čeká 😀 😀 ,no ale pro mimi vše že?

jahudka80
8. čer 2010

Holky všem co mi přáli k narozeninkám moc děkuji 🙂
jane84: gratuluji 🙂 😉

lehe: kontryhel si vyškrtni 🙂 😀jsem se po něm včera málem poblila ☹ 😝

leheckova
autor
9. čer 2010

Pěkné ranko krásně nám svítí sluníčkooooooooooo Natulko to vydržíš uvidiš .
Jahudko musis si ho trochu osladit tak mala lžičička...cukru

leheckova
autor
9. čer 2010

Tabulečka:
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................65DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................51DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................51DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 48DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................43DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................39DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................36DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................36DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 27DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................26DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................24DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................23DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................20DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................17DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................15DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................13DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová,kontryhel).................................................................................................7DC

breberuska
9. čer 2010

Tabulečka:
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................65DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................51DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................51DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 48DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................43DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................39DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................36DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................3DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 27DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................26DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................24DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................23DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................20DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................17DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................15DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................13DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová,kontryhel).................................................................................................7DC

breberuska
9. čer 2010

Ahoj holky, lehe, nezlob se, že ti lezu do zelí, ale opravila jsem se v tabulce🙂

jahud, tak to mně kontryhel chutná, už jsem si na něj strašně zvykla 😎
natu, neboj, to vydržíš! to mimi za to přece stojí 😉

leheckova
autor
9. čer 2010

nevadi jen se musis vymazat na puvodním místě a dát dolů kočko ja si nevšimla že si na začátku tak gratuluju k ms a kdy se budete moct snažit kočko?Tabulku opravim dám tě dolů

leheckova
autor
9. čer 2010

nevite kdy objevila kopretinka // dala bych ji už nahoru koukněte mi někdo a pisněte mi to prosim at už to opravuju najednou děkuju

natulaaa
9. čer 2010

Dobré ránko.dneska opět nádherně 🙂 ,holky já jdu dneska na gyndu a manža mě dneska probudil vítečím 😝 ,no jsem neprotestovala,ale co ted,tak jdu až na 6 tak to už snad bude pryč nééé,musím se jít pořádně vypláchnout 😀 .
Lehe no myslím,že ovu byla,máš to hodně stejné s minulou křivkou,zítra pujdeš určitě ještě výš 😉 ,Já dneska nestihla změřit 😀

breberuska
9. čer 2010

Jééé, tak to jsem udělala blbě, lehe, promiň 😲 Jinak já s tím snažením furt nevím, chtěla bych zkusit ovu test tento měsíc, jestli ovulku vůbec mám a pak se uvidí...já bych hnejraději hned....ale manža mně přemlouvá, ať počkáme ještě na jednu MS. Vyjde to pak tak, že budem mít výročí svatby, tak prý bychom to odstartovali tak... 😅

natu, vypláchneš a budeš jako nová. 😀

natulaaa
9. čer 2010

Breber no jasné,ale to ti byla taková poloha,že ze mě jak na svinu nic neteče 😀 😀 😀

vendulak
9. čer 2010

Jahudko kontryhel, a i každý jiný bylinkový čaj musíš oslazovat medem 😉. Samotnej věřím, že je fuj to bych taky nepila 😀. Ale cukrem se bylinky sladit nemají, ničí jejich chuť i účinek, je to na spoustě bylinkových čajů i napsané 😉.
A pokud ti nechutná kontryhel tak zkus třeba nějakou směs ve které je kontryhel. Výborný je tenhle http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/devatero-byli... a nebo já teď piju tenhle a je taky dobrej http://www.bobshop.cz/?p=productsMore&iProduct=... 😉

Jinak všem přeji krásné ráno, zase nám do oken tááák krásně svítí sluníčko 😵 😎

leheckova
autor
9. čer 2010

Nevite kdy psala ta kopre o tech dvou čárkách??

natulaaa
9. čer 2010

lehe to už nevím a nemá to v albu? 😒 😒

myisiska1
9. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem byla u doktorky a máme potvrzené těhu. Takže se s váma nejspíš loučím, abych vás netrápila...Všem držím moc a moc palečky. Budou z vás úžasně krásné těhulky a následně supermamči. Občas určitě nakouknu

vendulak
9. čer 2010

Mysi moc gratuluju! 😵 😉

liptonek
9. čer 2010

teda, tady se ty // krásně rozrůstaj 😅 To je paráda! Tak jen tak dál 😉 Tfuj, tfuj, tfuj 😵

natulaaa
9. čer 2010

Jééj Mysi gratuluju 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ale holky přijdte nám říct taky co a jak,neloučete se s náma uplně 😉 😉 🙂

myisiska1
9. čer 2010

natu: já budu referovat v albu...klidně nakukujte, ale nechci vás uvádět do depresí z toho, že jsem těhula a většina holek na to teprve čeká. Jo jinak holky, jeden malinký zázrak. Kamarádka potratila v nějakým 7týdnu (SP). Pak se nějak nemohla dostat k doktorovi, protože byla nemocná a pak měl dovču. No a v pondělí teda šla konečně na kontrolu a nechápe ona, nechápe doktor, nechápu já, ale je v 18tt!!!!!!!

natulaaa
9. čer 2010

myis co to? 😕 😕 😕 😕 😕 a jak ví,že potratila spontanně,když nešla k dr a to když si myslela,že potratila,tak to nechala tolik týdnu jen tak? to má odvahu teda,já bych jela do porodnice přímo ,no a břicho už musela mít velké néé

myisiska1
9. čer 2010

Ale ne, blbě jsem to napsala. U doktora byla, poslal jí do špitálu a naznali, že revize nutná není a že má jít na kontrolu k doktorovi do ambulance, až přestane krvácet. Krvácela asi 10 dní a pak se nezvládala objednat. V pondělí tam šla, ať jí píchne vyvolávačku. No a on že si chce ještě udělat ultrazvuk a ono tam bylo miminko

liptonek
9. čer 2010

natula - však já poctivě nakukuju 🙂 ale jak říká mysi, nechci aby jste tady z toho byly smutný. Vím, jaky to je....a že někdy tt můžou bolet. 😕