Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
21. čer 2010

Lehe já vím,že tu moc nechodila,ale když přišla od dr.,tak dala vždycky vědet,jak slíbila,tak proto se mi to zdá divné víš?

daniela699
21. čer 2010

Dekuju Helcenko 😉 tak snad to nejhorsi mame za sebou a ted uz se to bude jen zlepsovat. Ja jsem se taky na kontrolu tesila, protoze jsem si rikala, dalsich 14 dni pryc a tim padem dal od ty bezmoce a bliz ke svetlym zitrkum. Akorat, kdyz jsem si byla pro vysledky z histologie v nemocnici, tak jsem tam videla holky, ve stejne situaci jak jsem byla ja 14 dni predtim, smutne, ubrecene, a nebylo mi moc dobre, ale asi je fakt ze cas rany trochu otupi a uz to aspon neni tak ostry.

leheckova
autor
21. čer 2010

no napsla jsem ji a ona nepsala nikomu? ja od ni neco mam v poště počkej kouknu na datum

leheckova
autor
21. čer 2010

psala mi 9.6 že jde k dokymu v ponděli a to tu nějak byla a ted nevim tak snad se ozve

daniela699
21. čer 2010

Natul a Lehe, ja jsem prave po revizi zhruba tak 12 den zacala spinit, a bolely me vajecniky, trvalo to tak 4 dny, tak jsem si rikala, ze asi ovu spineni, coz jsem pred tim nemivala a v nemocnici kdyz jsem byla pro vysledky mi rekli, ze asi jo. 🙂 a ted to bylo v patek 5 tydnu od revize, a ve stredu me zacalo bolet bricho jako na mrchu a zacala jsem spinit, tak si rikam huraaa, ale celych 5 dni to bylo jen tak malinko a bricho me porad boli, jako bych to jeste mela dostat. Tak asi zajdu zitra k doktorovi, jestli treba nemuzu mit nejak nekde neco uzavrene, ze to nemuze ven? 🙂 Jinak, na vysledcich z histolky mi rekli, jak to dobre dopadlo, ze tam nebylo nic co by nemelo, zadna choroba - tak to tam bylo napsany. Tak jen clovek premysli, proc vlastne, kdyz teda vsechno dobry...?

breberuska
21. čer 2010

danielko, ahoj🙂 já jsem měla taky MS po 5 týdnech (před tím tak 2 dny špinění), ale byla kratší než dříve, ne moc slabší, ale kratší. přemýšlení PROČ je smutné...já to mám do dneška a ještě dlouho mít budu...to asi hned tak nepřejde 😒 ale určitě bude čím dál tím veseleji a bude to méně často😉

holky a teď něco z naší domácnosti, my strašně poctivě sekáme latinu a plánujem se oficálně snažit až v tom červenci, jenže manža mi včera po sexíku zkroušeně oznámil, že si není moc jistý 😀 😀 😀 docela jsem se zasmála, (ke všemu mi tak přibližní teď vychází ovulka) on je chudák na mrtvici z toho, že jestli mu nějaká "brebera" ujela a třeba to byl nějaký šikula, co si oněm ten doktor pak pomyslí...ti chlapy jsou fakt čísla.... 😀

natulaaa
21. čer 2010

Daniel nepátrej,mi v CARU dr řek,že to se prostě stává běžně jednou i dvakrát 😕 ,a že to nemusí mít žádný duvod,stačí jen vadná spermijka a je to a vývoj se zastaví,ono nehledej v tom nic vážného a bud ráda,že histolka dopadla dobře 😉

leheckova
autor
21. čer 2010

Danielko poradim ti udělej si kontryhelový čaj a pij ho 2x denne do ovulky a uvidis dokud to nedostaneš je dobrý na ms a mělo by se ti to rozjed a první porevizni by podle všeho a všech měla být silná ☹

leheckova
autor
21. čer 2010

Breber dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý tak co červen nebo červenec ne??? 😀 😀 😀 😀 😀

breberuska
21. čer 2010

lehe, teď už je to vcelku 😎

breberuska
21. čer 2010

já jsem tele, mně tem chybělo slovo...jakože je to vcelku jedno 😀

radusv
21. čer 2010

Lehe také se připojuji a zatím potichoučku gratuluju a moc moc přeji ať je vše v pořádku 🙂
ostatním snažilkám hodně štěstí ať jsou taky brzy // 😉

katyna6
21. čer 2010

Přeji hezký večer 🙂
Trochu drze vám sem lezu,ale nemůžu jinak 😀 .Radus nás informovala o nejnovějších zprávičkách,takže...lehe-čárečky jsou krásný,tak já ti gratuluji nahlas a přeji,ať se všechno daří!!! 😵 😵 😵Moc ti to přeju!!

angelina987
21. čer 2010

Lehe jupííííí moc gratuluju ke // jen tak dál, flusej, ne prskej 😀

leheckova
autor
21. čer 2010

je Radus a Katyna děkuju vy jste zavítali k nám moc vám děkuju ja sama jsem to jeste nerozdýchala 😀

fram
21. čer 2010

Ahoj,
koukám na tu nádhernou zprávu a lehe moc moc gratuluju, ten testík ja nádhernej, já už taky chci 😉
daniel, vítej mezi námi, smutné téma,ale všechny víme, jak ti je, tak na ten smutek nejsi sama.Moje první dvě porevizní byly slabší, normální byla až ta třetí, čtvrtá už doufám nepřijde 😉
breber 😀 😀 no co si asi o něm doktor pomyslí,pokud zasel semínko? Že je to pěknej divoch 😀 😀

leheckova
autor
21. čer 2010

Angelino prsk prsk flus flus flus čáry mary přeju si aby jste tu všichni do leta otěhotněli 😀 😀 😀

helcenka
21. čer 2010

Já si pro žádný výsledky jít nemám, tak doufám, že přijdou alespoň k Dr., vyšetření mi taky žádný dělat nebude, krev jenom na HCG. Ale domluvím se s ním, aby mi alespoň udělal komplet krevní rozbor, abych byla klidnější.
A kamarádce zkrátka řeknu, že se necítím úplně dobře, tak nemůžu do porodky přijít, aby něco nechytli. Protože o mém těhu věděli jen 4 lidi, teda kromě manžela. Takže nechci nikomu nic vysvětlovat.

Já si teď prohlížela v PC fotky ze svatby, holky, to už ani není pravda. Je to sice "teprve" 4 roky, ale mě to přijde strááááášně dávno. Donutili mě vlézt v těch šatech na koně... Ale fotky super.

Breber dobrý, my jsme s tím teď při druhém těhu vůbec nepočítali, protože manža byl na služebce a vrátil se až den po ovu a pak zase odjížděl, takže se pak divil jako telátko, když jsem mu ukázala test. Ale dopadlo to holt jak to dopadlo.
Ale už jsem mu oznámila, že až řeknu, tak jdeme na to. Tak ať teď nabere síly, že je bude potřebovat...

Hezký večer všem, ovšem nejhezčí bude asi pro Lehe a to je super, ještě jednou moc gratuluju. 😀

natulaaa
21. čer 2010

čaute holky,jsem doma od holiče,dneska se jí to povedlo,nemusím se přečesávat,mám z toho dobrý pocit a zítra se objednávám ještě na nehtíky 😵 😵 😵
Helči a co mám říkat jáá 😝 ,já už mám 9 let staré svatební fotky,už se stydím,je někomu ukázat,dneska všechno tak nádherné o šatech ani nemluvě,já musela až do Ostravy abych sehnala co nejjednodušší šaty bez šílených ozdubek a to máme v opavě aspon 7 svatebních salonu,hned bych se vdávala znovu ,ale za toho samého,já bych neměnila 😵 😵 😵

jahudka80
21. čer 2010

@natulaaa : koukala jsem jenže já si to začla měřit pozdě tak pořádně nevím kdy byla ovu.a hlavně si to píšu do papírového kalendáře. To jak si to vyplňujete vy to se dá najít na internetu?? A pak se to jen doplňuje jestli to chápu 🙂 sice vůbec nerozumím těm všem značkám krom teploty 😀 ,ale když mi nějaká poradíte tak na to příjdu 😀 😀 😀 . Holky přeji krásný večer
Lehe já mám za Tebe takovou radost mám celý den díky Tobě dobrou náladu 🙂

natulaaa
21. čer 2010

Jahudko jj já ti to vysvětlím,ty značky v te první řadě jsou výtoky,C jako crémový ,W jako vodový,E tj ovulační natahovací hlen, ,jinak AM,PM, to jsou sexíky,ráno a večer a xx,tj 2x za den 😵 😵 😵 ,pak tam je plus,tj.pozitivní ovu testík , a uplně dole,ted nevím,jestli to tam mám,to je poloha čípku po anglicky,a jen začáteční písmena 😵 😵 😵
Jestli umíš anglicky,tak si to taky sestav na fertilityfriend 😉 😉

martasl
21. čer 2010

Dnes jsem si byla vyzvednout recept na listovku a doktor chtěl se mnou mluvit.prej jak to takto ještě chceme dělat.tak mu říkám,že jsem počítala tento měsíc s otěhotněním,že jsme se poctivě obden snažili.prej obden nemá cenu.hlavně v období ovulace.listovku mi dal na 2 měsíce(jinak mi ji dává na 3)a prej od srpna s tím začnem něco dělat.udělá komplet vyšetření,stěry a kkev na prolaktin.říkala jsem mu,že mě pořád dost bolej prsa.prej to může být tím prolaktinem.jestli ho nemám moc.tak uvidíme a snad se to nějak pohne.třeba do té doby budu těhu.je vidět,že s tím sám od sebe chce něco dělat.taj jsem ráda.

jahudka80
21. čer 2010

@natulaaa anglicky umin kulové, tak proto ☹ zkusím to kdyžtak se zas hloupě zeptám 😀

jahudka80
21. čer 2010

@martasl jojo prolaktin jsem měla nahoře já a mám pocit že je zas. Jestli to dostanu tak se objednám k dr.a budem to řešit. To jsou problémy,....a jsou takové co jim kolem pobíhá 6dětí a určo ani neví co je ovulace 😠 😢

natulaaa
21. čer 2010

Marti to je super,že máš taky takového dr. co se zajímá,jak já slayším některé případy,tak hruza ,asi mám štěstí na doktory a tudíš nemužu nadávat ani na zdravotnictví,protože jsem se ještě s ničím špatným nesetkala a to jsem jich oběhala už dost 😵 😵 😵 .jinak já měla prolaktin zvýšený a měla jsem jen zvětšené prsa,během brání léku na prolaktin mi splaskly i prsa,takže mám z jedniček nulky 😀 😀 😀 ,ale hlavně že to kleslo 😵 😵

natulaaa
21. čer 2010

Jahudko mi to celé dělal manža,jestli nerozumíš anglicky,tak to asi nedáš,je to doooost složité,manža umí anglicky plynule,tak to dal,ale taky s problémama 😒 😒

martasl
21. čer 2010

kruci-píšu jak maďar 😅

endie
21. čer 2010

zdravím holky po dlouhé době 😀

natulaaa
21. čer 2010

Marti v klidu to my někdy všichni píšeme s chybama 😀 😀

natulaaa
21. čer 2010

Endi čauky,jak se daří,ty nás fakt zanedbáváš 😉 🙂 😅