Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
27. črc 2010

takže za chvíli půjdeš spát?

daniela699
27. črc 2010

Dobre rano holky.
Natul, vseeechnoooo neeeejleeepsiiiii. 😀 A hodne zdravi a stesti a lasky a miminko. 😀 At se ti uz odted vsechno dari. 😀 Jezis ty jsi takova mladice. 🙂

lucie.krajcarova
27. črc 2010

Natulko, RAdko, taky vše nej!!! a ten nejhezčí dáreček k tomu 🙂

herbie
27. črc 2010

jj lucko jsem .... 😅 natul pridavam se k holkam vsechno nejlepsi hlave toho mimiska a zdravicko......

daniela699
27. črc 2010

@fram – Musim na tebe myslet, to je fakt v pytli s tou mm praci a nacasovanim. Ted by bodlo to volno co navrhovala Breberus, narok v dobe ovulace. Tak snad priste, drzim pesti 😉 , to by bylo aby nebylo. S tim odpocinkem, to teda bodne, to jooooo. Za tech par dni jsme dokonce uplne vypadla z rytmu a nejak se v praci nemuzu chytnout. No co, zitra uz tu zase nebudu.

@mv – jojo, taky jsme v Recku byli poslednich 6 let, zatim jen na ostrovech, na pevninskem jeste ne, a nejkrasnejsi je teda Kreta, tam jsme byli uz 3x, pokazdy na jinem miste a pujcili si auto a jezdili, byla to nadhera. Tak rikas Kanary? A na kterem ostrove jste byli?

natulaaa
27. črc 2010

Holky jste zlaté 😵 😵 moc moc moc vám děkuji 😵 😵 😵

daniela699
27. črc 2010

Ufff, tak jsem vas holky docetla. Skoda ze nemuzu mit v nemocnici notas. Zitra nastupuju, a ve ctvrtek operace. Moc se bojim, ale asi neni jiny reseni. Doufam, ze treba by me mohli v patek pustit domu, at tam nemusim byt tri noci. Asi jsem si jista, ze mi tu cystu zpusobila ta injekce agolutinu na vyvolani ms, co jsem tenkrat dostala. Kdyz si predstavim, ze jsem se ted mohla zacit snazit a misto toho jdu do nemocnice a vyhlidky kdovi jaky, tak je mi na nic. No snad to aspon nejak dobre dopadne.

Herbie, tak to me mrzi, urcite to tak nemyslel, ale je jasny jak to boli. Ja si pamatuju, ze jsme v unoru byli taky s pritelem nejak pohadani, a to bylo v dobe ovu, tak jsem byla hrozne smutna, ale pak jsme si to vyrikali, hupli na to a povedlo se. A proc mu to o te ovu nerikas? Aspon bude vedet a nebudes zklamana. Ja vim ze se to nema na povel, ale si rikej zase ze mate spolecnej cil a to je hezky ne? 😀

daniela699
27. črc 2010

Kopre, super zprava. Drzim pesti aby to takhle bylo az do konce.
Angel, taky drzim pesti a doufam, ze dneska prineses taky podobne dobre zpravicky. 😀

daniela699
27. črc 2010

Meiki, zkoukla jsem tvoje fotky, moc vam to sluselo, fakt krasny. 😀 Takhle nejak, myslim, ma vypadat to spravne vykroceni pravou nohou. 😀 Divala jsem se, odkud jsi, protoze mi byl povedomy ten kostel na fotkach. 😀 A uz vim, ve Znojme mam kamaradku, ma dvojcatka. 😀

daniela699
27. črc 2010

Martas, jsem se smala jak jsi popisovala ty balici manevry holek. 😀 Uz maji svoji hlavu, slecny, co? 😀

daniela699
27. črc 2010

Tak dneska si tady pokecam sama zase ja. 😀 😀 😀 Ted nic a jak budu v nemocnici, tak toho zase nakecate, ze to bude fuska docist. 😀 😀

natulaaa
27. črc 2010

@daniela699 no já mám dneska opět pracovně,sekala jsem trávník 😝 😝 a ted jdu drhnout terasu,už je to uplně finito a večer jdu na nehty,tak to chci mít hotové,at si je pak neponičím no a baštím už tu HA,minule jsem měla po dvou pilulích bléééé,to jsem objímala mísu,ted zatím nic,tak uvidíme,třeba to nepříjde 😵 ,ale raději všechno dodělám,když už jsme se do toho dali a už fakt finišujem,tak ted už si budu tu naši novou zahradu a terasu jen užívat a válet se a sedět na vejcích hezky vklidu 😵 😵

daniela699
27. črc 2010

Natul, prej sedet na vejcich. 😀 😀 😀 To me pobavilo uz jak jsi to psala tusim predevcirem nebo tak nejak. 😀 Tak snad ted uz ti z toho nebude blivno. Jsem se te chtela zeptat, proc vlastne se musi jist ta HA?

lucie.krajcarova
27. črc 2010

Jo já vím, proč se musí před IVF jíst HA, právě kvůli ovulaci Nat, že jo? moje ségra to absolvovala taky a má krásnou holčičku na první pokus (ze dvou). a teď si jede pro další, ale už KET.

daniela699
27. črc 2010

Lucko, myslis jakoze aby telo prave neovulovalo? To myslim ta HA zpusobi ne?

jahudka80
27. črc 2010

@herbie no krásná omluva 😵 a věř tomu že kdyby věděl že máš ovuli tak ho určitě nevytáhne 😀 nebuď smutná u nás tedy až bude moje ovule tak budu asi někde pryč a manža ... ten ať si jede kam chce jsme rozhádaní a ani namám náladu nasex natož na 2 dítě s ním!!!!

jahudka80
27. črc 2010

@natulaaa Vše nejlepší k narozeninkám krásně si to dnes oslavte. 🙂 😉

jahudka80
27. črc 2010

Jo ještě sem hodím tabulku pak holky nevím , možná delší čas nebudu u pc tak se budete muset postarat sami nebo počkat ne mě ikdyž já už jsem asi v tabulce zbytečně 😢 mám nádaldu že bych něhoho uškrtila 😠

jahudka80
27. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................58DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................42DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................37DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................28DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................25DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 25DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................15DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................14DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................14DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................................13DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................12DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................10DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80 (30let, kys.listová, kontryhel, Mojžíšová)...................................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...................................................................................2DC

helcenka
27. črc 2010

Hezký den všem,
Nat, všechno nej k narozkám, užij si ještě tu dvojku na začátku.
Dančo, držím pěstičky, všechno bude určo OK, cysta byla poslední kapka.
Angel, držím také pěsti.
Jahud, to bude zase v pohodě. U nás doma je to teď taky jako na houpačce, tak sem ani moc nelezu, jen občas něco přečtu.
Zatím se mějte, snad sem zase brzo nakouknu, ale nějak poslední dobou nemůžu.

natulaaa
27. črc 2010

holky Ha se ji kvuli tomu,aby vaječníky na jeden cyklus vyply a tudíš ani neovulovaly a tím,že ji vysadím,tak druhý cyklus budou nabuzenější,je to takový šok pro ně a většinou se to před IVF dává,Jinak nějak si neužívám,sedím na wc a mám nějaké křeče střevní 😀 😀 a je mi i blbě,ale myslím,že ne z HA,ale já už od neděle natírala a ted čistila podlahu ředitlem a to je strašný smrad,tak myslím,že mi je z toho divně,tak doufám,že to co nejdřív přejde 😝 😝

natulaaa
27. črc 2010

Holky moc moc děkuji k přání 😵 😵 😵

lucie.krajcarova
27. črc 2010

Heli, proč nemůžeš, není čas a jste pořád venku?
Jahůdko, koukám do tabulky, že tam není jestli jsi měla SP nebo MA? a koukám,že Petra měla v březnu MA a v dubnu už těhotná 🙂 to se daří 🙂

daniela699
27. črc 2010

Heli, diky moc. Budu to potrebovat. 🙂 Heli nemuzes, jakoze se ti to pripomina? Nebo malo casu? Ja jsem si prave rikala, ze jsem te nevidela psat, ze mozna jsi nekde na dovci. 🙂 Tak at uz je jakykoli duvod, tak at je brzo lip. 🙂

daniela699
27. črc 2010

Luci, divala jsem se taky na tu Petru, a ma u fotky, jsem to nasla nekde zpatky, ze 18. tyden a miminko je zdrave. Takze dalsi povzbuzeni. 🙂
Myslim na Angel jak dopadla dneska na kontrole. Doufam, ze taky vse ok. 🙂

daniela699
27. črc 2010

Holky, ja si taky tak premyslim a vzpominam, jak jsem otehu, ze snad to budu vsechno umet a s mimiskem to zvladnu. Ale mela jsem strach. A ted posledni dobou si rikam, ze uz jsem fakt pripravena, ze proste to nejak jit musi. Takova ta pochybnost uz zmizela (teda jen nekdy, ale uplne malinkata 🙂 Ja uz se tak tesim a chci uz toho drobecka mit. Tak snad mi ta operace dobre dopadne a budu se uz moct snazit.

lucie.krajcarova
27. črc 2010

Daneilo, jo o Petře vím, jsem s ní v kontaktu 🙂 jen jsem nevěděla, že měla MA. a ničeho se neboj, žádná matka není dokonalaá, ale když poslouchá instinkty, tak je to jen dobře 🙂 a co to máš za operaci? škoda, že tam nemůžeš mít notebook. já ho měla i při tom potratu na nadstandartu.

daniela699
27. črc 2010

Luci, no ja jsem taky premyslela ze bych si dala nadstandard, ale vubec nevim jak to chodi, kolik to vlastne stoji, a jestli ho vubec maji a dali by mi ho tady u te operace. Jdu na laparoskopii s cystou. Rozhodne by mi bylo lip, bych vam psala primy prenos z nemocnice. 😀

mv
27. črc 2010

@natulaaa Já chci taky už nějakou zahradu mít hotovou.!!!!
@daniela699 Nám se jednoznačně nejvíce z Řecka líbila Kefalonie,pro nás bomba. 😵
Byli jsme na GC a nadšeni tou rozmanitostí ostrova, to Řecko nemá ani náhodou.Stejně tak úroveň hotelů.úplně někde jinde, než řecké.Naopak, pokud hledáš tu pravou jejich řeckou atmosféru,frapé a taverničky, tak o tom si Kanáry mohou nechat jen zdát.

A o náladě ani nemuvím.Mám zvýšené HCG i 3 týdny po revizi, takže tam něco zvrznuli.Pokud to do týdne neklesne k nule,tak jdu opět na revizi.Takže nálada na bodu mrazu. 😠 😒

martasl
27. črc 2010

Natul-moc moc moc gratuluju k narozeninám,hodně zdravíčka,štěstíčka,ať ti to v Brně dopadne na a v září krásné tlusté // 😉 😉 😉 😉

Nevím,jestli jste si toho holky všimly,ale každá se dřív nebo později pohádáme s partnerem,většinou kvůli ovulce a našemu snaženíčku,všimly jste si toho??to je děs,jsme smutný z toho,že jsme přišli o miminka,stresujem se z toho,že nám nepřichází první porevizní ms,že se nám nedaří otěhotně t a ještě některý mají i jiné zdravotní problémy.jako by toho nebylo dost a ještě doma hádky.se na to vykašlu ☹ ☹ .taky jsme měli doma napjatou atmosféru a v neděli si vše vyříkali.co to s těma chlapama sakra je?? 😠 😠

holky nebojte,jak budete mít drobky v náručí,hned budete vědět,co s něma.já první dítě měla ve 20,teda 14dní před narozeninama,a byla jsem jak vyoraná myš.děcko spalo a já bulela.jo to jsem byla pomalu sama ještě děcko.teď je to jiný.a s těma vymoženostma,co teď pro miminka existujou a za nás nebyly-to bude brnkačka 😉 🙂