Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
7. črc 2010

Ahoj Jane, tak to me mrzi. Taky si zrovna neficim s naladou.
S tema hypotekama teda nic moc. My jsme to jakoze jeste chytli nez to zprisnili, pred dvouma rokama, ale zase to procento, zadna slava. Myslim, ze uz to banky docela prehani, i tak to bylo u nas driv prisny, a ted pomalu aby se clovek doprosoval, a vzdyt prece to je to z ceho banky zijou. Z pujcovani. 😒
Ktera dan se ma zvysovat? To ani nevim.

jane84
7. črc 2010

která daň teď přesně nevím, říkala mi to tchýně, která dělá na bytovém družstvu. takže nejlíp kdybychom to stihli do konce roku. Jenomže chtějí ještě zrušit ty státní příspěvky u stavebního spoření i zpětně, takže počítám s tím, že prostě budeme bydlet u našich ještě dlouho, minimálně do doby než se zblázním

jahudka80
7. črc 2010

@jane84 ahoj Jani to je mi líto, no u našich to bych nepřežila ☹ tedy pokud bych tam bydlela po celou dobu co jsme z manžou tak už máme dnes našetřeno na dům tak už by se stavělo. Takhle máme prd- tedy byt ale ten je banky, když jsme ho kupovali tak na něj byli 4 zájemci během 2 dnů a já první dala zálohu stál 1,5mil a říkali nám že za 2 roky bude hodnota přez 2mil. a kdo ví co si. Jooo prdlajs my jsme do něj 350tis. narvali a ani za převzetí hypotéky ho nikdo nechce 😠 😢 😢 😢 😢 😢 už jsem zoufalá splácíme pozemek na kterém můžu leda tak pěstovat jahody, a platíme hypotéku za byt který teď už nechcem , páč chcem stavět,už nám taky běží roky a já nechci stavět ve 40ceti 😢 😢 😢 😢 posraná krize 😠 😠 😠 . Jo a o tom co chtěj rušit a brát mi rači ani nemluv vyždy mě rozbolí žaludek a už to vidím, až budem čekat druhé to zas budou keci vy pomalu nemáte na splácení a ještě si pořídíte druhý děcko.....blabla no co třeba se to prodá a když ne tak se to hold nějak zvládne 🙂 musíííííííííííííííííííííí

jane84
7. črc 2010

Jahud my už bychom bydleli sami, ale ta moje prokletá škola. Protože jsem nedokončila předchozí studium, tak jsem teď překročila standardní dobu studia a platím ročně 30 tisíc, abych vůbec dostudovala. Nemluvě o cestování a skriptech atd. Denně bych si nafackovala, že jsem si tenkrát nevybrala hned tuhle školu. Ztracené 3 roky a stálo to spoustu peněz. Teď bych už možná měla malý mimčo, bylo vdaná, měla vlastní bydlení. Ale to je kdyby...
Bohužel škola a dojíždění mi zabírají tolik času, že chodit do práce přes rok je nereálné. Takže žijeme u našich z jednoho platu, který poslední dobou stojí za houby, prostě když se daří, tak se daří

jane84
7. črc 2010

je to všechno strašný, ale máš pravdu. MUSÍ se to zvládnout 🙂

daniela699
7. črc 2010

Jane, ja si taky rikam, kdyz se dari tak se dari, nebo spis kdyz se s... tak se s... a premyslim, proc je neco tak jak je, ale pak si akorat rikam, asi to tak melo byt. Z nejakyho duvodu, kterymu kolikrat vubec nerozumim, teda spis vetsinou. 🙂 Jako ted, si rikam, treba se miminko nechtelo narodit do rozbordelenyho bytu, a ted mam teda jeste sanci to nejak dodelat. Tomu bych rozumela, snad.
Ale na druhou stranu nechapu tu hru osudu, kdyz jsem ja o mimi prisla, tak jsem zjistila ze moje sestra, ktera je mladsi, je tehotna, a zhruba o dva tydny min nez bych byla ja. Takze zase u tohodle jsem jeste neprisla na to proc to jak je. Na neco abych si mohla rict... asi to tak melo byt.

natulaaa
7. črc 2010

Jani a byli jste v OBERBANCE,nám nikde jinde nechtěli dát a tam nám dali,jsem uplně čuměla,nevím,jaké máte platové podmínky ale ta banka se teprve rozjíždí a myslím,že tam nejsou tak přísná kritéria,jen tak to běžžte zkusit,nic za to nedáte 😉

já už začínám být zase trochu nervozní,to já vždycky když jdu na gyndu,tak se trochu bojím,že co zase na mě nachystá,tehdy to byla vždycky cysta,tak snad ted už to bude jen pořádný folík 😵

jahudka80
7. črc 2010

tak jsem si dělala OVU testík hm a nic ☹ jen jedna čárka, tak ho rači udělám až po zítří 😒 jinak stáli 109kč je jich tam 5ks a návod je ve slovenštině 😀 😀 😀

jahudka80
7. črc 2010

@jane84 jojo když se to se.. tak se to se...že prodáme byt letos tomu už moc nevěřím 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 byli tu známí a malá má z té jejich holky trauma, minule jí ublížila a od té doby když jí vidí tak jen bulí a bulí a chce ke mě ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ málem mě za tu třičtvrtě hodinu odvezli 😝 😝 😝 😝 😝 , ta jejich je tedy čert, rozbila mi hrníček co tu mám v sadě vystavený takovou dobu a naše na to nesahá a pak přijede náštěva a je po hrnku 😖 😖 😖 😖 😖 😖

jahudka80
7. črc 2010

@daniela699 jojo vím jak ti je já byla už rok vdaná a chtěla moc otěhotnět a když 1,5roku nic a moje (tedy teď už bývalá)kamarádka přestala brát antik. a najednou mi slavnostně oznámila, že je těhotná tak sem málem začla bulet, že my chcem a ona si jen tak....a je hned těhu.Pak mi otěhotněla druhá kamarádka a už jsem si říkala tak teď už já. A prdlajs ještě otěhotněla další (ta tedy byla na umělém) a celé těhu problila tak nebylo co závidět ale ty bříška jsem záviděla a říkala si pro né já 😢 a když už jsem říkala, že už to snad musí přijít tak přišla kolegyně z práce (měla 2 děti) a tak kecáme kecáme a říkám dáš si kafčo?? Ne čaj. A pak jen říkám a s čím si marod a ona neptej se a bylo mi to jasné další těhule sedí předemnou a já já nic cítila jsem se prázdná , neschopná, nemožná, v tu chvíli bez práce, půl roku jsem sháněla a nikdo mě nezaměstnal jak kdybych měla na čele napsáno snažím se otěhotnět. No pak už jsem se dočkala po více než 2 letech // 21.12.jsem našla a dr. 3dny před vánoci potvrdila těhotenství - byly to ty nejkrásnější vánoce. A proto věř příjde to až bude ten správný čas.

angelina987
7. črc 2010

Ahojík, co tady nového, nějaké //? Já hlásím, že se už pomalu do ničeho nevlezu, jsem jak prasnice a dneska mě začaly pekelně bolet prsa - uf.
Všechny zdravím 😉

natulaaa
7. črc 2010

tak jsem domáááááá z gyndy a dopadla jsem super,všechno v pořádku a mám 19 mm folíka,tak mi to vychází i podle ovu testíku,za dva dny nejpozdějc bude ovulka 😵 😵 😵 😵 huráááááááááá

breberuska
7. črc 2010

ahojky holky, čtu, že jste řešili hypotéky. My máme od hypotéční banky a jsme celkem spoko, ale je fakt, že už jsou to taky 2 roky, takže je možné, že se podmínky už změnili...jani, určitě se zase všecno dařit! to přece není možné, že by se sr...furt a všechno!
natu, jak dopadla kontorla?
jahud, ovu testík nic? a kolikátý jsi DC?třeba je fakt brzo 😒 já ho budu zkoušet tak od 11...koupila jsem si balení 5 ks za200 (jsou to kazety, ty "obyčejné" neměl), vydřiduši 😠 ale co by člověk neudělal, že 😀

angelina987
7. črc 2010

@natulaaa no vidíš, gratuluju, tak šup na to a uvidíš, že IFV ani nebude potřeba 😀

breberuska
7. črc 2010

@angelina987 tak to je krásné, že tak pěkně rostete 😉 jen tak dál!!

natu, tak jsi byla s odpovědí rychlejší, než já s otázkou🙂 to je super, ty jsi úplně ukázkový ovulovač 😀 !

natulaaa
7. črc 2010

Holky děkuji,ale nevím,jestli mi to není na prdlajs,když mám potrubí na h...o 😠 😠 .No šance prý je,ale popravdě tomu moc nedávám 😠

jahudka80
7. črc 2010

@natulaaa supéééér, já skusí ovu testík až v pátek. 😉 Dnes nic tak až v pátek 😉

helcenka
7. črc 2010

Holčiny všechny zdravím,
vás teda dočíst... 😉

Kontrola líp dopadnout nemohla. Jsem úplně v pořádku, teď musím počkat na první porevizní MS a můžeme začít. Vůbec jsem to takhle brzo nečekala, ale doktor řekl, že tomu nic nebrání. Když do tří měsíců nebudu těhotná, tak jdu na kontrolu. Já jsem táááááááááááááák šťastná. Byla jsem taky na krvi a pak v ordinaci mi Dr. řekl, že jsme tu krev nemuseli ani brát, vtipálek. 😀

Dančo, Dr. mi říkal, že první porevizní MS by měla přijít do 6-8 týdnů. Pokud by do 8 týdnů nepřišla, tak to pak teprve začneme řešit. Tak to jsi ještě v limitu. 😉
Jahud, táta byl nemocnej, ale vzhledem k tomu, že jsme se viděli tak 1-2 do měsíce, tak to do podlední chvíle tajil. Dva dny před Vánocemi šel do nemocnice a 3. ledna zemřel. Takže to byl šok. Ale už je to za mnou, musím to brát jak to je, i když na smrt se nikdy nedá zapomenout. ☹

A víc toho nejsem teď schopná napsat, protože nemůžu ještě vstřebat pořádně to, že už budeme po první MS začít. A mám radost a zároveň i šílený strach. Ale to asi my všechny tady.
Tak dobrou, dneska asi padnu s prckem, protože zítra budeme malovat.

breberuska
7. črc 2010

natu, neházej potrubí do žita 😉 co víš, po tom šoku po HA se může stát ledas co 😉

jahudka80
7. črc 2010

@breberuska jojo jsem si právě říkala že nemám peníze na vyhazování a že tedy za 200 si kupovat nebudu ale když mi nabídla 5ks za 109kč tak jsem je vzala, manža sice utrousil něco jako zbytečně vyhozené peníze, no aby pak nečuměl 😀 😀 😀 😀 😀 jinak jsem dnes 8den po MS, ale já to vypozorovala že z jednoho vajuchu je ms po 25, 26dnech a z druhého po 27, 29, a minule byl 27 tak teď čekám že to bude dřív tak počítám okolo 10-12dne 🙂 no ovu testík to jistí 😀

breberuska
7. črc 2010

helči, to jsou krásné zprávy!!! takže za chvíli zaínáte 😉 super. Hned je veseleji, že? s tím strachem je to asi fakt normální, já ho mám taky už teď...a strašný....kdyby člověk aspoň věděl, proč se mu stalo to. co se stalo, ale když to nemá vysvětlení, je to vlastně jen jakási náhoda, tak je ten strach o to větší.... ☹

jahudka80
7. črc 2010

@helcenka jupíí tak vidíš kontrola dopadla ok přesně jak jsme říkali 7.7.prostě bájo den. Holky koukala jsem kolik nás tady je a že zatím každý měsíc alespoň 2 otěhotněly 🙂 tak to tak počítám do půl roku bychom mohly být všeci těhotné - to budou krásné vánoce 😵 😵 😵

martasl
7. črc 2010

natul-když to šlo už jednou,tak to půjde i podruhé. 🙂 neboj,mimča se dočkáš-samozřejmě i my.

k těm bankám.My máme meziúvěr od lišky na barák a už nikdy v životě.!! 😠 😠 😠 😠 měli jsme s vyřízením děsný problémy,pořád se jim něco nelíbilo(stačilo se podívat do odhadu na zadní stránky,ale pro někoho asi elkej problém 😠 😠 😠 ),ještě že nám firma,co nám stavěli hrubou,počkala s platbou.lišku už nechci ani vidět.máme u nicj zastavenej barák + pozemky-a ne málo,teď jsme pozemky půlili a část prodávali.vyřizovalo se to půl roku!!a moc se jim to nelíbilo.je to s těma bankama hrůza.budem splácet až do důchodu,doufám,že bude z čeho. 😅

martasl
7. črc 2010

jahudko-kéž bys měla pravdu. 🙂

natulaaa
7. črc 2010

helči gratuluju k prohlídce 😵 😵
Marti ale já poprvé neměla ten vejcovod ještě zdevastovaný víš,mi to zdevastovala až ta cysta,co narostla během těhotenství víš,tak proto ☹ ,ale néé,nebudu smutnit,musím bojovat a když to nevyjde ted,tak to musí pří IVF a hotovo 😵

jahudka80
7. črc 2010

@martasl jahůdka má vždycky pravdu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
7. črc 2010

Jahud a ty si ten testík měla uuuplně čistě bílý? ty tam nemáš ani slabou čárku,to já mám slaboulinkou skoro furt a včera byla taky slabá a dneska už krásná,ale ne uplně pozitivní,to by mohlo být zítra 😒
Ale pokud nemáš ani ducha,tak to ti fakt stačí v pátek,zítra by si prodrbala zbytečně testík 😉

jahudka80
7. črc 2010

@natulaaa vůbec nic 😉 tak v pátek bude stačit 😉

herbie
7. črc 2010

helci gratuluju a natul tobe taky holky tak chce to dalsi tehulku sup sup jaaaa uz konecne vim po roce kdy mame se snazit ze jo kdy je ta ovulka hahahahahahahaha mam ji ale pokazdy jsme to delali asi ve spatny den....i kdyz si rikam ze lepsi je milovat se porad a nehledet na ty dny....kamosky mi rikaj a to jsou asi tri ze je prej nejlepsi se pred sexem malinko opit ale malinko do nalady a nemyslet na miminko sex si hezky uzit a je zadelano.....oni prej delali mimisky na redbullech s vodkou a otehotneli taky to jde videt ty jejich deti maj asi kridla..... 😀 😀 😀

natulaaa
7. črc 2010

Herbi 😀 😀 😀 😀
Ale s tím alkoholem to je pravda asi,moje sestřenka otěhotněla 2x a to prý po levném vínu 😀 😀 😀 ,taky mi říkala,kup si krabicové víno a uvidíš jak to pujde 😀 😀