Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
22. črc 2010

@jahudka80 a já mrchu na dovču a až přijdou ploďásci, tak už bude manža zase v tahu, sakryš 😠 😠 Budu mu muset ještě naplánovat nějakou dovču - samozřejmě řeknu, že po něm šíleně toužím, ne že je to kvůli plození 😀 😀 😀

jahudka80
22. črc 2010

@fram 😀 😀 😀 jo a když jde o tu hypotéku tak já bych na ní ani nevydělala 😀 😀 😀 jo hold když chce člověk bydlet ☹ ☹ ☹ že jsme nezůstali v 1+1 měli bysme ho už splacené a peňez jak šlupek , auto z Tuzexu 😀 😀 😀 😀 ať žijí filmové komedie

natulaaa
22. črc 2010

@jahudka80 no tak já zatím nic ani náznak 😝 😝 😝

jahudka80
22. črc 2010

@natulaaa tak buď v pohodě mysli na hezké věci 🙂 🙂 🙂 a uvidíš třeba se o víkendíku dočkáš // ty si to těhu zasloužíš víc než já 😵 😵 😵 tak tfuj tfuj ať to výjde 😉

breberuska
22. črc 2010

jahudko, šak špinění ještě nemusí nic znamenat, ne? 😖 holky, já se úplně děsím sama sebe, jak příští týden na dovolené doazí mrcha a bude mi to tak líto, že budu nas...á a protivná na celý svět ☹

breberuska
22. črc 2010

fram, teda toho manžu v tahu ti nezávidím....jako kdyby nemohl pracovat podle tvojich plodných dnů, že 😀

martasl
22. črc 2010

breber-taky to mám jako fram,věčně manžela v luftě.no a většinou je to tak,že když mám plodný dny,tak je jak na potvoru co nejdál,že by nemohl přijet,ani kdyby chtěl 😒

fram
22. črc 2010

@breberuska asi by na mm v práci divně koukali, kdyby řekl, že nikam nepojede - stará má plodný období 😀 😀 😀 Třeba ti mrcha nedorazí, ale člověk už je nasr... předem,viď. To je to poovulační období 😅

jahudka80
22. črc 2010

@fram @breberuska bašti česnekový brambůrky s ostrým kečupem 😀 😀 😀chudák manža musí čuchat ten smrad 😀 😀 😀a já jsem už jak puberťák samej beďar 😀 😀 😀

martasl
22. črc 2010

jahud-tak že by to vyšlo??někdo se v těhu osype a dělaj se vyrážky,tak třeba to klapne 🙂

breberuska
22. črc 2010

tak by to mělo být ze zákona - formulace např .typu "pokud žena ovuluje, je manžel uvolněn ze zaměstnání na dobu potřebnou ke splození potomka" 😉 u prvního by to mohlo být placené volno v plné výši, u dlaších třeba v nižší, ať zaměstnavatelé tolik netrpí 😉

fram
22. črc 2010

@breberuska 😀 😀 😀 proč nesedíš v parlamentu ?? 😀 😀 😀

breberuska
22. črc 2010

fram, protože bych si tam nevidělala ani na suchý chleba s takovýma ptákovinama🙂

martasl
22. črc 2010

breber-spíš by se tě hodně rychle zbavili,takový rozumný lidi tam oni nepotřebujou.vidíš sama,co je tam za kretény 😠

jahudka80
22. črc 2010

@breberuska no tohle není ptákovina, cigáni se válej doma šukaj o 106 a maj harantů že to není hezký a co my chudáci vystresovaný makáme v práci manžela daleko (tedy vy já ne) a ani nemáme čas si ty děti v klidu zplodit 😀 😀 😀 😀

jahudka80
22. črc 2010

@martasl né to já se osypala před ms ☹

martasl
22. črc 2010

jahud-uvidíme,uvidíme 😉 🙂 😀

fram
22. črc 2010

Holky, dobrou noc, jdu se převalovat do postele (sama) 😀 😀 Už se těším - vedro, komáři, venku štěká pes... To se zase výborně vyspím 🤐 Včera mě o půlnoci vzbudilo plácání křídel, myslela jsem, že je to můra. Rozsvítila jsem a na zdi kobylka velká jako moje dlaň 😝 málem mě šlehlo. Nevím, co si sousedi mysleli, když mě slyšeli zařvat,jak mi ta mrcha hnusná spadla na nohu. Podařilo se mi nabrat ji do novin a vyhodit z okna, ale málej jsem si hnusem cvrkla. A teď už opravdku krásnou noc všem 🙂

natulaaa
22. črc 2010

@jahudka80 si moc hodná,ale neříkej,že si to zasloužím víc než ty,to není pravda,všechnytu bojujeme spolu 😔 😔 😵 😵 .
A o určité menšině mi ani nemluvte,jim se ty vajca snad tvoří po celý cyklus,to jinak není možné,že mají takové štěstí a trefí období ovulky 😠 😠 😠

natulaaa
22. črc 2010

jsem se kvuli nim tak nasrala,že jsem zapoměla popřát dobrou noc 🙂 ,tak dobrou noc 🙂

jahudka80
22. črc 2010

@natulaaa dobrou noc natul, ale zasloužíš já už jednoho puclíčka doma mám, 🤐 dobrou noc holky, 🤐 🤐 🤐 🤐

angelina987
23. črc 2010

dobré ráno holky, tak v devět odjíždím na dámskou jízdu na slovensko (8 bab), tak si to tady v klidu a v pohodě užívejte a doufám, že bude vše v pořádku.

Jahud a natu, držím palečky a uvidíte, že budou 😲 //

natulaaa
23. črc 2010

dobré ránko 🙂

tak já padáááááááám ,ms zatím nikde,ale teplota hovoří za vše 😠 😠

Angel to máte super teda,užij si to 😉

herbie
23. črc 2010

dobre ranko angelino uzij jsi damskou jizdu natul nikdy nevis treba z toho neco bude 😅

angelina987
23. črc 2010

@herbie děkují, budu se snažit 😉

natulaaa
23. črc 2010

@herbie já ti povím co z toho bude,chceš to fakt slyšet? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jedno velké H...O 😀 😀 😀 😀

angelina987
23. črc 2010

@natulaaa Děkuji, teplota hovoří za co? Kamarádka taky nemohla otěhotnět, jeli do centra, udělali spermio - zjistili, že má pomalé spermie, tak dostal vitamínky, jeli podruhé za týden na kontrolu její a ejhle, byla těhotná - takže už byla, když si stěžovali, že nemůže otěhu. Tak nevěš hlavu a mysli pozitivně 😉

jahudka80
23. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................54DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................39DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................38DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................33DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................27DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................24DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................21DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 21DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................11DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................10DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................10DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................8DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................6DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4

breberuska
23. črc 2010

Dobrá ráno holky!

angel, užijte si víkend a hezky se opatruj! natu, teď koukám, že jsi 27DC, to už je krásné, ne? nepsala jsi, že MS chodí po 26 dnech, nebo to si pletu?😉

natulaaa
23. črc 2010

breber cyklus se nepočítá,že kolik DC,ten muže být ruzný,ale záleží na délce LF ,ta by měla být každý měsíc stejná,takže já jsem 27 jen prot,že jsem měla ovulku pozdějc než minule víš,ale jo i tak mám už jeden den sklus 😒 ,ale dělala jsem ovu test,a na 13DPO by už měl být silný a já ho mám takový střední,Já si spíš myslím,že ten euthyrox začal zabírat a prodloužil mi cyklus do normy,protože já mívala vždycky 24,25 a ted tak,prostě těhu byl včera bílý,tak já fakt nevěřím holky ani v nejmenším 😠 😠 😠